Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😃
zuzu13
13. apr 2010
katka, dakujeme...
Lucka je uz OK...dnes som ju bola prihlasit spat do skolky, lebo mi pili usi, ze jej nic nie je..a chce ist do skolky...
😃
katarinka1107
13. apr 2010
no tak super Zuzka 🙂 Ja som prave dopiekla kolaciky kysnute, chlapci sa hraju, Barka mi tu pili s niecim usi :-p . A prsíííííííííí 😞 😞 . Livi kde si???? , Prajem pekny den 😉
livia76
14. apr 2010
😉 zdravím z upršanej Oravy 3 dni som sadila v daždi živý plot 😃 😃 mám svalovicu ako hrom :-p zo záhrady rovno do vane,celá som bola od blata 😃 😃 ak sa nepríjme tých 150 kríkov, tak ma asi vystrie ]-( dnes večer ideme na vernisáž, sesternicin manžel je grafik výtvarník a otvára výstavu 😉 v sobotu nás čaká tetina 70 tak si pomaly pripravujem ozdoby na tortu, v piatok budem piecť mám nabitý program 😉
Dúfam, že ste všetci zdraví, u nás je to zatiaľ ťuk ťuk v poriadku 😉
katarinka1107
14. apr 2010
ahooooooj, Nakukla som 😉 Livi , teda ty si kapacitka 😃 Ten plto už sa len musí ujať , neboj 😉 Veru program nabitý.No u nás prestalo pršat, sa tešíme cela rodina 😃 😃 Chlapci zostávajú doma, barka maá tanečný, ja pálim na franinu 😃 😃 pekný deň
katarinka1107
18. apr 2010
a nikde nikoho =-) :-N , peknú nedeľu 😉 😉
zuzu13
18. apr 2010
ahojte
ja som len nakukla, ideme konecne na zahradku...tak sa tesim.... 😃
peknu nedelu 😎
livia76
19. apr 2010
🙂 no my sme na pár dní v BA, kým zas pobehám lekárov 😉
prajem vám pekný týždeň, idem sa pochváliť 😃 😃 😃 😃 upiekla som najväčšiu tortu v mojom živote 😃 mala 13 kg 😃 😃 -veľkosť 2 plechov, zdobenie trvalo 5,5 hodiny 😉
livia76
19. apr 2010
chichi
katarinka1107
20. apr 2010
livi teda ty si šikulka 😉 si povedala že tortičku, ale toto je tortisko 😃 😃aká bola plnka :-N :-N mnáááááááám . Zuzka sa ti enčudujem , že si sa tešial na záhradku, veď je už tak krásne .
zuzu13
20. apr 2010
ahojte
livia, tak klobuk dolu...toto je umelecké dielo...mala by si začat na orave podnikat s tortami 😉
katarinka1107
20. apr 2010
no veru , zuzka ( Lubkova a Mariankina ) tá začne pri Žiline a livi na orave 😃 a ked to podávate do albumov mňáááááám , oči sa pasú a slinky sa zbiehaju 😃 😃 😃
livia76
20. apr 2010
😉 ahoj žienky, u nás sa dnes začalo sopliť 😉 takže má Lesinka posteľový pobyt v BA teplota len 37,4 uvidíme, čo bude večer jaj ale je poslušná sedí tam pri rozprávkach ako 5 peňazí 😃 uvidíme dokedy 😃 chorá býva tak 2x do roka,tak to berie vážne, len aby nemusela ísť k Dr. 😃 😃
Tak si aspoň vy užívajte pekné počasie 😉
katarinka1107
20. apr 2010
livi snad len nejaka virozka a nic vazne . Inak aj Jurko sa vypytal spat naobed, tak som ho hned merala 😃 😃 ale chcel pocuvat rozpravku a vstaval skoro a bolo mu smutno za tatinom 😞 Inak ked si predstavim tieto 2 novembrove hviezdy, Lucku a Lesulku 😃 😃 😃 hotove SND 😉
livia76
23. apr 2010
😉 no vypadá to, že to bola taká 2-dňovka, najprv Lesinka, teraz ja 😉 ale už len soplíme 😃 😃 vraj je teraz veľa ľudí chorých snáď do konca týždňa budeme fit 😉
Prajeme pekný víkend 🙂
katarinka1107
23. apr 2010
prajem skoré uzdravenie obom . Nám sa zase zhoršil ekzém. Jujovi som pekne vysadila mlieko, kupil aspon sojove a ideme to nejako vychytať, kym pojdeme na krv k alergologičke :-| 😞 Ale kedže užíva Jurko sirup na alergiu, tak sa to celkom dá. neškriabe sa , prežíva to super 😉 Teraz spí, ja som nakukla a idem na rodičko 🙂 Prajem pekný víkend aj ja 🙂 Snáď bude pekné počasie
livia76
24. apr 2010
🙂 Katarínka, JURKOVI prajeme všetko najlepšie k meninkááám 🙂
katarinka1107
24. apr 2010
Jéééééééé to je pekné , ďakujeme krásne , Jurko sa tesí
katarinka1107
25. apr 2010
no aj dnes je kráááááásne , čo ? mali sme výlet v Piešťanoch tak Jurko je už okupany a ledva vníma, 😃 😃 😃 už ma volal spinkať, tak ešte počkame chvílku a pôjdeme 😃 Aky bol vytešený , sútam tie jazierka kde sú lekná a čakal tam na kapra 😃 😃 😃 😃 😃 lebo tam videm malé rybky 😃 😃
livia76
25. apr 2010
😉 sranda s tými našimi deťmi 😉 😉 😉 my sme boli dnes v centre električkou a späť busom 😃 😃 😃 to bol zážitok 😃 😃 aspoň sme si mohli dať pivko obaja Lesia sa nachodila,myslela som,že sa unaví -nejak som sa prerátala,zas nám zaspala až po 21:00 😉 zato my sme s mužom uťahaní ako kone 😉
katarinka1107
26. apr 2010
livi ono to tak býva, myslíš ako majú drobci dosť a...... uťahaná si ty a polovička 😃 😃 . za to teraz spíme, boli sme sa doobeda kolobežkovať, tak sme vypočuli rozrávku o ježkovi a spíme
zuzu13
30. apr 2010
ahojte
ja som od stredy PN...teploty nad 38...mm v práci do 23,30...a moje deti boli odkázané sami na seba...a ešte sa aj o mna museli starat...takto som nebola chorá ani nepamatám...možno ako dieta...2 dni som nevstala z postele...a veru si ani moc nepamatam...len že mi stale davali pit...a lieky...ale už je lepšie...
no a dnes už aj Lucka bola u dr. ... v noci vracala...riadne soplí a kašle...takže marodime obe...doobeda sa o nás postara mm..a poobede synátor...
dufam, že vy ste ok...pozdravujem a prajem pekný piatoček.... 🙂
katarinka1107
30. apr 2010
zuzka tak skore uzdravenie ,veru riadi nejaka vracacia viróza zas ]-( ]-( aj tu je toho vela :-| 😞Vidíš ake máš šikovne deťúrence 😉 Pekne sa postarali 🙂 my ideme dnes pozrieť ako sa bude stavť máj , Barka tancuje Jurko práve vstal, my sme sa boli ukázať len u doktorky , lebo chrptí, noo a má to na svedomí alergia ]-( takže my pohoda, zatial.Livi ty ako??????
livia76
1. máj 2010
😉 Zuzu, rýchlo sa uzdravte 😉 aj nám sa akosi choroba po pár dňoch vrátila :-| sme na Orave, boli sme aj u Dr. s malou, predpísala antibiotoká-ak by sa to cez víkend zhoršilo,nakoniec to vypadá dobre, teplota za deň ustúpila a aj ostatné príznaky choroby, tak čakám čo bude ešte zajtra, myslím ale, že je už choroba preč x-) x-) klop klop. x-) dnes sme boli na Oravskom zámku , bolo fajn, zajtra ide tatko zas do Ba, tak tu budeme opäť samé ženy x-) škoda, že sa má počasko zas pokaziť 😕
Prajem peknú nedeľu 😉
zuzu13
2. máj 2010
ahojte
my este stale horuckujeme...kazde 4 hodiny nurofen, vecer cipok, 2 x denne Zinat...no zabava za vsetky drobne.... :-|
livia76
2. máj 2010
:-| tak to mi je ľúto :-| držte sa x-)
livia76
3. máj 2010
🙂 Zuzu už lepšie? 😉
Idem sa pochváliť 😉 😉 trampolína a hojdačka už je plne funkčná 😉 kedy nás pridete pozrieť? Skáčeme aj dospelí 😃
zuzu13
3. máj 2010
livia, no prídeme určite...už máme aj na čom 😃 , takže sa nemusíme trepat busom...xixixi
a už je lepšie, Lucka už dnes nemala teplotu...klop...klop...klop...takže sa tešíme...len ten kašel trapi obe...
vyzerá to super...
ja sa teda tiež pochvalim...čo nám Lucka dnes nakreslila...a ako sa z nej stava slečna... 🙂
livia76
3. máj 2010
😉 šikulka 😉
katarinka1107
6. máj 2010
Zuzka, Lucka je aká maliarka 😉 😉 😉 . Aa blahoželám k autíčku. My sme asi o svoje došli 😞 😞 |-| malis me s jurkom nehodu , ale sme ok, . Livi , trampolina super 🙂 🙂 🙂 radi sa pozrieme 😉 😉pekny den , aj ked upršaný 😉
livia76
6. máj 2010
😉 Katarínka :-| dobre ,že ste OK. Až ma zamrazilo :-|