• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
maly roli uz spi :grinning: ...som zvedava kedy bude prvy budicek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som byvaleho v telke...v sportovych novinach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a roland to videl :grinning:
4. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni o kolkej ides vo stvrtok?
4. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ranajky mu dam aj ja :wink:
4. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-okolo 7.30..........................videl..... :wink:
4. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, zajtra sa spytam mami,ze kedy ide rano k dr. a ked este bude dom, tak mozem prenho skocit, ved viem ze je to namahave pre teba a aj maly bude urcite nervozny, ja ho rada zoberiem :wink: pozdrav roliho st. nech si to uzije v angl :grinning: :slight_smile: a nech poslucha :grinning:
4. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja 74/80 a myslela som, že to bude väčšie, ale je to malé :frowning2:

catrin, dobre, keby boli tie čiapky malé v tej veľkosti, tak samozrejme kúp väčšie. Next aj keď píše, že na tri roky, to je jedno, len nech je to dobré. Podľa Brianka budeš vidieť :wink:
díky za info okolo fotenia :slight_smile:
4. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brianka neberiem, ale kupila som mu v hm aj v ca ciapky, ze 1-3 roky a 86-92 a male to je..
vsak skusim nejakemu babatku tam :grinning:
4. nov 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, Brianko nejde? Tak dobre, nejakého drobca tam odchyť :grinning: Spoliehame sa na teba :slight_smile:

kto kúpi termobundu a nohavice 74/80? Haloooo :grinning:
4. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Catrin, ano pouzivame tie Babylove zelene... uz som skusila aj zlte, ale tie su mu este volne a nabera sa mu do nich voda...
4. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, zasa tu nie ste, ked som tu ja... my sme mali perny vikend, Matko bol zasa zapeceny, tak sme sa leeedva vykakali - po tyzdni!!! Ale uz je dobre, uz do neho lejem ovocne stavy - vraj sa to velmi nema, ale to kakanie s brutalnym placom uz nechcem zazit... tri krat - a fakt stacilo. Neviete, existuju nejake caje, ktore posobia proti zapekaniu... nemozem ho napchavat len "sladkostami" : ovocne vyzivy, stavy z ovocia... :confounded:
4. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu, len kecam v marcovkach. :wink:

Tinusi, skus odvar z ovsenych vlociek, to pomaha - aj ked lepok si este asi nedavala, ze? Ale citala som, ze ovsene vlocky obsahuju nieco ine ako lepok, nieco podobne, ale lepok to nie je.
4. nov 2008 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vraj surova mrkva ma opacny ucinok ako varena, tak mozno by pomohla, ak nechces davat stavy.
4. nov 2008 o 22:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lepok este nie, to az od ukonceneho siedmeho... no ale mame teraz 6,5m.... tak pri najhorsom to vyskusam...

Zajtra nejdeme plavat, lebo mame pokazene auto, v pondelok dojazdilo - boli sme s malym v Patinciach. Zaparkovala som a reku, este to trochu posuniem a uz ani nenastartovalo... ake stastie, ze nas nenechalo niekde v keli...
4. nov 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super, mohli ste zostat aj niekde na ceste. :confounded: Mne sa dnes maly takmer zadusil, to pre zmenu, doteraz furt len padal, tak dnes nepadal.
4. nov 2008 o 22:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieco musim vyspekulovat, ale mozno je chyba aj to, ze on nechce pit... len moje prsia, velmi malo vypije napr. vody. Aj stavu len trochu - a ta je pritom sladka a chuti mu. Asi mu vyrobim nejaku brutalnu dieru do cumla... lebo ma taky, ze je tam vyrezany krizik... :unamused:
4. nov 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co sa stalo? Cim??? :astonished:
4. nov 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matkovi zvykne v poslednom case zabehnut mlieko - hlta ako divy a pritom zaspi, potom sa mu to nakopi v pusinke...
4. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno, ale ked pije od teba, nemali by mu chybat tekutiny, urcite si vytiahne dost.

Pojdem si lahnut. Prisla som k pocitacu, ze sa pripravim na zajtra (doucujem) a nic, zakecala som sa, nic som nespravila, zajtra mi pride ziacka, no snad to dobre dopadne... :grinning: Dobru noc.
4. nov 2008 o 22:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc deina... myslis, ze ked pije mliecko a je uz prikrmovany, tak sa to rata??? Mohlo by sa... papa :confused:
4. nov 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraj to nejakeho desiateho mesiaca prikrmovanym, dojcenym detom staci materske mlieko na smad. Som ja ale mudra, ledva som kojila 3 tyzdne... Ale pisali o tom baby v marcovkach, vedia to od lekaroch, tak by to mala byt pravda. :wink:
4. nov 2008 o 22:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ....ja som tiez z okolia nz a byvam v dedine kde aj klaudi 68....v starom fore som zvykala pisat.....odkaz :slight_smile: pre tinusi::::aj moja mala sa zapekala ja som jej dala kvapky hylak....a probiotika infants dophilus tie nam zabrali a davam jej to dodnes.....tak vyskusaj a ozvi sa ako to dopadla
:slight_smile:
4. nov 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi, tak odvar z ovsených vločiek, ktorý ti poradila aj Deina, určite pomôže. Pomohol už viacerým bábätkám v novembrovkách, ktoré mali veeeeľký problém s kakaním. Dokonca jedna mamička išla s dcérou aj na chirurgiu kvôli tomu a tam žiadny problém nezistili, len jej odporučili dávať odvar z vločiek. A odvtedy kaká dobre :slight_smile:
4. nov 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, máš pravdu, aj ja som to čítala, že do konca deviateho mesiaca nemusia piť kojené deti nič okrem mm :slight_smile: A u nás to tak aj bolo, Maxim nechcel nič piť, ani sladké, ani čaj, ani vodu, nič. Potom sa nejako zázračne naučil na vodu a teraz pije len to
4. nov 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ericica aj ja pochádzam z Tvrd.
4. nov 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinusi, takym kuskom lepiacej pasky. :frowning2: Nevedel sa nadychnut, tak som ho prehla cez koleno a pobuchala po chrbte - pomohlo to. Potom este dost kaslal, ale uz tam nic nemal, len bol asi podrazdeny.

Dnes bude asi zase krasne. :slight_smile: Skusim este raz pofotit maleho (fotila som ho minule v parku v listi).
5. nov 2008 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja pochadzam z okr. kn achcela by som sa spitat od reniki ako to mysli stimi vlockami vivarit ich vo vode lebo aj moj mali kaka raz za tyzden :cry: :slight_smile:
5. nov 2008 o 09:35  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viemi niekto poradit co moze byt ze mi mali nechce sat len lavi prsnik a pravi ma uz boli lebo je plni :unamused: :confounded: ?
5. nov 2008 o 09:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte-tak od dnes si "kralujeme"s malym sami az do ned.v pia.mi ale pride mamina a ostane do sob.takze pohoda a v sob mozno aj sestra dobehne s detmi :slight_smile:

reni-ked max vyzera v tom ako spekacka,tak rolimu to tiez bude male a bude vyzerat ako dvojity cheeseburger..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kati-kde si???? :slight_smile: ako a ma risiak???
deina-bola si to vcera ty v meste??? :slight_smile: nebola som si ista......
5. nov 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok