Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

labutka
27. okt 2009

zuzic tusim ste na tom s prikrmami podobne jak my, ja sa bojim poradne, co mame za mesiac, ze co mi povie doktorka, ked sa to jedenie fakt nerozbehne... ale na druhej strane, ved ziadny clovek nezostane naveky na mlieku..... ale dokedy?

nsoci
27. okt 2009

Zuzic mne Matko nepapal takmer nic do 8. mesiacov... a to bol veliky a doktorka tvrdila, ze to nevidela, aby takemu vfelkemu chlapovi stacilo len UM... stacilo. A zrazu zo dna na den sa rozjedol. Myslim, ze k tomu "dospel"... Takze hlavu hore.... kramy su svina, ja tiez mavam take, ze aj tri by sme mali slusne kramy kebyze sa podelime 😀 tak, ale budme ardi, ze su a ze mozme mat deticky... cez den sa Ti neda pospat?

iron
27. okt 2009

potulka...no nerozumiem tomu sice, ale sledujem to...pretoze ide o to z coho budem fungovat... 😉
Nsoci...budu tam mat na to formular....na to zvysenie.
Kuci...no super...nechce niekedy dohodit este jedno dieta, aby si si to rovno vyskusala s dvomi... 😀

zuzic1
27. okt 2009

no baby, tak ste ma potesili, lebo uz som z tych prikrmov na nervy 😠

nsoci: cez den som rada, ked krpaty zachrape na 40 minut a to sa akurat stihnem najest, zajst na wc a uz je hore, a potom ho zas treba strazit, aby nepojedol vsetky kable vbyte......mozno mu dnes uvarim kablikovu polievocku 😅

labu: ja sa bojim tiez poradne, mame presne o 2 tyzdne, ze co povie na to nase priberanie....strasne chudne, uplne to vidim na nohach a je z neho same rebro...bo stale so sebou sije 😠 a nic neje 😠

asi naozaj zostava len cakat...

kucina1
27. okt 2009

iron sak sadnite do auta a cakam ninku 🙂 poradim si

zuzic1
27. okt 2009

a ste tu pisali o veku, kto ma kolko...tak ja som tu asi najvacsie mlada... 😒 🙂

iron
27. okt 2009

zuzic...mozno nechudne, len sa natiahol a tym ze teraz sa hybe tak to tak vyzera...Moja uz tiez nie je taky brutal michelinko, nejaka taka natiahnuta....ale sa mi zda tazsia,...No zajtra ideme som zvedava. Ockuje sa teraz kvoli niecomu? ci kedy?...neviete?

zuzic1
27. okt 2009

iron my nemame ziadne ockovanie teraz, takze asi ani vy, my mame v knizke napisane ockovanie az v 10. mesiaci, to je ta 3. davka do oboch noziciek...

taella
27. okt 2009

idem trošku provokovať 🤐 😵 krásna noc bez zobudenia od siedmej do pol siedmej 🙂 ani raz nezaplakal Oliver kvôli cumlíku 😉

momentálne vďaka bohu za moje krámy , ktoré chodia raz za dva mesiace , lebo by som asi tiež vykrvácala 😀 pôrodom sa vôbec nič neupravilo 😖

egy som rada , že si sa neuzavrela a nedusíš to v sebe 😔 posielam jedno objatie na diaľku

zuzic1
27. okt 2009

takze by to mala byt taka ta obyc. poradna...odvazit, zmerat, pokukat fyzicku zdatnost, hrdielko, popocuvat srdiecko a sup - sup domov.. 😉

nsoci
27. okt 2009

Sakra, Matko jak spal spadol z postele. Esteze na kopu satstva pri nej, sa zlakol ale ani moc neplakal. Uff.

labutka
27. okt 2009

hm vy sa stazujete na kramy, ja som este stale nedostala.

k tomu zvyseniu rodicovskeho prispevku niecotreba vyplnit? poslete mi to do IP?
dochadza mi baterka, tak idem OFF, vidime sa zase niekedz... dufam na zajtrajsom stretku , a ked nie, tak cez vikend tu mozno budem.

zuzic1
27. okt 2009

taella 😠 , tak to je od teba pekna provokacia, ked ja uz permanentne vypadam takto 🙄 , ani make - up nepomaha... 😒

mne sa po porode kramy pekne pos..li, ja som mala take ze 3 dni a aj to mi stacil 1 balik vloziek a teraz mam 3 baliky na den a trvaju 8 dni aj viac a to mozem vlozku po 30 minutach doslova zmykat....tampon keby som si dala, tak ho vyplavy a to bez srandy 😝

kucina1
27. okt 2009

nsoci aspon ze tak, uz tolko deti tresklo z postele. tomas uz nie je nikde polozeny okrem zeme 😀 ani ho na prebalovacom pultiku uz skoro vobec neprebalujem, okrem vecerneho ritualu

kucina1
27. okt 2009

fuha take silne kramy, ja som mala vzdy v poriadku, teraz mam opat na par mesiacov od kramov pokoj xixi

zuzic1
27. okt 2009

kuci: nas prebalovaci pult uz zapadol prachom, mam co robit aby som ho prebalila na zemi ☹

lenk30
27. okt 2009

nsoci, šáááááák si bola ráno v telke? ty si hviezda.

iron, aj mne sa zdá, že sa filipko teraz nejak vytiahol a vyzerá ako taký okatý červík z jablčka 🙂

nsoci
27. okt 2009

Lenk hm, no bola, nechapem, mna kazdy oslovuje, bezdomovci, reporteri 😉 ale som nemyslela, ze to do telky, ten chalan mal taku mini kameru, ze som si ani nevsimla, ze ju am poriadne... a potom, ze telerano. Som sa nevidela ani... trapas.

potulka
27. okt 2009

ahojte
matej stravil vacsinu noci u nas v posteli. kedykolvek som sa zobudila, bol prisaty, alebo sa prave chystal prisat... 🙄 o piatej som ho uz riadne vyzmykana odovzdala muzovi a spali sme este do siedmej. komplet prespane noci sme si uz ocividne vybrali v prvom polroku. 😅
zuzic, kamilko sa urcite tiez rozje. nsocin matko je nas vzor! 🙂

lubi22
27. okt 2009

Ahojte 🙂

Prave som polzila Filipka do postielky, po 3 minutkach ho idem kuknut, ze co robi a on si uz sladko spinka 😵 Aj v noci spinkal od pol 8 do pol 7 rana bez jedineho prebudenia 😵 Moj milacik malinky, len nech mu to vydrzi 😵 A aj by sme sa vyspali, keby niet starsieho syna, co je v noci aj 5 krat hore a vstaval 5.45 😠

clea333
27. okt 2009

Ahojte, uz sme celkom zdravi konecne, vcera sme boli aj von, ale asi len 20 minut, lebo drobec nechcel byt v kociku a nedalo sa mu ani spat, tak som behala len v manduce a bala som sa, aby neprechladol-som si povedala, ze 30 minut staci na zaciatok po chorobe. A mne bola uz tiez zima. Neviete, ako by som ho prinutila byt v tom kociku?U nas totiz prsalo a neda sa aj tlacit kocik, drzat babo a tiez dazdnik, to je onicom 😢

Nas maly sa zacal budit v noci-tuto noc bol 2x hore-prvykrat zaspal ked som ho pohladkala a druhykrat si cucol...mam pocit, ze mu pojdu zuby alebo co....asi som si uzila spanie prvych 6 mesiacov 🙂

clea333
27. okt 2009

a to podotykam, ze bol uspech, tie dve prebudenia, lebo v poslednej dobe sa budi a chce byt pri mne v posteli

clea333
27. okt 2009

Nsoci, ty si aka hviezda televizna 🙂

Zuzic, aj nas pultik zapada prachom, este ho vyuzivam na postavenie vanicky na kupanie nan...neda sa ho tam prebalovat, strasne sa vrti, umenie ho prezliect a obliekanie, ked ideme von, to ani nehovorim, ale to patri k tomu 😉

Moj syncek sa prave zobudil po 30 minutach spanku, je sviezi ako rybka, ani som sa najest nestihla 😎

pasoa
27. okt 2009

čauko baby. ja už dávam od včera kašu matúškovi. ale nie na večeru, lež na raňajky. som sa tak rozhodla, podľa toho, ako matúško papá a ako vyzerá lačno vždy už po hodine od raňajok. zrejme mu to v tom prádznom brušku ráno vždy rýchlo stečie, tak som sa rozhodla, že mu budem dáavať kašu ráno. včera lyžičkou, ale trvalo to hrozne dlho, tak dnes z fľaše s kašovým cumľom. vybumbal len tak zahučalo 🙂

pasoa
27. okt 2009

a posun času matúškovi trochu upravil jeho režim, už nespí do 9:00 ale len do 7:30 😉

iron
27. okt 2009

pasojka...ty uz davaj ranajky obed a olovrant? ci ako?...

potulka
27. okt 2009

pasoa, aj u nas je najvacsi hlad doobeda. pooludni mu staci ovocie, ani mlieko netreba. kasu matejovi zatial nedavam, je to bucko aj bez nej, ale ak, tak tiez bude asi na ranajky.
este si nam neporozpravala, ako bolo na chate. 😉

mona1111
27. okt 2009

dobre ranko

sice uz sme hore od pol deviatej...... maly sa v noci budil klasika kazde dve hodiny, no ja stale cakam na tu prespatu noc a ona nie a nie prist..... Chcela by som sa uz aspon jedinu noc vyspat bez prebudzania nie som narocna ale aspon takych sest hodin v kuse.....

Dnes mame 7 mesiacikov tak uz na obed bude mat masko so zeleninou.....

lenka138
27. okt 2009

tak mi sme mali dnes konečne prespatú noc, pospala som si od 10 do 5 a potom ešte do 7, to je krása, dúfam, že to bude čím dalej lepšie 😉

mona gratulujem k 7 mesiačikom

my tiež už papáme desiatu, obed a večeru, ten môj je takú jedák, že mu to nemôžem odoprieť 😅

vlalu6it
27. okt 2009

ahoj dievcata,,,

tak vy rozoberate kramy???hmm,ja ako som zacala barat ten antikoncepcny pruzok,,tak super,,pekne ako hodinky,,,a 4dni v pohodke,,,zatial tehu niesom,,, 😉

nasa mala papka pekne a vela jasne vyskace ,,vyplazi,,vynatahuje,,ale papkame rano o 07,15-150ml mliecka,,desiata o 09,15-zeleninovy vyvar s ryzovou a cerealnou kasou,140ml,,,potom obed zelenina s maskom 150gr,,o 2hodky neskor 180ml mlieka,,a olovrant o 17.00-150gr vyzivky,, a tak ide spat do 20,,ale este v posteli vychrli 80mliecka,a vecera je o 20.30.150ml mlieka,,a o pol noci 140ml mliecka,,,to je stale kazdy den rovnako,,najblizsia doba sa ide na poradnu,,tak uvidime co sme podrastli a pribrali,,ale mne pripada naopak ,ze schudla,,akasi je dlha,,,,neviem,,,,

baby od dnes este 12dni a konciiime smer slowakei,,,juppiiii

nsoci,,ty si popularna,,vau,,uz aj v telke,,,no suppeer,,,

kucii--este raz vsetko naj naj naj,,gratulujem k 2tehulkovaniu,,nech to pekne plynie ako ma,,,,

munu,,,jezis maria,,vsak to je strasne velke dieta,,no my ani nahodou taky silacio nie sme,,este sami nesedime,,stale sa neposadila,,,

taelka,,fotky som uz na fc videla,,ste krasnucky a taky jeje,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre