Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

jarkap
9. jún 2008

Ja som Šurančanka a tak tie špekulácie okola Havlasa mi vyhovujú, Hlavatý ma nezobral a tak toto bude možnosť ako sa dostať k dobrému lekárovi a nemusieť dochádzať.

janula_nz
9. jún 2008

asi nie. ono sa to tak roztopi alebo co. zvlastny to vynalez 😀 lebo teraz ke d to chytis do ruky je to taky hrubsi papier. a to by si asi nechcela jest 😅 uplne to zmeni konzistenciu

janula_nz
9. jún 2008

dalsia surancanka 😅 havlas je fakt dobry jednak clovek a aj odbornik. som s nim spokojna

jarkap
9. jún 2008

Je nás tu veľa?

lucik77
autor
9. jún 2008

Jarka hoď fotku do pasu, možno sa poznáme, ja som tiež zo Šurian

jani a ako to teda mám urobiť? Veď v tom príbalnom letáčiku je napísané na rovný povrch a väčšina tôrt končí plnkou, nie? 😕

lucik77
autor
9. jún 2008

no určite nás neni toľko ako v júnovkách. Tam som sa raz prihlásila a behom týždňa som to vzdala, lebo tam za deň napíšu aj 15 strán!!!! a závisláčiek tam majú požehnane. Takže som nestíhala sledovať vôbec nič.

janula_nz
9. jún 2008

das plnku a na to to len polozis a zlahka vyrovnas nozikom z opacnej strany. ja som robila taku pudingovu plnku s ovocim a to ovocie tam prerazilo. vobec ma to nenapadlo. ale ja som aninevedela, ze sa to takto zmeni. a najlepsie je dat to na tortu nie den predtym ako som ja dala ale v ten den, co sa bude jest

lucik77
autor
9. jún 2008

OK, ešteže ste oslavovali pred nami 😀 😀 😀 aspoň som sa poučila

janula_nz
9. jún 2008

ono len na vyzor nebolo take pekne ale chutila dobre. a nebola ani taka hrozna na vyzor ta torta. tiez som nevedela ako to funguje 😝 este mam vlacik tomas, tak to uz bude ukazkova torta 😅

jarkap
9. jún 2008

Ja som to s tou fotkou aj skúšala, ale som nemehlo. Na 100% sa však nepoznáme.

lucik77
autor
9. jún 2008

Fotka sa robí nasledovne. CHoď do nastavení a tam je kolónka ohľadom fotky. Iba ju skopíruješ, dáš uložiť zmeny a je to. Koľko máš rokov? a v ktorej časti Šurian bývaš?

lucik77
autor
9. jún 2008

Jani, čo nové s drahým???

janula_nz
9. jún 2008

inak ta oslava dopadla na figu...ani jedno dieta sa nechcelo fotit, taky cirkus robili ze az. vobec nemam normalne fotky ☹

my sme sa boli bicyklovat s detmi. bolo super teraz podvecer. v tom teple sa mi nechce nic robit ani nikam chodit len na kupko ale to zas s dvoma deckami ...tiez sa mi nechce0 😅 co ste dnes robili vy?

jarkap
9. jún 2008

To musí spraviť manžel ja som v tomto nemožná. Mám 32, ale roky som bývala v BA a tak v Šuranoch veľa ľudí nepoznám i keď som rodáčka.

janula_nz
9. jún 2008

drahy je v rakusku. pride o tyzden v stredu. uz sa neviem dockat 😀 teraz ma toho vela lebo ma skuskove obdobie a este ho cakaju tri skusky ked pride. potom to uz bude lepsie, mozeme si aj niekam vyrazit s detmi a tak. vsetko je super, tak ako ma byt 😔

janula_nz
9. jún 2008

ja som tiez rodacka zo surian. aj sme tam byvali a rodicia tam teraz kupili dom, tak sa tam prestahuju, ked ho spravia. ja pravdepodobne zostanem v nz ale budem tam casto chodit 🙂 jarka a kde to tam byvas?

lucik77
autor
9. jún 2008

no dnes sme boli na záhradke pri Tone, u švagrinej, pozrieť vláčik na stanici, bicyklovali sme sa a vozili v kočíku...

Jarka ty si skoro rovesníčka. Si si istá, že sa nepoznáme. Hoď mi do IP priezvisko a hlavne kde konkrétne bývaš...

renika
9. jún 2008

lucik, budem rada, keď trafím na Ohaj a nie ešte blúdiť po Šuranoch. Buď pôjdem k tebe alebo k nutke, ale k obom v jeden deň, to by bolo veľa blúdenia naraz 😖

jarkap ahoj, veď ty už o chvíľu rodííííš 😲 Pohodový pôrod prajem 🙂

baby dajte link, odkiaľ ste kupovali tie obrázky na torty

jarkap
9. jún 2008

Ďakujem. Veď sa už aj bojím či ma nenechajú zajtra v nemocnici, lebo mi je neako čudne.

lucik77
autor
9. jún 2008

renika to nejako dohodneme. Môžte prísť kľudne k nám!

www.matetodoma.sk

renika
9. jún 2008

janula, môj muž ide zajtra do Talianska, tak budem aj ja bez neho pár dní ☹ A to mi povedal len dnes, tak ho balím 🙄

lucik77
autor
9. jún 2008

Renika hneď by som išla s ním. Taliansko je moja srdcovka.

janula vo vzťahu držím palce!

janula_nz
9. jún 2008

reni pri tych skuskach a malom ti t o celkom rychlo ubehne 😉 ja som si uz asi zvykla ale prvy krat som mu stale vypisovala, comi tak moc chybal 😔 teraz som uz v tom miernejsia a neotravujem ho kazdu chvilu 😅

jarkap
9. jún 2008

Bývam v "Argetíne"

lucik77
autor
9. jún 2008

Jani a daj fotku torty do galérie zákazníkov, vždy tam je akcia a môžeš vyhrať nejaké tortové obrázky zadara. Ja som pôvodne chcela aj Matúškovu fotku, ale potom sa mi to zdalo morbídne, že ho rozkrájam... 😉

renika
9. jún 2008

lucik, aj ja by som išla s ním, ide tam len s bratom, tak by som sa zmestila do auta aj s Maxom, ale mám tie skúšky, tak nejdem. Oni by vybavovali a my s Maxom by sme sa čľapkali v mori 🙂

janula_nz
9. jún 2008

lucik nie je pekna ta torta, hambila by som sa ju tam dat

lucik77
autor
9. jún 2008

Jarka...aha, tak to sa asi fakt nepoznáme. Tam poznám akurát moju spolužiačku zo ZŠ Miru Bartalošovú teraz Kulháňovú a Skočku strechára 😉

janula_nz
9. jún 2008

reni ako vyrastol maximko, velky okaty fesacik je z neho 🙂

luci a matusko uz chodi? ako postupujete ? tusim sihovorila, ze mu zakazali doktori chodit do prveho roka ale neviem preco. uz je to lepsie?

jarkap
9. jún 2008

Ja tu poznám iba mojich susedov a to sú vysoké ročníky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre