• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
no a teraz som sa normálne v tých vašich odkazoch stratila....... :angry: a čítať sa mi to do zadu nechce.... :rolling_eyes: herni - videla som len to video ako skladáš kočík - je tam ešte nejaké iné????? som zvedavá.... ešte si musím ožehliť šaty na zajtra ale toto by som stihla :wink:
19. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nic ine, to bolo pre Andy aby sme sa pochopili :grinning:
19. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie som Herni hernajs !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ked pise ta osoba mam chut zobrat cervenu fixku a secko jej podciarknut a opravit :angry: :rolling_eyes: :grinning:
19. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henry sak sa nerozuluj a nechaj fyxku cervenu v suplyku a bav sa na tom
19. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Herni :grinning: :grinning: :grinning: sľubujem ti, že ako darček odomňa dostaneš červenú fixku na opravy hrúbok.... :wink: a tieto jej výroky ti vytlačím........ :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka ale uznajte ze slovo mrkvycka nema konkurenciu
19. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvydime :grinning:
19. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime,uvidime,uvidime
19. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strana 118 :confused:
19. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uvydime, tak sa to pise...
19. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak sme boli dnes u dr., vazime 7300g, takze ani vela ani malo... akurat.
a mame sibnutu susedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby ste ju poculi co trepe, ale ja viem ze aj na takych musi slnko svietit. :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky Henri a Horalka vy ste exotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby ja sa chcem spytat ci po prikrme piju aj vase mliecko alebo nie a ci varite mrazenu brokolicu karfiol alebo kupujete čerstve dakujem
zajtra ideme aj my do poradne :slight_smile:
19. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som chcela vedit či ma niektora skusenost z baby sing znakovanim
19. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku maminky
19. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aj ja tapetujem :slight_smile:
19. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BIBI baby sign :grinning: je tuto
http://babystrology.com/baby-learning/baby-sign-language/
baby sing (spievanie) zatial nemaaaam ale mihankina simonka pekne spieva :grinning: :wink:
ja som este neskusala , lebo nas maly si stale kuse prsty , jak ich ma nove teraz :sweat_smile: sa neda...
brokolicu kupujem cerstvu ale ked nemaju , kupujem mrazenu bonduele a mliecko pije drobcek po kazdom prikrme :slight_smile: niekedy viac, niekedy menej ....
krasne snicky...my mame soplik, sme chytili cez vikend od 3 rocnej navstevy :pensive:
19. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema nove prsty ale zuby :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. juj baby normalne sa to nedalo citat... :wink: bibka ja mam kupene babysign,..a pomaly uz malej ukazujem znaky,ale este sa ich sama musim naucit :wink:
a my zatial papame len obed zeleninku ,aj to len trosicku.. na vecer som skusila kasu nemliecnu s mojim mm,ale fujtabl to je sladky sajrajt,to jej davat nechcem..tak mozno vyskusam locky co pisala henri(len si to musim najst) :wink: 1 otazocka a inak deturence mozu vlocky uz????
19. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlocky..nie locky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ques a jedna otazocka a maso mozu :confused: :grinning: ked mzu maso vlocky mozu na miliooon percent :grinning:
20. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:
locky vitaj v kube :grinning:

ques, ja viem tak, ze lepok sa moze opatrne zacat skusat od ukonc. 6.mesiaca a ak je dieta v rizikovej skupine potenc. alergikov (rodicia neznasaju lepok atd...), tak este neskor. Ale kolko ludi, tolko nazorov. My sme este neskusali, ale kedze mala miluje kase, asi coskoro skusime :wink:
20. máj 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som zabudol : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasne dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neviem z coho som taka happy, asi zo slniecka, princatko ma plny nostek a kasle :frowning2: ...by :grinning: som do toho kopla...odsavame a o placeee a placeee...chjo
20. máj 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj Violka moja haslerkova :dizzy_face:
20. máj 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf stolverka :sunglasses:
20. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mamky
20. máj 2009 o 08:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja tu mrnci, ani sople nema... vysvetlujem jej, ze si za to sama moze, ked nevie spat dlhsie ako do siestej :rolling_eyes: ale tvari sa, ze za to mozem ja :grinning:
20. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau evit
20. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky,
henri Elinka ma to same jak princatko, zevraj po prahe lietaju viry :unamused: ale uz je lepsie,len chrchla jak stary chlap :sweat_smile:
krasny den
20. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horal, ela dnes vstavala o 5, neprehovorila som ju :frowning2: ,ale uz vytuhla,tak mam chvilku :dizzy_face:
20. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok