Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

felicia1
autor
7. júl 2009

fyalinka ahoj,no adminka mi ma bloknut pristup na tuto sranku,takze nebudem vediet co je s vami,ale dala som moj skype tu

fyalynka
7. júl 2009

a to ti ma bloknut pristup na tvoju ziadost alebo to chce niekto iny? 😕
no ja skype nemam...ale snad sem obcas niekto napise ako sa mas...je mi z toho smutno, ze sa tekato nieco
deje ☹

felicia1
autor
7. júl 2009

na niekoho ziadost

felicia1
autor
7. júl 2009

ale toto je pokojna tema,takze som rada za to 🙂 nech sa vam dari baby

fyalynka
7. júl 2009

ja sice do toho moc nevidim, neviem co vsetko sa stalo, napisalo, povedalo...ale je to divne, ze "niekto iny"
chce dat niekomu bloknut pristup! Ved o tom maju rozhodnut admin a nie len posluchnut zelanie niekho ineho! 😒 Tak to by sme si kazdy mohli robit co chceme - davat navrhy koho zablokovat od rana do vecera...
kto by tu potom bol? ...nemam slov 🤐

bettynka222
7. júl 2009

ahojteeee babule

flai napis mi do ip svoj mail...ak to nestihnes vystopujem ta na tej druhej stranke, oki? a to ta bloknu natrvalo,a lebo len na tyzden? ak natrvalo, tak to ako preco?

dinadilkaaaa, fyaluska, lubi ahojteeee...teda aj ostatne, ktore sem uz moc nechodia, ale snad sa ukazu. no BA dopadla celkom ok.....este to rozdychavam. napisem vam to vsetko, ale teraz nevladzem... 😝

fyalynka
8. júl 2009

dobre ranko 🙂

betty, no sup-sup napis co je nove 😕 Som nedockava, zvedava 😕

bettynka222
8. júl 2009

fyalus....bol to des. a dnes osm takaaaaaa unavena, tak len nakopcim co som stihla napisat v eliasovkach

no ni c moc som si nevypocula....mi bolo povedane, ze to nic nie je, ze homocysteiny mi vraj budu klesat, ze aj ona mala potraty, ze si niekedy dokonca hovori ze naco deti vobec chcela???? a ze mam zabudnut na moju mutaciu, lebo to nic nieje a vraj som straaasne bojazliva....no to sa mi moc nezdaaaaa...ved ma trosku poznas, co si myslis o tom ty? ozaj moja, my ideme v piatok na dovcu....tak dovtedy pekne cvic, lebo svokra uz bude zhanat dvdcko...chce cvicit na chrbticu, nie na maternicu 😀

dindulka
9. júl 2009

ahojte kuriatka moje,
ja mam momentalne v praci toho nad hlavu, som tam od rana do vecera a dnes a zajtra na sluzobke, tak vas aspon pozdravim. u mna zatial vsetko po starom, takze len cakat.uz si pripadam ako cakanka polna 😀
feli, ja som to vobec nepochopila s tym zablokovanim ...? ale ak to tak teda nastalo/ne tak ti drzim moc moc palce a dufam,ze ako mamina tejto temy nam budes prikladom a v septembri bude na testikoch //
bettynka, moja uzi si dovolenku, nech vam vyde pocasie a naberes vela vela sil
prajem vam krasny den 🙂

bettynka222
9. júl 2009

ahojteeee, lucim sa s vami na desat dni, zajtra odchadzame a buducu nedelu som spat 😎

fyaly prosim ta ako sa beru tie cajiky? uz mi brlai krvicku, tak chcem ist na to :D inak predvcerom som mm ukuchtila bezlaktozovu palacinku...bla z kukuricnej, sojovej a este nejakej muky....vobec dobre nechutila, lamala sa abola nejaka biela. ale draheho som nechala v tom, ze je len nedopecena a ked vsetko spapal, tak som mu to prezradila 😀 to kvoli tej sladkovodnej riase nemam jest laktozu....no ale zatial ani jediny moj den s riasou nebol bez laktozy.... 😀

fyalynka
9. júl 2009

betty, ty si teda cislo...ze bezlaktozova palacinka... 😀 mne by to uz asi ani na pohlad nechutilo 😀
Ale vidiet, ze manzelika mas poslusneho, ked to pekne spapal 😉
tie cajiky, no ja som ich pila poobede ked som prisla z prace, odstup od jedla ma byt pol hodku, rozdelila som si
tie vrecuska na jednotlive davky, zacnes davkou vo vrecusku c.1, na druhy den c.2 a tak dokola. ja som si to
dala na lyzicku, do ust a ryyyyychlo zapit, lebo je to bleeee 😝

fyalynka
9. júl 2009

betty, uzi si dovcu, poriadne si oddychnite, budes potrebovat vela sil na snazilkovanie a tehulkovanie 😵
dvd-cko mozem vratit, kedy ho potrebujes? 😉

bettynka222
9. júl 2009

fyaly ved mozme ist na prechadzku ked s avratim a prinesies dvd 😎 ci idete aj vy niekam prec? inak elias bude mat pocas ovu dovcum takze sa zas vsetko o mesiac posuva... 😝 a je tam namiesto nasej sestricky nejaka zastupujuca..... 😝 😝 😝
papapaaaa auz sa na vas vsetky zase tesim 😵 a aj na nas september 😉

lubkabb
9. júl 2009

Ahojte baby,

betty, prajem ti peknú dovolenku - nech vám vyjde počasie.

Ja si na svoju musím počkať ešte 3 týždne. A čakám aj druhú mrchu a tej sa voľako nechce prísť. Prvú som dostala na 35. deň od kyretu a dnes je 35. deň zas a nič 😒 Som si myslela, že druhá by mala prísť už skôr. Ako ste to mali baby vy? Tehu nie som, už som si pre istotu robila test. Ale dávali sme si pozor.

sandy16
9. júl 2009

Čauko Ľubi,
tak mne mrcha prišla po prvom kyrete o tri týždne a potom skoro pravidelne zhruba každých 28 dní. Teraz druhý krát po MA mi kyret nerobili takže to neviem presne.

lubkabb
9. júl 2009

ahoj Sandy

to ma mrzí, že už druhé MA. Bola si na nejakých vyšetreniach? Ja už by som chcela čo najskôr snažilkovať, ale sa aj veľmi bojím. A čudné je, že mi druhá mešká viac ako ta prvá. Predtým som mávala skoro presne na 28. deň.

sandy16
9. júl 2009

Mám pocit že posledné 2 roky je môj život len samé vyšetrenie. Aj tento mesiac ideme s manželom na genetiku a potom v septembri na hematológiu. Každý MA býva iný. Mna napr. po prvom začali vždy týžden pred mrchou bolieť prsníky čo som pred tým nikdy nemávala.

lubkabb
9. júl 2009

mňa nič nebolí, ani keď som potratila som nemala žiadne bolesti, len som krvácala. Lekári zatiaľ nič nezisťovali, tak mi zostáva len dúfať, že to bolo nejakou genetickou poruchou plodu. A že sa to nebude opakovať. Som teraz precitlivená a nervózna z tej druhej mrchy. Nech už čoskoro príde, alebo nech nechodí 9 mesiacov.

dindulka
15. júl 2009

ahojte micky
🙂,
ako sa mame? co nove?

bettynka222
20. júl 2009

ahojteeeeeeeeeee, uz som domka. letim na mobilizaciu, potom popisem. cmuuuuuk

dindulka
20. júl 2009

jeeeej ahoooj bettynka 🙂 uz domka. ako bolo? a kde ste to boli?

lubkabb
20. júl 2009

Ahojte

bettynka...vítam ťa späť. Že sa ti moc nechcelo? Dúfam, že si si poriadne oddýchla.

fyalynka
20. júl 2009

Ahoooooj betty 🙂
vitaj spat medzi nami 😉 Co nove, ako ste sa mali? 😎

bettynka222
22. júl 2009

Ahojteeeeee, inule to bola len taka rychlovka, ale uz napisem dnes viac 😎 no mali sme sa super, akurat posledny vecer som v tme naburala do schodov od virivky a mam ozrazenu pravu nohu, na kolene riadna modrina a koleno ako keby chcelo vyliezt von... 😝 ale inak modrin mavam vzdy vela kvoli tej trombo. aj pocas dovci ma kamoska len chytila za ruku a za chvilku som tam mala pekny odtlacok jej prsta niekolko dni....
ale inak hned ako som sa vratila som volala na hemato. tie podrobnejsie geneticke testy este neboli, ale hned mmi zakazali vyrobky z kravskeho mlieka. a pritom ja som na mlieku a na salku a tych plesnovych syroch uplne zavisla. ani maslo nemozem ☹ povolili mi kozie a ovcie mlieko...bleeeee nechuti to tak dobre ako z kravicky...vraj tvorim proti tomu kravskemu protilatky...to je sila, ze?

a vy babulky ako sa mate? vidim ze ste moc nepisali asi ste sa slnili, cooooo? 🙂 lubi inak k tej ms, ja som najprv po kyrete tri tyzdne brutalne krvacala, potom zakratko prisla ms a kazdych 28 dni chodi...uz bola tretia 😉 ale je mi to nanic, lebo sa mi v tele posahali hormony po tom kyrete. mna tiez pred prvou ms po k. boleli prsia hrozne tak ako pocas tehu, ale potom uz nie. ved zavolaj gyn. ci netreba vyvolavacku....

dinduliatko ako sa mi mas? ja som bola predvcerom skontrolovat ovu...a mam kopec folikulov a ani jeden dominantny. a sliznica minule bola uplne super a teraz uz len 4,7 mm....takze bbuduci mesiac pojdem na hormonalny profil...alebo v septembri. ach uz som sa tesila,z e sa to opravi a je to stale horsie. a to mi svokra zahlasila, ze ona isla k dr. az podruhej vynechanej ms a ja uz po prvej,takze to mam preto..????to akoze potrat v druhom mesiaci neni potrat? a preco mam potom odvtedy vsetko v tele posahane? kazdy mesiac sa dva tyzdne pred ms vyhadzem. asi dva mega pupaciky a milion malicikych....uz tomu fakt nerozumiem.

ach ale som sa rozpisala, cooooo? 😀

bettynka222
22. júl 2009

jeeej fylalynka vsimla si si, ze nas herbar sa rozrasta? uz mame polny kvietok, ty si sa rozhodla pre divoky zivot, alebo si fialka domaca? no a ja som saldkovodna riasa 😀 este nam chyba morska rastinka 😀
ach ale uz ficim. dnes idem prvy krat na mobilizaciu kvoli tomu cviceniu mojzisky. ozaj a ty uz konecne cvicis, haaaa?

fyalynka
22. júl 2009

caw betty 🙂
ciiitam co si nam popisala 😉
nie necvicim 😅 dnes som bola akurat na hematku, no des vsetko okolo mna tiez 😖
nemam na nic naladu a na cvicenie uz vobec nie ☹ Buduci tyzden ideme na dovcu, uz sa nemozem dockat 😀

bettynka222
22. júl 2009

fyaly a co ti zistili na tej genetike? pis pis piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis

fyalynka
22. júl 2009

betty, som nastvana jak fras!!! 😠 ☹ Z dovodu "nekompletnosti materialu" sa im nepodarilo nic vykultivovat
a teda ani urcit pricinu MA 😔 Takze dva mesiace cakania v riti a nic z toho 😠 ach jaaaaaj....
A dnes som bola na hematku, v nemocke, odobrali mi krv, vysledky budu o mesiac vratane genetiky, tak
uvidime... Ale ta hematologicka (co som u nej bola predtym) ma objednala do BA, ale termin mam az 17.9.!!!
Tak som isla aj sem do TT, bude to skor...

bettynka222
23. júl 2009

ahaaa, tak take vysledky genetiky.ja som myslela, ze uz tie z krvi. no inak tie vysledky z histologie byvaju vtipne. mne zas napisali, ze v danom materialu nenasli embryo. a jednej babe co potratila v 9 tt napisali to iste...rta histologia je nanic...ale neboj, ved my uz vieme v com je problem - ten jeden faktor je podla mna dost zavazny. mne zas pre zmenu zakazali to mlieko, tak sa "tesim" a do toho mi na mobilizacii dr. povedala, ze som cela zablokovana, mam naklonenu panvu a tak podobne, co vraj predstavuje uzasne vyhliadky na tehotenstvo. ale ona bola dost optimisticka a zahlasila, ze zvycajne sa vsetko do troch mesiacov upravi...takze vraj uz len dva krat ma zmobilizuje a budem ok...a inak vobec ma nemobilizovala tak ako hovorili tie baby. kostrc mi postlacala normalne zvrchu. a inak k tej zablokovanosti mi povedala,z e to mam kvoli dedicnej prilisnej pohyblivosti klbov...ach dufam,z e uz nic okrem trombo, intolerancii mlieka a pohyblivych klbov som nezdedila... 😝
inak my nakoniec ideme do tatier tiez - uz zajtra. sestra hrozne chcela ist. vy idete kedy?

a ostatne babulky su kde, hmmmm?

fyalynka
23. júl 2009

betty, to nebola histologia, ta je fakt o nicom, toto bola genetika z plodu! Vzorku brali pri kyrete... A teraz
mi robia genetiku z krvi...ja viem, uz je chaos z tych vysetreni 😒
my ideme do Tatier az v utorok rano 😉
fiiiha, to som netusila ze take nieco existuje, prilisna pohyblivost klbov 😕
Inak s tym mliekom si ma uplne zarazila! Lebo ja tiez bez mliecnych vyrobkov nemozem existovat! Jogurty
to je moje, maslo, aj mlieko...tak ta obdivujem, ze to nahradzujes tym inym mliekom, mne by to nechutilo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre