Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
7. júl 2009

hojky no samko akurát mi písala kamarátka z talianska že tam prší a je len tak 25 stupnov tak to nieje bohvie čo snád sa do piatku vyčasí

samuelko
7. júl 2009

jaj ikulka aj ja sa bojím,že počasie bude zlé.Už si zbalená??? 🙂

samuelko
8. júl 2009

Dobré ránko
No unás sa zamračilo,hádam aj pršať bude. 😠

samuelko
8. júl 2009

ááááááááááááááááále,kde ste???

ikulka
8. júl 2009

ahojky tak už mám zbalené, až na najeké drobnosti a potraviny všetko boože nechápem ako som sa kedysi mohla zbaliť do lietadla ked teraz mám toho taaaak vela...naš passat sa asi otrasie v základoch ho otestujememe akuzaťaž vydrží no ale v it hlásia blbé počasie len tak 25stupnov a dážd tak som zvedavá či si z tej dovolenky vobec niečo užijem.....

samuelko
8. júl 2009

ikulka už aj ja som zablená,tiež len potraviny.... Ked odchádzate? My zajtra večer o siedmej

samuelko
9. júl 2009

Dobré ránko,pekné slnečné. 🙂

mirka
9. júl 2009

ahojte, babky, nebojte sa, ak aj nebude horúco a počasie až také dovolenkové, aspoň zmeníte vzduch a oddýchnete si od bežných starostí 🙂 išla by som aj ja, ale bohužiaľ 😒

laura vstala aj na druhý deň nepocikaná, ale dnes už ráno mala v plienke, lebo pred spaním sa napchávala ešte melónom, ale tak neberiem to tragicky, už som si zvykla 😀

boli sme s maminou u nás v Stop Shope - Deichmann, Takko, Kik, Dráčik,Jysk, zdržali sme sa 3!!!! hodiny a malá celkom v pohode, v Takku sme bli najdlhšie, ale našla si tam kamošku, tak im čas rýchlo ušiel 😀 a my sme sa mohli venovať nákupom 😀 😀 😀 keď sme odchádzali bola totálne vyčerpaná 😅 no nezvyk, v každom obchode sa kvôli nej zdržaivame minimálne, ale dnes sme si chceli popozerať poriadne 🙂

ikulka
9. júl 2009

ahojky samko my ideme zajtra večer ale ešte neviem kedy o kolkej ako stihneme rada by osm okolo osmej ale neviem presne lebo skor ako o pol noci nemožme do rakuska lebo svokor kupil dialničnu s datumom od 11-teho......

zuzu13
10. júl 2009

ahojte
takze samuelko a ikulka cestujete naraz???super...krasnuy dovolenku 😉

zuzu13
11. júl 2009

co to????24 hodin ziadny prispevok??????

danona
12. júl 2009

ahojteee,teeda prispievam ja... 😀 😎
mame sa vyborne, je tu teplucko-more je teplucke,slniecko svieti, vinko jevychladene..vsetko ako ma byt... 😎 😎 poobede ideme troska na lodku-sme si prenajali, tak uvidim co ninus-este s nami na lodke nebola,pojde po prvy krat.. 😅
dnes ma ninus meniny, myli si to s narodkami, ked sme sa jej pytali, ze co by chcela, tak od babky tortu a chce fukat sviecky.. 😀 😀 😀
vsetkym velku pusu a vela slniecka, vraj na sk chyba.. 😎 😉

zuzu13
12. júl 2009

danona...ninke vsetko naj... k meninam...a krasnu dovolenku....
to je inak super...tie co su na Slovensku sa neozvu...a ty z takej dialky napises...no baby...teda... 😉

zuzu13
13. júl 2009

heeej....co ste vsetci na dovolenke????asi si tu idem 2 tyz. dopisovat sama so sebou... 🙂

mirka
13. júl 2009

Zuzu a Danona ahojte 🙂

Ninke všetko najlepšie k meninkám 🙂

no Zuzu celý víkend sme boli preč, na pc som sa dostala len večer, aj to som len kukla, či sa mi predávajú veci a šla som het a dnes sme tiež celý deň vonku a cez obed, keď malá spala som varila, takže tak 😝

bettina
14. júl 2009

ahojte. dovolenkárom prajeme pekný pobyt 😉
ninke všetko najlepšie k meninám 🙂
no nejké blbé obdobie je okolo, stále niekde niečo vrie 😎 😝 dúfam to už prefrčí 🙄
inak sme v poriadku. máme od nedele nového havinka. je strašne milunký. je to veľký švajčiarsky salašnícky pes.dievčatá sa boj psov, tak chcem aby si pekne zvykali na seba. teraz má 7 týždňov, ale onedlho bude velikánsky. no treba nám ochranca 😉

eliska7
autor
15. júl 2009

ahojte všetky,dodatočne ninke všetko najlepšie,dovolenkarom to iste,hlavne teplučko.danko už je doma z tabora mal sa fain,ani domov samu nechcelo.sarinka nam ochorela,ma strašne sople huste a ružove hrdlo naša dr.tam nebola tadruha jej nechcela dať antibiotika,že mame si zobrať na dovolenku 😅 tak som jej nadala,že potom ma može boyať,ked ideme k vode 😠 vpiatok idem mojej pre vyter,dufam tam bude aby jej niečo dala v stredu odchadzame(jaj o tyžden)inač asi tyžden nadherne čisto hovori,stale si spieva rarararararar a čičičiči,lebo sa jej pači ako to znie,tak sa tešime,žeaspon snou nebudem behať po logopedii 🙂 je hrozne živa ,horšia ako bol danko,vylieza všade,veša sa na umuvadlo,nabytok 😅 des.už sa nepocikava ani ked spi,len teraz ako ochorela sa prve dva dni pocikala,v byte na 7 poschodi mame take teplo že ideme skapať.

dannynka
15. júl 2009

ahojte 🙂
Aj od nas dodatodcne Ninke vsetko naj naj 😵

nera-uz mame doma to vibracne lehatko a je super 🙂 😉 Domimu sa v no paci 😉

ozaj babulky nemate nahodou niektora doma hraciu skrinku na kolotoc?zhanam lebo Domimu v tej jeho rupla strunka a netoci sa mu.... ☹ a kvoli tomu kupovat novy kolotoc ked mam uz doma dva a oba maaju pokazenu tu skrinku 😒 hraciu 😝

inak sa mame celkom fajn,teaz sme boli dva dni u svokrovcov,vcera sme si napustili bazen a dnes sme sa boli kupat,pridala som aj par fotto 😵 😉

eliska-Sarinke prajeme skore uzdravenie 😉

dannynka
16. júl 2009

to tu dnes nik? 😅

ikulka
18. júl 2009

aaaaaaaaaaaaaaaahojky sme domaa asi pred hodinkou sme prišli
bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer bolo tak teplo že som ani nedufala v tieni 34 stupnov zajtra napíšem viac teraz si idem lahnuť a aj tak na to nevidím neviem v ktotom kufri mámokuliare 😉 🙂 zatial páááááááááááááá

samuelko
19. júl 2009

Ahojtééééé aj my sme už doma,pozdejšie vás poprečítam, len som vás chcela už pozdraviť. 🙂

mirka
19. júl 2009

ahojky

babky, vitajte doma 🙂 super, že vám všetko vyšlo 🙂

danny, ahoj, ty sem už ani nepíšeš 😉 skrinku nemám, my sme mali kolotoč požičaný

večer kuknem fotky, papáá

samuelko
19. júl 2009

No tak som si Vás prečítala.

Danona ,Ninke dodatočne všetko naj k meninkám 🙂

ikulka popíš ako bolo?

danny ,pekné fotky 😎 a kolotoč som akurát dnes požičala Manželovej sesternici,škoda 😒

Dovolenka dopadla vynikajúco,normálne rozmýšlame či si v auguste nedáme repete 😀 😀 srandujem 😝 samko bol úžasný či na ceste pozeral sa,alebo spinkal. Anjelik,ani som nevedela že ho máme čvachtal sa vo vode celý deň,opálený nie je,ale ani som nechcela aby sa opálil 😎 Teploty aj tam boli v tieni 36 stupnov....
Bola to super dovolenka. Teraz sa chystáme na manželovú 30-ku v sobotu budeme oslavovať,tak mám fofri tento týždeň a zajtra ešte by sme sa chceli ísť kúpať,ale asi nám počasie nedopraje.... uvidíme ráno.

samuelko
19. júl 2009

Vložila som zopár fotiek 😎

zuzu13
20. júl 2009

vitam dovolenkarov... 😀
samuelko pekne foto...ale aj seba si mohla...nech ta vidime 😉 😀
ikulka, dufam,ze si uz nasla okuliare 😀 😀 😀
normalne vam zavidim...v dobrom...aj ja by som sla hned k moru...no musime sa uspokojit s bazenikom na balkone a na zahrade... 😀 😀 😀

biccy
20. júl 2009

Ahojte 🙂
Dovolenkari,nejako vam to rychlo ubehlo,ze?Ci to len mne cas tak rychlo bezi? 🙂 Len nahodte este viac fotiek. 😉 😉
Velmi neprispievam,lebo nemam nic nove,ale zato poctivo citam. 😉 Ako ste na tom s plienkami?My sme uz bez ale este to nie je uplne "v suchu".Hlavne v noci sa jej stane nehoda.Kedze chcem,aby uz konecne spinkala na svojej posteli,tak ked sa v noci zobudi idem si lahnut k nej,ale ked sa popiska,tak ju beriem k nam na postel.A minule mi povedala ked sa v noci popisala-no a uz mozem ist na velku postel.Tak sa mi zda,ze to uz aj zneuziva. 😅 A teraz neviem,ci sa narocky popisa len aby mohla ist k nam. 😝 😅 Co si o tom myslite? 😅
Prajem vam pekny vecer. 😉 😉

samuelko
20. júl 2009

zuzu ešte vložím zopár fotiek,možno už zajtra 🙂

biccy, aj mne ten čas veľmi rýchlo letí,zachvíľu je koniec dovolenky a zas ideme o roboty 😒

samuelko
20. júl 2009

ikulka aj ty vlož fotky 😎

dannynka
20. júl 2009

ahojte 🙂

mirka-no uz mam toho casu pomenej 😅

ikulka vitaj doma,tesim sa na fotto a informaciach ako bolo 😉

samko krasne fotecky si vlozila, 😵 😵

samuelko
21. júl 2009

Dobré ránko.
Boli ste už pozriet s detičkami školku,myslím na adaptačnom,už sa im to kráti. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre