• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

22. júla 2011 
hiha,,nič konktetne,,len tlačivo t daju v škôlke čo ti potvrdí dec.lekárka a je to
2. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
net-tak to mi je luto :frowning2: chuda maly.... :frowning2: hadam si skoro zvykne....a bude sa mu pacit....este dobre, ze si doma...a mozes tam skocit, keby cosi..... :unamused:
bubli-skoro sa uzdrav, oj, nezavidim, ja neznasam tieto crevne virozy...
my sme dnes boli na koznom, no nic moc....dostali sme inu masticku a navod ako pouzivat tu fialovu vodicku....ze nesmie byt fialova...atd....len slabo ruzova.....a tak, nebudem vas tu zatazovat, o tyzden vo stvrtok kontrola, ak budeme dobre cistit a natierat a obvazovat 2 chrasticky, mali by sme sa toho zbavit.....v piatok rano musime ist k nasej dr na krv a moc...a s vysledkami potom tam vo stvrtok.....ale inak ok, dufam a verim, ze to zvladneme a budeme mat pokoj....je to bohuzial veeelmi infekcne, takze nikam za detmi...atd....len prechadzky a nuda.... no ale moze byt aj horsie....ak by sa to dostalo do krvi, tak to ohrozuje oblicky, srdiecko.....takze este sme na tom dobre....len sme "na samotke" :unamused:
2. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka,dosť, ,ježiš mária,,no máš dosť o´život,,,sama a furt to isté dokola :confounded:
my dnes v škôlke už lepšie trochu,,nebol plač až taký, len na etapy :slight_smile: ,,,,ale ked ma videl bežal jak o život,a už bol jemný plačík,,biedačik,,,to sú také srdcevrúce situácie že, ani to neviem opísať
3. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka :fearful: ale sak nejako to vydrzite natej samotke a bude uz len dobre :wink: ved jak pises, mohlo to byt aj horsie

net tak davam tomu tak tyzden dva a bude to bez placu :grinning:

hiha som aj ja chcela na to opytat :wink:
3. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženuše :slight_smile:
ja vás nestíham ani prečítať,boli sme mimo BA,potom nám odišli ventily na hlavnom uzávere vody,tak sme včera riešili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes sme mali návštevu,keď vás stihnem dočítať,aj prispejem viac :grinning: :grinning:
dúfam,že Katka má super dovolenku a že ostatné ste ok a prežili ste v pohode koniec prázdnin :slight_smile: :wink:
4. sep 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka,,,,tak to dúfam že, bude tak a nebude už mať slzy na krajíčku ked ma uvidí :frowning2: ....dnes to bolo o trochu lepšie
4. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
net-viem,co myslis.....na jednej strane je to nadherne, ze sa rozplace, ked ta vidi a chce byt s tebou a na druhej nas to boli, ze nase dieta place....ale ako som pisala, je super, ze si este doma, a mozes byt viac s nim a pomalicky si zvykne....a ty nebudes v strese z novej roboty, skolky...a vsetkeho toho kolotoca kazdodennych povinnsosti

bambi-vitaj spat:slight_smile:)))tak sa tesime na zaujimavy zostrih udalosti poslednych dni....... :wink:

majka-dakujeme, dnes sme boli hodinku vonku s kosackou, super prechazdka, tak som rada.....
4. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka,,no wek-end 2 dni zas doma,,tak uvidíme či ostane do 12stej alebo čo,,až v pon. ,,ale musi sa to zlepšiť, lebo on je bojko ked netreba,,,, :slight_smile:

no dnes bol MM biorezonácii,, :sweat_smile: ,,,taka odvykačka od fajčenia tak dúfam že ,,vydrží už od 15tej nefajčí :grinning:
4. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak uz sme doma :slight_smile: ema nas nespoznala......mmmm az 5 minut na to potrebovala ale uz je to oukej :slight_smile:

a svokrovci tu s nami ostavaju este asi tyzden :rolling_eyes: ale mame super vymalovany byt aj rolety aj novu zachodovu dosku :grinning: :grinning: :grinning: a vselico mozne nam tu opravili a vyzera to tu fakt super :slight_smile:
tak kedy stretko?
inak macka zajtra idem ku doktorke potvrdit si tlacivo na autoskolu a 11.9.zacina kurz tak pome pome ideme na to :sunglasses: :wink:
6. sep 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,,,tak ahoj doma,,,no na dačo sú aj dobrý svokrovce :slight_smile: ,ved týž. vydržíš,,, :grinning:
tak pevnú ruku a nohu pri autoškole :slight_smile: ....ja som si pamatám :slight_smile: mala hrozný strach na skúškach že, noha sa mi klepala a ledva som to nezvladla,,ale prešlo to ,,,,,,
6. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:))))
akosi sme tu prestali pisat....bambi, ked si? si to tu udrzovala pri zivote....:slight_smile:
katka-supeeeer, vitaj opat medzi nami....aj ked teda navrat z dovolenky a do toho mat hned v byte svokrovcov...no neviem, neviem...u nas by to nepreslo....kvoli mne, haha :wink: tak to vydrz!!!
a sranda, ze nespoznala......:slight_smile:)) ale na druhej strane, ako dobre, aspon vies, ze neplakala za vami....to by bolo horsie...a ten "debilny" vek, ze len maminka maminka asi este pride.....nas to tiez zatial obchadza.... :wink:

net a ako dnes skolka?
7. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiky za privitanie :slight_smile:
tyzden vydrzim ved aj emu beru vonku takze pohoda :slight_smile: tak ja som inak nemohla protestovat,teda mohla ale malo platne by to bolo :confounded:
7. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čautéééé :slight_smile: :wink:
Katka,vitaj,dovolenka ako??dúfam,že všetko ok :wink: popíšem viac,len ešte mám nejaké povinnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak Ty si už riadne rozbehnutá,Kati,to ja ani nestíham,my ideme do Prahy v piatok na 4 dni :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak pôjdem na ďalší termín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aerobik??zajtra tu budem mať pohromu ovocia-zeleniny,tak netuším,či zajtra pôjdem :unamused:
7. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak az od 14.9.sa zacina macka,teda na stranke som to tak pochopila :slight_smile: a opat je to az 20:05 zaciatok....mmm viac mi vyhovovalo to skor...ved uvdime...
na dovolenke super,nemozem sa na nic stazovat :slight_smile:
ta autoskola,ono ked uz teraz nepojem ak neviem kedy a nechcem jazdit v zime :slight_smile:
zajtra ides zavarat?
7. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,choď ja si ešte pozriem,ako to majú,či potom až o 3 mesiace začiatok?? ak hej,tak to počkám do jari,našetrím bubáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: som nevedela,že už 11.9.sa začína,ešte ani u lekárky som nebola,tak kľudne choď,my budeme v piatok preč :wink:
a ten aerobik,tak to je fajn,že až po 14-tom :slight_smile: ,ale o 20-tej mi tiež nevyhovuje veľmi,ale čo už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hej,zajtra mám lečovo-kečupovo-lekvárový deň :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy moje,tak som vás konečne dočítala :sweat_smile: :sweat_smile:
ste pekne popísali :wink: jahodka,nech ste čím skôr zdravučkí a dáme stretko :slight_smile: :wink: my sme s malou neboli nikde na kúpalisku,až tak o rok,ale to je teda hnus,čo ste chytili,pri Draždiaku som bola s kamoškou len sa prejsť s malými a tie labute na mňa nepôsobili dobre vo vode,kde sa ľudia kúpu :sweat_smile: :sweat_smile: ja by som si maximálne tak nohy namočila :grinning: :grinning: :grinning: ale tak aj v bazéne človek kadečo chytí,ja som raz z hotelovej vírivky mala mykózu jak sviňa tam dole :unamused: :unamused:
majka,vitaj medzi nami,som rada,že si sa pridala,aj keď máš malinké bábenko,písať bude o čom,my ostrieľané matky Ti poradíme,ak bude treba :grinning: :grinning: :grinning: inak ja som tiež z východu-Vranov a okolie :slight_smile: :wink:
bubli,ako si na tom??dúfam,že si virózu už poslala do teplých krajín a si ok :slight_smile: :wink:
netmona,ako vám to ide v škôlke??malý sa drží?? ja dúfam,že budem s malou čím dlhšie doma,my tu máme peknú škôlku,kde mi syn chodil,len či sa tam dostaneme??známosti nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ventily máme nové,môžeme cestovať :grinning: :grinning: :grinning:
na východe bolo celkom fajn-u "cudzích" ľudí,švagrová bola ofučaná,ako vždy :grinning: :grinning: :grinning:
Katka,ja teda s tým vodičákom počkám,alebo ešte mrknem inú autoškolu,neviete nejakú v BA dobrú?? :confused:
8. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka v blave zevraj chvalia autoskolu harmi,je v dubravke :wink:
no inak co sa tyka tej skolky uz teraz nejake znamosti hladame.... :rolling_eyes:
8. sep 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,niečo pohľadám,ja musím ešte k lekárke,ale Tebe držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a tak nemáš zlých svokrovcov,takých by som aj ja brala,kuchyňa čaká na vymaľovanie :grinning: :grinning: :grinning:
a na súrodenca si už psychicky pripravená?? :sweat_smile: teším sa ,kedy sa zas uvidíme :slight_smile: :wink:
8. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka,,tak my v škôlke sa zlepšujeme,,ale zase nebude 5dni v škôlke tak to bude!!!, lebo sob. ned. v pon.nejde v utor. vono a v str. na kramare tak len 2 dni, už teraz mi stahuje žalúdok, myslela som že, to bude jednoduhšie :unamused:
9. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,,tak ty si už 1škôlku absolvovala tak asi vieš ake to bolo,,no mne bolo do plaču ked som ho tak dospelácky videla plakať,,rano len s tatikom chce ísť ale furt sa nedá,,už počujem ten nááárek ked tam bude aj spať,,jaj u ž nech to máme za sebu
9. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne sme zdravi:slight_smile:)) a uz sme objednani aj na odbery k imunoalergologicke, tak sme sa pohli dopredu:slight_smile:
net-ach, chuda male, je to hrozne, neviem, preco to tie deticky tak tazko znasaju...teda asi viem....ale ked inak sa neda...a aj tak im kolektiv (ak nepocitam choroby) prospeje....rozvijaju sa a podobne, ved s nami doma to musi byt uz nuda....uz teraz na nom vidim, ako by vymyslal, nie este o rok.....naozaj uz potrebuju stabilny kolektiv deti....
a nejako nam to tu mrzne, kde ste vsetky zasa? :wink:
11. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka super ze ste sa z toho dostali :slight_smile:
my behame kade tade a ked mam pravdu povediac uz som taka mrtva ze sa mi nechce ani pisat :grinning: :grinning:

macka inak ja uz na ten bodyforming nebudem moct chodit lebo prave v utorok je autoskola...skoda a ako som sa velmi tesila :pensive:
inak vcera som ti volala,boli sme na dlhacoch na Dni Dlhych Dielov ze ci sa tam nestretnem,hold smola :angry:

svokrovci uz su prec chvalabohu a svokrin stredajsi vystup stal za to :grinning: :grinning: :grinning:
dnes doobada ideme na vinobranie tak si hrknem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a obed varit nejdem,dame si cigansku tam a ema bude mat zo vcera co som jej odlozila :sunglasses: aka som ja supeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:
13. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,dnes je vonku ani ani,,,Mm maká a my sa budeme asi nudiť doma, :unamused: ,,a vy čo porabáte?
15. sep 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my o chvilu vyrazame na hrad cerveny kamen tak sa tesiiiim...ale baby zomrel patrick swayze :frowning2:
15. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj moj MM je v praci...ale stvrtok a piatok bude doma, tak sa tesim, uz len zajtra :slight_smile:
net-my sme boli vonku s jednou kamoskou...takze fajn dopoludnie a teraz spinka....
kati-viem :frowning2: rano som pocula, chudak.. :frowning2:
15. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,, tak ste trochu povonku ako aj my,,dnes nechcel isť spať neviem čo ho rozplakalo,,akýsi je nesvoj,,či počasie v tom bude,,dnes sa mi akosi nič nechce,,
15. sep 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Kati,my sme boli v Prahe-4dni,tak som nedvíhala,aby si neplatila veľa :sweat_smile:
a škoda s tým aerobikom,ja zatiaľ pôjdem a ako autoškola??
a Patrik Swayze,ach,smutné,som netušila až do včera,nemali sme čas na telku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:
16. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi-ty by si vela platila, lebo si mala roamingovu siet....nie katka..... :slight_smile:
dnes poobede idem ku kamoske, busom bez kocika, sa tesim, trosku na ine myslienky prideme....tatino mal byt zajtra s nami doma a bude asi az v piatok...no nevadi....ale aj pondelok, tak staci:slight_smile:
net-mne sa dnes nic nechce, akosi si nevychutnavam moje oblubene obdobie a ani neviem preco...to je asi najhorsie :unamused:
16. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok