Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
11. jan 2010

Mam nervy ... opat velke prostesty pri jedeni sosovice ... do kelu co jej na tej sosovici nechuti ... ved tam su aj jej obolubene zemiaky ... tak ak ma niekto zaujem ostala jedna porcia ... dodam.
A do toho mama ... ved ju oblec a pojdem von,ona je urcite nevyspana ... a to spala hodinu a pol a zobudila sa 45 minut pred obedom ... vrrr ... a cely rezim naburany.

egyptanka
11. jan 2010

a noc hrozna ... od pol jednej do piatej kazdu pol hodinu hore ... uz som fakt zufala. A to sa budi vzdy tam kde zaspi, v postielke ma aj moje tricko, zavrete okno/otovrene okno, s prsom/bez prsa ... vsetko rovnake.
Som z jej nocneho spanku na pokraji zrutenia ... ☹

Dnes som isla aspon ten rodicovsky prispevok vybvait ... mali tam vlastnu ziadost.

egyptanka
11. jan 2010

labutka, aj my mame vecerny tvrdy rezim a prd z toho ... 18.00 kasa ... 18.45 kupanie ... 19.05 koza ... 19.25 do postielky a sup uspavanie v postielke, hladkanie, zotrvanie pri nej tak 20-30 minut ... a v noci stale hore ... ja uz fakt zacinam uvazovat, zeby som ju odstavila v noci od kojenia, ale fakt to je krajne riesenie ... boze preco ma tak trestas?? 😖

potulka
11. jan 2010

egy, sucitim s tebou.
a hoci to bude zniet ako provokacia, moj matej uz dve hodiny v kuse spi. 😲 sama som z toho sokovana, to sme tu uz davno nemali. som hladna, nechala som obed tak, reku, najeme sa spolu (akoze svojim jedenim ho budem inspirovat, aby tiez papal). keby som to bola vedela, uz som napchata pizzou. ale samozrejme, tesim sa. normalne si citam knizku, upratovali sme vcera, tak mam necakane volno.

labutka
11. jan 2010

egy, ked adam vyzdravie, a my sa prestahujeme (dufam ze do mesiaca) tak najprv si pojdeme kupit kazda dva pary stuplov do usi a potom mozme spolu skusit na tychto dvoch metodu 3-5-7. 😉

potulka
11. jan 2010

labutka, akoze ked sa prestahujete? nieco mi uslo? a kam?

labutka
11. jan 2010

potulka, ja som o tom nehovorila, ale chceme sa pretstahovat do taheko domu blizko polusu... manzel to tam chodi prerabat, chceli sme tam byt prestahovani uz pred porodom. 😀 😀 takze to vlasnte stihame, lebo (dufam) ze aj ja mam este pred porodom (mozno rok...) 😀 😀 😀

taella
11. jan 2010

lubi a čo tak tente bumbleride http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5488791 keď si už na trojkolky ?

labutka
11. jan 2010

kokoooooooooos teraz som mala jake stastieeee, idem na zachod, nakuknem predtym do izby, adam spi... vyjdem z wc, umyjem ruky, kuknem smerom k izbe, a adam uz kuka - na kraji postele... 😲 dufam ze sa poucil, a druhy krat uz by nespadol...

katja78
11. jan 2010

Ďakujem holky, teda Maruška ďakuje 😉

Hanke sa tiež mení režim na jeden spánok, len je to také čudné, lebo pred obedom je už unavená, tak som jej dnes ani včera nedala obed len MM, zaspala na prsníku, nejako som ju spiacu obliekla do bundy, šálu a čiapky, zababušila do deky a a spí už skoro 2 hodky. A bude zatiaľ mávať neskorý obed 😒

Oslavovali sme v sobotu aj v nedeľu, tak je na zemi takýýýýýýýýýýýý brajgel, ešte kúsok mi ostáva povysávať 😝 🙄 , ale som bola hladná.

Potulka - by sa dalo poučiť z Tvojho spôsobu uspávania. Keď budeš (alebo aj ostatné budete) znova tehu, tak dokola si púšťať a spievať nejakú uspávaciu pesničku a dá sa použiť na uspávanie, keby drobec protestoval 🙂

Lubi - my máme otras golfáč, ten, čo si na ňho hodila link, je krásavec oproti nášmu. Ale účel splní 😉 A Samko Ti prejde už pekne po svojich? Maruška ešte teraz niekedy žobroní "zobev ma na vuky, ťažko sa mi ide" 😠
Pekný vohoz pre chlapcov, mne sa to páči, len aké bude počasie? svadba bude v TT? august ešte býva relatívne teplý, ale niekdedy aj nie

Labuťka - to je sedačka jak do raketoplánu, človeče 😎

labutka
11. jan 2010

inak, adam posiela maruske pusu na licko, ze setko naj zela.. 🙂
a sedacku ideme objednat. sa tesim. adam sa este do tej starej zmesti, ale ked je v overali, tak uz to ide tazsie...

katja78
11. jan 2010

Dovysáááááááááávanééééééééé 😵 vyvesila som druhú várku a bolí ma brucho (lebo veď majonézový šalát s rezňom 😔 😔 😔), asi to zapijem pivom.

labutka
11. jan 2010

simsonovci na JOJke! 😀 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dedde
11. jan 2010

Maruške zelame vsetko najlepsie!

lubi, mne sa to oblecko pre chlapcov páci, ja by som riskla

moja spí 11 hodín v noci a cez den takých 2 a pol, takze dokopy 13 az 14, a kde sú tie casy ked bola v klude, odkedy stvornozkuje nemam na nic cas

ajka82
11. jan 2010

kokso 13-14hod, a to nasich 11 hod spanku je asi ten lepsi pripad...v poslednej dobe nocny spanok 7-8hod a cez den 1-3 hod 😲 (ratam aj cas ak sa nahodou v noci zobudi do spanku)... nechapem... ale ocividne jej to staci... no co uz narobim, dospavat asi bude v neskorsom veku 😀

potulka, dnes nam asi dve hodky stacili vonku, prepacte... ale vazne som uz mrzla pomaly a aj hlava ma zacala bolet(ale to asi z tej zimy, lebo uzprestava pomaly)
to kolko matejko spal? viac ako dve hodky, ze?

maruske zelame vsetko naj 😵

egyptanka
11. jan 2010

Prave som doranajkovala.

lubi22
11. jan 2010

Katja takze oslavu mate uz za sebou? Co si nakoniec vymyslela pre Marusku? Potom pridaj fotocky 😉 Samko nikdy nechcel byt v kociku, az odkedy sa nam narodil Filipko by sa rad vozil aj on. Tak sme kupili pridavne sedatko a funguje to. To budem pouzivat aj pri golfaci, prave sme minuly tyzden predali nas golfac po samkovi, lebo na nho sa to sedatko dat nedalo a nebol ani polohovaci. Tento sa mi celkom pozdava. Chcela som sa Ta spytat, aku autosedacku mate pre Marusku? Ktoru kategoriu? Kolko meria a vazi Maruska? Lebo ja stale nie som rozhodnuta, ci kupit sedacku dalsej kategorie - od 15 do 36 kg pre Samka a Filipka posunut do Samkovej od 9-18, alebo kupit este jednu od 9-18. Samko ma 12,5kg a meria 92 cm, on je krpcek. To oblecko idem objednat, sobas ma sestra tu v BB v kostole a odtial sa presunieme do hotela Sitno vo Vyhniach, to je cca 40 km. Zenich je z vychodu, sestra zapad, tak je to v strede 😅

Taella videla som aj ten, ale ja taky mam Quinny Speedi trojkolku, teraz chcem na jar, leto a jesen taky lahsi, prenosnejsi, skladnejsi golfac 🙂

Ideme sa obliect, ideme skusit zahrat si bedminton s oboma chlapcami, som zvedava co z toho bude 😉

egyptanka
11. jan 2010

Lubi, to oblecko je super na svadbu ... male deti a najme chalosi nemusia mat na svadbe obleky ...
1, budu sa v tom citit nepohodlne a budu mrzuti
2, je to podla mna drahy spas ...

ale ... my ideme 2.10. na svadbu muzovmu bratovi a rozmyslam ako obliect Naty ... predsa len to bude na jesen a v Liptovskom Jane a bude tam ovela chladnejsie.

egyptanka
11. jan 2010

A dnes som dala dole z postielky hniezdo.
Mala na olovrnt tiez nejako protestovala, ale ked som jej davala do ust kusky chleba macaneho v olivovom oleji tak to jej chutilu. Zjedla cely taky mensi krajcek.

potulka
11. jan 2010

uz sme doma z prechadzky, matej opat precurany... nechapem, kde v sebe berie tolko vody? nsoci, zalozime hasicsky klub? 😀 ale inak uzasny den, to dlhe spanie mu velmi dobre padlo (aj mamicke, hehe), ma stale vybornu naladu. prave zjedol kus chleba s maslom (maslo poprve) a prekladala som mu to kuskami jablcka a vodou. ked papa chlieb, aj dost vody vypije, inak sa mu treba prosit. pred kupanim mu este ponuknem varene ovsene vlocky s jablkom. som si uvedomila, ze ma vlastne len 3 normalne jedla denne a potom celonocne pocuckavanie mlieka. mozno ked sa viac naje vecer, nebude chciet tolko cez noc.

ajka, hej, spal vyse dvoch hodin. parada. mohol by castejsie. 😉

lubi a v com sa odlisuju obleky od toho oblecka, co si dala link? ved to mi pride ako oblek bez saka. vyzera to velmi chutne, ale ja som stary znamy konzervativec a pripada mi trochu odveci obliekat takych prtuchov do vesticiek a paradnych kosielok. 🤐 samozrejme, ak sa to paci tebe, len do toho. 🙂

my sme kupili tuto sedacku:
http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/storchenmuhle...

egyptanka
11. jan 2010

potulka, my mame 4 jedla a mame nejaky spanok ?? ... nie .. a to olovrant je okolo 15.30-16 ... o 17 MM ... o 18 kasa ... o 19 opat MM tak si myslim, ze je dost syta a stale sa budi tak ti nechcem brat iluzie.

Inac teraz som citala augustovky 09 a jedna si spravila test a je pozitivny a ma 4 mesacneho chlapceka ... 😨

egyptanka
11. jan 2010

... ja som na prechadzke zaspavala, normalne som mala mikrospanok, lebo som vybocila z drahy a skoro sme skoncili v kanali (rozumej chorvatske rameno ... to my petrzalcania mu vravime kanal)

nsoci
11. jan 2010

No Matko uz zalomil, ani sa mu necudujem, doobeda dal 20 minut, poobede 30...

Lubka vyzera to super. Mne sa vydava svokra v lete, tak tiez ma to caka. V Blave sa daju satocky ozical v Bazzariku za 3 Eura, maju krasne, najma pre dievcatka.

Potulka tiez nechapacky, uz som zo zufalstva skusila aj papierove, ale precural ich este skor.

potulka
11. jan 2010

egy, ved ja viem... sama tomu velmi neverim, ale za pokus to stoji. minimalne by sa mu po tych vlockach malo lepsie kakat. 😅

a to zaspavanie poznam - niekedy sa pristihnem pri tom, ze ako zmurkam, za tu minichvilocku si trochu pospim. 😀 alebo ked si navliekam sveter s rolakom - cele dve sekundy spanku, juchuchuuu! 😀 😀

potulka
11. jan 2010

egy, ked sa tak divam na tie vase casy jedenia, napadla mi jedna vec: nie je natalka paradoxne prekrmena? ked tak casto papa, mozno ma roztiahnuty zaludok a preto si aj v noci pyta. mozno je to totalna haluz... kludne ma posli do kelu. 😉

egyptanka
11. jan 2010

potulka, eeee nemyslim si, lebo ovocie da sotva 100g, MM to je take dvojminutove cucnutie a hybaj sa hrat ... vtedy ju cicik nezaujima, kasa nikdy nedoje celu ... vzdy nieco ostane ... a vecer MM to pije 5 minut z jedneho prsa, druhe prso nacne a nikdy nedokonci ... to uz len dudle.

Fuj spraskala som celu cokoladu co som si kupila na vecer.

kajuska111
11. jan 2010

ahojte, fuha, konecne som vas docitala 🙂

prave som sa dobre pobavila, na TA3 davaju reportaz o tom, ako je to s novym rodicovskym prispevkom a ze staci si rukou napisat ziadost...a i prd velebnosti, v trencine si musim podpisat ziadost a okrem toho doniest spominane potvrdenie od zamestnavatela (som to tu spominala minuly tyzden...) takze si pobeham kade tade...kvoli niecomu co sa da inde vybavit bez problemov 😠

egy, dobry napad, idem niekde vysnorit cokoladu...potrebujem dnes na nervy... 😵

egyptanka
11. jan 2010

kajuska, u nas netrebalo nic ... ja som si aj ziadost napisala, ale nakoniec oni si predpripravili tlacivo. 🙂

nsoci
11. jan 2010

vsak to, ze staci poslat ziadost... nestaci, musim vyplnit ICH tlacivo... ale predtym musim najst svoju zalozku, lebo sa niekde stratila v bratislave... tetusky maju dovolenku a nikto nic netusi

egyptanka
11. jan 2010

nsoci, vo stvrtok idem do Dubravky na ten seminar o spanku ...

Inac viete co ma trapi?? ... vsade sa hovori, ze okolo roka by uz dieta malo jest upravenu stravu dospelych ... no a ta Natyna sa zdaleka vobec nepodoba na jedlo ... vsetko uvarene dokopy a rozpucene ... ani nazov tomu neviem dat. Stale je to prikrm a nie jedlo ... a neviem ako rozbehnut "spolocne" varenie pre nas aj Naty.
Viem, ze sosovickou neuspejem ... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre