• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
danona všetko najlepšie k narodeninám. virtuálne si s Tebou pripíjam :wink:
danynka,no už toho nemáš veľa.onedlho sa už budete zvonku objímať :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnieckve ranko...
2. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

danona, všetko najlepšie k narodeninám, aj k prijatiu :slight_smile:

Danny, to je super :slight_smile:

ja som sa učila do školy, dnes sme mali písať z práva, zlatý človek, odpustil nám písomku kvôli peknému počasiu :grinning:
2. apr 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

no veru aby uz bolo mimi cim skvor tu,tie posledne tyzdne su riadny zaberak....ale uz to mame za par tak vydrzime :wink:
2. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prekrásne slniečkové ránko...a k tomu piatoček :grinning:
danny, dneska je hezky...dneska by to šlo :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
este raz kocky diky, vcera som oslavovala-po prvy krat som zorganizovala "damsku jazdu", teda babinec :grinning: , pozvala som kamosky a kolegynky na narodeninovy bowling, bolo nas celkom 12 a bolo super :dizzy_face: boli sme od 18h do 23h, dnes ma vseetko boli :grinning:
aj tu je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
mirka-jee,to potesi, este aj zapisat to mohol,co? :slight_smile: :wink:
ikulka-si sikula-za tie okna..my budeme az po velkej noci umyvat :sweat_smile: -mangelik chce dom ostriekat "vapkou" /neviem ako sa to pise/, a ze az bude teplejsie, tak tie okna az potom umyjeme.. :sweat_smile:
dannynka-teraz som si vsimla, bratranec/teda jeho polovicka :grinning: / maju termin presne ako ty :slight_smile:, budu mat chlapceka /Simon alebo Filipko to bude :slight_smile: /
3. apr 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu-este mame chvilocku cas :grinning:

danona-som bola dnes na prietokoch a veru aj u nas to vyzera na chlapceka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink: budeme mat asi parik :wink:
3. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

jéj Danny, to je super :slight_smile:
4. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka- :slight_smile: supeeer, no dlho sa vam schovaval drobcek malinky :slight_smile:
4. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dannynka,som si myslela,ze bude chlapcek,lebo podla tabulky ti tak vychadzalo. :wink: :wink: :wink:
5. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som zabudla-Gabika je zlatucka na tych novych fotkach. :wink: :wink: :wink:
5. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biccy dakujem :slight_smile:

akurat dnes sa GAbike akosi nadcha rozbehla,chudatko ma nostek ako vodovodny kohutik...zajtra radsej preventivne zavolam k dr po radu,lebo ju to zneroznuje ako jej to stale tecie z nosteka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :dizzy_face:

teda dannynka supišné novinky :sunglasses:

Ja som mala piatok skúšku z angličtiny a v sobotu zo sociálnej patológie :confused: mám a-čka tak som rada,ale bola to makačka. V sobotu sme boli na miny výlete v Banskej B. v Európe, Samkovi sme kúpili botasky a vyšantil sa na tých autíčkach a vláčiku a dnes sme pobehali rodinku... Počasie nám praje konečne,krásne slniečko :sunglasses:
5. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mirka-tusim mas meniny...ak ano, tak vseetko najlepsie!! :dizzy_face:
samuelko-gratulujem k vynikajuco zmaknutym skuskam!!
nera-inokedy hodim ip, lebo je to na dlho.. :sunglasses:
dnes tu bolo :sunglasses: , boli sme s kamaratmi v Gyori, az vecer sme sa vratili... :slight_smile:
vsetkym pekny vecer!!
5. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
danny...no super...ste si to pekne doladili...takže bude párik :wink:
samuelko gratulujem :wink:
my sme víkendovali na detskom ihrisku a na záhrade(viď foto) :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky

danona, áno, ďakujem :dizzy_face:

babky, nemáte náhodou niektorá doma DVD Hello Kitty? malej sa strašne páči upútavka čo je v Noddym
6. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a DVD Noddy 2? :wink:
6. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :sunglasses:
Mirka ja nemám :unamused:
Zuzu supiš fotky :sunglasses:

Ženy obliekate pančušky??? Ja už Samkovi nie :grinning:
6. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko, dnes poobede som jej už pančušky nedala, ale bolo chladno, ráno ešte dávam, neviem, myslím, že im už nemôže by zima :unamused:
6. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dannynka blahoželám k peknej správe :dizzy_face:
samuelko ráno dávam pančušky,keď ideme do škôlky, a poobede už nie :wink:
7. apr 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee
nejako viazne debata... :grinning: asi sme vsetky vonku, co... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
mam pokazene auticko,tak len pesi beham, alebo sa davam vyvazat kde potrebujem :grinning: aj plavanie mame dalej, musim nazajtra kamosku dohodnut aby nas hodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra nam privezu nabytok do ninusinej detskej, sa vytesujem uz teraz :slight_smile: , no skladat budeme az po sviatkoch-vo stvrtok rano cestujeme prec,vratime sa v pondelok vecer.. :sunglasses:
samuelko-tiez sme uz bez pancusiek :slight_smile:
mirka-nemame, skus na mmb pozriet, myslim ze som tam Kitty dvd videla /neviem ci orig.alebo napalene/.. :wink:
7. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona, už máme DVD Kitty, jedna známa nám dala :slight_smile:

Lala dnes naobed nespala, boli sme v MC, a už mi v kočíku nechce spať, tak som vedela, že bude problém, tak som ju už ani nedala doma spať, keby ste ju videli večer :grinning: už o pol ôsmej sme zhasli, že maminka ja nechcem spinkať, vravím jej, že nech nespí nech pozerá :grinning: za 3 sekundy jej začali padať oči :grinning: a za minútu bola tvrdá :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,prepačte že sa neozivam nejde nam pc-asi mame virus trojský kon :angry: teraz zahadne ide už 20min,tak len abz ste vedeli že sme ok,uživame si slniečka-dufam že ste aj vz ok a prajeme peknu velku noc, :slight_smile:
7. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

danona a kdeže idete na sviatky??? :sunglasses:

eliska aj vám prajeme veselú velkú noc.
od zajtra sú už prázdniny jaj či dobre... :sweat_smile: :wink:
8. apr 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček

samko, my máme teraz celý týždeň prázdniny :grinning: tak som rada, dala som si záväzok, že si napíšem aspoň 2 seminárky, ešte nemám ani jednu :unamused: ani neni kedy, včera lala nespala, večer je za pc drahý, tak nič :pensive: dúfam, že dnes sa mi to už podarí

Eli, vyžente toho koňa :rolling_eyes:
veselú veľkú noc prajeme aj my :slight_smile:
8. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko- Permon, ide nas partia 5 rodin s osmimi detickami od 15 mes. po 18 rokov :grinning: taakze bude veselo :grinning:
mirka-ninusa nespava cez den, potom mi vecer zaspi okolo 20-21h, ak ju dam spat cez obec, tak zaspi az po 23h, tak viem o com pises :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to zaberacka, hlavne ked nieco mudre /ako seminarka/ musis stvorit.. :unamused: takze drzim palceky k "plodnym" myslienkam :wink:
eliska- :confused: pocitacu skore uzdravenie, am vela :sunglasses:
aj od nas VESELU VELKU NOC :slight_smile:
ozaj, dannynka, kde siiiiiiiiiiii :slight_smile:
8. apr 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava-ak ju dam spat cez obed... :zipper_mouth:
8. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona tuuuu :slight_smile: este kinderko :grinning:

aj od nas vsetkym krasnu a veselu velku noc :wink:
8. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky joooj ale máme krásne počasie
mirka ani saška už nespí cez obed pol roka asi a veru je to o držku niekedy ale zas večer o osmej zaspáva ked spávala cez obed tak až okolo deviatej zaspala.....
8. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iku, mne malá spáva, aj teraz spí :slight_smile: tak dováram, a o 15 je už hore, takže oddych žiadny :rolling_eyes:
8. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok