• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
ahoj kočky jeeej konečne nejaký príspevok..
no dnes je gabika a karolinka, potom neviem či 4-teho niejezoe a 6-teho je saška...potom už neviem :slight_smile: snád sa postupne ohlásia kočky rady by som vedieť akosa mávate.....
3. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gabike aj karolínke ešte raz veeelke gratulko
3. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...dodatočne 5-ročným všetučko najlepšie hlavne zdravíčka, šťastíčka a veeeľa krásnej detskej radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My ideme do škôlky tiež až o 2 roky , nič jej neújde....ešte sa do škôl dosť nachodí, načo to uponáhľať....
3. okt 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatááá
Tááákže Gabike a Karolínke prajeme všeéééééétko najlepšie, hlavne zdravíčka veľa, radosti, šťastia..... aby robili rodičom radosť, ale aj neplechu to k tomu patrí a kopu darčekov :grinning:
A so Samkom posielame véééééééééééľa pusiniek

Samko už tiež chodí do predškolskej triedy, ale určite budeme mať odklad, tak ako nera písala dosť sa ešte nachodia do školy, nech sa vyhrajú do sýtosti.
My budeme mať narodky 10-teho, ale oslavu robíme v nedeľu.
Prajem pekný deň :slight_smile:
4. okt 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikulka všetko naj naj Saške k 5-tim ročkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dannynka dakujem pekneee, zajtra máme oslavu tak potom doložím aj foto :slight_smile:
7. okt 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko najlepšie 5ročným drobčekom. my sme dnes oslávenci :dizzy_face:
7. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettina vsetko naj vekej babulke :dizzy_face:
8. okt 2011 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikulka všetko naj naj naj k narodkám malej oslávenkyni....
8. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettina aj tvojej slečne všetko naj naj naj...
8. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka dakujeme pekne na fb som pridala fotky tak kuknite ak chcete :slight_smile: :wink: sem sa mi už nechce dlho to trvá
@bettina aj od nás všetko naaaj
8. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@biccy
@eliska7 dodatočne všetko naj babulkam k 5 ročkom :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettina - srdečne blahoželám k narodeninám, ale hlavne k narodeniu princezničky.....Prajem Vám všetkým hlavne zdravíčka, šťastíčka, Emke veeeľa radosti, Tebe skoré zotavenie a veľa mliečka a všetkým skoré sa vzájomné prispôsobenie a aby ste mali zo seba len radosť :dizzy_face:
14. okt 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samuelko som si spomenula že vy ste veru v ten istý deň ako my a dokonca si to aj napísala ... tiež sme oslavovali v nedelu ... tak všetko naj naj naj
14. okt 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nera veľmi pekne ďakujeme :dizzy_face:
15. okt 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka Dakujeme pekne k blahozelaniu :slight_smile:
22. okt 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dodatocne,aj v predstihu prajeme vsetkym detickam vsetko len to najlepsie,hlavne vela zdravia,stastia,lasky a detskej radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A citam,ze ste sa rozpravali o skole.Nasa Zoe pojde do skoly az o dva roky,o rok pojde do predskolskej triedy v skolke.Chceli sme ju dat skor do skoly,ale je velmi nesmela a hanbliva,tak sme sa rozhodli,ze este pockame. :slight_smile:
Zub jej zatial nevypadol ani jeden,ale vzadu dole jej rastu stolicky.Neviete,ci to tak ma byt? :sweat_smile:
Inac sa mame dobre,v skolke sa jej uz aj paci a chodi tam rada :slight_smile: .A velmi sa jej paci chodit so mnou na zumbu :slight_smile: .
22. okt 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oktobrovky :slight_smile:

chcem všetkým oslávencom popriať vela zdravíčka k 5 narodeninám....ale to letí....:slight_smile:
my tiež riešime školu...a som z toho na prášky.... Lucka je predškoláčka...a veru nechala by som ju najradšej v školke, ale bojím sa, že "zlenivie" tak uvidíme ako dopadnu psychotesty....všetko má svjoe "za" aj "proti" tak je to velmi vážne rozhodnutie....:P
zuby v krátkej dobe vypadnu 2 ....každý den sa teší na "zubkovu vilu" :slight_smile: kedy už príde
pozdravujem Vás všetky :slight_smile:
28. okt 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte potrebujem poradiť, neviem ktorý vybrať Miške pod stromček
17. nov 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hasleerka všetky su krásne....ale ja by som asi vybrala bodkavy.....xixixi
...a už máme zubok von :slight_smile:
24. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj u vás už chodila zub.víla??? u nás je to zatial dobré aj ked už máme maličký kaz, ale chrup inak dobrý, aj zubarka pochválila
24. nov 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
veru tak...bola...:slight_smile: k zubarke ideme na bud. týž.
24. nov 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zubárka vás normálne vezme ... lebo nás nechcela prihlásiť že stačí až ked nastúpi do školy ... ale kukla ju len tak ked som bola so zuzkou na prehliadku ... inak u nás je to hrozné so zubármi :angry:
24. nov 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka - kočíky sú všetky pekné, no mne sa najviac pozdáva prvý a posledný....
A čo sa týka zúbkov, my chodíme pravidelne na kontroly, dokonca aj mladšia už bola aj otvorila pusinku, staršia už úplne v pohode.....zúbok síce ešte vonku nemáme, ale spodný sa nám už kýve....tak uvidíme dokedy ešte vydrží.....nám skôr rastú tie šestky, dolné máme od leta a horné sa teraz prerážajú...len ja sa bojím o jej zúbky, lebo z mojej strany máme geneticky blbé zuby nech robíme čo chceme aj tak sú blbé....mne sa teraz na kontrole pýtal zubár či vôbec pijem mlieko....nevedela som čo mu mám povedať....lebo veľa ľudí nepoznám čo pijú viac mlieka ako ja....takže týmto asi nebude, že sa tak nám rozpadávajú a nechcú držať žiadnu plombu :frowning2:
24. nov 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za rady, ale už je rozhodnuté ... zajtra nám už príde ten posledný ... len neviem ako vydržím mesiac aby som ho mala schovaný
24. nov 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím, tak hlásim, jeden zúbok je nahradený trvalým.....a ďalší trvalý zub vytláča mliečny....už sa riadne kýve.....nejak sa jej to rozbehlo....
Ja po vyše 5 rokoch som znovu nastúpila do práce, tak si zvykám a hlavne dievčatá....ale sú zlaté, lebo mi pomáhajú...počúvajú a sú v pohode...
2. dec 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: som tu po dvestorokoch, vidím, že všetky sa máte dobre a riešite školu, zuby,... :slight_smile: my školu neriešime, teda tak z časti, pôjde až o 2 roky, ešte nie je predškoláčka, až budúci rok, minulý mesiac sme boli u zubárky, tak jej pozerala zúbky, má všetky zdravé, ale že sa jej už prednú dole kývu, to sa mi zdá skoro, veď mne vypadávali zuby až v škole, v 1. a 2 triede
prosím poraďte, čo na vianoce, mám pre malú až 1 darček, koníka animagic, takéto blbosti si pýta a už neviem, že čo :slight_smile: aj keď si toho polepila až strach, že čo si praje, obávam sa, že to všetko by skončilo o pár dní zahádzané v domácej hračkárni :grinning: takže budem rada, ak dáte dáke zaujímavé tipy
9. dec 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nera mlieko odvápňuje, takže čím viac mlieka, tým horšie :-/
9. dec 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka mirka naša pýta stále aquasend tiež taku blbosť až to bolí, to sa do nejakého akvárka naleje vodaa z takých tubiek sa vytláča"piesok" na robia sa rozne tvary akože morské koraly no des ale som to našťastie v obchode nenašla saška fičí na winx, tak sme jej kupili tie bábiky zo dve a tiež inu hračku pre nu nemám dostane nejaké oblečenie balík kozmetiky barbie a neviem čo jej ešte ked do detskej sa nám už moc hračiek nezmestí :sweat_smile:
18. dec 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok