• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
@ikulka dievčatám prajem všetko naj...k meninám :slight_smile:
2. jan 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 DAKUJEMEEEEE
2. jan 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kde ste všetky? nejako to tu viazne :grinning:

moje dietko je dnes po mesiaci v školke :slight_smile: ráno vstala a s úsmevom od ucha k uchu a šup do školky...ked ju zbadali deti, tak skákali ako malé kozliatka...že Lucka prišla...Lucka je tu... :slight_smile:))
dufam, že nám to zdravíčko vydrží :slight_smile:

pozdravujem všetky a prajem pekný deň
21. jan 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte no teda nebola som tu skoro dva mesiace a tu nič :confused: baby čo už opuštate tuto temu????tak len stručne ak nahodou sem niekto zavita,na vianoce sme ešte neboli vnovom murari nestihli spraviť kupelnu :angry: takže sme sviatkovali u našich-des všetci sme toho mali plne zuby,stahovali sme sa až 7.1 takže sme konečne vnovom,všetci sa tešime,deti su hapy kazdy vo svojej izbe,my mame konečne spalnu :dizzy_face: ibaže sarka kazdu noc cestuje knam :rolling_eyes: argument,že my mame novu postel a ona staru tvrdu-konečne sme už aj detom objednali nove tak snad bude spavať ako treba.inac je stale soplava,kaslava z alergie,ideme 23.2 na orezanie krčnych a vybratie nosnych mandli v celkovej anest.snad sa to potom zlepši.je velka betarka papulu ma riadnu,učitelky su hotove nechce spavať na obed a sleduje ich čo robia :grinning: nemožu odisť.budu mať karneval spravim znej vodničku :wink: pekny den všetkym
7. feb 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasneho valentina všetkým :slight_smile:
14. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska7 aj Tebe krásneho valentína :slight_smile:
14. feb 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon niekto :wink:
18. feb 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha baby táto tema už asi ozaj zapadne prachom :frowning2:
15. mar 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,....haloooo :grinning:
je tu niekto????
oprasujem to tu od prachu :grinning: :grinning:
24. mar 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte ... no my sme momentálne marodi ...
25. mar 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa s vami podeliť o novú správičku. V októbri k nám pribudne najmladší člen našej rodinky :dizzy_face:
25. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :D

@bettina si tehu? wow :slight_smile: super... :wink:

a už niečo začnite písat nech sa to tu naozaj opráši :D
pekný víkend
26. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno :dizzy_face: termín máme 21.10 :dizzy_face: :dizzy_face: tešíme sa
27. mar 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettina jeeej beti no gratulujeeem tkauto fantasticku správičku a zas oktobrovka super
28. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@bettina - srdečne blahoželám...hlavne pohodové tehu prajem.... :dizzy_face:
5. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nasa ellie uz ide od sept do skoly, vzali tam kde sme dali ziadost - co je asi 300m od nasho domu, tak sme spokojni :slight_smile: ani sa mi verit nechce ze uz idem kupovat uniformu a ide sa ucit,....a to jej zle roky vychadzaju - inak by uz bola v skole davno.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bettina gratulujem aj ja k dietatku c.4 na ceste,... no budes to mat doma rusne :sunglasses:
5. apr 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem. veľmi sa tešíme :slight_smile:
6. apr 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočeny.
Fu, po dlhšom čase som tu. Vôbec nestíham popri škole. Tak a rúriky sú von :grinning: :grinning: Piatok sme prišli domov z nemocnice, Samkovi už vybrali rúriky z ušiek. To ho riadne uspali a tak mu to aplikovali do ušiek :unamused: sluch sa pekne napravil, absolvovali sme kadejaké kontrolné vyšetrenia či dobre počuje,ale je to už OK, som veľmi šťastná. Ešte mu trošku krváca z ušiek a má zvýšené teploty,ale hádam to prejde.
No z alergie sme veľmi nešťastní, je to katastrofa. Prešlo nám to na astmu, v noci mal neskutočné záchvaty kašľa, Tak každé ráno a večer berieme po 5 liečikov ako starý chlap... :unamused: Naďalej je Samko chudučký,ale je fešáčik - potvora malá :sweat_smile: Ničia nás tie jeho choroby. . No čo už
Do škôlky chodí veľmi rád. Bicyklujeme sa bez pomocných koliesok,ale to už určite aj vy :sunglasses: :sunglasses:

Bettina zo srdiečka gratulujem a prajem veľa zdravíčka :slight_smile:
16. apr 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

Bettina, veľmi vám gratulujem, tak nech všetko šťastne dopadne :slight_smile: asi by ste teraz chceli ku chlapcovi parťáka, či?
Samuelko, teším sa s vami, že Samkovi sa napravili ušká :slight_smile: Laurinka sa bicykluje ešte s pomocnými, má "16" bicykel, tak jej je ešte väčší

chorobám skoré uzdravenie :slight_smile:
27. apr 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,Betina gratulujem,velky obdiv ja mam dost dvoch deti :wink: vela zdravička.my sa bicyklujeme s pomocnými,mame už dva trvale zuby,asi pol roka,chory sme stale-verdikt lekarov že jej pomože vrchol štrbskeho plesa alebo dom pri mori-no čo už už milionari nie sme,ešte nas čaka vysetrenie v Nitre na žaludok tak uvidime
30. máj 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tu to dajako spí v poslednej dobe.

@bettina gratulko k dalšiemu dievčatku :dizzy_face: :dizzy_face:

a zároven by som Vas chcela poprosit či by ste za nás nezahlasovali

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150277195631690.378647.263026661689#!/photo.php?fbid=10150277195901690&set=a.10150277195631690.378647.263026661689&type=1&theater

ak nám chcete pomôcť, stačí sa stať fanúšikom stránky a dať like pod jeho fotku
15. jún 2011 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte ... idem sa spýtať, už máte dievčatá predškoláčky??? aj ste rozmýšľali žeby ste ich dali skôr do školy alebo odklad...
25. sep 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka Erika u nás bude urcite odklad :slight_smile:
25. sep 2011 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka u nás tiež určite odklad teda pojde do školy až o dva roky ved nič nestratí.....
27. sep 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak od zajtra nám to opet začína oktobrové detičky :slight_smile: :slight_smile: kto je prvý :grinning:
30. sep 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dajak sa zatial nik nepriznal ... my máme až budúci pondelok ...
2. okt 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my cakame,kedy sa nam princezna ohlasi :dizzy_face: a bettinka oslavuje v piatok, veru uz piaty rocik. :dizzy_face:
3. okt 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi už máme oslavu za sebou,na FB som dala fotky :slight_smile: s Gabiky je už od dnes 5-ročná slečna :o) dokonca už jej vypadli aj spodne zúbky jednotky :dizzy_face: :dizzy_face:

@bettina Tebe sa to už veru kráti :slight_smile:
3. okt 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dannynka ešte raz veľká gratulka ... nech je babuľka hlavne zdravá, ostatné bude....
3. okt 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok