Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
2. jan 2011

@ikulka dievčatám prajem všetko naj...k meninám 🙂

ikulka
2. jan 2011

@zuzu13 DAKUJEMEEEEE

zuzu13
21. jan 2011

ahojte kde ste všetky? nejako to tu viazne 😀

moje dietko je dnes po mesiaci v školke 🙂 ráno vstala a s úsmevom od ucha k uchu a šup do školky...ked ju zbadali deti, tak skákali ako malé kozliatka...že Lucka prišla...Lucka je tu... 🙂))
dufam, že nám to zdravíčko vydrží 🙂

pozdravujem všetky a prajem pekný deň

eliska7
autor
7. feb 2011

ahojte no teda nebola som tu skoro dva mesiace a tu nič 😕 baby čo už opuštate tuto temu????tak len stručne ak nahodou sem niekto zavita,na vianoce sme ešte neboli vnovom murari nestihli spraviť kupelnu 😠 takže sme sviatkovali u našich-des všetci sme toho mali plne zuby,stahovali sme sa až 7.1 takže sme konečne vnovom,všetci sa tešime,deti su hapy kazdy vo svojej izbe,my mame konečne spalnu 😵 ibaže sarka kazdu noc cestuje knam 🙄 argument,že my mame novu postel a ona staru tvrdu-konečne sme už aj detom objednali nove tak snad bude spavať ako treba.inac je stale soplava,kaslava z alergie,ideme 23.2 na orezanie krčnych a vybratie nosnych mandli v celkovej anest.snad sa to potom zlepši.je velka betarka papulu ma riadnu,učitelky su hotove nechce spavať na obed a sleduje ich čo robia 😀 nemožu odisť.budu mať karneval spravim znej vodničku 😉 pekny den všetkym

eliska7
autor
14. feb 2011

krasneho valentina všetkým 🙂

dannynka
14. feb 2011

@eliska7 aj Tebe krásneho valentína 🙂

eliska7
autor
18. feb 2011

aspon niekto 😉

dannynka
18. feb 2011

@eliska7 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
15. mar 2011

fuha baby táto tema už asi ozaj zapadne prachom ☹

dadulka2000
24. mar 2011

babule,....haloooo 😀
je tu niekto????
oprasujem to tu od prachu 😀 😀

hasleerka
25. mar 2011

čafte ... no my sme momentálne marodi ...

bettina
25. mar 2011

Ahojte. Chcem sa s vami podeliť o novú správičku. V októbri k nám pribudne najmladší člen našej rodinky 😵

zuzu13
26. mar 2011

ahojte :D

@bettina si tehu? wow 🙂 super... 😉

a už niečo začnite písat nech sa to tu naozaj opráši :D
pekný víkend

bettina
27. mar 2011

áno 😵 termín máme 21.10 😵 😵 tešíme sa

ikulka
28. mar 2011

@bettina jeeej beti no gratulujeeem tkauto fantasticku správičku a zas oktobrovka super

nera
5. apr 2011

@bettina - srdečne blahoželám...hlavne pohodové tehu prajem.... 😵

dadulka2000
5. apr 2011

ahojte
nasa ellie uz ide od sept do skoly, vzali tam kde sme dali ziadost - co je asi 300m od nasho domu, tak sme spokojni 🙂 ani sa mi verit nechce ze uz idem kupovat uniformu a ide sa ucit,....a to jej zle roky vychadzaju - inak by uz bola v skole davno.
😝
@bettina gratulujem aj ja k dietatku c.4 na ceste,... no budes to mat doma rusne 😎

bettina
6. apr 2011

ďakujem. veľmi sa tešíme 🙂

samuelko
16. apr 2011

Ahojte kočeny.
Fu, po dlhšom čase som tu. Vôbec nestíham popri škole. Tak a rúriky sú von 😀 😀 Piatok sme prišli domov z nemocnice, Samkovi už vybrali rúriky z ušiek. To ho riadne uspali a tak mu to aplikovali do ušiek 😒 sluch sa pekne napravil, absolvovali sme kadejaké kontrolné vyšetrenia či dobre počuje,ale je to už OK, som veľmi šťastná. Ešte mu trošku krváca z ušiek a má zvýšené teploty,ale hádam to prejde.
No z alergie sme veľmi nešťastní, je to katastrofa. Prešlo nám to na astmu, v noci mal neskutočné záchvaty kašľa, Tak každé ráno a večer berieme po 5 liečikov ako starý chlap... 😒 Naďalej je Samko chudučký,ale je fešáčik - potvora malá 😅 Ničia nás tie jeho choroby. . No čo už
Do škôlky chodí veľmi rád. Bicyklujeme sa bez pomocných koliesok,ale to už určite aj vy 😎 😎

Bettina zo srdiečka gratulujem a prajem veľa zdravíčka 🙂

mirka
27. apr 2011

ahojte kočky

Bettina, veľmi vám gratulujem, tak nech všetko šťastne dopadne 🙂 asi by ste teraz chceli ku chlapcovi parťáka, či?
Samuelko, teším sa s vami, že Samkovi sa napravili ušká 🙂 Laurinka sa bicykluje ešte s pomocnými, má "16" bicykel, tak jej je ešte väčší

chorobám skoré uzdravenie 🙂

eliska7
autor
30. máj 2011

ahojte,Betina gratulujem,velky obdiv ja mam dost dvoch deti 😉 vela zdravička.my sa bicyklujeme s pomocnými,mame už dva trvale zuby,asi pol roka,chory sme stale-verdikt lekarov že jej pomože vrchol štrbskeho plesa alebo dom pri mori-no čo už už milionari nie sme,ešte nas čaka vysetrenie v Nitre na žaludok tak uvidime

dannynka
15. jún 2011

ahojte 🙂 tu to dajako spí v poslednej dobe.

@bettina gratulko k dalšiemu dievčatku 😵 😵

a zároven by som Vas chcela poprosit či by ste za nás nezahlasovali

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.101502...

ak nám chcete pomôcť, stačí sa stať fanúšikom stránky a dať like pod jeho fotku

hasleerka
25. sep 2011

čafte ... idem sa spýtať, už máte dievčatá predškoláčky??? aj ste rozmýšľali žeby ste ich dali skôr do školy alebo odklad...

dannynka
25. sep 2011

@hasleerka Erika u nás bude urcite odklad 🙂

ikulka
27. sep 2011

@hasleerka u nás tiež určite odklad teda pojde do školy až o dva roky ved nič nestratí.....

dannynka
30. sep 2011

tak od zajtra nám to opet začína oktobrové detičky 🙂 🙂 kto je prvý 😀

hasleerka
2. okt 2011

no dajak sa zatial nik nepriznal ... my máme až budúci pondelok ...

bettina
3. okt 2011

no my cakame,kedy sa nam princezna ohlasi 😵 a bettinka oslavuje v piatok, veru uz piaty rocik. 😵

dannynka
3. okt 2011

tak mi už máme oslavu za sebou,na FB som dala fotky 🙂 s Gabiky je už od dnes 5-ročná slečna :o) dokonca už jej vypadli aj spodne zúbky jednotky 😵 😵

@bettina Tebe sa to už veru kráti 🙂

hasleerka
3. okt 2011

@dannynka ešte raz veľká gratulka ... nech je babuľka hlavne zdravá, ostatné bude....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre