• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
mirka-jeeej tak tvoja Lalka uz Teda pekne kresli...... :dizzy_face: :wink: aku peknu rybybycku nakreslila :slight_smile:
26. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny, pozerám, že ty už máš riadny počet príspevkov!!!! :grinning: tebe by to už mohli aj zaplatiť :sweat_smile:
26. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ani neviem ako sa mi tam zobrali :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
aj ked u nas tak pekne nie je, nina sa v noci zobudila, mala 38,8teplotu... teraz vyzera byt ok, teplotu nema, no nechce nic jest.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: radsej ani plavat nejdeme... :pensive:
27. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky.

mirka krásna rybyčka :slight_smile: šikovnučká je Laurika :slight_smile:
27. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

danona no snad ju len nieco obchadza a za par dni bude vsetko oki :sweat_smile:

u nas je pod mrakom,aj by sa celkom vinku dalo,len este vietor fuka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2009 o 03:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

samko co ty nemozes tiez spavat? :sweat_smile:
28. mar 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: kde ste všetky? :slight_smile: u nás bolo dnes konečne fajne, teplúčko, slniečko, tak sme boli aj doobedu vonku aj po spaní, konečne je vyvenčená ako sa patrí :slight_smile:
28. mar 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobree ranko :slight_smile:
29. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no veru aj u nás bolo včera krásne čo sa o dnešku povedať nedá :unamused: snád sa to konečne umudri
29. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky

dannynka obrovskou nespavostou trpím :rolling_eyes: :confounded:
29. mar 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky :slight_smile:

A je tu zas pondelok, :unamused: a unás prší :angry: :angry:
30. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aj od nas :slight_smile:

samko aj u nas prsi...to zas bude den :angry:
30. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...jeeee Danka veď Ty už finišuješ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drž sa moja, hlavne sa teraz šetri :dizzy_face: tie posledné týždne sú najhoršie, človek nevládze ani sa dvihnúť a maličká vystrája o stošesť :wink:
30. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,veru dany šťastne posledne dni :slight_smile:vikend bol super,sara zvladla u našich pohode,len raz sa pytala domov,no ked sme sa vratili tak som ju zobrala na ruky a ani sa na mna nepozrela,nechcela ma ani pozkať :cry: až ked som jej pošepkala že som jej niečo doniesla,tak sa odula,muža až po hodine chcela :confounded: aj taka je daň sa užitie si :confounded: dospavať budem ešte týžden,ale nelutujem,prechadzky v prirode,plavanie,rano,obed večer-hadzana :grinning: :wink: večer zabava,karolke(či ako sa to piše,spievali na text)a tak fajne jedlo,relax ako stvoreny-dokonca mi tam vadili deti čo tam druhy mali :sweat_smile: chcela som uplne vypnuť :wink:
tu konečne sa oteplieva,no hlavne nech už nesneži a neprší :angry:
30. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nera-no veru uz pomalinky ano....uz aby bolo malinke na svete :wink:

tu sa tera celkom pekne vycasilo tak asi ekd sa Gabika zobudi,opucujem kociar po Gabike pre mimi,a potom vyrazime von do ulic :wink:

eliska-veru,to je dan za oddych ale hlavne ze si si oddychla :wink: aj ja zvazujem dnes dat malu na noc k nasim lebo zajtra ma caka poradna,ze by prespala u nasich a ja by som rano rovno k dr mohla ist,ked ju bude mat doma tak budeme musiet skvor vstat a budem ju musiet k mamine odviest no uvidim lebo sa bojim toho ze by mi za nou vecer bolo smutnno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky a detičky :wink: no kde je to slniečko? myslím, že už je každý druhý človek postihnutý nejakou depkou v súvislosti s týmto počasím. ja osobne už som dosť psychicky vypätá,asi slniečko vráti stratenú energiu :sunglasses: prajem všetko dobré a peknú nôcku :slight_smile:
30. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
bettina-to pocasie..akokeby si mi z duse pislala.. :wink: len co je krajsie pocasie, utekame s malou von.. :sunglasses:
eliska-waaw, super si si urcite oddychla.. :dizzy_face:
dannynka-co dnes v poradni? vsetko ok? :wink:
31. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ktooooooooo???? :confused: :grinning: :wink:
31. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

dnes sme mali konečne krásne slniečkovo :slight_smile: so Samkom som bola ráno vonku v škôlke boli vonku a ešte aj s manželom sa bol predvečerom bicyklovať :slight_smile: konečne sa poriadne vybláznil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

poradna dopadla oki,mimi uz je hlavickou dolu,akurat piatok ma cakaju prietoky...poradna o 2-tyzdne :wink:
31. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj danny výborne :wink: len sa pekne držkajte a pohlavie? :astonished:
31. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko tajomstvo :grinning:

ale nie,neviem a je mi to jedno hlavne ze je zdravucke :dizzy_face: budeme mat aspon prekvapenie v porodnici :slight_smile: :wink:
31. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
dannynka-ok ze ste ok :slight_smile: tak uz len vydrzat.. a pohlavie - bejby nechce ukazat aleby vy chcete prekvapko?? :slight_smile:
samuelko-aj tu uz bolo kraasne
mangelika mam odcestovaneho a ja mam dnes narodky... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak asi pooslavujem sama.. :frowning2:
1. apr 2009 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

Danona tak ti prajeme všetko najlepšie k narodeninkám :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnik prajem :slight_smile:

danona mimi sa nechce ukazat :grinning: ,mimochodom vsetko naj naj naj k narodeninkam tvojim :wink:
1. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem :slight_smile:
straasne soplim a kycham...vraj sa zase chripka vracia... :unamused:
a nieco pozitivnejsie - bola som v skolke pre Rozhodnutie a .. sme prijati - od 5.10... :sunglasses:
1. apr 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danonaaaa...vsetko najlepsieeee...pripijam vinkom...das si? :wink:

inak ahojte :grinning:

danny aka poradna o 2 tyz,?co si...to uz budes predsa s mimcom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky joooj danoan gratulujem k narodkám aj k prijatiu a prajem všetko nááááááááááááááááááááááááááááááááááj :slight_smile:
konečne nám prišla ta jar je nádherne hned je svet krajší .....
ja osm dnes stihla 2okná umyť, tak to u nás hend lepšie vyzerá :grinning:
1. apr 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok