Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
11. aug 2008

aj my zuzkám gratulujeme k meninkám a hlevne zdravíčka prajeme

mirka
11. aug 2008

no už som sa dostala k čítaniu 🙂 kraťúch spí, som zvedavá koľko ešte, lebo som si nevšimla, kedy zaspala, odkväcla som totiž pri nej 😅

Zuzu, držím palce 😖

Bella, vitaaaaj, no konečne si sa ukázala!!!! dúfam nás už nebudeš zanedbávať!!!!! Kebyže mám kde nechať dieťa, tak letím do roboty ako namydlený blesk, aj kôli peniazom, aj kôli troche oddychu 😀 Nám dvom by veľmi dobre padlo, byť trošku odlúčené od seba, aspoň cez deň, nejdeme si na nervy, ale malá je na mňa strašne naviazaná. A to je strašne obmedzujúce. Napr. ešte túto noc sme spali u našich a ocino má dovolenku, tak som si tak trošku myslela, že sa vytratím so psom von, tá ale začula štrngať obojok a už visela na mne a ani za ten svet sa nechcela odlepiť, tak som ju zas brala so sebou (ako každý deň). 😒 Drahý už príde za cca 6 týždňov domov, nastálo, tak dúfam sa to trochu zlepší. Aj keď ešte neviem, ako bude robiť, či celý deň bude preč, alebo ako. 😒 Ale hlavne bude blízko. 🙂

samuelko
11. aug 2008

Ahojte

Zuzulkám všetko naj 🙂 🙂

No Mirka ,chápem ta a veľmi ja som doma necelé dva mesiace,myslím od rána do rána a Samko si zvykol nato velmi,tak tiež sa trošku bojim,že čo bude od septembra a s opatrovatelkou 😒 no uvidíme...

zuzu13
11. aug 2008

dobrý večer... 😀

samuelko
11. aug 2008

ahoj zuzu..

zuzu13
11. aug 2008

jej živá duša

dannynka
11. aug 2008

ahojte... 🙂

zuzu13
11. aug 2008

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

dannynka
11. aug 2008

zuzu ahojky ako sa ma syn?a ty ako si dnes oslavovala? 😀

zuzu13
11. aug 2008

Viťo už vcelku ok, a ja som nejako neoslavovala...dostala som včera "mrchu" takže je mi blbo...mangel nalial gin nech mi to povolí,ale asi si musím ešte dať 😀

dannynka
11. aug 2008

tak to je super ze uz mu je fajn 😉 len tak dalej... 🙂

no takze hovoris predcasny darcek si vcera dostala 😝

zuzu13
11. aug 2008

no a pekný...neviem čo by som robila, keby som ho nedostala 😀 😀 😀

dannynka
11. aug 2008

no to by bolo asi ine kafe 😀 😀 😀

mirka
11. aug 2008

čaute, no zuzu, Lucka by sa aspoň mala s kým hrať 😅

zuzu13
11. aug 2008

mirka 😠

dannynka
11. aug 2008

mirka ahojky....aspon na vecer sa to tu rozbieha 😉

zuzu13
11. aug 2008

to by ste mali Laurinke poriešiť súrodneca...Lucka má 😀

dannynka
11. aug 2008

zuzu a Lucka sa ma ako?

zuzu13
11. aug 2008

Lucka je ok...robí radosť

dannynka
11. aug 2008

tak to je super....ozaj a nejake novinky mate?ohladne pomocnich praci pri maminke 😀 😀 😀

zuzu13
11. aug 2008

my?no ja už radšej nepíšem...učí sa po angl., spieva, tancuje...učí sa čítať, naráta do 10.... 😅

dannynka
11. aug 2008

tak to je super sikovnica asi po maminke ze? 🙂

no nic vela hodin uz je idem ja teda haji..pa pa a bru 😔

zuzu13
11. aug 2008

idem aj ja
šikovnica je asi po strýkovi 😉

samuelko
12. aug 2008

Dobré ránko

dannynka
12. aug 2008

aj od nas dobre ranko 🙂

mirka
12. aug 2008

ránko kočky, no Zuzu, hádam sa raz aj Laura dočká súrodenca 😀

no Laura vie tiež rátať, ale iba do 5 😀 a s luckou pomaly, bude potom prudko inteligentná, nebude mať kamarátov, lebo nebudú stíhať 😝 😀

ikulka
12. aug 2008

ahojte dievčatá aj ja vás zdravím
pozdravujem aj lucku, šikovnicu malú...hlavne nech je zdravá....

nera
12. aug 2008

Ahojte, vidím-čítam máme šikovné detičky....myslím, že každé dieťa je svojim spôsobom šikovné, hlavne keď sa mu venujú....naša tiež nás niekedy až zaskočí, čo všetko si pamätá(má fakt super pamäť-po ockovi)a aj logiku a to mi stačí. Počítať ju neučím, vie povedať a ukázať koľko bude mať rôčkov a párkrát mi sedela pri doučku matiky na kolenách, takže myslím, že tej matiky si pri mne ešte užije😉 ...napokon myslím, že všetko má svoj čas.
A čo sa týka tancovania ani nehovorím, tá je maniačka na tancovanie.... 😵 zapne si rádio a už nás ťahá tancovať, ak nie sme pri ruke tancuje sama.....
My teraz sledujeme olympiádu a komentujeme kto čo robí-ako športuje.
Čítanie deti v tomto veku je priam úžasné, ako to popisujú a vysvetľujú čo na čo slúži a hovoria o tom svoj príbeh....je to zlaté. 😵 😵 😵
Je to fakt úžasné obdobie dieťaťa 🙂

zuzu13
13. aug 2008

dobré ránko
😀

meggi
13. aug 2008

Ahojky, obe baby mi spinkaju, tak som si na chvílu zapla PC a pojdem si ku nim lahnut - lebo musím každý den dospávat noc... Náš tato ma dva týždne dovolenku, tak som rada, že mi može pomoct... Mame sa dobre, Karolinka klasika vymýšla ale inak je ku Kristínke zlatučká - hladká ju a boskáva a ked malu držím na rukách, tak ani nežiarli, pekne sa hrame spolu... Dnes som jej dala dolu plienku v nádeji, že sa bude pekne pýtat - ale prvé dva pokusy skončil tak, že precikala nohavičky ale potom už pekne cikala do nočníka - tak ešte stále bojujeme 😉 Začala teraz celkom blabotat, tak je to niekedy celkom sranda 🙂 Pozdravujem všetkých 😎 😵 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre