Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
28. júl 2009

ahojte 🙂
Katka,mňa síce svinsky bolí hlava,už druhý deň a máme aj obhliadku bytu,ale pôjdem,zas s vyplazeným jazykom dobehnem 😀 😝

chasencha
28. júl 2009

vazne?obhliadka,tak drzim palce 🙂 ta hlava ma trapila 3 dni dozadu,viem co to je.....fuj

neviem co s nou mam dnes robit,kam s nou mam ist...to adamiho ihrisko,su tam aj hojdacky?take pre male deticky?

bambi09
28. júl 2009

to ihrisko je super,my sme tam často 🙂 len nejaký vetrisko je divný,ja s malou možno zbehnem okolo 16-tej na to ihrisko,ak hlava prestane a nebude spať 🙂 😉

chasencha
28. júl 2009

no idem ho ja najst na nete 😀 😀 😀 😀 lebo staaaale netusim kde to je

bambi09
28. júl 2009

nájdi škôlku Adámiho alebo veterinára,MVDr.Talajka,chodili sme k nemu s Bekčou aj so škrečkom 😀 😀

chasencha
28. júl 2009

uz som si nasla na mape tak hadam to nebude take tazke najst to aj normalne 🙂

bambi09
28. júl 2009

no,mňa tá gebuľa neprestáva bolieť,dám si jeden Panadol,hádam môžem 😝 😝
ale nájdeš to,prinajhoršom sa opýtaš ľudí okolo,poradia Ti,kde je ihrisko 🙂 😉
dúfam,že do mučenia budem fit,nejako ma krk bolí a z toho asi hlava,musím počkať na Petra,nech ma rozmasíruje,lebo ma pri cvičení sekne a nepohnem sa 😝 😝

chasencha
29. júl 2009

macka tak posledne cvicenie stalo za to,posilovačky ako hrom,som skoro dušu vyplula 😀 😀 😀

inak teraz sme sa vratili z ihriska na adamiho 🙂 zase piesok vsade 🙂

a poobede idem kuk do nextu bundu pre malu,ale zimnu a keby bola fakt ze dobra objednavam cez mmb 🙂
macka uz si v poho? 🙂

bambi09
29. júl 2009

ahojte 🙂
Katka,no,dnes už hej,len som hladná,tak sa mi hlava motá 😀 😀 😀 dopíšem a idem papať 😉
a kam ideš??do Auparku??
ja som bola nasraná,tak som chcela ísť cvičiť,ale pohla som hlavou a aúúúúú,tak sme ležali s malou,kým spala,čo už, od septembra fičíme zas a keď sa vrátiš zo ZA,tak nabehneme na Nucleus,oki?? 😀 😀
ja idem s deckami poobede do mesta,Peter príde za nami a potom spolu domov,dáme zmrzku,pizzu,Tesco mrknem,malá mi zlomila okuliare,tak potrebujem 😝 😝
a kde sú všetky baby?? 😕 😕

chasencha
29. júl 2009

jaaaaaaaaaaj no ja budem taky tak v meste 🙂 najskor aupark ale to vazne len ten next kuknem a pojdeme na hojdy....inak nemozem odpisovat na sms ani volat bo mi blokli sluzby..,. 😝 😝 😀
jasne ten nucleus...no to by slo leenze asi to posuniem lebo potom ideme na dovolenku a by som asi nejaku tu teoriu nestihla...

bambi09
29. júl 2009

tak ja sa Ti prispôsobím,nechcem ísť sama 😝 😅 ak Ti to nevadí 🙂 😉
a prečo Ti blokli služby?? 😕 😕 😕

chasencha
29. júl 2009

faktura....no my uz ideme tak mi zavolaj please potom a my dobehneme za vami,teraz smer aupark,paaaa

chasencha
29. júl 2009

macka prepac ale nemala som ti dat ako vediet ze uz sedime v eline na ceste domov ☹ ked si mi napisala ☹

bambi09
29. júl 2009

Katka,nevadí,ja ťapa som zabudla,že sa nemôžeš ozvať 😀 😀 😀
mala som Ti zavolať,nie poslať sms a inak my máme nastavené faktúry ako inkaso,automaticky nám stiahnu potrebnú sumu z účtu a je pokoj a máme elektronickú faktúru,inak to človek ľahko zabudne 😅 😝
ale ak by ste mali zajtra chuť na stretko,dobehneme do mesta,len asi zajtra konečne prídu z realitky,tak ešte neviem,ráno majú volať 😝 😝 😝 tak prinajhoršom v piatok by sme mohli stretko dať??? 😉

jahodka11
30. júl 2009

ahojte,

prepacte, vobec nestiham net......vcera sme boli do 15-tej v auparku, uplne neplanovane, rano kamoska pisala....tak ma potesila, super den...keby som to vedela dopredu, vam dam vediet.....alebo kebyze mam na vas telefonne cisla, tak sa ozvem, ze sme tam, ci nepridete.....dnes chceme vyskusat matadorku, tak ak pojdeme, cez obed napisem, ako bolo 🙂 ked bude maly spinkat, napisem viac 🙂

hiha
30. júl 2009

Ahojte,Jahodka ja tak podobne.
Skor som na FB,ale Adamko ma vzdy od PC taha za ruku,tak len narychlo.
Ludia,to moje dieta este oci riadne nerozlepi a uz berie kluce do ruky,surajta k dveram a ukazuje mi,ze chce ist von.
Som zvedava,co budeme robot v zime....
My ndes poobede ideme na Kriznu,na navstevu,ku krstnym 😎

chasencha
30. júl 2009

bre raaaanko 🙂 tak aj my sme boli v auparku ale len na skok a samozrejme ze som si zase musela nieco kupit.... 🙄 suknu,tricko a tielko....do prdele aj s tymi vypredajmi....

a bundu v nexte este nemaju,v zare sice maju ale tak mi je aj luti tak 800 skk za detsku bundicku...

vcera sme aj na hojach boliii,tak ema sa vytesovala ako mala 😀 😀 😀 😀

macka dnes by to slo,dala by som si zmrzkuuuuuuuuuuu z McDonalda 😉

dnes je opat nejaka vystraha ako minuly tyzdne kvoli vysokym teplotam tak sa radsej kupat nejdeme...minuly tyzden sme boli na rosničke a ema mi zaspala vo vode na kolese 🙄 😕

chasencha
30. júl 2009

jeeej baby prave som sa nasla na jednej stranke ako vyherkyna 🙂 nejaky kozmeticky balicek od firmy bel 🙂

netmona
30. júl 2009

ahojte všetkééééé,,,,,,,,,

chasencha,,,tak fajn, to určite poteší,,,,,výhra 😵

netmona
30. júl 2009

inač,,,baby,,,boli sme na kupku v Madarsku v lipote ,,,a bolo perfektné ,,odporúčam,,,Miško sa púštal do vody jak drak,,tešíma to a nevadilo mu že sa aj ponoril,,,,,foto hodím 😉

bambi09
30. júl 2009

ahojte 🙂
baby,tak čo to stretko ništ?? 😕 😕 ☹
Katka,gratulujem,ja súťaže nestíham,ale kedysi som kadečo povyhrávala 🙂 😉
a jahodka,hodím číslo do IP,Katka aj Ivka už majú,tak keby si niekedy chcela,pošli sms,že ste tam a tam 🙂 🙂 😉
ja furt čakám na tú realitku,ešte nevolali,idem povysávať rýchlo,dnes som s malou sama doma,Paťo je u muža v robote,išli nejaké auto pozrieť do TT 😝 😝

chasencha
30. júl 2009

macka my by sme sa mohli stretnut 🙂 len kedy 😎
moj drahy vcera vymyslel,ukrutnyyy napad,jeho kamarati idu v auguste do chorvatska a on ich chce ist pozriet,len taky predlzeny vikend....akoze...neviem...sli by ste,samozrejme ze bez emy...lebo neviem ako by zvladla tu cestu autom...

jahodka11
30. júl 2009

ahojte,
na kupalisku supeeer, maly chcel byt stale vo vode a nemohla som ho ani drzat...ale jasne, ze sa to neda, ked nevie plavat, tak sme cestou domov kupili vestu plavaciu.....a kedze bola posledna, dali mi zlavu....alebo preto, ze som bola len v plavkach a kratasoch??? 😀 teraz maly spi a poobede ideme zas, listok mi plati, takze super....a tatinko pride za nami....maju otvorene do 19-tej....tak sa tesim, uvidim, co maly na tu vestu...bude ako bojka, nepotopitelny 🙂
jeeej kati, gratulujem k vyhre, jasne, ze potesi 🙂
bambi-ok, posli, aj ja poslem...a pisem, ked budeme niekde na dlhsie a bude nam chybat spolocnost.....🙂
kati-ja som nepostrehla vystrahu....maleho natieram....tak hadam sa nam nic nestane.....stale je bielucky, tak hadam to robim dobre 😉 ak sa niekomu chce, pridajte sa k nam....budeme radi 🙂

bambi09
30. júl 2009

no,tak nám dnes konečne prídu z realitky a zajtra som voľná cca do 15:30,o 16:30 máme strihanie a je to až na Zlatých-Stará Vajnorská 😝 😝
jahodka,ja ťapa som dala len jahodka,ktovie,komu som to poslala 😅 😅 😅 idem zmazať a prepošlem Tebe 😀 😀
a tá Matadorka,aká je tam voda??

chasencha
30. júl 2009

takze macka dnes nema cas...no tak si musim urobit nejaky iny program 😒

a preco az na vajnorsku preboha kadernik???

bambi09
30. júl 2009

a Katka,ja by som šla,len ja bez malej ani na krok 😀 😀 😀 len potom opatrne na ceste,vieš,necháte tu malú,aby sa vám Božechráň niečo neprihodilo 😕 😕 ale budeme držať palce,aby ste šťastne došli a užili si to 🙂 😉
a baby,asi máme auto,z Francúzska,Kia Carnival,muž ma zlomil,ja som chcela VW Sharan,ale je ich málo,sú drahé a v BA v hroznom stave,toto je v TT,krásne,aj výbava,4 fázová klíma,koženeé sedačky,juj,už aby sme ho mali,aj cena super,držte palce 😉 😉

jahodka11
30. júl 2009

bambi-uz mam 🙂)) posielam aj ja🙂 a super, tesime sa spolu s tebou, my stale bez auta..... 😒
katka-aj som zabudla napisat, ze by som urcite isla.....a ak mozes dat malu svojim rodicom, tak chodte a uzite si to....je to len tyzden 🙂 aj ked jasne, bude ti chybat, ale keby som to tak ja mohla spravit, akoze nemozem, tiez by som to spravila....tyzden s babickou - ale jej bude dobre🙂

voda-cista, trosku mozno studena...ale maly tak letel do vody, ze ja som sa musela hned namocit, inak by sa utopil....a potom uz ok, sa mi nezdalo, ze studena 🙂

bambi09
30. júl 2009

Katka,lebo sme boli spokojní a serká ma to,ale už nech to máme z krku,tú obhliadku,už chcem domček 😀 😀 😀
a kedy si potom zas v BA zo ZA??

jahodka11
30. júl 2009

jeej, bambi a mate aj nejaky vyhliadnuty?

chasencha
30. júl 2009

nooo lenze my ideme este aj v septembri na dovolenku na tyzden bez emy 😀 😀 😀 😀 moja mama bude mat teda zaberak 😀 😀 😀

prave som kukla ako vyzera to auticko a paraaadne je,take dost velke ale vyzera pekne 🙂

no prideme asi az 20.8. tak preto som chcela meeting ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre