Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
26. aug 2009

dobre ranko
egy, mudra knizka hovori, ze niekedy, ked je pred babatkom nejaky vyznamny krok vo vyvoji, zacne sa na chvilu spravat paradoxne ako mladsie dieta. proste ze progresu na isty cas predchadza regres. viem si predstavit, ako ti je - matej sice krasne prespal celu noc, ale mne to nestaci a vlacim sa tu ako matoha. a to mam balit na dovolenku... co mas potom povedat ty s takym nocnym intermezzom za sebou. no dufam, ze si to lia nakoniec rozmyslela, alebo ze prisiel ocino a doprial ti aspon par hodin k dobru. 🙂

nsoci
26. aug 2009

Potulka to je pravda, aj Matko sa tak sprava, zrazu zle spinka a sup - na druhy den sa otoci, alebo am zubok alebo...

nsoci
26. aug 2009

Co chrnite?

ajka82
26. aug 2009

teraz sme sa zobudili 😀
nsoci vidim ze pomohlo ked sa matko pretocil aj na druhu stranu 🙂

ajka82
26. aug 2009

matja, egy 😀 😀 😀

bershka, egy..baby uz popisali to co by som napisala aj ja ...tak sup, hlavu hore, neni to nic strasne 😉
besrhka, dojdi aj so sarinkou 😅 uvidis ze uz bude dobre 😵

potulka
26. aug 2009

prave pozeram, nsoci, ze dnes je tu akosi pusto. 🙂
matejko mi sedi na kolenach a "cita" knizku - rozumej zuzle ju, plieska o seba, do toho rozprava a pluje. 😀

kucina1
26. aug 2009

aj ja som tu od osmej 🙂 len som nic nepisala

tak pusto tu nie je, ale nejak ticho

dieta mi lebedi v kociku a asi pockam na desiatu a pojde si pospat

tato petrzka je des, vzdy ked sem dojdem tak ma caka prekvapko, dnes nejde doobeda ani tepla ani studena voda. tak som si musela z pezinka vlacit 4 litre.

ajka82
26. aug 2009

potulka, my tak citame reklamne letaky, tie su pekne farebne...len musim davat sakra pozor aby ich karinka nezjedla 😀

kucina1
26. aug 2009

potulka tomas mne sedel teraz na kolenach tiez, ale taha klavesnicu a stale do nej trieska tak som ho dala do kocika a tam si vyzuva ponozky a zuzle nohy... oooo a prave prdka 🙂

kucina1
26. aug 2009

aj ja davam pozor by mi dieta noviny nezjedlo. on to rad sklbe hlavne nohami 🙂

pasoa
26. aug 2009

no, my sme dnes mali ísť na ôsmu do nemocky na krčné, malý o piatej papal, ja som do šiestej odsávala, potom som si ľahla, že ešte na hodinku no a zobudili sme sa o pol deviatej 😀
nevadí, pôjdeme na krčné zajtra...
len neviem, čo mali byť zase tie hrooozné večerné revy.. ach ach...

ale asi na tom nie som až tak zle ako egy. zlato moje, ľutujem ťa a posielam ti nejaké zvyšky mojej pozitívnej energie 🙂

taella
26. aug 2009

tak potom čo večer nechcela Karolínka piť mliečko , som ju nadopovala deci čajom a spala celú noc od pol siedmej do pol siedmej rána , bez zobudenia . To je tak málo stačí ? 😕 naposledy jedla o štvrtej 100 ml výživy 😒

labutka
26. aug 2009

allisia, dojdes dnes alebo nabuduce do sadu J.K.? pokecame... 🙂
katka0602 trosku som na teba (ako predsednicka latkariek) nastvata, ze si zacala "poza nas chrbat"... 😀 😀 😀 ale daj potom vediet jak sa ti to paci... 🙂
egy, adam je tiez zvedavy, nemozem robit nic pri kojeni. kazdy pohyb co urobim (mobil, otocenie stranky casaku, tukanie do klavesnice) si sposobim odtrhnutie od kozy, co ma pekne boli... 😖 no a vonku ked jeme, ani nehovorim. musim cez neho prehodit plienku, aby nebolo naokolo nic zaujimave.
lubi, strasne sa mi paci tvoj maly uchylak, ktory musi jest z vyzutymi ponozkami. zapadne pekne do nasej uchylnej temy. 😀
bershka, no vitaj v klube krkavcich mamin, ved niesi sama, ktora mala s krpcom nehodu... ja si spominam jak som adama pri prvom kupani doma pridusila... vtedy mi to nebolo jedno, teraz sa na tom smejeme... 😀 ved su to (vacsinou) nase prvorodene, tak mame pravo na nejake chybicky... 😵
egy, my sme tusim mali dnes podobnu noc, 4 krat sme boli hore... 😖
a adam si prave tak grgol, az ma to rozosmialo... 😀 no jak take prasa.

labutka
26. aug 2009

baby, a ked zacnem s prikrmami, tak treba zacat aj davat caj alebo vodu, alebo stale staci mlieko?

ajka82
26. aug 2009

to moje dieta akurat zasiera stvrtu plienku od rana 😅 a za kazdym jej vynde len par malych bobkuv 😕

kucina1
26. aug 2009

ajka mne tretiu 🙂 a kazda kaka je ina

nsoci
26. aug 2009

Labutka moja dokina tvrdi, ze aj vodu, hned po prikrme.

Taella, hm, co je Karolinka na redukcnej diete? Uvedomela to kocka.... 😅 😕

kucina1
26. aug 2009

a teste sa na stretku bude tomasko opat papkat olovrant v podobe broskynovjablkovej vyzivky. teraz desiatuje mlieko ale sotva 100ml som do neho dostala

egyptanka
26. aug 2009

baby, dakujem za podporu. Uz sa citim o cosi lepsie. Som zalahla o tej siestej ...len problem, bola som taka unavena, ze som nevedela zaspat. Prisiel manzel, pohladkal a uz to som spinkala. No mala bola taka, ze mi dala spat do 8-30 potom som ju zacala kojit a este hodinu som driemala pri kojeni, mozno by sme driemali dlhsie, ale zvonila postarka.

egyptanka
26. aug 2009

nsoci, citala som to o tom spanku ... s mojou zaciatocnickou anglictinou som vyrozumela to, ze keby som si pocas tehu nedopriala poharik vinka tak by spala lepsie. Keby som to vedela tak to nerobim ... hrozna som ☹

labutka
26. aug 2009

egy ja som si vino nedopriavala, a to iste dnes.....
nsoci ale ked dam zemak a dotlacim ho mliekom tak uz nic netreba, ne?
kojace matky dokrmovatelky, dajte radu! 🙂

egyptanka
26. aug 2009

labutka, dobra otazka ... inac minule moj otec narazil na webovu stranku o latkovych plienkach a pytal sa na to ... no prd som mu o tom vedela povedat.

ajka82
26. aug 2009

labutka, staci ked zeleninu dotlacis s MM ... ked budes davat ovocie, tak to by malo byt medzi kojenim

labutka
26. aug 2009

jeeej, no ajka, ale aj egy, musime to dnes prebrat na stretku...

bershka
autor
26. aug 2009

ahojte kocky.
no dnes rano je lepsie. mala sa rehoce, nic jej neni. viete ono to tie ne rvy v kybli neboli len kvoli sarke... tam sa stalo ovela viac veci, ktore tuto verejne nechcem preberat... 😔 😔

s malou urcite nedojdem, lebo idem busom a nechcem sa tam trepat s kocarom. soferi su debili, a na mestsku dopravu si neviem predstavit ako by som sa trepala. hlavne v 50. buse, kt. byva napraskany jak svina

nsocik, diky za povzbudenie, ale aj ja som drbla so sarkou zo schodov 😅 , takže je to furt 1-0 pre mna.

pasoa
26. aug 2009

lebuť, dobrá otázka, ja si osobne myslím, že keď dokrmuješ a dotlačíš MM, tak vodu ani čaj netreba, nie?

egy, aspoň trošku si si oddýchla?

bershka, už je lepšie?

môj matúšik teraz buvá, aj včera takto hajal doobeda, som rada, lebo dúfam, že sa tým lieči (a samozrejme rastie). Predchádzajúci týždeň mal taký, že skoro vôbec nespal, tak som rada, že teraz tak spinká.

varím mu broskyne, krásne kúpil manžel včera, tak varím a vytešujem sa, ako budem zas pasírovať cez to husté čajové sitko (bola som v obchode kúpiť iné, ale mali iba kovové 😠 )
som robila len také pokusy, najprv som dala málo vody a hneď to začalo prihárať, teraz som trochu doliala, tak dúfam, že nie priveľa.. vôbec netuším, ako sa to má robiť... tak to bude také, ako ma zrovna napadlo...

nsoci
26. aug 2009

Egy tam islo hlavne o to, ze deti s nizkou porodnou hmotnostou spavaju horsie. To by si musela byt alkoholicka, aby si to fakt ovplyvnila, tak neboj. Si dospala trochu?

pasoa
26. aug 2009

nčoši, tak to som veeeľmi rada, že náš Matúšik je výnimka... (klopi-klopi-klopPPP!)

allisia
26. aug 2009

ahojte, my sa chytame troska von len som mrkla ockom sem lebo chcem ist do obchodu kupit veci na sliz tak som hladala recept 😉
Labutka pridem na buduci tyzden lebo dnes to nestiham spojit s jazdou a velmi rada pokecam, uz sa na to hrozne tesim lebo mam veeela otazok 🙂
Inak co sa tyka pitia pri prikrmovani tak ja som pri starsej davala len MM a prikrmy a pohoda. U maleho som spravila pokus ze ci by si dal cajik ked bolo tak teplo a vobec ho nechcel, davala som z flasky lebo aj ked kojim tak ked chodim do skoly v sobotu (VS) tak mu muz daval odsate mliecko z flasky a s tym nemal problem ale ani vodu ani cajik vobec nechce takze len mliecko 😅 mozno by som mala vyskusat lyzicku ale neriesim to teraz kedze kojime hodne, mozno keby pil malo mlieka ale takto neriesim
A ozaj zemiak je dost tuhy aj po uvareni a velmi nasiti a ked som ho davala starsej tak niekedy ju aj naplo lebo take tuhe nedokazala prehltnut tak som to riedila potom odsatym MM tak ak mate dakto problem tak vyskusajte mozno pomoze 😉

allisia
26. aug 2009

baby uzite si stretko a aj ostatnym krasny dnik prajem a vela sil posielam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre