• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
katka, dakujeme...
Lucka je uz OK...dnes som ju bola prihlasit spat do skolky, lebo mi pili usi, ze jej nic nie je..a chce ist do skolky...
:grinning:
13. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak super Zuzka :slight_smile: Ja som prave dopiekla kolaciky kysnute, chlapci sa hraju, Barka mi tu pili s niecim usi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A prsíííííííííí :frowning2: :frowning2: . Livi kde si???? , Prajem pekny den :wink:
13. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: zdravím z upršanej Oravy 3 dni som sadila v daždi živý plot :grinning: :grinning: mám svalovicu ako hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: zo záhrady rovno do vane,celá som bola od blata :grinning: :grinning: ak sa nepríjme tých 150 kríkov, tak ma asi vystrie :angry: dnes večer ideme na vernisáž, sesternicin manžel je grafik výtvarník a otvára výstavu :wink: v sobotu nás čaká tetina 70 tak si pomaly pripravujem ozdoby na tortu, v piatok budem piecť mám nabitý program :wink:
Dúfam, že ste všetci zdraví, u nás je to zatiaľ ťuk ťuk v poriadku :wink:
14. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj, Nakukla som :wink: Livi , teda ty si kapacitka :grinning: Ten plto už sa len musí ujať , neboj :wink: Veru program nabitý.No u nás prestalo pršat, sa tešíme cela rodina :grinning: :grinning: Chlapci zostávajú doma, barka maá tanečný, ja pálim na franinu :grinning: :grinning: pekný deň
14. apr 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nikde nikoho :confused: :sweat_smile: , peknú nedeľu :wink: :wink:
18. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som len nakukla, ideme konecne na zahradku...tak sa tesim.... :grinning:
peknu nedelu :sunglasses:
18. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no my sme na pár dní v BA, kým zas pobehám lekárov :wink:
prajem vám pekný týždeň, idem sa pochváliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: upiekla som najväčšiu tortu v mojom živote :grinning: mala 13 kg :grinning: :grinning: -veľkosť 2 plechov, zdobenie trvalo 5,5 hodiny :wink:
19. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chichi
19. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi teda ty si šikulka :wink: si povedala že tortičku, ale toto je tortisko :grinning: :grinning:aká bola plnka :sweat_smile: :sweat_smile: mnáááááááám . Zuzka sa ti enčudujem , že si sa tešial na záhradku, veď je už tak krásne .
20. apr 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
livia, tak klobuk dolu...toto je umelecké dielo...mala by si začat na orave podnikat s tortami :wink:
20. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru , zuzka ( Lubkova a Mariankina ) tá začne pri Žiline a livi na orave :grinning: a ked to podávate do albumov mňáááááám , oči sa pasú a slinky sa zbiehaju :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahoj žienky, u nás sa dnes začalo sopliť :wink: takže má Lesinka posteľový pobyt v BA teplota len 37,4 uvidíme, čo bude večer jaj ale je poslušná sedí tam pri rozprávkach ako 5 peňazí :grinning: uvidíme dokedy :grinning: chorá býva tak 2x do roka,tak to berie vážne, len aby nemusela ísť k Dr. :grinning: :grinning:
Tak si aspoň vy užívajte pekné počasie :wink:
20. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi snad len nejaka virozka a nic vazne . Inak aj Jurko sa vypytal spat naobed, tak som ho hned merala :grinning: :grinning: ale chcel pocuvat rozpravku a vstaval skoro a bolo mu smutno za tatinom :frowning2: Inak ked si predstavim tieto 2 novembrove hviezdy, Lucku a Lesulku :grinning: :grinning: :grinning: hotove SND :wink:
20. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no vypadá to, že to bola taká 2-dňovka, najprv Lesinka, teraz ja :wink: ale už len soplíme :grinning: :grinning: vraj je teraz veľa ľudí chorých snáď do konca týždňa budeme fit :wink:
Prajeme pekný víkend :slight_smile:
23. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem skoré uzdravenie obom . Nám sa zase zhoršil ekzém. Jujovi som pekne vysadila mlieko, kupil aspon sojove a ideme to nejako vychytať, kym pojdeme na krv k alergologičke :unamused: :frowning2: Ale kedže užíva Jurko sirup na alergiu, tak sa to celkom dá. neškriabe sa , prežíva to super :wink: Teraz spí, ja som nakukla a idem na rodičko :slight_smile: Prajem pekný víkend aj ja :slight_smile: Snáď bude pekné počasie
23. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Katarínka, JURKOVI prajeme všetko najlepšie k meninkááám :slight_smile:
24. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééééé to je pekné , ďakujeme krásne , Jurko sa tesí
24. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj dnes je kráááááásne , čo ? mali sme výlet v Piešťanoch tak Jurko je už okupany a ledva vníma, :grinning: :grinning: :grinning: už ma volal spinkať, tak ešte počkame chvílku a pôjdeme :grinning: Aky bol vytešený , sútam tie jazierka kde sú lekná a čakal tam na kapra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo tam videm malé rybky :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: sranda s tými našimi deťmi :wink: :wink: :wink: my sme boli dnes v centre električkou a späť busom :grinning: :grinning: :grinning: to bol zážitok :grinning: :grinning: aspoň sme si mohli dať pivko obaja Lesia sa nachodila,myslela som,že sa unaví -nejak som sa prerátala,zas nám zaspala až po 21:00 :wink: zato my sme s mužom uťahaní ako kone :wink:
25. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi ono to tak býva, myslíš ako majú drobci dosť a...... uťahaná si ty a polovička :grinning: :grinning: . za to teraz spíme, boli sme sa doobeda kolobežkovať, tak sme vypočuli rozrávku o ježkovi a spíme
26. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som od stredy PN...teploty nad 38...mm v práci do 23,30...a moje deti boli odkázané sami na seba...a ešte sa aj o mna museli starat...takto som nebola chorá ani nepamatám...možno ako dieta...2 dni som nevstala z postele...a veru si ani moc nepamatam...len že mi stale davali pit...a lieky...ale už je lepšie...
no a dnes už aj Lucka bola u dr. ... v noci vracala...riadne soplí a kašle...takže marodime obe...doobeda sa o nás postara mm..a poobede synátor...
dufam, že vy ste ok...pozdravujem a prajem pekný piatoček.... :slight_smile:
30. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak skore uzdravenie ,veru riadi nejaka vracacia viróza zas :angry: :angry: aj tu je toho vela :unamused: :frowning2:Vidíš ake máš šikovne deťúrence :wink: Pekne sa postarali :slight_smile: my ideme dnes pozrieť ako sa bude stavť máj , Barka tancuje Jurko práve vstal, my sme sa boli ukázať len u doktorky , lebo chrptí, noo a má to na svedomí alergia :angry: takže my pohoda, zatial.Livi ty ako??????
30. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Zuzu, rýchlo sa uzdravte :wink: aj nám sa akosi choroba po pár dňoch vrátila :unamused: sme na Orave, boli sme aj u Dr. s malou, predpísala antibiotoká-ak by sa to cez víkend zhoršilo,nakoniec to vypadá dobre, teplota za deň ustúpila a aj ostatné príznaky choroby, tak čakám čo bude ešte zajtra, myslím ale, že je už choroba preč :dizzy_face: :dizzy_face: klop klop. :dizzy_face: dnes sme boli na Oravskom zámku , bolo fajn, zajtra ide tatko zas do Ba, tak tu budeme opäť samé ženy :dizzy_face: škoda, že sa má počasko zas pokaziť :fearful:
Prajem peknú nedeľu :wink:
1. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
my este stale horuckujeme...kazde 4 hodiny nurofen, vecer cipok, 2 x denne Zinat...no zabava za vsetky drobne.... :unamused:
2. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: tak to mi je ľúto :unamused: držte sa :dizzy_face:
2. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Zuzu už lepšie? :wink:
Idem sa pochváliť :wink: :wink: trampolína a hojdačka už je plne funkčná :wink: kedy nás pridete pozrieť? Skáčeme aj dospelí :grinning:
3. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, no prídeme určite...už máme aj na čom :grinning: , takže sa nemusíme trepat busom...xixixi
a už je lepšie, Lucka už dnes nemala teplotu...klop...klop...klop...takže sa tešíme...len ten kašel trapi obe...
vyzerá to super...
ja sa teda tiež pochvalim...čo nám Lucka dnes nakreslila...a ako sa z nej stava slečna... :slight_smile:
3. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: šikulka :wink:
3. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, Lucka je aká maliarka :wink: :wink: :wink: . Aa blahoželám k autíčku. My sme asi o svoje došli :frowning2: :frowning2: :pensive: malis me s jurkom nehodu , ale sme ok, . Livi , trampolina super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: radi sa pozrieme :wink: :wink:pekny den , aj ked upršaný :wink:
6. máj 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Katarínka :unamused: dobre ,že ste OK. Až ma zamrazilo :unamused:
6. máj 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok