Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

jahodka11
31. aug 2009

ahojte🙂
fiiha, katka nas takto provokujeeeeee 😀 uzite si to tam 😉
net, tak ja sa uz kupat nechodim....po zazitkoch s chrastickami...este stale ich mame, ze to dlho trva, kym to prejde....jedna sa vylieci a druha spravi...a kamoska mi prave pisala, ze to pozna a ze to trva tyzdne, az mesiace, kym sa to vylieci.... no baby, nej........ne ma???? preco my? my furt mame cosi taketo.....
a bambi-ako bolo??? este predychavas? 😉

bublinaz
31. aug 2009

ahojte,
jahodka, a to ste chytili na nejakom kupalisku?
baby, ja som dnes nejaka cajova, od rana mi je zle - zaludok, hlava, svaly... no neviem, dufam, ze len nieco chvilkove a nie nakazlive 😒 😠

chas, to vies, greci v podstate vymysleli kanalizaciu, ale na tych ostrovoch to takto spackali 😝 ale aj napriek tomu sa mne osobne na korfu velmi pacilo, tak si uzite 😉

majkas
31. aug 2009

ahojte, mozem sa pridat?

som rodena Bardejovcanka spolu s mm, v BA sme od vysky a momentalne byvame v Petrzalke.

pozeram ze tu vsetky mate take acsie deticky, nie je tu niektora s takym miminom jak je nasa mala?

jahodka11
1. sep 2009

ahojte,
majka, jasne, vitaj medzi nami 🙂
bubli-bud na drazdiaku alebo ihrisku...ale skor drazdiak, kedze to mal aj manzel...no a momentalne sa mu vyhodili dalsie 2 na tvaricke ☹ vyzera chuda moje otrasne, no co uz....zajtra volam koznej a dufam, ze nas vezmu hned... 😒 ak tam teda budu a nebudu mat dovolenku...uvidime..
inak, my sme boli v grecku a tiez som si spomenula, ze sme nemohli papier hadzat do zachoda...... 😉

netmona
1. sep 2009

majka s,,,,,ahoj,,,

jahodka,,,tak ja musím zaklopať..ale nič podobne,,nikdy som ja nechitila a ani bobak,,na kupkach a tak,,no je to nepríjemne ,,ked dačo lapiš na kupku,,,,,,,

netmona
1. sep 2009

,,,,,,,,,,,,,zajtra 1 den do škôlky,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😅

uvidím ako sa adaptuje , človiečik malý 🙂

jahodka11
1. sep 2009

net, veru je....a to behanie po lekaroch a vobec sa k nejakemu dostat....otras 😒
tak drzime palceky..prvy den v skolke 🙂 nech to dobre dopadne......a zobrali ti ho bez problemov, aj ked nema 3 roky? ja to budem riesit o rok....uz sa tesim.... 😒 myslim, tie vybavovacky a natahovacky, ci mi ho zoberu...atd.... myslim, ze sa mu bude v skolke pacit, ma rad deticky....tak zajtra napis, ako bolo...atd...a ty co? sa budes doma nudit? 😉
ozaj, dnes ideme na desmod a kalinku...na tyrsovom o 20-tej.....ak sa nam bude chciet..aspon na chvilocku 🙂

majkas
1. sep 2009

dakujem za privitanie 😉

jahodka, tak zelam skore uzdravenie a dneska prijemny zazitok
ja uz sa tesim kedy budeme moct s malou niekam vyrazit, prip. len my dvaja s mm, aj ked to az tak ruzovo nevidim lebo tu nemame family tak ani nema kto postrazit

net tak drim palce, a davas ho hned na cely den, ci len na doobedie?

jahodka11
1. sep 2009

majka-dik 🙂 my chodime vsade vsetci traja...a ako pises, teraz je to uz lepsie, da sa s nim aj niekam ist, ked bol malicky, sa moc nedalo....ale nevadi, bolo to krasne obdobie a teraz je to zasa ine 😉 asi pojdeme vsetci tak na hodinku a potom rychlo domov spat... 🙂 nam tiez nema kto postrazit a ani by som nedala....aj tak tie 2 roky tak rychlo ubehli....a za chvilku budeme moct ist kam len chceme 😉 a viem, ze sme o nic neprisli 🙂

netmona
1. sep 2009

jahodka,,,,no dík,,,a ináč tá škôlka, je to dosť o život ,,všade vela deti,,tak zhánaj známosti,,,,,, 🙂 keby, sme nemali tak ho tam určite nezoberú 😉 ...........tak že, kalinku,,bude to super,,

majkas,,,ma adaptačný program,,že 3, 4, 5hod. a potom spať pos.týžden,,,no čo už, ked som bola 3 roky na MD, tak mesiac dva, už je jedno 😅 ,,,,,,,jaj moja to je asi nás všetkých problém že, sa prestahuješ a nemaš nikoho po ruke,,,je to dosť smutné niekedy ☹ ,,,,,

jahodka11
1. sep 2009

net a pojdes aj do roboty, ci budes doma? no znamosti nemame, tak som si povedala, ze hned 2.1. letim rano do skolky pre ten papier, co treba dat potvrdit u dr..ci ako to je...nech sme medzi prvymi....lebo tu mame celkom dobru a peknu skolku hned pod barakom...tak nech nemusim chodit niekam do mesta....atd.....a mozem ist rovno do prace..co sa mi tiez nebude chciet 😉

netmona
1. sep 2009

jahodka,,,no, tam aj papier prvá som mohla mať, aj tak by nepomohlo..ale už je to ok, tak som rada,,,,,,prácu konkrétne nemám,,do starej moc ma to neláka, hoci chcú aby som šla,,,ale až v oktobri,,ked že, má ten adaptačný program.........no ja som už od januára zistovala situáciu v škôlkach, tak som potom rýchlo konala ked to bolo aktuálne

jahodka11
1. sep 2009

jaaaj, ja tusim, ze to bude asi problem....ale mozno sa nam podari dostat ho tam ....uvidim....ozaj a nerobili problem, ze nema 3 roky?

netmona
1. sep 2009

jahodka,,,ani nie,, viem že, tam mali aj mladšie deti,,,,,
jaj,,tak to sa neboj dakde ti ho musia vziať, len sa snaž aby šiel tam kde ty chceš

netmona
1. sep 2009

že, snaž 🙂 ...ved sa snažíme už od ich narodenia,,, 😵

jahodka11
1. sep 2009

net, presne tak.... 🙂 budem sa snazit 😉

jahodka11
1. sep 2009

ozaj, net aj si hladas robotu niekde inde? mne sa tiez nechce ist tam, odkial som prisla...no mozno sa to za rok zmeni.... 😒

majkas
1. sep 2009

to su take navaly na tie skolky??? to ked bol teraz v lete baby boom tak sa mam tesit ked bude mat mala tri roky ze vsetko bude plne? 😅 😅 😅

jahodka sak aj my budeme malu vlacit asi vsade so sebou 😀

netmona
1. sep 2009

jahodka,,,asi kto koľko dá 🙂 ..ale určite nie cestovať cez celú Ba,,asi tak uvidím aj ja,,

netmona
1. sep 2009

majka,,,tak verme že, to bude len a len lepšie,,,ináč sú všade súkromne škôlky,,ale musela by som sa volať Onassissová aby to rod. rozpočet zvládol 😅

jahodka11
1. sep 2009

haha, net, veru tak..keby som ho dala do sukromnej, to mozem byt rovno doma s malym radsej na podpore... nehorazne peniaze za to pytaju-....a urcite by som si vedela predstavit investovat peniazky niekam inam a nie do skolky..... 😒
majka-skolky su uz teraz plne.... 😒

netmona
1. sep 2009

jahodka ,,veru,,,,všade propagujú že, rodina je na prvom mieste, ale žena je donútena ísť do robot a makať,,a všade v hyper. za pokladnou sedí žena, sviatok , nesviatok, furt makať,,,,no ešte sme na tom sociálne dobre,,lebo v Mexiku porodíš a staraj sa , nič nedostaneš,,,,,

netmona
1. sep 2009

bobak sa už hrá , ideme vonku sa vyskákať 🙂

hiha
1. sep 2009

Ahojte,tak uz sme spat,velmi rychlo leto ubehlo ☹
Boli sme na svadbe,na vychode,Kurimka-Svidnik,krasna svadba,par este krajsi, v zivote som nevypila tolko hrusky 😀 😀 😀 Ale tam sa pije a pije a kto nepije,aj tak pije 😀 😀 😀
Potom sme boli v Cicmanoch na chate,odporucam,malebna obec,ticha,akokeby tam zastal cas 😎 .Adam uz ani nevedel,kde vlastne spi,stale sme niekde boli. 🙂
Teraz uz len doma.Adko je uz poriadny sintrik a zacina sa prejavovat aj vzdor,no pomoc,ale zase vie tolko novych veci 😉 🙂 .Len by stale choidl,lietal,absolutne sa neboji ludi,snad trocha skrotne. ☹ 😉
Net,bobakovi stastny start,nech sa mu tam paci 😉
So skolkami je veliky problem,tu v Ovsisti je strasne vela deti,na jednej strane dobre,elbo bude mat Adko vela kamosov,ale na druhej strane,budu skolky plne 😠 .My uz mame vybavenu znamost,aby sa urcite dostal 😔 Tu sa to neda inak,ak nahlasis,odbiju,bud ze len od 3rokov,alebo ze nemaju volne 😖

netmona
1. sep 2009

hiha,,,tak vitaj dom,,a už len realita, 🙂 ,,,to ti verím že , bolbo fajn a že si si aj vypila 😀 a neopila 😀
no veru ,,deti ako smetí,,len podmienky sú o ničom....neboj nič s babetkom to bude čím horšie tým dalej 🙂

bublinaz
2. sep 2009

majkas, vitaj 🙂
a hiha tiez. ja som este stale v tatrach a z tej nevolnosti sa vyklulo nieco brusne ci crevne, tak uz treti den nic nejem a okupujem toaletu 😒 😠

net, ako ste zvladli prvy den v skolke? v pohode?
inac, baby, ja mam zo skolky stres uz od kedy sa mala narodila. my sme na kramaroch a tu to teda s poctom skolok nie je bohvieco, a deti, co pozeram, viac nez dost. vobec netusim, ako to budeme riesit. znamosti nemame, tak neviem.

netmona
2. sep 2009

no prvý den ,,v škôlke dosť o život,,,prišli sme,,deti plakali,,jedno až vrešťalo 😅 ,,naš bobak sa až triasol ,,lebo nechapal prečo plačú,,a jak som odišla hral sa hod., najedol , vycikal a potom už len plač a utekal a otváral dvere,,kde je moja mamička 🙂 ,,,,,asi sa bál že, sme ho tam nechali a už neprídem,, 😵 dúfam že ,,to bude lepšie

majkas
2. sep 2009

bublinaz dik 😉 a skore uzdravenie

net urcite to bude lepsie, len o si najde kamosov tak na teba raz dva pri hre zabudne 😉

hiha a ty si origos odkial? take vychodniarske svadby poznam tiez som taku mensiu mala 😀 aj ked 70 ludi na vychod to neni az ta vela 😀

netmona
2. sep 2009

majka,,,veru tak môj brtranec mal teraz svadbu a bolo 170 ľudí 🙂 ,,,

no veru bolo to kruté v škôlke ☹ ,,Maji aj teba to čaká, tak to bolo trochu smutné

hiha
2. sep 2009

Ahojte,Majka som zabudla vitaj.Ja som origos zo stredneho Slovenska,ale priatel ma otca zo Svidniku,bolo tam pozvanych 180 hosti,uplna paradicka 🙂
Net,moj maly bobak,zlatko,dufam ze to uz bude lahsie a lepsie.A mam otazocku,co vsetko treba pre vstup do skolky,myslim tlaciva,co vybavit,dakuuuuuuuuuuuuujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre