Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

labutka
21. feb 2010

vsetky este spite...? no my zelame dobre ranko a balime veci... 🙂

iron
21. feb 2010

no ja nijaky iny kocik neplanujem. Tolko co budem potrebovat precupita, alebo ju dam do kocika a krpca do nosica. Kociky mame teraz dva, takze ked pojdeme s manzelom tak kazdy bude mat svoj kocik.
Nsoci kde si kupovala tehu oblecenie? Nenormalne prachy za to chcu. Ja na leto kupim len 3/4 gate a jedny saty, tot vse. Ostatne tricka a tak, to nieco mam a mam rifle, nohavice a suknu riflovu. Takze vynosim co mam...No vlastne este nad jednym trickom uvazujem. A nasla som aj fasa ceny, tak skusim objednat odtial...je to v Presove a www.mojamoda.sk

nsoci
21. feb 2010

Bre ranko

tak u nas dalsia divok noc
muzovi sa zdlo uz o 11tej zema teplotu, ale nebudili sme ho
o pol druhej 38,5 pred odpocitanim v ritke
dali sme nurofen cipok, po hodke a pol zaspal a potiahol do stvrt na devat
rano mal 38... po hodke 38,6 tak zas nurofen cipok

este v noci jak zaspal som zacala kukat an nete co by to mohlo byt... kiahne? piata choroba (dufam, ze nie, sposobuje vraj potrat u tehotnych...), siesta choroba?...
no a nakoniec uz v posteli som mu nahmatala novy zubok dole (stolicku, stvorku).... dnes rano aj druhu hore
to by vysvetlovalo tie zle noci posledne, ale nema tu teplotu moc velku na zubky? vsade na nete pisu, ze do 38 za to mozu zubky, nad je to nejaka choroba co sa pridruzila k zubkom, lebo telicko je oslabene...

poradte holky 😒 stolicky asi nesli nikomu, mozno katja, lubka u starsich?
a este ma napadlo ak by to bola ta siesta chorob, da sa to zistit aj skor nez sa vysype? lebo vsak ked mu budem davat cipky mozno ani nebude mat teplotu, ci?

nsoci
21. feb 2010

Iron no kupila som rifle (tie minule som zdemolovala), leginy pre tehulky, dve jarne tricka, svetrik na rozopinanie a tricko. Z tehu s Matkom mam teplaky, slusne nohavice, dva dlhe rukavy a kabatik jarny. Az na tie rifle (v CA za 40 EUR) boli ceny v pohode. Skos ked tak do CA (maju dopredaj dokonca) a do Peacocks (vypredavaju trojstvrtove tehu rifle okrem ineho). Inde som ani nesla a cez net nerada kupujem oblecko. Este casom zbehnem do sekacov po nejake vychytavky. No ale to som ja,musim mat oblecko na kazdu naladu.

No vidim, ze obe kocik neplanujete. Ja si neviem predstavit, ze Matko bude tolko maširovat, kolko bude treba, ale mozno bude. Hlboky uz nemame, takze tak ci tak by sme museli kupit. Uvidime. Ale ako sa poznam, ani dve deti ma nedonutia nechodit MHD, pripadne pesky dalej... takze budem potrebovat nejaku poistku.

Este vam hodim na inspiracie sikovne vecicky co som vyguglila (Buggypod sa mi zda strasne rozsiruje kocik, ci?)
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6465108
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5121712

a pre iron este jeden obchodik
http://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page...

kucina1
21. feb 2010

dobre ranko u nas noc aj napriek tomaskovym kaslavym zachvatom bola dobra ako vzdy, rano sme odsali soplik a spinkal do siedmej, teraz spi v kociku. teplotu nema ale strasne kasle.

poobede sa chystame na navstevu a teraz idem piect slivkovy kolac

nsoci ja davam pri teplote akejkolvek ked je tomas mrzuty nurofen sirup, aj ked ju ma nizku, kludne aj 37,1 hned sa mu po tom ulavi. teplotu dnes nemal aspon podla toho nasho asi zleho teplomeru, no nurofenik dostal, ved je chorucky, aj ked teplotku nema je na nom vidno, ze nie je vobec v poriadku. k lekarke sa v pondelok nechystame ak sa mi teda zajtra nebude zdat nahodou v horsom stave

iron a nsoci ved dame v septembri kocikovu party dvojitych mamiciek s oteckami a 6 kocikmi xixi, to bude srandy

pasoa
21. feb 2010

ahojte, aj matúško teplotuje, žiadne soplíky, kašeľ, iba teplota. včera 38,3°C ☹
v noci 38°C, strašne zle spinkal.
dnes zatiaľ iba 37,2°C, teraz sú s mužom vonku v manduce.. zajtra k doktorke...
tlačí sa nám aj štvrtý (a teda druhý horný) zúbok a včera padol tak na držku, že si dolným zúbkom odrypol časť z horného ďasna, tak neviem, či to môže mať z toho, lebo tam mal takú krvavú ranku ☹ alebo niečo nachytal v dojčáku, lebo pár detí tam predsalen bolo chorých...

pasoa
21. feb 2010

a chválim svoju sestričku Grevab za krásny príspevok. ;)

Keby ste všetky chceli vedieť, v čase tehu, keď ste volali "Pasoa, zapni rádio", tak zdrojom 90% všetkých mojich rádiových informácií bola táto moja sestra 🙂

egyptanka
21. feb 2010

Ahojte, tak ja som sa rano zobudila, umývam si zuby a tak ma naplo, ze som telefonovala so záchodovou misou.

mona1111
21. feb 2010

ahojte

ja hlasim dalsie dva nove zubky, dnes som si ich vsimla....takze mame styri hore a styri dole...

taella
21. feb 2010

egy , u mňa to bol príznak tehu 🤐

pasoa
21. feb 2010

renia, áno, chcem vynechať postupne aj druhé odsávanie a zo 2týždne už len jedno a potom aj to. malo by to byť bez problémov.

nsoci
21. feb 2010

Egy? Co si pila cita postelna gymnastika sa vyplatila?

Nasla som aj tretiu stolicku. Tri stolicky naraz... chudatko moje.

munu
21. feb 2010

ahojte
poradte mi, co to moze byt.. ak 13.2. mi skoncila mrcha a predvcerom som objavila troska krvi zase.. a bolo to aj vcera, dneska uz vyzera byt v pohode.. tej krvi nebolo za dva dni ani na jednu vlozku.. tak malicko.. a niekedy pocitujem aj napnutie v prsiach.. neviem, co to moze byt..
citala som, zevraj to moze byt aj ovulacia.. alebo zeby nejaka hormonalna zmena? Alebo zeby zahniezdovanie? neviem... mate nejaky tip, co by to mohlo byt?
a Matko este hnackuje, sice uz menej, vcera kakal "len" 3x, ale zajtra s nim idem teda k lekarke..
egy, no vyzera to na dalsiu tehulku 😵

mgk111
21. feb 2010

egy- aj mna napinalo z pasty ked som bola tehu 😉

nsoci - veru neporadim, stolicky vobec a ani piatu siestu chorobu sme nemali.. drzim paluchy...

my mame stale len 6zubkov a sice si pcha vsetko na stolicky ale nevidno ze by sa cosi dialo...

my sme mali zvlastnu noc, aj sa budil, aj plakal, ale prespinkal do pol siedmej na mne nakoniec... rano som urobila vsetkych noclaznikom ranajky, oni boli s kubkom a sla som za manzelom kamosky co poradila a doniesla co sa dalo... teraz robi manzelik obed - cernohor... sestra tak unavila kubka hranim ze zaspal az o pol dvanastej - to uz ma davno zvycajne po spanku... ked sa napapame pojdeme do pu ...

a zabudla som - po ockovanie sme mali teploty dva dni a potom uz len mierne a dnes nic...

mgk111
21. feb 2010

nsoci - aspon to mate za sebou...

munu - nooo ovulacia kludne a kludne aj uhniezdovanie 😉 urob testik a uvidis, ci to bola len ovulacia 😀

kucina1
21. feb 2010

teda tak sup egy aj munu na tehotenske testiky bo tu su zvedave baby

kucina1
21. feb 2010

prave som dala svoju cerstvu fotku mojho brusiska

egyptanka
21. feb 2010

baby neblaznite, i ked v poslednom case som strasne unavena ... o desiatej uz padam na hubu a rano sa neviem vytrepat z postele ... ale tehu nemozem byt, lebo ma nepali zaha a ta ma palila pri Natalke uz tyzden po oplodneni.

egyptanka
21. feb 2010

nsoci, nic som nepila, len caj a postelna gymnastika nebola ...

egyptanka
21. feb 2010

hmmm ... teraz som si sadla ku compu a pocujem, ze mala je hore ... som varila. tak som si ani neodpocinula.

egyptanka
21. feb 2010

munu, aku tehulku ... jedine ze by si to bola ty ...
fuj inac ja by som znova spala ... a to som vstavala o 9,30 ... muz bol dovtedy s malou.

munu
21. feb 2010

no ja este test nerobim, este je priskoro.. hoci neverim tomu, ze by som mohla byt.. nemam byt z coho... sice niesme chraneni, ale nikdy nejdeme naplno.. takze skor sa priklanam ja k nejakej hormonalnej zmene alebo ovulacii.. neviem, cas ukaze.. ale sama som z toho na nervy..

egy a ty kedy robis test?

pasoa
21. feb 2010

ženy, vy tu akosi tehotniete 😵

ajka82
21. feb 2010

co to tu citam 😀 egy a munu? 😵

egyptanka
21. feb 2010

Takze dievcata mozete sa ukludnit ... test negativny. Vsak ma nepali zaha tak nie som tehu ... neviem preco, ale troska mi to doslo luto, ze je tam len jedna ciara ☹ ... zivot ide dalej.

ajka82
21. feb 2010

egy s tym spanim, moze byt cosi vo vzduchu...ja bysom tiez len chrnela...spala som do pol osmej, potom od desat do pol dvanastej a teraz ma zase bere, jak lezim pri karinke

munu
21. feb 2010

ajka ja nebudem tehu, vsak nemam byt z coho...ine by bolo, keby sme planovali, skusali...

munu
21. feb 2010

a navyse to nedava zmysel.. ved len pred tyzdnom mi skoncila mrcha... len ta troska krvi neviem co znamenala

ajka82
21. feb 2010

munu, moze to byt aj ovu, ak mas pravydelny cyklus,tak by to aj casovo sedelo...

nsoci
21. feb 2010

No my sme medzitym mali 39.2 pred odratanim... chudacik malinky, volala som lekarke a ze vraj to mozu ybt zubky az po 40tku teploty... ale mame dojst zajtra aj s mocom... chjo... chudatko moje male

a mne je nabliti... o spani radsej pomlcim, ja uz ani nepamatam kedy sa mi nechcelo spat

ey a kedy si mala poslednu mrchu? ci netestujes skoro... mne pri oboch tehu den pred ocakavanou mrchou ukazovalo snehobiely test a dnes nezapnem brucho do gati 😀

munu neporadim, take sa mi nestalo...

pasojka ako teplotky? co davas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre