Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

felicia1
autor
25. jún 2009

boze ako mi pomali nacitava stranku,cakam aj 2 minuty,kym ma to nikde vpusti

tatu neboj,nono to prejde a s nami tu ti to ubehne rychlo

zana02
25. jún 2009

Ahojte
nevie mi niekto poradit pri prvom tehotenstve som bola pozitivna na streptokoka skupiny B. A teraz by sme chceli druhe babetko. Aka je pravdepodobnost ze ho mam este vzdy?

felicia1
autor
25. jún 2009

zaza myslim,ze keby ti spravili odbery tak to zistia nie?

bettynka222
25. jún 2009

tatu ty trubka,. jasne ze oral s tym nesuvisi 😀 ale ten zakaz sexu je aby nebol zapal v maternici...podla mna to nevadi a 6 tyzdnov je fakt moc. ale s tym nesnazilkovanim radsej vydrz, to sa ti neoplatyi zase zazivat...pockaj na vysledky a tak, ako my poslusne s fyalkou 😀 a pisala si ze mas nepravidelny cyklus...to by si mala tiez s dr. riesit.

feli no znie to hrozne...tiez nemam rada ked mi niekto do vsetkeho keca. ked chce v dobrom poradit nieco co robim fakt zle...ale takto. a to co si pisala,z e sa ti tam nasackuju. no ja by som k detom nikoho neustila prvych 6 tyzdnov..a tak to aj lekari predsa odporucaju. tych prvych 6 tyz. je fakt kritickych, potom sa uz vytvara imunita, tak dieta aj musi prist do kontaktu s spinou, ale tej najde dost, ked sa plazi po zemi...takz enechapem pricinu neumyvania si ruk ked ide niekto chytat babatko 😝 inak neboj moja, ja som si tu tiez uzila svoje..ale nechcem to tu radsej rozvadzat..ale nastastie sa vsetko opravilo a navyse moj milacik stal pri mne, lebo k nemu sa tiez chovali hnusne. ale zase sa pre zmenu pretvarovali pred svokrom a svagrom a bolo to dost neprijemne, co si o mne vymyslali 😝 😝 😝 no a k tomu bitiu dietata...ja nie som za to, ay sa deti mlatili tak ako to robila moja matka....ale ked je dovod, tak nechapem preco by si si ho mal anechat prerast cez hlavu....

felicia1
autor
25. jún 2009

betty nie mlatenie,ale lizla ho moja ruka po zadku 😉

bettynka222
25. jún 2009

aj mne to hrozne dlho nacitava 😝

tatu a k tomu zakazu kupania, to je jedno ci more, alebo bazen, ci vana. po kyrete je to proste zakazane....ale ja uz som asi dost po, tak snad je ot uz ok. a neboj , prejde to rychlo. si zober ze ja som mala kyret v marci a trpezlivo cakam...a uz to je kolkooooo. keby nebolo toho druheho potratu a zbytocneho natahovania v aprili... 😝 a to budem cakat do oktobra (a predlzit to chceli az na december). takz eneboj nic, tieto nase zivotne skusky su tu na to, aby sme sa naucili vacsej trpezlivosti, lebo ju budeme este potrebovat, vsak feli? ty si tusim jedina co uz ma dietatko v nesej teme 😵

zana ak ta preliecili antibiotikami, tak uz by nemal byt aktivny. ale vraj je nasiu sucastou a mmoze sa prebudit. ale ja som ho mala raz v zivote spolu s mm pred 6 rokmi a odvtedy sa ani u jedneho neukazal. malo by sa to prejavit pri velmi znizenej imunite a moj mm mal nedavno kiahne a ani vtedy sa to neprejavilo a to mu malo to ochorenie kompletne zburat imunitu...

tatulienka
25. jún 2009

betty,ty si zlato...len ja som strasne nedockavy clovek...a neviem ako to vydrzim...ale som si povedala ze musim...lebo ked sa to stane znovu,asi by som to neprezila...a skoncila na psychiatrii...takze radsej pockam a budem mat zdrave,krasne babo...asi to len tak nehovori,ze aby som pockala..

felicia1
autor
25. jún 2009

idem si maleho dat na poriadok a vyrazame niekde von aj s nasim tatom,je pekne zatial

bettynka222
25. jún 2009

no feli u nas uz prsalo a teraz posielame mraky prec 😀

tatu bevd sa na to pozri takto. ked nepockas a zase sa to nejakou nahodou zopakuje, zbytocne si predlzis nesnazilkovaci cas. takto ked pekne vydrzis, upokojis sa a poriadne sa z toho vsetkeho spamatas, tak bude vsetko ok. teraz mas sancu odsledovat si cyklus, poriadne si zacvicit, papat nejake dobre bylinky a poriadne sa tak pripravit na babatko. kym sme snazilkovali, tak sme nesmeli rozne bylinky, lebo sa to pocas tehu nesmie. teraz sme s fyalynkou boli za jednou pani, co studoval acinsku medicinu a dala nam cajiky co sa davaju po potratoch. ma aj take co upravuju cyklus. navyse cvicim teraz mojzisku, ta je usper na vsetko - na cyklus, maternicu, sliznicu, otehotnenie, tehulkovanie a porod a navyse aj na chrbticu...dobre, ze? skus sa poobzerat okolo seba, najst si nejake aktivity, uvidis ze to ubehne rychlo. ja som mala statnice koncom maja a uz je tu jul...a ani neviem ako to preslo 😉

tatulienka
25. jún 2009

no jasnacka...ved chcem zacat chodit cvicit vola sa to ze zumba a chcem zacat pit caj z alchemilky..a tie cviky su ake?nemohla by si mi ich poslat?

bettynka222
25. jún 2009

ja cvicim podla dvd....to su dost brutal cviky a treba ich cvicit presne. ved v ba su urcite centra, kde to cvicia. pri tom treba chodit aj na nejake mobilizacie, takze aj tk budes potrebovat fyzioterapeutku

tatulienka
25. jún 2009

cooooo...no tak to kaslem na to...

bettynka222
25. jún 2009

😀 ty si teda lenivec. ale ved to je dobre na cyklus, aj na sliznicu maternice...na vsetko mozne.

felicia1
autor
25. jún 2009

cauteeeeeeeee

bettynka222
25. jún 2009

ahooooj 😎

felicia1
autor
25. jún 2009

betty chces vidiet moju''zmenu za mesiac a pol''?ale smiat sa nebudes,ok?

bettynka222
25. jún 2009

ok 😉

bettynka222
25. jún 2009

nooo, kde to je? pojdem uz spat, lebo uz ani nevidim. mam kuk do albumiku?

bettynka222
25. jún 2009

ahaaa, album si zrusila. to kvoli predchadzajucim skusenostiam?

felicia1
autor
25. jún 2009

betty chudnuci album je proti pravidlam takze by bol zmazany ako bol aj inym a aj mne uz

bettynka222
26. jún 2009

ja viem, pochopila som to z tej diskusie, co si ma na nu odkazala.... babyyyyy kde ste vsetky? inak dobre rankovam prajem 🙂

felicia1
autor
26. jún 2009

caute ja lenna rychlo,zaspala som este mam mokru hlavu a ideme na jarmok

bettynka222
26. jún 2009

takze nikde nikto...ja uz letim prec tiez. nie ze tu zas poisete tri strany a ja vas budem musiet docitavat 😀

fyaly co mojziska? uz si sa k nej odhodlala? 😀

fyalynka
26. jún 2009

ahooojte 🙂
baby, ja nenavidim piatky...to mi vzdy nieco porve v robote...tolko toho mam 😝 🙄
to mam ako naschval, este ani na gyndu nejdem...vraj mam prist v pondelok, to uz mam treti termin 🙄

a vy sa ako mate? dufam, ze lepsie ako ja? 😉

betty, este som sa neodhodlala 😅

tatulienka
26. jún 2009

ahojtee...tak ja som bola na kramaroch (v nemocke) pre vysledky z histologie,posedela som si tam pol hodku aby som zistila,ze este niesu...
taka som nahnevana,lebo zevraj ked som na PNke a od pondelka idem do roboty a na PNke mam napisane ze som praceschopna od pondelka,tak ze nemozem ist ani cez vikend nikam,kvoli kontrole....myslite,ze je to pravda?

flamenga
26. jún 2009

tatu áno, je to pravda, môže na teba prísť kontrola, a ak nebudeš doma, nedajú ti zo sociálky ani korunu 😔

tatulienka
26. jún 2009

no dobre,ale aj cez vikend to plati?aj ked uz v pondelok idem do roboty?

flamenga
26. jún 2009

tatu áno... až do ukončenia PN

tatulienka
26. jún 2009

no parada...takze vikend doma zavreta...supeer

fyalynka
26. jún 2009

tatu, ved si mala mat nejake vychadzky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre