Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

labutka
3. feb 2010

potulka egy, pome do mesta... jaaaj, asi ne, ked takto snezi...

adam zedol na obed 110 g, zemaky cvikla,telacie, zajtra budu v serbli tmave kable. 😀

aljusik
3. feb 2010

Reni, ako pisala Potulka, u nas ich dostanes v DM, v Tescu, v lekarnach,...momentalne su vsetky Hipp caje v akciovej cene v Bille (teda aspon tu v BA, neviem ako inde).
No a este mame vyhodu, ze to mame blizko do Rakuska do Hainburgu, kde maju cely sortiment detskej stravy, plienok, vyvziv, cajov, atd. o nieco lacnejsie.

Bianku uz nekojim, pije cajik sackovy detsky, ked moc nechce, prisladim ho Glukopurom - hroznovy cukor z lekarne. Vypije 200-400 ml denne.

renata7718
3. feb 2010

no tak mi sa kojime za den asi 4krat priebezne po jedeni lebo napr rano ho okolo 7h este nakojim ,to vstava , atak ked nieco spapa ,tak okolo 10:30 ide spinat,s tym spinkanim =mali sme tiez horor.stavy nosili sme sa po rukach a tak spali ,chodili sme spat aj tak ze vonku a len v kociari a teraz sa mi podarilo ze ho dam na postel ,dcerinu ,vlastne to je jedno , a on sa pohuzdi a sam zavrie ocka a spiinkaaa ,ako kedy hodku aj hodku a pol ,tak vstane a po polievocke zas musi cicik ,tak okol 15 h a asi tak 15:30 priblizne len vravim ide spinkat ,podla toho kolko spi doobeda niekedy ani nespi a ide az vecer o 19:30 pravidelne ,toto dodrzujem noa yas cicik ´´á spime no v noci sa budime asi 3´=4 krat nie stale aaa dookola to iste
no NO SYTY MUSI BYT INACC HOROR

egyptanka
3. feb 2010

potulka, my sa kojime okolo 7 (ale tiez ak sa zobudi o pol siestej tak uz potom nekojim) a okolo 8-9 ranajkodesiata ... dnes som jej spravila pohankovo-ryzove vlocky s MM a banannom (fuuuu ako sa zaprasilo) a polku chlebika s maslom a vypila 90 ml (!!!) ovocnej stavy ... taky apetit.
a pred 11 zjedla 100 ml tiez zemiakovu kremovu polievku s materskym mliekom a zelenikou (kalerab, mrkvicka, hrasok) s petrzlenovou vnatkou.

egyptanka
3. feb 2010

labutka, do mesta??? som rada, ze nemusim nikam ist ... sme mali ist k svokrovi, ale zrusili sme to. Asi len pojdeme k mame ...

renata7718
3. feb 2010

egyptanka tak tvoja ma rada zeleninku moj drobec ju miluje ale ja napr.neriedim s koj.mlieckom ,moj papa vsetko to co mi ja len nesolim a vsetkeho z mierou
ale je to super ze to deticky chcuu u

egyptanka
3. feb 2010

... no aj mama sa zrusila, ona pride k nam ... tak budem pekne v teplucku.

egyptanka
3. feb 2010

renatka, ani ja neriedim, len teraz som mala mensiu laktacnu krizu tak som pravidelne odsavala a tak som odsate mliecko vyuzila do jedla.

pasoa
3. feb 2010

reni, bianuš, vitajte tu.

matja, SMSka došla, už som dostala aj odpoveď 🙂 Aj som už telefonovala s manželkom, tak pohoda.
jooj, varím dobrý obedík, už mi slinky tečú (vďaka dámskemu magazínu, v ktorom boli syrové hody a ja milujem syry!!!), ale ja varím mäsový obedík no nevadí.

labutka
3. feb 2010

lenk, mozno filipkovi vadi nejaka zlozka, co sa dava do kazdeho detskeho caju. kamoskin maly nechce pit fenikel. ochutna, ked je tam fenikel, tak dopil.

no idem sa aj ja najest, zachvilu dopere pracka tak vyvesam, mozno trochu pozehlim a pojdeme von.

egyptanka
3. feb 2010

Pavli som to musela prepnut, lebo som oblizovala obrazovku ... bilancia spanku dve aj tristrvte hodiny 😅

egyptanka
3. feb 2010

... a spi sa stale dalej 🙂

egyptanka
3. feb 2010

tu je zlozenie toho ovocneho caju v sackoch
http://www.magister.sk/product_info.php?cPath=2...
ziadny fenykel 😉

labutka
3. feb 2010

adam ten ovocny leros nechce, je mu kysly. to ma asi tiez po nas, ja tiez pijem len bylinkovy.

ajka82
3. feb 2010

lenk,ja som sa minule pytala uja co predava sypane caje, ci by mohli takeaj rocne deti a on mi hovoril ze z tych jedine roibos...ja len tak, ze ked mu chuti, tak cisty roibos neuskodi 😉

egy, inac ten ovocny leros pre deti som kupila a je to klasika bylinkac s ovocnou "prichutou" 😒

renata7718
3. feb 2010

oki diky za vase nazory ideme troska vonku sa vystipat na mraazikk ppapap 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenk30
3. feb 2010

Kajka, to vážnES? LEN SOM TO NIKDE NEVYčíTALA....TEPLOTA Z OčOVANIA FUč, IDEME SáNKOVAť

mgk111
3. feb 2010

nsoci - sak to je jasne ze je tam hanicka nieeee 🙂 gratulujem z celeho srdca... 😉

diocka - najlepsie su sedacky s malymi vahovymi rozdielmi lebo vraj lepsie drzia a su pre deti bezpecnejsie... viac by ti povedal manzel, lebo ja sa tomu az tak ako on nerozumiem, ale on to prestudoval odzadu do predu cele.. ak chces mozem ho poprosit nech sa ti na nu mrkne - boze to znie divno 😀 pocas jazdy dietatko nekrmit, nedavat cajik - na to su zastavky 😉

asandys - pripajame sa ku vam - dieta banany, mrkva, zemiak, vyvar - ale bez mliecka - tak si neviem predstavit ako mu nedam vecer a v noci mlieko iba cierny caj - kriste na nebi som uplne grogy... a ako ryzovy vyvar -. to proste uvaris ryzu vo vode a to mu das vypit???

najhorsi den mojho zivota - kubickovi od rana sa pohorsilo, kakal 6x a potom som nasla v plienkach cervene, telefony nesli a ja zufala som ho obliekala revala a utekala k doktorke... jezis toto bola totalna bezradnost ☹ uz to nechcem zazit, to uz radsej stav horucky ... brrr

egyptanka
3. feb 2010

Taaaaak nas spanok tri hodiny ... bude to dnes jeden spanok ale aspon poriadny.

Spapala asi 250g druheho jedla ... dnes normalne dospelacky obed ... robila som jej perkelt. Trosku som ho obmenila, ale chutil od nerozoznania od toho nasho so smotanou.

Tesim sa 🙂

ajka82
3. feb 2010

mgk, nech je kubko co najrychlejsie fit... to rano nezavidim 😔 ale zvladla si super 😉

k tym autosedackam,labutka, nie vsetky su vyrabane tak aby pasovali na kazde sedadlo, tak isto ani auta nemju sedadla rovnake(aj bocne a stredne), takze niekde ked upevnis sedacku do stredu, nemusi tak stabilne drzat ako napr na bocnom zadnom...preto pisem, ze treba pozret odporucania vyrobcov
napr. nasu sedacku vC4 odporucaju na zadne bocne, na predne je s obmedzenim a do C5 sa moze dat na kazde...

pasoa
3. feb 2010

deťúrence, a čo máte za virózu všetky 😕 😕 😕

rýchlo rýchlo sa uzdraviť, šup šup :-*

odpovie mi niekto,čo je s katjou? mne sa nechce teraz dočítavať neviemkoľko strán plís plís

nsoci
3. feb 2010

Mgk aj vy hnackujete? Chjo...

U nas od rana zatial ziadna hnacka - klop klop - spapal 1,5 banana a maly posoleny zemiacik s bananom (ina gebuzina) a pije, tak som raa. Sme si schrupli trochu spolu.

Mne sa posledne dni voooobec nechce choit von. Jaka zmena, tusim prechadzam dusevnym prerodom.

Baby dakujem za blahozelania, mne to proste prislo take neskutocne, ani brucho ani na bliti, take nepoznaaam... tak som fazuliaka musela vidiet.

Asanys vy ako? Nam lekarka povedala mrkva, ryza, banan, mliecko nie kym vracia, ak zacnu hnacky dokupit probiotika a davat. Pitie neriesila, pijeme vodicku alebo odstatu mineralku.

Pasojka vsak nech manzel postrha pavuciny... Vsak on by vdacne pomohol, nie? 😀

michaelamia1902
3. feb 2010

nsoci ------- GRATULUJEME K //

michaelamia1902
3. feb 2010

Anketa:
1. ovocie davame na olovrant - rozne, aniekedy aj v priebehu dna banana, jablko a tak...
2. spanok 10:15 - 11:30
15:15 - 16:30
+/- 30 min.

denkolc
3. feb 2010

Pasoi, Katja sem raz napísala, že musí spraviť radikálne rozhodnutie....neuviedla, že prečo, takže ani čítaním dozadu by si sa to asi nedozvedela.....ale asi jej to tu zaberalo veľa času a chcela sa odmotať, aby sa mohla venovať rodinke....ej veruže, ale to len tak dedukujem....neviem, neviem... 😅

michaelamia1902
3. feb 2010

V cera sme boli na poradni a pockovani.
ockovanie zvladla super neboli ani teplotky.
Lubi a Nsoci - takze nasa aktualna vaha je 9810g / 76cm.
A novinka konecne po dlhom case pribudnu k 2 zubkom dalsie a to az 5 ks naraz!!!! 3 uz su vidit a 2 - napuchnute dasno. A ja ze preco to dieta posledne dni v noci tak zle spava.
Neverte chlapom, min. tyzden jej kontorloval ci nejdu nove zubky a ze nic, a zrazu doktorka nasal v pusinke toto ( a ja som sa na neho spoliehala)

babulka123
3. feb 2010

nsoci.. gratulujeeeem ...

a mozete mi poradit.. to moje sidlo {mimohocodm dnes presne 6 mesacne} chce byt stale na nohach.. len stat a stat a stat. ked je na 4 snazi si sadnut, uz sa jej to par krat podarilo aj samej ale akonahle jej dam ruku hned sa taha na nohy .. ked ju posadim alebo nedaj boze polozim hned pusti strasny rev.. jeduje sa..
co robit? stoji na spickach hojda sa ale tak sa jej to paci... neviem co snou ... pomooooc .. skoro cely den je to len o reve... sakra..

nsoci
3. feb 2010

Babulka napis snehulienke, jej mala tiez tak skoro stala co s tym a odkaz sa na mna.

mgk111
3. feb 2010

ajka - neviem ako som to zvladla lebo som myslela ze som pekne vystresovana 😒

pasoa - katja cosi "cita" a tak sa od nas nacas distancuje...

nsoci - nastastie bez grckania, tak aspon cosi pozitivne 😖 a ty si davala mliecko? respl. pri hnacke mliecko ano??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre