Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
4. sep 2009

aaahojte tak ja hlásim chorobu ☹ saška už mala aj teplotu más trááášne soplíky tak uvidím ako bude spinkať.....joooj samko super to máte so školkou v dobrom vám závidím, saška to psychicky stráááášne nesie a ani sa jej chudatu nedivím, ona nemá rada cudzích ludí a teraz je celé dni len s cudzími, a ked ráno prídeme a mi ju plačucu vytrhnu z ruk a zavru dvere, tak to je pre nu ešte horšie 😠 aj teraz večer sa mi sťažovala že ich dali spať ale ona nespáva tak že na nich učitelka kričala že musia byť ticho a musia spať.....tak neviem uvidím ako bude vpondelok rozmýšlala som že by som ju tam ráno zaniesla ak nebude chorá ale pred spaním by osm ju zobrala lenže to by mi asi nepomohlo lebo 16 už idme do roboty a potom čo.....tak neviem čo robiť či vydržať už aj ja som z tho na nervy ked ju chuda vidím aké je zubožené

samuelko
4. sep 2009

ikulka,možno by to aj Samko horšie znášal,keby už nechodil rok do školky do tej súkromnej.
prajeme skoré uzdravenie Saške

ikulka
4. sep 2009

dakujeme pekne no snád to rýchlo prejde lenže niesom si istá elbo príde zas do školky tam bude zas plač a budeme tam kde teraz ☹

samuelko
4. sep 2009

neboj prejde to.Unás sa už spinká 😉

hasleerka
4. sep 2009

samuelko a to v pohode malý tak vstáva??? zuzu super že si robotu dostala nastálo 😉

samuelko
5. sep 2009

Dobré ránko 🙂 počasie fujavéé 😒 na oddychovanie 😅

haslerka niekedy mu to trvá 10min a niekedy 5min.akokedy, ale nejak extra neprotestuje 🙂 🙂

zuzu13
5. sep 2009

dobre ranko
ikulka, Lucia tiez nespava cez obed pravidelne...ale ak nespi, tak lezi trebars aj v obyvacke a oddychuje, uz dlhu dobu jej vysvetlujem, ze deti v skolke spinkaju, a tie kt. sa nechce tak aspon oddychuju, aby sa poobede vladali hrat a nahanat....a funguje to...a to ze place? syn plakal od 2 r. az kym nesiel do skoly...kazde rano som chodila nenamalovana urevana do roboty...az tam som sa malovala....takze viem aka je to zataz...ale neber ju pred obedom...urobis len horsie... 😉
hasleerka, no nastalo este nie je...a ked skonci 3 mes. skus. dovba aj tak ma mozu vyrazik, pokial nebudem pre firmu zaujimava svojou pracou...takze iste to vobec nie je... 😀

samuelko
5. sep 2009

haló,kde ste 🙂

hasleerka
6. sep 2009

dobré ránko dievčence ... už voľačo varíte???

zuzu13
6. sep 2009

hello...
hasleerka, o 8,44 sme uz mali navarene a boli sme von... 😀 😀 😀

mirka
6. sep 2009

ahojky 🙂

iku, to mi je ľúto, že saška to tak zle zvláda ☹ potrebuje len čas, zvykne si na učiteľky a už ich bude poznať, aj deti a bude to len lepšie, kamoškin syn išiel do škôlky od 3,5 roka, a 2 týždne deň čo deň išli s plačom, potom si zvykol, našiel si kamarátov a už je super (bolo to minulý rok)

zuzu, teším sa s tebou 🙂

mirka
6. sep 2009

ešte som chcela, že s tými škôlkárskymi chorobami je to hrúza, poradím ak chcete, ak vám chorľavejú detičky a jedine vy s nimi budete musieť ostať doma na OČR, zaplaťte si doplnkové zdrav. poistenie, 500 sk mesačne, ale celkom fajn to urobí dodomáceho rozpočtu, keď budete týždeň OČR 😅

samuelko
6. sep 2009

ahojte
My sme ráno boli na nákupy,potom sme pivnicu vyriadili,lebo niekto sa nám vkradol 😠 a zobral si krabice prázdne z plazmy a DVD prehrávača,no načo mu boli,neviem.Potom som varila a piekla.Segedín,hráškovú polievku a ovocný koláč so želatínou,Prala som 3x boli sme vonku - kreslili sme kriedami na chodník. Ešte za chvílu pojdeme von a potom si musím do roboty porobiť a žehlit. A nedela je fuč a začína zas robota.
Tak pekný zvyšok dna.

ikulka
6. sep 2009

ahojkajte no my sme strávili nedelu u naších tak nám bolo fajn.l.. bola som aj so saškou na pohotovosti lebo mala ešte včera trochu teplotu a soplí a zatekaju jej hlieny a to ju dusí.... ale dr povedala že je v poriadku, že može aj do školky že je to len asi z toho stresu a plaču čo bol tak sa zajtra ideme zas trápiť akurát ju tam zajtra nenechám spať lebo ked leží tak sa dusí a to by tam oni s nou len roboty mali...ale išla som pre istotu aby mi ani v školke nemohli nič povedať, že je chorá.....
no dufam, že si skoro zvykne zatial nechce o školke ani počuť aj dnes rozprávala že už bude iba doma, že do školky ani nikde už nepojde....je to dosť stresujuce aj pre mna ked stále na nu myslím, ako tam sa cíti radšej by som bola už keby bola v školke rada....

zuzu13
6. sep 2009

hello
dnes sme zase navstivili pohotovost...pre zmenu so synom...ma anginu...akurat ma horsi priebeh...nezaberaju mu lieky na znizenie teploty...a momentalne ma uz cez 40...som na prasky...a to rano vstavam o 4,30 do prace...
pomooooc

samuelko
6. sep 2009

joj ženy máte čo robiť,držkajte sa a detičkám skoré uzdravenie 🙂

biccy
6. sep 2009

Ahojte 🙂
Tak mi sme po svadbe dnes len doma oddychovali.Bolo super,ked sme prisli domov o stvrtej,Zoinka sa zobudila a zacala vymyslat,ze sa jej uz nechce spat,ze sa chce hrat,chce kakat atd.Ked som ju ako tak prinutila,aby si lahla,zacala vkuse pokaslievat.Takze zajtra nejde do skolky pre nadchu a kasel,pojde v utorok alebo v stredu.Nebudem tu cely tyzden,tak az v piatok dam dalsie info zo skolky. 🙂
Prajem vam pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

hasleerka
6. sep 2009

no zuzu vy ste šikovný ... to my sme práve boli po raňajkách ... no a čo to čítam, vy ste aj chorí, nuž nech sa synak rýchlo vylieči

my už zajtra v škôlke budeme aj jesť ... to bude asi na tričku jedálniček 😀

ikulka
7. sep 2009

ahojte joooj chorobám skoré uzdravnie prajem aj saška je chorá ale šla do školky lebo mi dr na pohotovosti včera povedala že to má len z plaču a stresov inak chorá nieje....ale plakalaaaaa dnes strašne až ju chuda triaslo, a to idem pre nu už pred spaním lebo sa ejj zle dýcha by tam nemohla ležať.....

hasleerka
7. sep 2009

ikulka som už čítala že ste zase plačkala, aj som ti v škôlkaroch napísala, len neviem či ťa poteší alebo nie ... a Saška už má aj spinkať, či ešte nie

ikulka
7. sep 2009

idem prečítať haslerka 😉 no ona tam spinká od prvéhodna nechceli mi ju zobrať len na pol tak tam trpí od začiatku

danona
7. sep 2009

ahojte
mam tu ocina z cr a sestru z uk na navsteve 😀 , tak nestiham netovat
skolkarom zelam usemv na celu tvaricku a choruckym len zdravicko 🙂
papa

hasleerka
8. sep 2009

ikulka tak sa pridávame k tebe do klubu ... moja slečna dnes nechcela ísť do škôlky, potom som ju ukecala, ale zase tam nechcela jesť, tak sme išli do triedy a tam spustila rev mamamamamamáááá ... no beda ale som išla so slzami na krajíčku

eliska7
autor
8. sep 2009

ahojte,choručkym skore uzdravenie,veru ztoho plaču su oslabeni a chorobky sa hlasia,ani ja už nie som optimista,sarka strašne plače,skuči aj doma,na všetko nie,hadže hračky,hrozne,len narieka že chce svoju mamu,aj vnoci len plače,preživame asi všetky hrozne obdobie,dnes sme išli po prvy raz so strašnym plačom ,včera tam aj spala,ale učka povedala že velmi malinko ☹ poobede by chcela byť somnou,no ja do večera robim nechty,tak je narek stale,dnes ešte aj muž ma poobednu tak bude musieť isť našim bude to strašne,kamaratkin maly jej každe rano aj vracia čo tak nechce isť-bože prečo nezarabaju chlapi tolko aby mohli byť matky doma s detmi aspon do 5 rokov.
mirka myslela si platit zdravotne ako dobrovolny platca?

bettina
8. sep 2009

ahojte.ohlasujeme sa aj my. máme sa dobre, v škôlke sme v pohodičke, radi chodíme. no sme aj radi, že opäť začal pravidelný režim. už nám to chýbalo. len škoda, že leto nie je aspon pól roka 😎

ikulka
8. sep 2009

joooj mirka to je mi luto čo sa stalo? doteraz sa jej páčilo?
no to si na tom ešte dobre ja som revala ako divá spolu s nou a3 dni som nič poriadne nejedla.....
saška dnes bola doma lebo má soplíky aj by sa jej ešte patrilo bať doma ale sa bojím ked bude dlhšie čo potom zas v školke tak ju zajtra už asi dám a už teraz mám z toh hruuuuuuuzu

samuelko
9. sep 2009

Dobré ránko

Nestíham sem už častejšie chodit,tak som si vás rýchlo prečítala.Treba vydržať. Zatial sa držíme,aj ked je to dost náročné,skoro vstávame a skoro je Samko v školke. Čo sa dá robiť.
Držkajte sa a držím palčeky 🙂

hasleerka
9. sep 2009

no baby u nás je to des, ja som myslela aká je Miška šikulka a ona aj dnes ráno nechcela ísť do skôlky, ani papať nechcela a vraj sa tam včera ani nehrala ... som dnes počúvala za dverami ako plače, no radšej som išla, bo by som sa rozrevala aj ja ... najradšej by som si ju nechala doma

eliska7
autor
9. sep 2009

jaj veru,aj my sme zase vstali s tým že nie do školky a plač,stale som cestou musela niečim ju zaujať aby neskučala(cesta do školky je 5min mne sa zdalo že je to hodina) a ked sme vošli do šatni koniec,ked som ju prezula neskutočny rev,učitelka ju narukach brala preč,hruza,pod očkami ma strašne kuhy,celu noc stone,v skolke nevie spať,večer už o pol osmej spi,mam strašne zmiešane pocity,poobede ked pridem je ok,včera som aj išla snimi do jedalne pomohla nakrmiť ostatne deti,len prosteten plač srdce trha.je to proste presne ako mi raz povedala jedna psychologička,ked bola sarra ročna,že lepšie je ked niekto pride knam domov a zoberie ju preč ako ked ja ju mam niekam nosiť a vyvolať vnej pocit že ju odkladam-nechcem,že su deti ktore to takto pocituju,chapu 😢 dufam že nabuduci tyžden to bude lepšie.odkedy chodi do školky stale nas hladka,bozkava,dokonca aj dedka,je uplne zmenena,podraždena,plačliva,naši su ztoho hotovi,mama si nepamata že by sme my ako deti takto preživali skolku 😖

samuelko
9. sep 2009

Ahojte.
Zajtra už štvrtok,Samko zajtra nebude spat v školke,ja robím len do 12,00 tak pojdem pre neho na obed. A pondelok máme riaditelské volno kvoli sviatku v utorok ,tak budeme doma 4 dni 😀 😀 😀 😀

zuzu ako robotička??? zarezávaš na tvrdo? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre