Megastretko aprílovčiat 2008 - jar 2010

fialllka
11. jan 2010

ahojte mamulky

tuto noc ma napadla tato myslienka ... a tak zakladam novu temu, tak co, zorganizujeme si opat nieco suprove na jar? 😉

siminks
2. feb 2010

Ahojte tak ja som včera slúbila ten link čo bola kámoška na stretko z koníka takže bolo to v Dudinciach PENZION U MLYNARKY nejde mi pootvárať stránky tak ak chcete pozrite si to,majú stránku,že tam bolo dobre mali tam aj welnes...

fialllka
autor
2. feb 2010

tu je link, co dala siminks tip

http://www.umlynarky.sk/

certica
3. feb 2010

caute baby, ja som narychlo preficala poslednu stranu a pol... ste tam spominali terchovu - ja terchovu poznam celkom dobre, kedysi sme tam chodievali pravidelne zima - do vratnej lyzovat aj v lete, ale vtedy sme este nemali decka. prostredie je tam krasne, co sa tyka stravovania vo vseobecnosti je tam trochu problem, mozno uz teraz su sluzby na vyssej urovni, neviem.

raz sme byvali aj v spominanom penzione sustiak, tusim prelom august/sept. a teda nic moc, podla mna pre nejaku vacsiu skupinu to aj tak nie je vhodne (vo vnutri). vonku sa dalo grilovat, mali altanok, ale furt nas "otravoval" ich pes (aj ked mne nevadil).
inak tam mame taky svoj penzion - LUKA, ale je to tiez bez stravy, kazda izba ma sice komplet vybavenie, teda aj kuchynka, pripadne sa da stravovat vo vedlajsom penzione, ktory je cca 20m dalej, ale s detmi je to dost neprakticke.

len tolko zatial...

fialllka
autor
4. feb 2010

no kocky, tak ako s tym stretnutim?

nik sem dokopy nechodi, aby sme nieco nasli, tak fakt neviem 😖

mirininu
4. feb 2010

si to treba vycapiť na FB - asi tam kočky viac chodia 😉

ináč mne sa páči aj tá demänovská dolina 972 a mlyn liptovská teplá

ale treba vedieť koľko nás vlastne pôjde, lebo bez toho asi nič nevybavíme.

Kočky dajte vedieť v akej zostave by ste išli a či vyhovuje napr. máj , teda či pôjdeme na 3 dni alebo víkend a hlavne dátum
5-6. mája
12.-13.máj
19.-20.máj
26.-27.máj

mirininu
4. feb 2010

my by sme teda išli v zostave 2+1 - v počte dní sa prispôsobíme a momentálne aj dátumy nám vyhovujú všetky 😉

almika
4. feb 2010

Mirka, nejako tie dátumy mi nesedia..
1.-2.máj
8.-9.máj
15.-16.máj
22.-23.máj
29.-30.máj
my určite prídeme na jednu noc a to v zostave 2+1.. a poviem pravdu,že som pozerala tie linky, ale musím sa na to ešte kuki..

fialka, no len či baby majú o stretko záujem, keď tu nechodia..

mirininu
4. feb 2010

ups sorry, máš pravdu ja som pozrela JÚN 😀

almika
4. feb 2010

miri 😉

mirininu
4. feb 2010

asi som prepracovaná 😀

mirininu
4. feb 2010

díte už spí, tak som si dovolila mrknúť k iným stretávajúcim sa a našla som toto:
http://www.melrose.sk/

celkom fajn to vyzerá

fialllka
autor
4. feb 2010

no kocky, my pojdeme v zostave 2+1 🙂

a zatial nam sedia vsetky vikendy 😉
miri: ja som tiez kukala tak, ze som obehla par tem, ze co kde kocky navrhovali 🙂

fialllka
autor
4. feb 2010

no aj ten Liptovsky Jan vyzera super 😉 len aby sme detvaky z potoka nevytahovali 😀 😀 😀

lusya
4. feb 2010

ahojte,

my by sme sa snáď tiež pripojili, termín zatial vyhovuje ktorýkolvek, ked už by sme išli, tak na celý víkend a v zostave 2+1 😉 , ak by sa čosi zmenilo dám vedieť....

mne sa páčila tá Lipt. Teplá, Lipt. Ján, ale aj tá Terchová je krásna, ale bez stravy to je dosť od veci chodiť niekde inde, ako už bolo spomenuté....osobne sa ale prispôsobíme vačšine... 😉

monika28
12. feb 2010

ahojte. noi idem pozriet tie linky.
my by sme asi isli v zostave 2+2 😀
ale v ziadnom pripade nemozeme ist ten vikend 23. lebo Melisska ma 1. svate prijimanie

fialllka
autor
15. feb 2010

mamulky

no neviem neviem, ci nieco zorganizujeme, ked nam akosi viazne komunikacia v teme ☹ 🙂

lusya
15. feb 2010

ahojte,

nejako sa nám to kopí na nadchadzajuce mesiace, tak žial nebudeme môcť prísť na stretko...teraz sme dostali ešte aj pozvanie na oslavu na máj - zatial nemaju presny termin, ale ísť tam chceme určite...tak aby sa nám to náhodou nebilo, ale ak nebude, tak sa posnažíme aspoň dobehnuť cez deň, ak to nebude príliš ďaleko od nás ísť na otočku... 😉

certica
17. feb 2010

ja mozem len prve 3 terminy, t.j. prva polovica maja, zrejme v pocte 2+1. viki by sa tam nudil, potrebuje partaka, takze by som ho nechala radsej u babky, ak bude ochotny tam spat 😅 .
miesto cinu je mi vcelku fuk, ked sa to bude krutit okolo stredu SK, nech zas necestujeme viac, ako dlzka samotnehu pobytu 😀

fialllka
autor
18. feb 2010

ahojte

takze budmee sa bavit o prvych troch majovych vikendoch 😉
no a teraz uz len ten pobyt niekde 😉

monika28
18. feb 2010

super 🙂

mirininu
19. feb 2010

My sa prispôsobíme - je nám to zatiaľ jedno. A idem sa ešte opýtať kamošky, či by sa dalo byť vo vodárenskej podnikovej chate, ktorú teraz nedávno prerobili a je v Tatrách. To by mal asi skoro každý na rovnako čo sa týka cesty 😉

mirininu
22. feb 2010

Pýtala som sa na tie Tatry, ale je to asi bezpredmetné lebo 2-posteľová izba stojí 37€ a je to bez stravy. Ale ešte ma napadla Predná Hora, tak to idem obvolať 😉

certica
22. feb 2010

mirinu, a kde je predna hora?

trpezliva
23. feb 2010

asi za zadnou horou. 😎 🙂
do Liptovskeho Jana by ste nesli??

mirininu
23. feb 2010

kika neee - Predná hora - známa ako liečebňa pre alkoholikov 😀 😀 😀 - ináč tá liečebňa je v takom krásnom zámočku 😉

tu je link a aj mapa : je to pri Revúcej, tak neviem či by to nebolo ďaleko

www.prednahora.sk

mirininu
23. feb 2010

Kika môže byť aj to , ... mne je to v podstate jedno 😉 prispôsobíme sa väčšine.

monika28
2. mar 2010

ta predna hora vyzera super 🙂

trpezliva
2. mar 2010

A co vy na toto? http://www.firotour.sk/buxus/docs/Besenova_akci...
Ta Predna hora je strasne daleko, aspon pre mna s 2 detmi. 😒

almika
7. mar 2010

kika, vyzerá to tam pekne.. 😉
mali by sme sa poponáhľať, lebo už je marec..

mirininu
11. mar 2010

no čo kočky , rozhýbeme si sa ... či ani nie ??? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre