Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
22. jún 2009

ahojte,tak mame to za sebou,personal bol užasny,bola som stale pri malej aj na sale,ked jej davali maskou uspavačku,všetko išlo hladko,mala si vobec nič nepamätá ani uspavanie,domov nas pustili za dve hod po narkoze,ked sme došli domov tak začal stres chcela cikať a samozrejme ju to začalo strašnš štípať,tak kričala plakala,necikala 24hod!len ten cvrk čo pustila len plač a plač až rano na druhý den sa vycikala a bolo ok,teraz mame natierať desať dni a potom nič len davať pozor na infekcie.takže tak som rada že mame už zatým 😉 mala som chvilu strach ked ju nevedeli rozdychať,vtedy mi nebolo jedno,ale napriek tomu by som sa takto rozhodla aj druhý krat,sarka si mysli že ju to štipalao koli tomu že si sada na zem 🙂 a nie že jej tam niekto rýpal,inač už sme bez ocka je na liečeni na dva týž,prišla sestra mi pomoc aby som mohla robiť a neprišla o zakazničky,
toto počasie ma zabije,nechutne-kedy pride leto?? 😠 nestihla som vas čitať snad neskor sa ktomu dostanem,dufam že ste všetci ok,zachvilu začnu prazdniny,aspon odpadne robiť desiaty 😀

hasleerka
22. jún 2009

ahojte .... danona - čáry máry až to Ninke rýchlo prejde 😉

eliska čo bolo Sárke?

samuelko
23. jún 2009

Dobré ránko

danona,dúfam,že to skoro prejde...
Eliska tak vidíš ako dobre si sa rozhodla,super že to máte za sebou 🙂 🙂

Prajem pekný deň 🙂 ja idem dnes skoro do práce a zas príde moja mamina ku samkovi,chudina po nočnej,ale nemá ským byť nemožem ho dat takto ešte o školky,možno už zajtra,uvidíme.

mirka
23. jún 2009

ahojky 🙂

Eli som rada, že Sárke je už dobre 🙂

Samko, mamina ti už nepracuje v zahraničí?

no to počasie je hrozné, doma je taká nuda, včera pred piatou som intenzívne myslela na drahého, že by mohol aj skôr prísť domov a po piatej bol doma 😀 a to som mu ani nevolala, že kedy príde 😀 😀 😀

pekný dník prajeme 🙂

mirka
23. jún 2009

Danona, aj Ninke skoré uzdravenie 🙂

samuelko
23. jún 2009

Mirka nie už nepracuje,bola chorá tak prišla omov a už sa nevrátila 😀 😀

Unás hrozne pršíí 😠 toto počasie mi už fakt lezie maximálne na nervy ☹

zuzu13
23. jún 2009

ahojte
eliska som rada, ze ste ok...malej kocke vela sil...a pusinku za odvahu 😉
danona...veru je to na atb...prave som prisla od dr...takze lezat, nerozpravat {ved aj tak ma nepocut 😀 }, ninke prajem skore vyliecenie bolacky 😉
ikulka, ked skoncite, nepridete aj k nam? aspon omalovat...ked ste uz rozbehnuti 😀 😀 😀
mirka, mas telepaticke schopnosti... 🙂

samuelko
23. jún 2009

no ženy už chorobá naháňa aj mňa,teplotujem 39,2 na porazenie,Samko sa ako tak drží trošku mu je lepšie.
Počasie katastrofálne búrka,furt prší 😠

zuzu13
23. jún 2009

samuelko...nech sa rychlo vyliecis...a nikoho nenakazis... 😉
u nas je pekne...slnecno...ale prsalo cca 15 min...inak je tu teplo...
my sme dnes kupili Lucke postel...uz je aj zlozena...Lucka sa stale hra "pod postelou" alebo nacvicuje spanie na poschodi... 😀 😀 😀

samuelko
23. jún 2009

zuzu vdaka, potom pofot Lucku s novou posteľou 😉

ikulka
23. jún 2009

ahojky
eli jooj som rada že to máte za sebou a ze to dobre dopadlo posielam malej pusinku....
joooj chorobky liečte sa prajem skore uzdravenie no mna chytaju nervy lebo dovolenka sa blíži a saška sa mi začala sťažovať na uško a dnes mi až začala plakať vo vani ked som ju umývala že ju ritka bolí tak už mám nervy dufam že to nieje zas niečo s močovými cestami .....
joooj zuzu daj pokoj že k vám toto budem mať zas na 5rokov až až zatial máme len chodbu kupelkua jednuizbu ešte nás 4 čakaju a navyše musíme ešte asi aj stierkovať detsku tak sa to asi ešte predlži

mirka
23. jún 2009

ahojte chorôbky, čo to? rýchlo sa uzdravte!!!

Laura v pohode, aj my (musím zaklopať)

toto počasie je otras, no dáko hádam prežijeme 🙄

aj my sa chystáme Laure kúpiť posteľ, drahý doniesol nejaké prospekty z nábytku, tak sa nám tam páči viac postelí, ale vyhrá asi posteľ a pod ňou šuflíky a nejaká skrinka, má aj zábradlie a aj pri stene je ohradené, takú som chcela, aby nemala hneď stenu, vyzerá super

asi bude mať detskú v najmenšej izbe, tak treba šetriť miestom, jednu izbu máme fakt maličkú, cca 2,50 * 3m, neviem presne, aspoň kým nepôjde do školy, potom snáď dačo vymyslíme, ešte sa chyxtáme meniť okná, tak pracovné leto bude 🙂 ale teším sa, zas trošku zmena 🙂

zuzu13
24. jún 2009

dobre ranko
ikulka, tak to mate riadnu prerabku...
samuelko...foto postele je v albume...ten bordel pod nou si nevsimajte... 😀 😀 😀 v pracke mam este zavesy okien a dveri...
mirka asi tusim aku postel chcete...my sme ju tiez pozerali, ale v skutocnosti vyzerala hrozne a ked som si porovnala ceny a moznost vyuzitia maleho priestoru vyhrala tato...nakolko mame tiez detsku so spalnou 2 v 1...takto ma Lucka priestor na hranie pod postelou 😀 😀 😀

zuzu13
24. jún 2009

jeej...dnes je to moja tema???? 😀 😀 😀

danona
24. jún 2009

zuzu- postel je peknuckaaaaaa, malinka sa tam uz aj chysta spinkat? 🙂 som najskor nechapala ze ake okna -co to peres.. 😀 no ked som kuk fotecky, doslo mi to... 😀 pekne ste vybrali 🙂
nina tuto noc poprvy krat presla sama k nam do postele - hovorila, ze "na dverach je naveseny cert a hovori jej ze nemoze ist k tete anke", tak som sa 😀 -asi sa jej nieco snivalo 😀
ikulka-no mate co robit 😝
samuelko- 😕 ako si, este horuckujes? 😕

zuzu13
24. jún 2009

danona, Lucka spala prvu noc sama vo svojej posteli...doteraz spavala so mnou alebo s mangelom na manzelskej...ale ako sa postel poskladala, isla do vane, dala si pyzamko a isla spat...takze uz spim konecne po 2,5 roku s mangelom 😀 😀 😀

ikulka
24. jún 2009

ahojky no super zuzi že takto pekne lucka spí no aj ja sa pomaly chystám sašku dať spať do detskej ked to bude všetko pprerobené teiž spí s nami ale my máme 3 postele
momentálne spíme v obývačke lebo mm ešte teraz večer nateiral strop v spálni a zajtra chceme steny na zeleno dnes sem sa flakali nič nerobili boli sme an oslave sesternice maju uspešne za sebou štatnice ale jedna odchádza pozajtra do usa tak nebude na promociach tak sme dnes trochen oslavovali.......
no a ide ma poraziť saška sa mi už 2 den sťažuje vo vani že ju šuška bolí ked ju umývam cez den v pohode aj ciká normálne len ju má celu červenu tak ideme v piatok k dr nech jej na to niečo dá nech je do dovolenky fit už mám nervy tuším že nikam nepojdeme že sa niečo vysvrbolí a budeme musieť byť doma ☹

kaca25
24. jún 2009

ahojte ja mam dve ceri jedna je februar 2004 a druhá oktober 2006

bettina
24. jún 2009

ahojte. dávno som sem nezavítala, ale máme toľko práce, že nevieme čo skôr. prerábali sme si kuchyňu, tak tu bol chaos. Všade všetko rozrobené, špinavé.....ale z toho najťažšieho sme už asi vonku. 😝 😉
dievčatá sa majú dobre, škôlka nám pomaly končí, a syn dobojoval prvý rok na športovom gympli. no nebol to ľahký rok. dúfam to pôjde ľahšie a kľudnejšie. cez víkend ideme trošku oslavovať narodky syna a krstnej dcéry, tak budeme asi aj grilOVAť, ak ná počasie dopraje 🙂 prajem peknú noc

mirka
24. jún 2009

ahojky 🙂

Zuzu, no ja sa vytešujem, že vyzerá super a ty napíšeš, že je hrozná 😀 😀 😀 drahému sa tiež páči táto vyvýšená, ale ja sa bojím toho, že ak bude treba pri nej zaspávať, hore sa nám bude ťažko trepať 😀

Iku, neboj nič, nehovor si, že nikam nepôjdete, určite pôjdete na dovolenku!!!! 😉

Bettina, Riškovi gratulujem k úspešnému ukončeniu šk. roka 🙂 (dobre si pamätám, Riško je, však?) 😅

Kaca25 vitaj v klube 🙂

samuelko
25. jún 2009

Dobré ránko.
Danona tak trošičku mi je lepšie,ale neni to ešte Bohvie čo...ďakujem za opýtanie.
Zuzu postel je výborná 😉
Ikulka neboj dovtedy ju to prejde 🙂
kaca ahoj 🙂

zuzu13
25. jún 2009

dobre ranko
ikulka, skus jej natret klasickou modrou indulonou...alebo jej zehli nohavicky...zabijes vsetky bacily... 😉
kaca25 vitaj 🙂
bettina, grilovacka moze byt 😉 oslavencovi vsetko naj... 😉
mirka, ja som sa tiez bala zaspavania, nakolko sme si s Luckou museli vzdy lahnut a spat s nou...ale teraz? postavim sa k posteli, precitam rozpravku, dam pusu ...popripade si lahnem na nasu postel akoze idem spat...a hotovo...

mirka
25. jún 2009

Ahojky

Zuzi, tak to máte super 🙂

Samko, ty sa lieč!!! sranda, vonku leto a všade samé choroby 😖

eliska7
autor
25. jún 2009

ahojte,vitam novu členku 😉 ,konečne slnko vychadza,len same choroby,aj sara si ucho chytala dnes,hned som jej kvapky dala,chorym skore zdravičko,snad nas slniečko vylieči

samuelko
26. jún 2009

Dobré ránko 🙂
No slniečko síce cez den krásne svetilo,ale búrka nás v noci aj tak neminula.
Mne je už lepšie pomohol mi Modafen.
Dnes máme Venček na škole,tak sa teším a som vééééľmi zvedavá,jedna trieda nepočujúcich a keby ste ich videli ako krásne tancujú....Dnes mi príde mamina ku Samkovi 🙂
Škola sa nám kráti Dovolenky sa blížia 😎 😎 😎 😎 😎 😎 jupíííííí,len aby nám počasie prialo 😅 🙂
Tak vám prajem pekný deň a slnečný víkend 😎

danona
26. jún 2009

dobre ranko
kaca-vitaj 🙂
samuelko-tak mate dobry program na dnes 🙂
ikulka-ako malinka? je lepsie? tiez jej davaj vela pit..no ak uz ma nejaky zapal, je asi najlepsie comskor k dr skocit.. 😝
aj od nas vsetkym pekny vikend!!

zuzu13
26. jún 2009

ahojte
samuelko vidim, ze ziaris stastim a pozitivnou energiou... 😉 tak je dobre ze sa citis lepsie...aj ja som uz celkom OK, akurat este sem tam pokaslem a posmrkam...ale aj Lucka zacina pokasliavat a kychat...aj tak verim, ze som nikoho nenakazila...

ikulka
26. jún 2009

aahojky no dnes sme boli u dr ale saške už včera bolo lepšie už sa ani nesťažovala na bolesť pri kupai ale preistotu sme šli tak jej dala pamycon kvapky...ja asi viem z čoho to má, cleé dni trajdá an bicykli aj je teplo a to guemné sedadlo mohlo sa jej aj spariť lebo včer nebola na biku a potupne to prešlo

zuzu13
28. jún 2009

...breee raaanko...uprsane.... ☹
co porabate???ja som sama doma s detmi, mangel do vecera v praci...vcera som si navarila, porobila aby sme dnes mohli niekam vypadnut...no a mozeme ist ...ked leje ako z krhly... 😔

danona
28. jún 2009

ahojte
ikulka-tak ste este dobre dopadli - so saskou 😉
zuzu-aj tuuuu len prsi, prsi a prsi.. 🙄 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre