• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
Ahojte, sto rokov som tu nebola :slight_smile:) čitala som a čítala, ale aj tak sa to nedá vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Popozerala som albumy, detúrence sú kráśne velké , super.

Naša Emuša, ta este bez plienky byt nechce, síce cez den ide na nočník ,ale akonáhle sa niečím baví tak sa pozabudne a je to...takze plienky este mame. Vázi okolo 14kg..a konečne sa jej rozbiehaju zuby, ma uz 12 !! :grinning: :grinning: hurááá.

Ja som teraz dostala ponuku ist robit do banky, tak silno rozmýšlam, ale svokra ma hned zrušila, ze čo chcem pri malej cestovat atd, takze mi dala uzasne najavo čo si o mne myslí ako o matke :grinning: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: --zmiesané pocity.
No a tak všelijak sme..Emusa ma zase nejaké obdobíčko, lebo skúsa moju trpezlivost...čim dalej tým viac, minule sa zakusla do zeleznej uchytky na hojdačke. mamičky na mna pozerali, a ja osm sa len smiala...vsak čo uz :confused:

No zelám vám peknu nedelu...ahojte, mozno zas zavítam, ked budem mat čas :sunglasses:
10. aug 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla-zuzanko Veronike prajeme aby to mala cim skvor za sebou :wink:
10. aug 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bella zo svokry si nic nerob..kasli na nu...mysli hlavne na VAs :wink: neboj to ze budes robit v banke ti urcite naubera s toho ze aka si matka :wink:
10. aug 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny- jej sa nepáči ani to ze teraz robím...ani mne, ale peniaze potrebujem..ja by som tiez radsej bola doma s malou ...no čo uz ..neriesim :grinning:
10. aug 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bella-jeeeej nova fotecka v pase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no svokri su uz raz take :angry: ,staraju sa do coho nemusia..... :unamused:
Ta moja vcera povedala,ked jej mm hovoril ze od januara maju dat prispevok pri narodeni aj druheho dietata"hadam neplanujete teraz druhe!".......no zatial neplanujeme ale co ju je do toho????
viem mlada rodinka potrebuje vela koruniek,my sme na tom podobne po havarke ktoru som mala sme vyždímany ale hlavne ze sa nam nic nestalo a auto je uz oki...ale stale ma to moc mrzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany, presne tak, peniaze sú dolezité..ale zdravie..to je prvoradé, akurat som včera nad tým rozmyslala, my máme s muzom teraz furt nejaké problémy....a včera som sa rozpravala so susekou maju o 4 mes. starsieho vnuka od mojej malej a on sa narodil chudatko s chorým srdiečkom, pluckami, zalúdkom , razstep, silné dioptrie.....atd..davali mu max rok zivota, uz začal aj chodit, ale zas prestal, svaly mu nevladzu a teraz mu zistiili ku vsetkému aj epilepsiu :pensive: :pensive: :pensive: .....vtedy sa človek tak zamyslí.....

Ze som rada, ze som na tom ako som....aj muzovi som hovorila, ze stale riesime niečo čo nie je ani podstatné :confounded:

No a druhé dieta ? ...ja by som chcela...ale myslím ,ze by som bola jediná ktorá by sa tomu tesila :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Svagrina -ma 18 rokov a teraz zistila ze je v 5 týzdni tehotná....

No nová fotka trosku zmena...albumy som uz nedala...tak aspon toto :slight_smile:
10. aug 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bella-tak to je smutne....chudatko chlapec.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ,veru ked clovek pocuje taketo nieco...hned zacne rozmyslat inak,mozme byt radi ze mame zdrave deti..to je asi jedno s najdolezitejsich veci :slight_smile: :wink:
a s tym druhym dieatom sme na tom podobne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a 18-nastrocna svagrina?hmm...tak to je zaujimave... :sweat_smile: asi neplanovane ze?
10. aug 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny-- no veru neplánované :confounded: :sunglasses: ale zevraj v pohode ze sa vychová, tak sa teda svokra vyjadrila :grinning:

Vidím ze baby, asi celý den vonku s rodinkami....ved je fajnové počasie..ja som doma...som bola za muzom, ale isiela na zapas...tak az zajtra sa zas uvidíme :rolling_eyes:
10. aug 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer..
Bella ahojky-vitaj... Zo svokry si nič nerob :astonished: ak má byť kde malá,tak robotičku ber!!! :sunglasses:

Samko už búvka a my máme veget :grinning: :grinning:
10. aug 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

no veru uz aj GAbika buva..ja som prisla nakuknut,hodim sprchu a idem haji..veru dnes mam toho dost.... :wink:
10. aug 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlásim sa po dlhej dobe...ako sa tu máte?nejdem ani čítať, lebo idem haji...takže dúfam, že si nájdem ešte čas aby som sa dozvedela čo máte nové.. :wink:
10. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej zuzu ahojky ako sa VAm dari?
10. aug 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dannz...no už celkom dobre a vám?
10. aug 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj nam v pohode..... :wink:

dlho si sa tu neukazala,kdeze si sa tulala?
10. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáme doma funkčný pc...syna som mala v nemocnici a kamoška mu požičala norebook, takže nám ešte ostal na chviľku.,.inak som doma...s detmi,,,
10. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu cooo?v nemocnici?a coze sa mu stalo? :confused:
10. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze uz je vsetko oki....
10. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ochrnula mu pravá strana tváre... :pensive: :frowning2: :cry: ale už je celkom dobre...zajtra ideme na ct, a potom ešte rehabilitácie...
10. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a to sa mu ako stalo.....drzime palce aby bolo vsetko oki...... :sweat_smile:
10. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte....
už sme doma sme boli od piatku u našich
zuzi som čítala na regionoch...prajem mu skoré uzdravenie....a viete už niečo bližšie? kedy sa mu to stalo a ako?
10. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak... :unamused:
10. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak má super prázdniny
10. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co len tak samo od seba?boze,drzime palceky aby bol cim skvor oki :wink:

veru to ma teda prazdniny :frowning2: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji...zajtra nás čaká dlhýdeň...tak pááááááááá
10. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu budeme drzat palceky a mysliet na vas...a bruu nocku...veru aj ja sa uz pomaly zberam do vane :wink: :pensive:
10. aug 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bella veru svokru nerieš to ti nestojí za námahu....viem o čom hovorím ja som moju už tiež prestala a žijem si úplne v pohode..... :wink: ty si matka a ty najlepšie vieš čoj e dobré....a presne ako písala samuelko ked máš drobca kde nechať....zariad sa podla svojich predstáv....a svokre odkáž že teda robiť nebudeš budeš doma na materskej a vždy ráno o 5,00 k nej zavítaš nech vás ona živí... a budeš potom možno vzorná matka
10. aug 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj zuzu to mi e straše lúto,prajeme skoré uzdravenie. :frowning2:
10. aug 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko setkym.. :slight_smile:

a Zuzkam vsetko naj naj naj k dnesnim meninkam....vela zdravicka stasticka od nas prajeme :slight_smile: :slight_smile: :wink:
11. aug 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky

Zuzkám všetko najlepšie :wink:

my sme boli včera na guláši, bolo fajne :slight_smile: varím karfiol, bude vyprážaný, tak vás potom počítam :slight_smile:
11. aug 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ďakujem za blahoželanie, boli sme so synom na ct, zajtra budú výsledky, takže dúfam, že to bude ok...
idem s ním ešte k našej dr. predpísať ďalšie lieky...potom kuknem...zatiaľ pá
11. aug 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok