Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
8. jún 2009

oukej maaaaam 😎 pisem svoje 😵

bambi09
8. jún 2009

oki,dík 🙂

bambi09
8. jún 2009

dobrúúúú noc,teším sa na zajtrajšie mučenie 😀 😀 😔

hiha
9. jún 2009

Ahojte,tak vy takto,rande bezo mna.....Ale nevadi... 😠 Ale,nie,pekne si zacvicte,ja by som nemala energiu,lebo Adisek je chorucky,kasle,sopli,hrdielko zapalene ☹ ☹ ☹ .Stavim sa,ze je to stymito hnusnymi zmenami pocasia 😠 😠 .Ma starsne drazdivy kaslik,z Tusinu sa mi dogrckal 😝 😝 ,dr.mu dala iny sirup,ten ma ovela lepsiu chut.V nedelu sme boli v Stupave,na Biofarme,vrelo odporucam,bola fantasticky.My sme mali zajednane aj ohnisko,50Eur,navarili sme si perfekt gulasik,manm,mnam.Pred tym sme este opekali a napchavali sa tym,co kto doniesol 😎 😎 😎 .Krasna priroda vsade,volne pobehujuce kozicky,ovecky-deti im dali zabrat 😉 😉 😉 .Dalej su tam kone,sliepky,svinka,zajko,no proste uzasne nieco 🙂 🙂 .Adko kedze este 4nozkuje,mal na rukach bobky,ale zvladli sme to.Vsak mozme dat stretko aj smuzikmi tam 😀 😀 😀 .Jahodka,krasny ste boli,maly je hrozny fesacisko,manza tak isto a ty si bola taka jemnucka,no krasna 😉 😉 😉 .Mrzi ma ten vyron,ja som si tu isto nohu vytkla,3x,hnusna bolest,ovladam,spadla som vzdy ako kabela a clenok cely modro-fialovy a ako gula 😠 😠 😠 .Inak,ja kde idem tam vas vyhlaidam,ci nahodou nie ste tam,kde sme my. 😉 😉 😉

hiha
9. jún 2009

Inak,chcela som sa opytam,cis detmi znakujete?Ja som sa od kamosky konecne dostala znakovaciu sadu,ona je lektorka,postupne Adamka ucim,i kde my sa uz ucime,ale tak nesystematicky od 9m.Na tej biofarme bola s nami aj ona a jej Hanka ma 1 aj 5m,ja som len kukala strasne je sikovna,vsetko vie ukazat,zopakuje,pekne na mna a Adamka volala menom,kmila zvieratka,zlata bola.Mne sa to znakovanie zda dobry sposob na pociatocnu komunikaciu,ale ked to spomeniem tu v okoli,vsetci na mna kukaju,ze bud :co to je?,alebo tebe uplne sibe....

jahodka11
9. jún 2009

ahoj hiha,
dakujem za pochvalu🙂)) clenok trosku lepsie, tak skusim ist do materskeho centra...tam to nie take nebezpecne ako na ulici...🙂
tak ja navrhujem, ked vsetci vyzdravieme, aby sme sa stretli...ved mame cele leto pred sebou, tak nech si ho uzijeme, no nie? 🙂
nech sa adisek rychlo uzdravi, chuda male.....my davame sirup STODAL, je to homeopatikum a je tiez dobry a aj chutny... 🙂
znakovanie u nas nefrci, akosi som si myslela, ze je to blbost a teraz to lutujem....uz sa mi ale nechce zacinat, maly zacne pomaly hadam aj rozpravat 😉 ale pri druhom to chcem skusit....je to velmi zaujimave 😉

ena
9. jún 2009

hiha: ja o znakovani len co to z netu, ale myslim, ze aj bez kurzu znakovania si deti vedia aj same poradit a dat najavo, ze co chcu ;) teda vacsina uricte.. u nas by sa uz tiez baby signs neoplatilo, poradi si v pohodicke aj bez toho a uz sa rozkecava 🙂

bambi09
9. jún 2009

ahojte 🙂
Ivka,veď sa pridaj k nám,poď cvičiť,my dnes len skúšobnú jazdu máme 😀 😀
a teda Adamko je choručký???to mi je ľúto,u nás Paťo kašle,aj z alergie 😒 a teda tá Biofarma vyzerá dobre,len sa mi zdá dosť 50 euro za ohnisko 😕 v HP alebo na Železnej je zadarmo,len treba vychytiť 😀 😀
a to znakovanie,ja som o tom čítala,možno je to zaujímavé,ale ja som bola rada,keď som mala od malej chvíľu kľud,keď spala,znie to blbo,ale je to náročné dieťa na pozornosť,stále bola na rukách alebo v klokanke,tak som na to nemala energiu 😝 😝 ale venovala som sa jej,už pekne na všetko ukáže aj sa rozkecala,možno keby bola prvorodená,mala by som na to čas,tí ďalší sú už o inom 😀 😀
jahodka,to som chcela aj ja,že ste zlatý párik,pasujete k sebe aj ste boli farebne zladení a malý je zlatý,pekná rodinka 🙂 😉tak sa nám lieč 🙂
a to stretko už aby bolo 🙂inak ten Stodal ja mám stále doma,či už granule alebo sirup,len malej je veľmi sladký,napína ju,ona nie je na sladké zvyknutá,ani do čaju jej skoro cukor nedávame 😅

jahodka11
9. jún 2009

bambi-dakujem 🙂 ved som sa snazila, ze musime ladit!!! ako inac🙂)))
nas maly tiez nie je zvyknuty na sladke a stodal mu nevadi....inak, aj mne chuti....ale mne nepomaha, je to slabe🙂
a nas maly nic nehovori, ale znakovanie sme tiez obisli...mozno nabuduce, nemala som na to cas ani energiu.... bola som rada, ze zvladam ako tak seba a domacnost 😉

ena
9. jún 2009

jahodka11: pri druhom sa zas k znakovaniu nedostanes 🙂 Lebo nebudes mat kde supnut medzi tym to starsie 🙂
Ale pohoda, ved ti mali krpci ked nieco chcu "povedat", tak oni si poradia 🙂

netmona
9. jún 2009

ena asi tak,,ale ináč to sa mi páčilo to znakovanie,,lenže my už kecáme o 100dušu až na nerf 😅

hiha
9. jún 2009

dakujem,za nazor,mne sa to zda super vec,uvidim ako to nase trdlo pojasene bude vnimat 😀 😀 😀

bambi09
9. jún 2009

eni,tak tak,aj ja hovorím,ako keď niekto chce,nech to robí,ak má na to energiu 🙂 takisto bezplienkovú metódu,ja som na to akási ľavá 😀 😀 a máš veľmi pekné fotky tiež,pozrela som nové 🙂 🙂 😉
jahodka,súhlasím,som rada,keď navarím,operiem,ožehlím a ako-tak upracem pri malej 😀 😀 😀a nemáš za čo ďakovať,ste takí prirodzení,zlatí,to je pravda 🙂 🙂 😉
ale Ivka,neberieme Ti chuť,ak sa na to dáš,držíme palce 😉
netmona 😀 😀 😀 náš Paťo odkedy sa naučil rozprávať,ústa nezavrel,až som niekedy mala chuť zakričať,aby už bol ticho 😀 😀 😀 a keď začal ako 5-ročný čítať,no to bolo o držku,museli sme sedieť a počúvať 😀 😀 😀
tak len dočkaj,čo ešte príde 😀

ena
9. jún 2009

netmona: ved to , najprv chceme, aby konecne zacali rozpravat a potom by sme boli najradsej, keby boli aspon chvilu ticho 🙂
mne este filip spi, a marek ma raj, lebo vsetky auticka su teraz jeho, tak je to tu same brrrm, brrrrrrrm, brm... 😀

bambi09
9. jún 2009

ena 😀 😀 😀
Ivka,šak sa na nás nehnevaj,neposmievam sa tomu ani to nezavrhujem,len ja som na to akási taká,no... 😅
nech sa vám s Adkom darí 🙂 🙂 😉
ja idem vajce z hlavy zmyť a vyfúkať a ideme na nákup a na ihrisko,nech som večer redy na to cvičenie 😀 😀

hiha
9. jún 2009

Ale Bambi,prosim ta,ja som chcela len nazor,vediet ci robite,alebo nerobite.Ono je to indi-vindi,aj s detmi,aj s casom,aj s mamickami 😀 😀 😀 .Ja som sa ani nahodou nenahnevala.O bezplienkovej som sa docitala az tu,no nam to urcite nehrozi.My sme dostali aj Popolini sadu,ale pri tom Adkovom kakani,pomoc moje ruky.Je na kazdom ako si svoje dieta povedie 😉 😉 😉 .A Bambi,ty si urcite sikulka,lebo ked vidim tie tvoje krasne deti,nemozu mat inu maminku,ako sikulku.Uz nam kaslik ustupil,dufajme ze aj noc bude gut.A pytala si sa ma na tu kamosku,s adoptovanym synom.No bude to asi tazke,kedze mal uz 6rokov,je velmi energicky,oni su obaja skor pokojne typy.Ale je zlyty,sikovny,ale vie dostat aj pekene nerviky,ale toto vsetko maju aj nase deti,takze????....Uvidia,len im drzta palce,aby to bolo OK 😉 🙂

bambi09
9. jún 2009

Ivka 😀 😀 😀 si zlatá,že ma tak chváliš,sa červenám 😀 😀 😀 ale opýtaj sa mojich detí,či budú mať rovnaký názor 😅 😅 😅 no,úprimne,robím,ako najlepšie viem,nie som neomylná,ani dokonalá 🙂 ako každá normálna mama,ale jedno máme všetky tu spoločné,svoje deti milujeme a chceme im len to najlepšie 🙂 🙂 a účel svätí prostriedky,tak ak niekto chce znakovať a má trpezlivosť,nech to robí,ak niekto chce bezplienkovú metódu,nech ju praktizuje,ale nech to nie je nasilu a o strese 🙂 🙂 ja som tie popolini pozerala,ale cena ma teda dostala 😕 😕 ja som sa pri Paťovi tých plienok niečo naprala,tak ďakujem,teraz si dovolím komfort-jednorázovky,viem,že je to neekologické,ale tak 😅
a tej kamoške veľmi držím palce,nech sa nejako zžijú a sú šťastní,rodičia aj dieťatko 🙂 🙂 😉

hiha
9. jún 2009

Maci,presne,moje slova,krasne si to napisala.Na MK,kde sa pozries,jedni maminky jeeeeeeeej to je suuuuuper,druhe to co je zase za blbossssssssttt 😀 😀 😀 .Tak to ma byt,ved je to tu o diskusi,mame kazda svoj nazor.Popolini predavam,Adamko kaka aj 4x za den,fakt ma to moc nechytilo 😒 😒 i

bambi09
9. jún 2009

tak babenky,som tu,vymučená a už aj vysprchovaná 😝 😝
teda Katka,fakt Ti ďakujem,že si ma vytiahla,určite budem chodiť aj ďalej,teda okrem budúceho utorka,je tofakt ťažké,cítim každý sval,orbitrek až zajtra,lebo by som ráno fakt nevstala,ešte sa musím cvičiteľky spýtať,hneď som jej aj meno zabudla 😅 ,že ako na bruško po cisárskom,ja to mám nad rezom také tuhé,neide mi to dole ☹ ☹
ale to mučenie stojí za to 😉
teraz si dávam jahody a jogurt,už nič viac,aj keď som hladná jak Čenkovej deti na 14-tej strane 😀 😀 😀
kto chce,nech sa pridá 😉

bambi09
9. jún 2009

hmmmm,len tu kde nikto,tu nikto... ☹ 😝 😅

hiha
10. jún 2009

//https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Konecne som hodila krstiny,strasne ma to zmensovanie fotiek nebavi 😖 .Maci,dali ste si do tela?Zavidim.Ja som vecer tlacila ceresne,dufam ze mozem,neboli sladka prilis 😒 Podarilo sa mi konecne dostat vahu pod 70kg,dufam ze to pojde uz lepsie dole.

chasencha
10. jún 2009

bre raaaanko 🙂
macka uz som nebola pripustena k pocitacu lebo za dverami ma cakal emin plac a tomasov vyraz v tvari ze kde som tolko 😀 😀 😀

ale v utorok idemeeeee zase 😎
a cvicitelka sa vola dada 🙂

ja uz som nic nejdela,dala som si sprchu,este predtym uspala emu....bez cicika....som sa zatala ze ide to aj bez neho,sice chvilku plakala ale aj to musi byt 😠

bublinaz
10. jún 2009

chas, gratulujem. k vykonu na cviceni aj zaspani bez cicika 🙂 u nas to kedysi fungovalo, ale uz davno som neskusala. musim opat 😵

bambi09
10. jún 2009

Kati 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to k tomu doma,aj môj sa tváril,že som bola na žúrke 😀 😀 😀 a my sme pritom táááák trpeli,fakt baby,bolo to ťažké,ale ten pocit potom,síce sa nám potom nohy klepali,jak po pôrode,ale ten pocit stojí za to 🙂
ale mučia nás a ešte za to aj platíme 😀 😀 😀 a dík za to meno,ja mám deravú hlavu na mená občas 😅 😅
to vieš,v mojom veku 🙂 😉
ale ideme zas,len sa vrátime,dostanú tie naše telá do tela 😀 Ivka,čerešne môžeš,nemajú veľa kalórií a ozaj o tom znakovaní je aj na MK téma,tak si mrkni 🙂 😉

netmona
10. jún 2009

bambi,,,tak fajn že, makate,,,,a kam chodíte??? škoda že, nisom trochu na blízku by som sa na to aj dala,,,,hoci MM maká furt do 18tej a viac,,tak že, tak,,,,

jahodka11
10. jún 2009

netmona-ja chodievam cvicit o 20-tej, takze to by si stihala 🙂 ale chodim sem do petrzalky a teraz si nepamatam odkial si... 😖

bambi09
10. jún 2009

netmona,my chodíme do Karlovky-Šanca tanca,máme to s Katkou blízko,na Kempelenke 🙂 😉 a chodíme až na 20:15,tak sa dá 🙂 🙂

bublinaz
10. jún 2009

chas, bambi, zaujimalo by ma, ci mate dnes aj svalovku 🙂

emogeon
10. jún 2009

a dnes znova baby idete ci uz cvicite ?

bambi09
10. jún 2009

bubli,mňa bolí celý človek 😀 😀 😀
emog,chodíme len utorky,ale stačíííí 😀 😀 😀 +ja doma budem podľa tých cvikov trochu a orbitrek pol hodka 😉 neviem,ako Katka,dnes sa neukázala,len ráno na MK 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre