• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
hojky no samko akurát mi písala kamarátka z talianska že tam prší a je len tak 25 stupnov tak to nieje bohvie čo snád sa do piatku vyčasí
7. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ikulka aj ja sa bojím,že počasie bude zlé.Už si zbalená??? :slight_smile:
7. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
No unás sa zamračilo,hádam aj pršať bude. :angry:
8. júl 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááááááááááááááále,kde ste???
8. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak už mám zbalené, až na najeké drobnosti a potraviny všetko boože nechápem ako som sa kedysi mohla zbaliť do lietadla ked teraz mám toho taaaak vela...naš passat sa asi otrasie v základoch ho otestujememe akuzaťaž vydrží no ale v it hlásia blbé počasie len tak 25stupnov a dážd tak som zvedavá či si z tej dovolenky vobec niečo užijem.....
8. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka už aj ja som zablená,tiež len potraviny.... Ked odchádzate? My zajtra večer o siedmej
8. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,pekné slnečné. :slight_smile:
9. júl 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babky, nebojte sa, ak aj nebude horúco a počasie až také dovolenkové, aspoň zmeníte vzduch a oddýchnete si od bežných starostí :slight_smile: išla by som aj ja, ale bohužiaľ :unamused:

laura vstala aj na druhý deň nepocikaná, ale dnes už ráno mala v plienke, lebo pred spaním sa napchávala ešte melónom, ale tak neberiem to tragicky, už som si zvykla :grinning:

boli sme s maminou u nás v Stop Shope - Deichmann, Takko, Kik, Dráčik,Jysk, zdržali sme sa 3!!!! hodiny a malá celkom v pohode, v Takku sme bli najdlhšie, ale našla si tam kamošku, tak im čas rýchlo ušiel :grinning: a my sme sa mohli venovať nákupom :grinning: :grinning: :grinning: keď sme odchádzali bola totálne vyčerpaná :sweat_smile: no nezvyk, v každom obchode sa kvôli nej zdržaivame minimálne, ale dnes sme si chceli popozerať poriadne :slight_smile:
9. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky samko my ideme zajtra večer ale ešte neviem kedy o kolkej ako stihneme rada by osm okolo osmej ale neviem presne lebo skor ako o pol noci nemožme do rakuska lebo svokor kupil dialničnu s datumom od 11-teho......
9. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
takze samuelko a ikulka cestujete naraz???super...krasnuy dovolenku :wink:
10. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to????24 hodin ziadny prispevok??????
11. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee,teeda prispievam ja... :grinning: :sunglasses:
mame sa vyborne, je tu teplucko-more je teplucke,slniecko svieti, vinko jevychladene..vsetko ako ma byt... :sunglasses: :sunglasses: poobede ideme troska na lodku-sme si prenajali, tak uvidim co ninus-este s nami na lodke nebola,pojde po prvy krat.. :sweat_smile:
dnes ma ninus meniny, myli si to s narodkami, ked sme sa jej pytali, ze co by chcela, tak od babky tortu a chce fukat sviecky.. :grinning: :grinning: :grinning:
vsetkym velku pusu a vela slniecka, vraj na sk chyba.. :sunglasses: :wink:
12. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona...ninke vsetko naj... k meninam...a krasnu dovolenku....
to je inak super...tie co su na Slovensku sa neozvu...a ty z takej dialky napises...no baby...teda... :wink:
12. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej....co ste vsetci na dovolenke????asi si tu idem 2 tyz. dopisovat sama so sebou... :slight_smile:
13. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu a Danona ahojte :slight_smile:

Ninke všetko najlepšie k meninkám :slight_smile:

no Zuzu celý víkend sme boli preč, na pc som sa dostala len večer, aj to som len kukla, či sa mi predávajú veci a šla som het a dnes sme tiež celý deň vonku a cez obed, keď malá spala som varila, takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dovolenkárom prajeme pekný pobyt :wink:
ninke všetko najlepšie k meninám :slight_smile:
no nejké blbé obdobie je okolo, stále niekde niečo vrie :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam to už prefrčí :rolling_eyes:
inak sme v poriadku. máme od nedele nového havinka. je strašne milunký. je to veľký švajčiarsky salašnícky pes.dievčatá sa boj psov, tak chcem aby si pekne zvykali na seba. teraz má 7 týždňov, ale onedlho bude velikánsky. no treba nám ochranca :wink:
14. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte všetky,dodatočne ninke všetko najlepšie,dovolenkarom to iste,hlavne teplučko.danko už je doma z tabora mal sa fain,ani domov samu nechcelo.sarinka nam ochorela,ma strašne sople huste a ružove hrdlo naša dr.tam nebola tadruha jej nechcela dať antibiotika,že mame si zobrať na dovolenku :sweat_smile: tak som jej nadala,že potom ma može boyať,ked ideme k vode :angry: vpiatok idem mojej pre vyter,dufam tam bude aby jej niečo dala v stredu odchadzame(jaj o tyžden)inač asi tyžden nadherne čisto hovori,stale si spieva rarararararar a čičičiči,lebo sa jej pači ako to znie,tak sa tešime,žeaspon snou nebudem behať po logopedii :slight_smile: je hrozne živa ,horšia ako bol danko,vylieza všade,veša sa na umuvadlo,nabytok :sweat_smile: des.už sa nepocikava ani ked spi,len teraz ako ochorela sa prve dva dni pocikala,v byte na 7 poschodi mame take teplo že ideme skapať.
15. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Aj od nas dodatodcne Ninke vsetko naj naj :dizzy_face:

nera-uz mame doma to vibracne lehatko a je super :slight_smile: :wink: Domimu sa v no paci :wink:

ozaj babulky nemate nahodou niektora doma hraciu skrinku na kolotoc?zhanam lebo Domimu v tej jeho rupla strunka a netoci sa mu.... :frowning2: a kvoli tomu kupovat novy kolotoc ked mam uz doma dva a oba maaju pokazenu tu skrinku :unamused: hraciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak sa mame celkom fajn,teaz sme boli dva dni u svokrovcov,vcera sme si napustili bazen a dnes sme sa boli kupat,pridala som aj par fotto :dizzy_face: :wink:

eliska-Sarinke prajeme skore uzdravenie :wink:
15. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu dnes nik? :sweat_smile:
16. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaaahojky sme domaa asi pred hodinkou sme prišli
bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer bolo tak teplo že som ani nedufala v tieni 34 stupnov zajtra napíšem viac teraz si idem lahnuť a aj tak na to nevidím neviem v ktotom kufri mámokuliare :wink: :slight_smile: zatial páááááááááááááá
18. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtééééé aj my sme už doma,pozdejšie vás poprečítam, len som vás chcela už pozdraviť. :slight_smile:
19. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

babky, vitajte doma :slight_smile: super, že vám všetko vyšlo :slight_smile:

danny, ahoj, ty sem už ani nepíšeš :wink: skrinku nemám, my sme mali kolotoč požičaný

večer kuknem fotky, papáá
19. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som si Vás prečítala.

Danona ,Ninke dodatočne všetko naj k meninkám :slight_smile:

ikulka popíš ako bolo?

danny ,pekné fotky :sunglasses: a kolotoč som akurát dnes požičala Manželovej sesternici,škoda :unamused:

Dovolenka dopadla vynikajúco,normálne rozmýšlame či si v auguste nedáme repete :grinning: :grinning: srandujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: samko bol úžasný či na ceste pozeral sa,alebo spinkal. Anjelik,ani som nevedela že ho máme čvachtal sa vo vode celý deň,opálený nie je,ale ani som nechcela aby sa opálil :sunglasses: Teploty aj tam boli v tieni 36 stupnov....
Bola to super dovolenka. Teraz sa chystáme na manželovú 30-ku v sobotu budeme oslavovať,tak mám fofri tento týždeň a zajtra ešte by sme sa chceli ísť kúpať,ale asi nám počasie nedopraje.... uvidíme ráno.
19. júl 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vložila som zopár fotiek :sunglasses:
19. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam dovolenkarov... :grinning:
samuelko pekne foto...ale aj seba si mohla...nech ta vidime :wink: :grinning:
ikulka, dufam,ze si uz nasla okuliare :grinning: :grinning: :grinning:
normalne vam zavidim...v dobrom...aj ja by som sla hned k moru...no musime sa uspokojit s bazenikom na balkone a na zahrade... :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Dovolenkari,nejako vam to rychlo ubehlo,ze?Ci to len mne cas tak rychlo bezi? :slight_smile: Len nahodte este viac fotiek. :wink: :wink:
Velmi neprispievam,lebo nemam nic nove,ale zato poctivo citam. :wink: Ako ste na tom s plienkami?My sme uz bez ale este to nie je uplne "v suchu".Hlavne v noci sa jej stane nehoda.Kedze chcem,aby uz konecne spinkala na svojej posteli,tak ked sa v noci zobudi idem si lahnut k nej,ale ked sa popiska,tak ju beriem k nam na postel.A minule mi povedala ked sa v noci popisala-no a uz mozem ist na velku postel.Tak sa mi zda,ze to uz aj zneuziva. :sweat_smile: A teraz neviem,ci sa narocky popisa len aby mohla ist k nam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Co si o tom myslite? :sweat_smile:
Prajem vam pekny vecer. :wink: :wink:
20. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ešte vložím zopár fotiek,možno už zajtra :slight_smile:

biccy, aj mne ten čas veľmi rýchlo letí,zachvíľu je koniec dovolenky a zas ideme o roboty :unamused:
20. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka aj ty vlož fotky :sunglasses:
20. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mirka-no uz mam toho casu pomenej :sweat_smile:

ikulka vitaj doma,tesim sa na fotto a informaciach ako bolo :wink:

samko krasne fotecky si vlozila, :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
Boli ste už pozriet s detičkami školku,myslím na adaptačnom,už sa im to kráti. :grinning:
21. júl 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok