Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
18. jún 2009

jeeej vy idete na depeche. to je supeeeeer. ja som chcela ist na MM...ale potom som sa bala, ze tam budu sami cvoci. ale depeche je super super supeeeeeeeeeeer. ale ja zas mam pondelok aj utorok vysetrenia a neviem si predstavit ako by dopadli keby som koncertovala 😀
oki, tak ked sa zobudis, daj vediet. ja som o 8 na hematku, potom skocim tej krajcirke, odcvicim si svoje a cakam na teba 😎

fyalynka
18. jún 2009

no na MM by som sa neodvazila ani ja 😀
uz sa tesim na super atmosku, snad nam nebude ale prsat 😖

ok, tak si napiseme niekedy doobeda a dohodneme presny cas 😉

bettynka222
18. jún 2009

okiiiii. ja idem asi cvicit. felicia pridas sa? :D

fyalynka
18. jún 2009

prijemne cvicenie 😉

bettynka222
18. jún 2009

ach nechce sa mi, radsej som zacala upratovat manezolv prcovny bordel... 😝

fyalynka
18. jún 2009

😀 ani mne sa nechce tu trcat 😝
bola som si kupi obed, kuracie masko so zeleninou..zjedla som trosku a uz nevladzem 😕 😒

bettynka222
18. jún 2009

to z toh tepla, ani mne vcera nechutilo na obed jest...az vecer. ozaj fyaly, prave som upratovala lieciky a este mi ten dr. z netu kazal jeden mesiac s gynexom si kvapkat fytomineral. precitaj si na otm energy.sk samozrejme ten dalsi mesiac som si ho uz davat nemala a tak mi zostal, tak budes mat cely balicek na opravenie rovnovahy 😀 a este tu mam jedny kvapky (bude zo mna bylinkarka 😀) lebo aby toho nebolo malo, chytil manzel po tych dvoch potratoch este aj kiahne a tak nam ten dr. poradil drags imun. precitaj si o tom, ci to chces. ja toho mojho exota neviem prinutit si to davat...on je hrozny. est eaj do jedenia ho musim nahanat 😝 a je to skoda vyhodit, tak by som ti to pribalila 😎

fyalynka
18. jún 2009

jaaaaj, moja...ty mi chces nabalit celu lekaren?!?!?! 😅 A nemas tam niekde vo flasticke miminka, ktore by som
si nakvapkala na lyzicku, vypila a aspon jedno by sa uchytilo a rastlo...? 😀
Idem si to precitat, ale to posledne co si pisala asi nie, lebo ja musim mojho kontrolovat ked je chory ci vobec
antibiotika vypil, ine ho nedonutim... 😖 Ale dakujem 😉

bettynka222
18. jún 2009

no presne, ten moj je taky isty. a ja som mu v dobrej voli objednala tie kvapky, aby sa mu imunita po skonceni tej hroooznej infekcie opravila...a on na to z vysoka kasle 😝
no miminka nemam v kvapkach 😀 ale v septembri ich budeme mat obidve v bruskach 😉 no co uz si si to precitala?

felicia1
autor
18. jún 2009

caute

betty uz si schvalena

my sme dnes boli s malym vonku,aj ma chytilo slniecko,uvazujem ze pobede behneme na taxi k babke tam sa moze maly vyblaznit a ja opalovat

co mate nove?kazda cakame na september?ja uz mam po mrche ale som happy ze prisla na cas

bettynka222
18. jún 2009

feli ahoooj, ano vsetky cakame. aj my s fyalynkou, ktore sme chceli trosku predbiehat sme boli od doktorov stopnute 😝 tusim mame ms tak podobne. aj dindulka dostane agolutin...to budeme mozno naraz tehulky 😵

fyalynka
18. jún 2009

betty, precitala...ked som zbadala to zlozenie, tie prvky...kokso 😕 ale bojim sa, aby toho uz nebolo vela,
ved beriem este aj tie byliny, dam si ten gynex a to bude myslim stacit 😉 Nechcem toho vela kombinovat,
aj ked su to len prirodne veci, bylinky...ale aj tak.... dakujem 😉

felicia, ja by som bola radsej, keby som cakala uz na jul... 😖 no uvidime, ci budeme moct zacat skor...
vonku je naozaj krasne, tak vyuzi slniecko...cez vikend sa ma zase pohorsit pocasie 😝

magic08
18. jún 2009

ahojte 🙂
konecne mi funguje net... 😝

fyalynka
18. jún 2009

magic...tusim ta sledujem 😀 uz som ta videla niekde... 😀

bettynka222
18. jún 2009

magic ahoooooj, kde si tolko bola? nefungoval net?

fyaly ved ja ti ich prinesiem a ty sa uz rozhodnes. ved tie bylinky za chvilu doberies, ci nie? ja to teraz nemozem, lebo mam tu riasu a ikmunostumulator...ach z nas dvoch budu coskoro velke rozkvitnute bylinky. ty budes fialka a ja asi sladkovodna riasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fyalynka
18. jún 2009

betty, si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magic08
18. jún 2009

nie fyal, to ja prenasledujem teba... 😎

betty - vypli nas od netu na cele doobedie 😝
aspon som urobila co bolo treba 🙂

bettynka222
18. jún 2009

nooo aj ja som sa dobre zabavila na predstave mna celej zelenej, dlhej, ploskej slizkej riasy.....bleeeeee 😀 😀

fyalynka
18. jún 2009

😀 😀 😀

bettynka222
18. jún 2009

nooo internet dokaze odtiahnut od pracovnych povinnosti 😎
fylay mne sa dnes o nas bude asi snivat ako si kracame po pesej ty fialova a ja zelena...musim ist von, lebo sa fakt scvoknem 😀

fyalynka
18. jún 2009

no, ked dame stretko, mozem sa zladit do fialova a ty do zelena...aby sa ti splnili sny 😀 😉

pegas174
18. jún 2009

bettynka ja pojdem asi na pravidelnu kontrolu na gyndu v auguste, to jej ak chcem povedat ze v septembri sa chceme zacat snazit, tak snad mi nieco poradi ze ako na to

bettynka222
18. jún 2009

fyaly oki, mne ide zelena k vlasom 😀 ale ani fialova nie je zla. mam fialove plavky a hned dvoje 😎

pegas no v auguste to staci, ale urcite to neodkladaj. my trombofilky sa musime na tehulkovanie poriadne pripravit 😀

fyalynka
19. jún 2009

dobre ranko 🙂
kto sa tesi so mnou, ze je konecne piaaaaatoooookkk??? 😀 😀 😀

magic08
19. jún 2009

piatoceeeeeeeeeek 🙂

fyalynka
19. jún 2009

jupiiii, len keby uz bolo aspon 15h 🙄

magic08
19. jún 2009

ved to uz nejako vydrzime 🙂 uz len 6 hod. 😝

fyalynka
19. jún 2009

teraz je to uz len 5 aj stvrt 😀 😀 😝

magic08
19. jún 2009

aspon ze sa to krati hi-hi 😀

fyalynka
19. jún 2009

no veru, mne doobedei vzdy utecie, ale od tej 12-tej to ide hrozne...jedna minuta trva tusim aspon pät 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre