Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

...tak a je to...
horalka777
19. máj 2009
jako nyeeee tapta mislim. Ties ma to bavi len nevjem gdo zvary veceru bo mame mat kranadyr ale nje a nje dokoncit misljenku a njeto esce kranadir.
henri001
19. máj 2009
jaaaa tapeta :-p bre spynkanie praiem x-)
henri001
19. máj 2009
kranadir ia mylujem ale tyes nevyem ako sa dokoncuje, mi ho vecszinov koncyme tak ze zieme :-p
horalka777
19. máj 2009
bre je zas co? jaaj jak dobre 😃

moc jako esce chapem ze moc jako syla 😃 ale bes us, bo nedospys any v hrobe 😎
phoebe003
19. máj 2009
henry to mne teda dvá tahle gramatycká smička pěkně zabrat 😃 😃 😃 neš tadi přelouskám jednu větu,tak nevým,jakí mněla vlastně víznam 😃 a múžu s fleku začýt znovu od začátku
horalka777
19. máj 2009
krand. dokoncys takze prydas cestviny no a ja mam len ti krumpli esce mosim dokoncit aj papryku prydat

ale sm rad a ze to tu zyje konecne neska 😃
horalka777
19. máj 2009
timto vzdavam holt mamynke, kera to tu neska spusila nehtyac 😎
henri001
19. máj 2009
ona to tu spusta furt , sak sy docytavala hadam ...
andre
19. máj 2009
ahoj mamky, skúsim dočítať, ale riadne ste tomu tu dali 😃 ... xy zalúži metál za to že sa to tu ujalo 😃 😃

henri, pls. ... vieš zložiť beečko aj keď je otočené k tebe ? sedačka teda
horalka777
19. máj 2009
docytavam neboy. som vobraze 😃
henri001
19. máj 2009
andy ano, ale to je prave to, co musis zabehat ...tam tenplast cierny z boku na zac hapruje ...poradim ti tak, ze zabrzdi si najprv becko a potom skus na jeden sup patiahnut vzadu to biele na stranu a hned preklopit opierku ...prve dni to isla fakt tazko, preto som to robila do nemoty a teraz fakt, 2 sekundy 😉
henri001
19. máj 2009
som sa pomilyla a pysala inak, ale andi bi asy osyvela kim bi zystyla co scem povedat 😃
andre
19. máj 2009
oki tak to sa mi uľavilo, zatiaľ som skúšal, nepustilo tak som nechala tak

skúsim tvoj návod, pls. ktoré biele vzadu? to čo je v spodnej časti ?
alebo teda nemóóóžeš to napísať akože po prvé, po druhé ? :-p
takže :

1. zabrzdím
2. sedák asik tiež vsuniem aby bol na najmenšej ploche nie ?
a dááálej ?

inak maj strpenie, nemám kúpenú farbu na vlasy zatím 😃
andre
19. máj 2009
aháá tak asi mi došlo, to vzadu čo mám potiahnuť to je polohovanie opierky a opierku teda dám do stavu že celkom hore abo celkom dole ??
henri001
19. máj 2009
andi moja celkom hore, az akoby preklopis , ze kebi tam bol mathi tak ie z neho placka , potom spustys dole rucki...napys ako ty yde ...prypadne dame foto ces skipe 😉
henri001
19. máj 2009
nech je sranda babi 😃 ze ako to dopadlo : http://www.youtube.com/watch?v=90mHQWtniKw
henri001
19. máj 2009
spydi gonzales sklada 😃
bora8
19. máj 2009
baby už prestante prosím.... ja nemám moc času vás dočítavať a ešte to aj lúštiť...... 😞
mihanka
19. máj 2009
ahojte...
docitala som to... 😃 ste dobre... len aby admini nepridali do pravidiel, ze pisat spisovne bo mazu... 😃

henri super videjko... pozerala som donemoty, ale kvoli malemu, ze nechapal co to vyvadzas... 😃
inak matej ti odkazuje, ze skus na maleho kryptonit, mozno to spomali jeho rychlost pri vsetkom... 😃 😃
henri001
19. máj 2009
tak ked nas prosiiiis, ale nas to baviiii, ked nemame moc noviniek, aspon sa jasime spolu |-| tak piiiis priiispevky neakeee😃 😃 😃
henri001
19. máj 2009
mihi 😃 😃 😃 ta povedz mu ze tak lachko s anas nezbaviiiiiii , Lex Luthor 😃 😃 😃 no maly nechapal ze kam ideme s kocikom... :-N
phoebe003
19. máj 2009
Ahojki holki,tak jak se tu všem dařý? já mám dýtka uložená,y kdiž Elyška tadi blbne a uš mne začýná rozčylovat.na devátkou jdu k Pepsonce na kávu,tak se těšýmmmm
mihanka
19. máj 2009
akurat tak lotor a nie luthor... 😃 😃

henri, ja som sa super zasmiala na stolverkach... 😃 😃
bianca
19. máj 2009
henri neklam.Kde to je???????Ty vies co 😃 😃 😃 😃 😃
henri001
19. máj 2009
bia , sak to bol foooor 😃 si pipi , by som ta neprezradila , som jak partizan 😃 😃 😃
Mihi so rada ze sme trosku zabavili :-N
phoebe003
19. máj 2009
a koukám,se tu píše zase normálně,to mám radost x-)
mihanka
19. máj 2009
bian... je to par stranok dozadu.. a citaj poriadne... 😃 😃
bora8
19. máj 2009
ja by som aj písala, ale nie je o čom.... som v práci a nemám toľko času.... :-| ja si aspoň v rýchlosti prečítam čo je nové u vás...... 😞 teším sa domkov, že sa pohrajem s deckami.... tu sa len narozčulujem s mm |-| a jurkom..... |-| ešte nám potrvá než si ako tak zvykneme na nový systém..... ach joj..... :-S
henri001
19. máj 2009
😃 😃 😃 😃
henri001
19. máj 2009
Blanka , dusicka nasa pracovita , my ta lubkame, nechceme ta este aj my rozculirovat :-N slubujem ze nic vazne v chorobopise pisat nebudeme, iba talafatky, ok 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli