Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

hiha
29. máj 2009

Ahojte,my sme boli vcera vo Velkom Biely,krasna dedinka 😉 .Mame tam kamosov,ziju v Canade a kupili si tam domcek,jaaaaj brala by som.Maju 2dcerky a musim uznat,ze ich starvuju velmi zdravo 🙂 A dokonca,je to v zahranici,tak ze o ockovani diskutujes,nie ako u nas,pichnu a je,lebo ani to ockovanie nie je beztrestne,ale u nas je o tom starsne velmi malo info.My sme jedno ockovanie odlozili,sice sme si to s dr.vydisktuvali,suhlasila 😉 .Do Lidla ja moc nechodim,lebo pri nas je Domov dochodcov a ti su tam stale.A ako pise Jahodka,ja mam tiez niekdy pocit,ze nikto nepracuje,vsade kopec ludi.My chceme ist zajtra do Hojdany,vraj je tam nejake divadlo pre deti a v nedelu do ZOO.A Macka esteze ta mame,ani mna nenapadol darcek na MDD,ale uz dnes bezim kupit krpcekovi,sice prakticky,ale predsa darcek-tenisky 😀 😀 😀 😀 .

netmona
29. máj 2009

ahojte,,
hiha,,no darček,,tak to má každý den 😵 ,,ale dačo dostane,,ked už má sviatok,,ved aj ja mám 😀

chasencha
29. máj 2009

baby dnes ide radikalna zmena image tak drzte palce,na 16 som objednana ku kadernikovi tak potom dam vediet ako to dopadlo 😎 😀

netmona
29. máj 2009

chsach,,,tak potom daj fot,,no zmena je furt dobrá,,, 🙂 ...na a už leje 😒

bambi09
29. máj 2009

ahojte 🙂 🙂
Ivka,ach jo,taký domček by som brala,aj život v Kanade,môj muž tam má bratranca,ale nikdy ho ani nepozval,to je rodina 😠 😒 a o tom očkovaní-aj mňa štve,že musíš,ja mám strach z toho teraz,čo nás čaká MMR,síce pri Paťovi som moc o tom nevedela a boli asi aj horšie očkovacie látky,to sme vždy v horúčkach odtrpeli,ale ja som napríklad od neho ani ovčie kiahne nedostala,vďaka očkovaniu a to už som bola očkovaná cca 30 rokov dozadu,uvažujem,že malú dám zaočkovať proti kiahňam,nevieš si predstaviť,aký je to hnus,Patrik to mal ako 11-ročný a týždeň vkuse 40-ky horúčky,vôbec som nespala,blúznil mi z toho a to svrbenie,on tie pupence mal všade,aj v puse-fuj,som bola zúfalá z toho,vytrpel si tú chorobu a aj jazvičky zostali,čo si rozškrabal 😒
Katka,tak to som zvedavá...a kde,tu v KV ideš??tam do toho Sveta žien??ja som sa tam nevedela objednať-všetko plné 😝
a dnes je teda riadna kosa,my budeme len doma 🙂 😉

chasencha
29. máj 2009

maci ano v tom svete tien,volala som im v stredu ci maju v piatok volno,povedala mi ze ktory kadernik tam bude a casy a ja som si vybrala 🙂

bambi09
29. máj 2009

Kati,fíha,tak držím palceeeee,ale Ty si kočka,nech Ti urobia na hlave,čo chcú,vždy budeš 🙂 😉 😉

chasencha
29. máj 2009

macka tak toto je komplimeeeeent 🙂 no dakujem a teraz sa sama sebe pacim viac ale foto az zajtra nechce sa mi davat fotky do kompu 😀 aj strih mam novy,dost kratky 😝

bambi09
29. máj 2009

Kati,to nem kompliment,to pravda,ale tak všetky sme tu kóóóčky,néééé??? 😀 😀 😀 😀
keď aj pri deťoch môžeme vyjsť medzi ľudí a ostatní sa nezľaknú... 😀 😀 😀 😝
a kdeže sú všetky???sa nejako vytratili,veď vonku škaredo... 😕 😕

chasencha
30. máj 2009

BRE RANKO,NO TAK MACKA JA SOM O TOM CASE CO SI TU BOLA VCERA BOLA NA BAžANTOVI V MLYNSKEJ ALE O POLNOCI SOM UZ BOLA DOMA...0 BODOV,NIC,ZIMA,SAME OžRATE DETI...AJ NEDETI 🙄

sorry za to velke pismo ale nevsimla som si to a uz sa mi nechce to pisat odznova 😀 😀 😀

netmona
30. máj 2009

kati,,tak potom kukneme aka si vynovená 🙂
no dnes až poobede niekam pôjdeme,,lebo MM sa nechcelo nikam ísť,,ta tak 😲

hiha
30. máj 2009

Ahojte,tak to je hovnaskove pocasie 😠 😠 😠 .Adam je zly jak satanas 🙄 🙄 🙄 ,neviem co mu je,plany jak cort 😠 😠 😠 .Hadam len zuby,ale vytaca ma statocne.My ideme do Avionu,pozret co tam nachystali.Zajtra sme chceli ist do ZOO,ale asi kosa bude,tak nist ☹ ☹ ☹

bublinaz
30. máj 2009

ahojte,
my sme dnes boli v avione, ale dopoludnia. mala chrnela 2 hodiny, co je heroicky vykon. neviem, ci jej ten monotonny hluk vyhovoval, ale sme sa nestacili cudovat. ale dobre, aspon sme v klude pokecali s kamosmi 🙂

hiha, mala je posledny tyzden ako sto certov. tiez nam uz tecu nervy. a tiez dufam, ze su to len zuby a coskoro to prejde, lebo budem musiet navstivit nejakeho psychiatra 😀 😅

bublinaz
30. máj 2009

kati, takze si isla na kratko? waw, to som zvedava 😀

jahodka, a kde oproti inchebe je to ihrisko? smerom k dunaju alebo niekde do petrzalky?

hiha
30. máj 2009

Vratili sme sa z Avionu,fu vsade ludi.... 😕 😕 .Malemu sme kupili tenisky na piesok,suprove,balon-pandu 😉 .Ja som si kupila tocnu,aspon nejaky pohyb 🙂 🙂 .Pacili sa mi aj tenisky Salamon,ale jedny velke,druhe male,su to tie suprove,so sietkou,aby sati nohy nepotili a su aj do vody,no aj pekne stali 😠 😠 😠 .Aj mna zaujima to ihrisko,jahodka daj vediet 😎

chasencha
31. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

baby tak tu som nova 🙂 par fotos 😉

my sme boli vcera v kine vecer na anjelov a demonov s tomom hanksom no a nemam slov,uuuzasny film,odporuuuucam vsetkymi desiatimi 😎

netmona
31. máj 2009

ahojte,,no navarené mám dám sprche,,bobak pôjde spať a bude kľud trochu

aj my trochu v Avione včera,,ale sne šli preč k známej na záhrau , dalo sa,,,,nepršalo

netmona
31. máj 2009

kati,,,,,ta pjekná si,,, 😉 ,,,ja si dám tiež tak akosi na krátko,,ale až po 40tke,,som sa rozhodla 🙂 , bóóže, ved to je hned 😀

hiha
31. máj 2009

Kati,kocka si,drahy len cumel,co? 😀 😀 😀 😀

chasencha
31. máj 2009

diky diky diky autogramy az na letisku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drahy najprv kukol a potom ze supeeeeer,tak ved zmena je zivot aj farbu mi zosvetlili ako som chcela,no kym sa to dostane na moj vysnivany odtien este asi potrva 😝 😀

bambi09
31. máj 2009

Kati,supééér,ale mal Ťa drahý cvaknúť,aby sme Ťa videli spredu,zozadu...a bolo to tam drahé???sa mi zdá,že majú dobré pálky v tom salóne...nás ostrihala jedna šikulka na Zlatých pieskoch 3 kusy za 900,-Sk a celkom dobre 🙂 😉
my sme mali včera jahodový deň,či skôr jahodové orgie 😀 😀 a dnes máme pyžamový deň,okrem varenia a poriadku s jahodami nerobíme nič,len sa váľame v posteli 🙂 😅 😉
aj také občas treba 😉

bambi09
31. máj 2009

jaj,Ivka,ešte som chcela...Salomony boty sme v Prahe pozerali,sú fakt super,ale tá cena 😝 😝 my sme si kúpili 2x Rebook za cenu jedných Salomon,takže tak,ale pozerám nejakú trekingovú obuv pre všetkých,do Tatier tenisky nestačia na túry 😉

bambi09
1. jún 2009

ha,ta to čo je???
ja sem kuk a tu odvčera nikto nebol??? 😕 😕 😕

hiha
1. jún 2009

Vsetkym babatkam,najkrajsi den MDD 🙂 😉 🙂 😉 .Macka,ani mi nehovor,Salomon su drahe,ale kvalitne boty.My sme sa teraz pri tych nasich megaoslavach riadne vyhadzali z koruniek,tak musime posetrit 😠 😒 Co bubatkam kupili?Nas dostal balon a tenisky 😎

bambi09
1. jún 2009

Ivka,pridávam sa,všetko naj k MDD,detičkám aj maminkám 😀 😀 veď aj my sme deti svojich rodičov,nech už sú,akí sú 😒
ja som deťom len sladkosti tento rok,malej Brumíka,Be-Be,také čo môže+ v Auparku také zdravé dobrotky v bio-obchodíku a Paťovi z Kinder blbinky,za chvíľu má narodky,tak nech si moc nezvyká 😀 😀
ale tak priebežne im kupujeme,čo potrebujú,tak nemám nejaký blbý pocit z toho 🙂 😉

bublinaz
1. jún 2009

no a my sme malej povedali, pekne MDD, ona sa kukla, ze akoze rozumie, a vybavene, hehe 🙂)

tie rosnicky a rosnakov by mali vymenit, ich predpovede vobec nesedia. dnes ma opat opieklo 😎

bambi09
1. jún 2009

bubli 😀 😀 😀 rosňákov 😀 😀 😀
ale bolo dosť chladno,nie??aspoň na DD 😀 😀 my sme sa prešli na poštu a do Billy a malej som aj bundu dala a aj tak mala studené rúčky 😒 fúkalo dosť,malá nám prešla od Billy za rúčky až domov,jednu dala maminke,jednu tatinovi a hurá,ako strelka letela,len na priechodoch som ju niesla 🙂 🙂 😉

bublinaz
2. jún 2009

no, bolo to take zradne vcera, chvilu na tricko a chvilu na hrubu bundu 🙂 ale v meste az tak velmi nefukalo. takze katka je uz riadna turistka, parada 😎

bambi09
2. jún 2009

ahojte 🙂
veru bubli,ja som mikinu raz vyzliekala,potom naspäť obliekala,lebo tu na DD fučí tuším stále 😝 😝
no,malá sa už púšťa,sa divím,že chcela za rúčky,lebo inokedy sa odhadzuje,že nečem,ja sama 😀 😀 😀
veď dočkaj,za chvíľu aj vaša bude cupitať 🙂 😉 mne Paťo začal v 10-tich mesiacoch a Katka až v 13-tich,ale tak má rozum,veď sa ešte nachodí v živote,nechala sa nosiť,ako princezná 😀 😀

netmona
2. jún 2009

ahojte,,no veru to počko cvičí a slnko mmmraz hore raz dolu,, 😅 ,,,,som zvedava ako to bude dalej, lebo 25dni a dovolenka,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre