• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
cafte ženy.
Včera krásne slniečkovo,aj sa kúpal Samko v bazéniku a adnes doobedu celkom dobre a teraz prší :unamused:
3. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj samuelko...u nas je pekne...pod mrakom...prave sme prisli z prechadzky...donedavna svietilo slniecko, ale teraz sa zatiahlo...hrmavica bola riadna ale bez dazda...
3. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj tu pekne, hlasim :grinning: dnes sme zmakli obed v meste, potom doma kupanie...dada zase vystupovala (tanec/, tak nebola doma..teraz uz tu ma komosku, su vonku.. :slight_smile:
s ninkou sa prave chystame k jednim znamym, robia nejaku velkuu zurku, maju veelikansku zahradu, aj styri kone tam :grinning: /sa ich bojiim :stuck_out_tongue_closed_eyes: /, pre deti aj nejaky kolotoc objednali :grinning: , tak som zvedavaaaaaaaa... :sunglasses: potom podam spravu.. :wink:
dufam, ze tu burku nam neposlete sem... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona...u nas je stale slnecno...tak posielam aj k vam.... :wink:
3. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...hlasim sa z porodnice...bolesti nemam...dali mi epi...a o 21,23 rodim...bude to syn... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuuuuuu :confused: :sweat_smile: :confused: awooj, nejako nemchapem....a je prave 21.23 :grinning: :wink:
4. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tuuuuuuuuuuuu? :frowning2:
4. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, uz som poxopila... :grinning: zelame vseeeetko najlepsie a peknu oslavu!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee raaanko
danona, dakujem...oslava sa vydarila, foto torty je v albume... :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...my sme dnes boli na Pat a Mat...kuk album.... :grinning: bolo supeeeeer...Lucka sa skoro zblaznila od radisti ked ich videla.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Tááááák sme doma,jééééj závidím,tým,ktorý bývajú v dome a majú dvor,samko sa neskutočne vybláznil 4 dni zaspal ani neviem ako,papať mu ovela lepšie chutilo,no paráda.už som vyprala a idem ešte žehliť a pomaly si idem chystať veci na dovču.Z roboty mi volala šéfová,že mám prísť zajtra ráno na 5 min.tak som zvedavá čo chce :unamused:

Danona aj samko sedel na koňoch včera,susedovci u našich majú koníky :sunglasses: :sunglasses: aj vy idete 9.teho na dovolenku?? Už si chystáš veci či nie?

zuzu super fotky,dodatočne prajeme synátorovi všetko naj :slight_smile:

a kde sú ostatné ženičky? dovolenkujú? :sunglasses:
ikulka ako stojíte s prerábkou??? :dizzy_face:
5. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko, asi ti chce da "dovolenkove" :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nech si uzijete... :wink:
a za syna a fotky dakujeeeem...
5. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko

Krásne slniečkovo,po kávičke vypila som na balkone,samko ešte spí,ale musím ho budiť ideme do tej roboty... Čo varíte?? :slight_smile:
6. júl 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...my sme prave prisli z vonku...ale je hrozne teplo...
samuelko nevarim nic...mam od vcera...polievka s mrvanickou a rezne so zem. kasou...potom daj vediet, ci ti dala to dovolenkove :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už aj my sme doma,boli sme ešte v parku tam je chládok..

zuzu dovolenkové som nedostala :grinning: :grinning: ,len oznámila ,že od septembra nebudem mať tretiakov,ale siedmakov či mi to nebude vadiť....

no vybrala som aj ja maso,ale čo ztoho ešte netuším.idem umyť okno v kuchyni a idem prat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
obedujeme rizoto a paradajkovu polievocku :slight_smile:
samuelko-letime zajtra o 22.50 z Vidne.. :sunglasses: zacinam sa balit, bola som este nejake potraviny dokupit..svagrinka mi zobrala na 2 hodiny malu nech so viem veci "nakôpkovat" :grinning: a ja som miesto toho prave sadla k pc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
-siedmaci..to asi budes mat tazsie, s tymi uz puberta lomcuje /sudim podla mojej dady :grinning: /
zuzu-aj tu je :sunglasses:
6. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona tak vy už zajtra letíte??? super :sunglasses:

Ja som umyla dnes okno v kuchyni aj som navarila ....
Aj ja som nakopkovala,ale zatial len uteráky a drogériu, zajtra pokračujem....
6. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona...prajem krasnu dovolenku a tesim sa na fotky :wink:
6. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som dožehlila a Samko už spinká.

Danona aj ja prajem krásnu dovolenku :sunglasses:

kde je ikulka??? ešte furt prerábajú? :sweat_smile:
6. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

zuzu dodatocne vsetko naj Vikimu k narodeninkam :wink:

no veru ikulku som tu ani ja dlho nenasla za pc,ved ty uz sa hadam pomalinky aj na dovcu chystaju a balia :sweat_smile:
6. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojky vidím že ma tu spomínate :slight_smile:
no poctivo nestíham už sme doprerábali aj omalovali len potom kým som to všetko upratla a a teraz balím na dovolenku ideme v piatok večer...tak postupne chystám veci aby som na niečo nezabula
samko aj vy teraz idete nejako však, tak prajem krásnu dovolenku a samozrejme aj danone .......
6. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka ty si šikulka,no my ideme štvrtok večer o 19,00. :slight_smile:
6. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobé ránko :slight_smile:
7. júl 2009 o 05:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, samko, trpíš nespavosťou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

všetkým krásne dovolenky prajem, užite si ich maximálne a príďte oddýchnuté :slight_smile: a hlavne ŠŤASTNú CESTU!!! :slight_smile:
7. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa musíme pochváliť, Laura sa ráno zobudila úplne suchá, ja viem, že vaše detičky už dávno plienky nemajú :slight_smile: ale pre nás je to úspech :grinning: cez obed sa už pár dní budí suchá, ale ráno sa to ešte nestalo :dizzy_face:
7. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka,samuelko-peknu dovolenku zelame!!! :sunglasses:
ja mam veci nakopkovane, mangelik pride o 14h, dolozi svoje veci, natlacime do kufrov a bude to.. :grinning: dada si berie laptop so sebou, tak ma hadam k nemu niekedy aj pusti, tak sa ozvem.. :slight_smile: zatial vsetkym papa, zelam krasne :sunglasses: pocasie...
mirka-supeeer, posielame pusu laurinke k velkemu uspechu!!! :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mirka, Laurinke blahozelam...k suchej plienke...len tak dalej... :wink:
aj ja prajem vsetkym dovolenkarom krasnu dovolenku...
7. júl 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka gratulko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Boli sme v parku od pol deisiatej do pol jednej,vybláznil sa Samo malý už sa aj najedol.
Danona aj ty si šikulka,ja som ešte moc nezačala..
Dovolenkárom krásnu dovolenku a naozaj nech počasie praje... :slight_smile:
7. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :slight_smile: teraz síce vstane asi pocikaná, lebo sa pred spaním enchcela vycikať, ale aj tak som rada, že som sa toho dožila :grinning:

tak papáá!!!!
7. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok