Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
26. mar 2009

mirka-jeeej tak tvoja Lalka uz Teda pekne kresli...... 😵 😉 aku peknu rybybycku nakreslila 🙂

mirka
26. mar 2009

Danny, pozerám, že ty už máš riadny počet príspevkov!!!! 😀 tebe by to už mohli aj zaplatiť 😅

dannynka
26. mar 2009

mirka ani neviem ako sa mi tam zobrali 😅 😝 😀 😀 😀 😀

danona
27. mar 2009

dobre ranko 🙂
aj ked u nas tak pekne nie je, nina sa v noci zobudila, mala 38,8teplotu... teraz vyzera byt ok, teplotu nema, no nechce nic jest.. 😝 radsej ani plavat nejdeme... 😔

samuelko
27. mar 2009

Ahojte žienky.

mirka krásna rybyčka 🙂 šikovnučká je Laurika 🙂

dannynka
27. mar 2009

ahojte 🙂

danona no snad ju len nieco obchadza a za par dni bude vsetko oki 😅

u nas je pod mrakom,aj by sa celkom vinku dalo,len este vietor fuka 😝

samuelko
28. mar 2009

🙂

dannynka
28. mar 2009

dobre ranko 🙂

samko co ty nemozes tiez spavat? 😅

mirka
28. mar 2009

ahojky 🙂 kde ste všetky? 🙂 u nás bolo dnes konečne fajne, teplúčko, slniečko, tak sme boli aj doobedu vonku aj po spaní, konečne je vyvenčená ako sa patrí 🙂

dannynka
29. mar 2009

dobree ranko 🙂

ikulka
29. mar 2009

ahojky no veru aj u nás bolo včera krásne čo sa o dnešku povedať nedá 😒 snád sa to konečne umudri

samuelko
29. mar 2009

Ahojte kočky

dannynka obrovskou nespavostou trpím 🙄 😖

samuelko
30. mar 2009

Dobré ránko kočky 🙂

A je tu zas pondelok, 😒 a unás prší 😠 😠

dannynka
30. mar 2009

dobre ranko aj od nas 🙂

samko aj u nas prsi...to zas bude den 😠

nera
30. mar 2009

Dobré ránko...jeeee Danka veď Ty už finišuješ 😵 😵 😵 drž sa moja, hlavne sa teraz šetri 😵 tie posledné týždne sú najhoršie, človek nevládze ani sa dvihnúť a maličká vystrája o stošesť 😉

eliska7
autor
30. mar 2009

ahojte,veru dany šťastne posledne dni 🙂vikend bol super,sara zvladla u našich pohode,len raz sa pytala domov,no ked sme sa vratili tak som ju zobrala na ruky a ani sa na mna nepozrela,nechcela ma ani pozkať 😢 až ked som jej pošepkala že som jej niečo doniesla,tak sa odula,muža až po hodine chcela 😖 aj taka je daň sa užitie si 😖 dospavať budem ešte týžden,ale nelutujem,prechadzky v prirode,plavanie,rano,obed večer-hadzana 😀 😉 večer zabava,karolke(či ako sa to piše,spievali na text)a tak fajne jedlo,relax ako stvoreny-dokonca mi tam vadili deti čo tam druhy mali 😅 chcela som uplne vypnuť 😉
tu konečne sa oteplieva,no hlavne nech už nesneži a neprší 😠

dannynka
30. mar 2009

nera-no veru uz pomalinky ano....uz aby bolo malinke na svete 😉

tu sa tera celkom pekne vycasilo tak asi ekd sa Gabika zobudi,opucujem kociar po Gabike pre mimi,a potom vyrazime von do ulic 😉

eliska-veru,to je dan za oddych ale hlavne ze si si oddychla 😉 aj ja zvazujem dnes dat malu na noc k nasim lebo zajtra ma caka poradna,ze by prespala u nasich a ja by som rano rovno k dr mohla ist,ked ju bude mat doma tak budeme musiet skvor vstat a budem ju musiet k mamine odviest no uvidim lebo sa bojim toho ze by mi za nou vecer bolo smutnno 😅 😅 😅 😅

bettina
30. mar 2009

ahojte mamičky a detičky 😉 no kde je to slniečko? myslím, že už je každý druhý človek postihnutý nejakou depkou v súvislosti s týmto počasím. ja osobne už som dosť psychicky vypätá,asi slniečko vráti stratenú energiu 😎 prajem všetko dobré a peknú nôcku 🙂

danona
31. mar 2009

ahojte
bettina-to pocasie..akokeby si mi z duse pislala.. 😉 len co je krajsie pocasie, utekame s malou von.. 😎
eliska-waaw, super si si urcite oddychla.. 😵
dannynka-co dnes v poradni? vsetko ok? 😉

danona
31. mar 2009

kde ste ktooooooooo???? 😕 😀 😉

samuelko
31. mar 2009

Ahojte

dnes sme mali konečne krásne slniečkovo 🙂 so Samkom som bola ráno vonku v škôlke boli vonku a ešte aj s manželom sa bol predvečerom bicyklovať 🙂 konečne sa poriadne vybláznil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
31. mar 2009

ahojte 🙂

poradna dopadla oki,mimi uz je hlavickou dolu,akurat piatok ma cakaju prietoky...poradna o 2-tyzdne 😉

samuelko
31. mar 2009

jééj danny výborne 😉 len sa pekne držkajte a pohlavie? 😲

dannynka
31. mar 2009

samko tajomstvo 😀

ale nie,neviem a je mi to jedno hlavne ze je zdravucke 😵 budeme mat aspon prekvapenie v porodnici 🙂 😉

danona
1. apr 2009

dobre ranko
dannynka-ok ze ste ok 🙂 tak uz len vydrzat.. a pohlavie - bejby nechce ukazat aleby vy chcete prekvapko?? 🙂
samuelko-aj tu uz bolo kraasne
mangelika mam odcestovaneho a ja mam dnes narodky... 😀 😝 tak asi pooslavujem sama.. ☹

samuelko
1. apr 2009

dobré ránko

Danona tak ti prajeme všetko najlepšie k narodeninkám 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
1. apr 2009

pekny dnik prajem 🙂

danona mimi sa nechce ukazat 😀 ,mimochodom vsetko naj naj naj k narodeninkam tvojim 😉

danona
1. apr 2009

kocky dakujem 🙂
straasne soplim a kycham...vraj sa zase chripka vracia... 😒
a nieco pozitivnejsie - bola som v skolke pre Rozhodnutie a .. sme prijati - od 5.10... 😎

zuzu13
1. apr 2009

danonaaaa...vsetko najlepsieeee...pripijam vinkom...das si? 😉

inak ahojte 😀

danny aka poradna o 2 tyz,?co si...to uz budes predsa s mimcom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
1. apr 2009

ahojky joooj danoan gratulujem k narodkám aj k prijatiu a prajem všetko nááááááááááááááááááááááááááááááááááj 🙂
konečne nám prišla ta jar je nádherne hned je svet krajší .....
ja osm dnes stihla 2okná umyť, tak to u nás hend lepšie vyzerá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre