Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

sofia122
19. máj 2009

ahojky mi sme dobre spinkali cez tu burku bola dobra.teraz ideme na prechadzku.mi ideme na poradnu zaciatkom juna tak uvydime ako sme pokrocili vahe a vyske no ved uvydime

horalka777
19. máj 2009

ti brdo tu to nes zyje som mislela ze vm napysem aka bola noc akej farbi pljenka a tak ale asy zaz fsetki zehlyte co.

henri001
19. máj 2009

horalka , sdrjecko nase , ti sy taka zlata ze drzys basu z namy ...mi sme mali dneskaj oranzovu pljenku, bo vcera boly batati , moj mali teras spy tak ydem ai ia spynkat 😵
evyt ahaa ...skoda

phoebe003
19. máj 2009

Ahojki holki,no to sy ze mně děláte srandu,tady to dneska ale fakt žyje a ještě ta super gramatyka,to kdo vimislel?se to hrozně špatně čte a ještě hůř se to pýše 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henry a evytka on se chyistá nějakí sraz?Praha a tak? já bich se přydalaaaa jynak v ůterí jedu do phy na ti vlasi se těšým jak děcko na lýzátko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henri001
19. máj 2009

nije fiby , mislym zras na Laryone 😀 no ja som doma , nykam zajtra neidem , musyme umit okna na celom baraku do stvrtku 😝

phoebe003
19. máj 2009

henry acháááá,tak to joooo, proč do čtvrtka???jynak f tom vašem baráku bych okna mít nechtěla kolyk že jych tam máte???

horalka777
19. máj 2009

mala my spy. no jasom dnes najsla v pljenke stolverki take tmave a rvoznej farbi, alemala zjadne stolverki nepapa tak nevjem co to mvoze bit? Mamynki vi uz davate stolverki a haslerki? ja nvjem cy to neny skro 😕 lebo cak asy to popapala dagde ked to ma v pljenke... cy to mohla dat do tejpljenki dako zboku? Nevyem.

horalka777
19. máj 2009

pohebe ale henry potrebuje tye okna aspom neake, sak bi mala tmu v baraku nje?

horalka777
19. máj 2009

tibrdo toto je strana zeaz hrvoza 😀

horalka777
19. máj 2009

a ked to tu uz spamujem tak sa scem spitat. henry ja zyannu basu nemam. ledva vyolu ale y na nej us hrvam malo bo mala vsde leze a tak ju oberam s nabitku, neni casu na kulturu 😝

horalka777
19. máj 2009

a este sa chcem spitat us davate prikrmi dakujem a ake a kedi a ako a cym a cy nestacy ak furt budem len kojyt a kojyt aspom do tich troch rokoch?

phoebe003
19. máj 2009

horalka,tak to je jasní že jo,jen že bich tonechtěla umivat sama 😀 že prej basu nemáš,jen vyolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to mne znyčý 😀 😀 😀 😀

horalka777
19. máj 2009

konjec tapti

horalka777
19. máj 2009

pehobe prec sa mi smejes. ja som ozay vyolystka.

horalka777
19. máj 2009

al us fakt konjec tapeti

phoebe003
19. máj 2009

horalka to je syce hezkí,ale henry to mislela trošku jynak 😀 já se nesměju tobě,

phoebe003
19. máj 2009

horalka jen tapetuj,at tu věčně netapetuju jen já 😀

horalka777
19. máj 2009

ja us nevlacem pysat jenov rukov mala spy na druhom lakty a us mam skoljozu

smejes sa mne, dobre ja vjem. aj v skole sa my smjala sudruska na dyktatoch no a co zabyjem sa.?

henri001
19. máj 2009

choralka ti djevka vesela , mne doktroka povedala ze stolverki kludne mozeme uz od skonceneho 6 mesjaca , tak sme uz skusily ale nevedel to poryadne rozkusat, tak som mu to najprv rozdrvyla v ustch a pridala ku masu , ale haslerki bi som na tvoiom mjeste nedavala sak tak je urcite cjerne uhlie a to sa moze ad od skonceneho 8 mesjaca ...som sa pomilyla som mislela ze hras na basu..a sa nerob ved ked kojys mas doma aspon basu pyva, abi s y mala dobre mljeko , ne

henri001
19. máj 2009

ja z dyktatu bezne 1 ale potom sme dostli jednu taku spoluzjacku a sme sa skamaratyly a ona ma pokazyla... 🙄

horalka777
19. máj 2009

neodpovje my nygdo z vas na ti haslerki. lebo fak to nerozmjem. dakujem

henri001
19. máj 2009

som ty dafno odpovjedala , sy slepa 😅

phoebe003
19. máj 2009

haralkaaaaaaa 😔 nezabýjej se,já tě mám rááááda,ja jen jak jsy to hezki napsala 😵

henri001
19. máj 2009

ynac kebi som tu nebola , tak uz spym , som znycena ...

horalka777
19. máj 2009

dyk henry

kojym us pomenj, pyvo zdrazelo a tak som asyk dokojyla a le nevady sak zacnem timi stolverkami vravys k masu tak neni problem sak to do nej dzgam us od 3.tizna 🙂

horalka777
19. máj 2009

vidys mna zasek pokazyl jeden skolnyk. on ma doucoval dyk tati a bral za to tlsti honorare. svyniar 1. ale ja sa naneho nevjem hnevat ja sa vlasne na nkoho nevjem nahnevat a aj bi som scela ale nejde to asy som dobra dus

henri001
19. máj 2009

heeey ? no vydys kazda doktorka hovory ynac ...asy preto Blanka ie taka skovna , ked uz od 3 tizdna...kebi som vedela, ydem do Ba g doktorovi ...
ynac ia sa smeiem uz ked to tu pysem , velmy ma to bavy takto sy pysat

horalka777
19. máj 2009

fyby any na teba, sak sy nasa.

istenem zaseki tapeta.

horalka777
19. máj 2009

a nyeeee 😀

henri001
19. máj 2009

dus ? no ia som mislela ze dusa ...takito pokrok s vinechavanym pysmen , to je uz na mna moc 😝 nije ta co cykas, ale moc ako syla, vela ...chapes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre