• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
jako nyeeee tapta mislim. Ties ma to bavi len nevjem gdo zvary veceru bo mame mat kranadyr ale nje a nje dokoncit misljenku a njeto esce kranadir.
19. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaa tapeta :stuck_out_tongue_closed_eyes: bre spynkanie praiem :dizzy_face:
19. máj 2009 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kranadir ia mylujem ale tyes nevyem ako sa dokoncuje, mi ho vecszinov koncyme tak ze zieme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre je zas co? jaaj jak dobre :grinning:

moc jako esce chapem ze moc jako syla :grinning: ale bes us, bo nedospys any v hrobe :sunglasses:
19. máj 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
henry to mne teda dvá tahle gramatycká smička pěkně zabrat :grinning: :grinning: :grinning: neš tadi přelouskám jednu větu,tak nevým,jakí mněla vlastně víznam :grinning: a múžu s fleku začýt znovu od začátku
19. máj 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krand. dokoncys takze prydas cestviny no a ja mam len ti krumpli esce mosim dokoncit aj papryku prydat

ale sm rad a ze to tu zyje konecne neska :grinning:
19. máj 2009 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
timto vzdavam holt mamynke, kera to tu neska spusila nehtyac :sunglasses:
19. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ona to tu spusta furt , sak sy docytavala hadam ...
19. máj 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mamky, skúsim dočítať, ale riadne ste tomu tu dali :grinning: ... xy zalúži metál za to že sa to tu ujalo :grinning: :grinning:

henri, pls. ... vieš zložiť beečko aj keď je otočené k tebe ? sedačka teda
19. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
docytavam neboy. som vobraze :grinning:
19. máj 2009 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy ano, ale to je prave to, co musis zabehat ...tam tenplast cierny z boku na zac hapruje ...poradim ti tak, ze zabrzdi si najprv becko a potom skus na jeden sup patiahnut vzadu to biele na stranu a hned preklopit opierku ...prve dni to isla fakt tazko, preto som to robila do nemoty a teraz fakt, 2 sekundy :wink:
19. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som sa pomilyla a pysala inak, ale andi bi asy osyvela kim bi zystyla co scem povedat :grinning:
19. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki tak to sa mi uľavilo, zatiaľ som skúšal, nepustilo tak som nechala tak

skúsim tvoj návod, pls. ktoré biele vzadu? to čo je v spodnej časti ?
alebo teda nemóóóžeš to napísať akože po prvé, po druhé ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže :

1. zabrzdím
2. sedák asik tiež vsuniem aby bol na najmenšej ploche nie ?
a dááálej ?

inak maj strpenie, nemám kúpenú farbu na vlasy zatím :grinning:
19. máj 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aháá tak asi mi došlo, to vzadu čo mám potiahnuť to je polohovanie opierky a opierku teda dám do stavu že celkom hore abo celkom dole ??
19. máj 2009 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andi moja celkom hore, az akoby preklopis , ze kebi tam bol mathi tak ie z neho placka , potom spustys dole rucki...napys ako ty yde ...prypadne dame foto ces skipe :wink:
19. máj 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nech je sranda babi :grinning: ze ako to dopadlo : http://www.youtube.com/watch?v=90mHQWtniKw
19. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spydi gonzales sklada :grinning:
19. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby už prestante prosím.... ja nemám moc času vás dočítavať a ešte to aj lúštiť...... :frowning2:
19. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...
docitala som to... :grinning: ste dobre... len aby admini nepridali do pravidiel, ze pisat spisovne bo mazu... :grinning:

henri super videjko... pozerala som donemoty, ale kvoli malemu, ze nechapal co to vyvadzas... :grinning:
inak matej ti odkazuje, ze skus na maleho kryptonit, mozno to spomali jeho rychlost pri vsetkom... :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ked nas prosiiiis, ale nas to baviiii, ked nemame moc noviniek, aspon sa jasime spolu :pensive: tak piiiis priiispevky neakeee:grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mihi :grinning: :grinning: :grinning: ta povedz mu ze tak lachko s anas nezbaviiiiiii , Lex Luthor :grinning: :grinning: :grinning: no maly nechapal ze kam ideme s kocikom... :sweat_smile:
19. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojki holki,tak jak se tu všem dařý? já mám dýtka uložená,y kdiž Elyška tadi blbne a uš mne začýná rozčylovat.na devátkou jdu k Pepsonce na kávu,tak se těšýmmmm
19. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat tak lotor a nie luthor... :grinning: :grinning:

henri, ja som sa super zasmiala na stolverkach... :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
henri neklam.Kde to je???????Ty vies co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bia , sak to bol foooor :grinning: si pipi , by som ta neprezradila , som jak partizan :grinning: :grinning: :grinning:
Mihi so rada ze sme trosku zabavili :sweat_smile:
19. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a koukám,se tu píše zase normálně,to mám radost :dizzy_face:
19. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bian... je to par stranok dozadu.. a citaj poriadne... :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som aj písala, ale nie je o čom.... som v práci a nemám toľko času.... :unamused: ja si aspoň v rýchlosti prečítam čo je nové u vás...... :frowning2: teším sa domkov, že sa pohrajem s deckami.... tu sa len narozčulujem s mm :pensive: a jurkom..... :pensive: ešte nám potrvá než si ako tak zvykneme na nový systém..... ach joj..... :confounded:
19. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blanka , dusicka nasa pracovita , my ta lubkame, nechceme ta este aj my rozculirovat :sweat_smile: slubujem ze nic vazne v chorobopise pisat nebudeme, iba talafatky, ok :wink:
19. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok