Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

sykorka
22. aug 2008

biccy,aj ja prajem všeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie a najkrajšie 😉 😉 😉
cmuk

dannynka
22. aug 2008

ozaj sykorka a ako sa citis?hmm?

eliska7
autor
22. aug 2008

ahojte, bicy dotatočne všetko naj-aka mlada 🙂 mam o desať viac 😀 danona krasne fotky,všetky tri ste kočky 😉 aj ja som vložila kopec fotiek,taky mišmaž do dvoch albumov.stale sme na zahrade,zavarame ako divy,popritom grilujeme a tak uživame,danko je v Prahe,je super ostrihany,ked dojde vložim foto-krstny ho zobral do salonu 😉 sarka je podarena tak nam pomaha,všetko chce robiť,velmi sa jej pači na zahrade,kamošky chodia zamnou,tak je super,didinkujeme zase aj cez den,už ani nemam chuť sa snou hadať,vždy si presadi svoje 😖 teraz som dopiekla štrudle tak padam spať 😝 -ztohto ponocovania aspon chudnem 😀 😀 konečne lebo vobec mi nešli dole kila poporode 😠

mirka
23. aug 2008

ahojky, eli, dobré fotky, najlepšia tá didinková 😅 jas om taká rada, že už to máme za sbou, ale predvčerom si na to spomenula, tak si mi ľahla do náručia, že didi, tak som jej vytrčila, cucla did, ale už tam nič nemá 😀 tak ju to hneď prešlo 😀 a už vyzerala taká, že sa hambí 😅

dannynka
23. aug 2008

ahojte babule...pekny vikend vsetkym prajem 🙂

eli krasne fotto si vlozila 😉

danona
23. aug 2008

ahojte
dik za fotky 😉
danny-tiez si nahodila peknee 🙂
eliska-no, ta ceckovacia je fakt supiiis 🙂 🙂

danona
23. aug 2008

biccy-aj od nas vseetko najlepsie zelame!!! 😵 😵 😵

samuelko
23. aug 2008

Dobrýýý večer
joj konečne finišujeme 😅
danona ,eliska supernééééé,krááááásne fotky 🙂
biccy dodatočne všetko naj najnaj najlepšie.

bettina
23. aug 2008

biccy všetko najlepšie k narodkám 🙂
sýkorka príprava hniezdočka je v poriadnom prúde 🙂
eliska máte veselo. pekné fotečky 😉

nera
24. aug 2008

biccy - všeetko najlepšie k narodeninám, hlavne zdravíčka, šťastíčka, pohody a radosti z rodinky 😵

biccy
24. aug 2008

Dievcata,dakujem vam velmi pekne za blahozelania. 😵 😵 😵

samuelko
24. aug 2008

Ahojte
Samko riadne vysoké horúčky a nevieme z čoho ☹ už búva

zuzu13
24. aug 2008

ahojte
samkovi skoré vyliečenie, my sme to mali pred týždňom... ☹ každe 4 hod som davala nurofen a paralen, zábaly...

zuzu13
24. aug 2008

ja som sa práve rozčúlila na správach ako to plánujú vyplácať rod. prísp. od nového roku...kone...veď nech ich už niekto prefacká, lebosa nese..m a pošlem na nich Luciu 😠 😠 😠

mirka
24. aug 2008

zuzu, nesledovala som, čo zas vymysleli? 😠

samko ☹

samuelko
25. aug 2008

Dobré ránko
Len som vás chcela pozdraviť predtým ako pojdem do roboty 🙂
Samko mal celú noc vysoké horúčky zuzu aj my sme mu dávali každé 4hod.sirupček a paralen ☹ A nemá ani sople ani nekašle.... ja neviem žeby nejaký vírus??
Zuzu a Lucke bolo ako? Tiež len horúčky? A ako dlho to trvalo?
Ani ja som nesledovala televízne,čo zas vymysleli!!! 😠

zuzu13
25. aug 2008

ahojte
samuelko, Lucka tiež nič nebolo len teploty ale na pohotovosti povedali, že má angínu
mirka, ak budeš doma máš celý rod.prísp. ak budeš robiť tak dostaneš 1/3, a ak dáš dieťa do škôlky tak ti preplatia max. 80 %

dannynka
25. aug 2008

dobre ranko 🙂

zuzu-o tom som pocula...uz asi fakt nevedia co od dobroty 😠 😠 😠 😠

samko-malinkemu prajeme aby mu teplotky cim skvor presli 😉

nera
25. aug 2008

všetkým chorým detičkám prajem skoré uzdravenie 😵

mňa na tom novom zákone vytáča to, že neplánujú zvyšovať rodičovský príspevok, veď z toho sa nedá vyžiť

ikulka
25. aug 2008

ahojkyjte som vás prišla pozdravť akosi nestíham tak večer počítam čo ste popísali

dannynka
25. aug 2008

nera zevraj mozno bude zvysovanie rodicovskeho prispevku od roku 2010 to my uz budeme mat asi velke deti a bude nam to uz na 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nera
25. aug 2008

hej, ale od jedného roka, keď Dianka bude mať už 3 roky a maličké práve 1 rok...ale to je v poho...mňa všetky zvyšovania pekne krásne obchádzajú....aj príspevok na prvé dieťa, aj príspevok na druhé určite ešte do januára neodhlasujú...v práci taktiež ma všetky príspevky obchádzali...ja na peniaze nemála som nikdy šťastie, ale hlavne nech sme zdraví...(keby aspoň to bolo) 😵

dannynka
25. aug 2008

nera ten prispevok na druhe dieta ako mi kamoska co saka druhe mimi povedala ze uz je schvaleny tak neviem co je na tom pravdy... 😅 😅 😅

dannynka
25. aug 2008

veru zdravie je prvorade 😉

nera
25. aug 2008

dannynka- neviem, ale nespolieham sa(my s tým príspevkom vôbec nerátame), lebo pri mojom "šťastí" porodím 31.12.2008 o 23:59 😵

dannynka
25. aug 2008

nera aj to sa stava,ale ako si pisala zdravie je prvorade... 😉
Radsej zdrave a stastne dieta ako mat kopec penazi 😉

inak moja kamaratka mala termin niekde okolo 22,12,06 a mala sa jej narodila 30,12,06 keby bola vydrzala do 1,1,07 mali by uz tusim vtedy to bolo okolo 16,000-sk...tak to by ma uz troska vytocilo.. 😅

samuelko
25. aug 2008

ahojte
dakujem pekne za Samka,ten má horúčky ešte stále,akurát zaspal.

zuzu13
26. aug 2008

...brééé ránko...
samuelko čo na to dr.?

zuzu13
26. aug 2008

samuelkovi všetko naj...k meninám, hlavne zdravíčko 😉

dannynka
26. aug 2008

aj od nas vsetko naj Samkovi k meninkam...a hlavne aby mu uz teplotky presli a bol zdravucky 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre