• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
ano henri pis, lebo ja tiez uz frcim na ovsenych vlockach... :grinning: a my vieme ze chces dobre Henrymu, ved je to nase princatko najzlatsie... :wink: ja som nazoru, ze vsetko s mierou a bojim sa ze svokrovci malej daju zut kozku zo slaniny, ked tam nebudem, tak aby som potom nemusela behat na pohotovost, nech je na to pripravena... :grinning:

a dakujeme a dobruuu... :dizzy_face:
26. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bian, ze prajeme dobru chut Barborke :wink:
mihan, hod stranku, kde bol nejaky navod na pripravu tych vlociek ... zvedava som a vlocky ja celkom rada :wink:
26. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som pisala Silvinke, ze mi prideme urcite na to fotostretko v sobotu (po druhej poobede), asi to bude u nej, lebo vonku sa da teraz fotit az po 18hod a vsade bude kopec ludi, kedze sa oslavuje MDD :wink:
potom napiste, kto sa este chysta...bolo by super, keby nas bolo viac...sa tesiiiiiiiiim :wink: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
simon... strana 110 - recept na ovsene vlocky ala henri... prave som ich dopapala... no mnamka... :dizzy_face: :dizzy_face: aj simi... s bananikom zjedla aaaz 10 lyziciek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan a kde si zohnala to spjové mlieko?????????????,,
27. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budú dve stretka ja idem k sis i10 tak kto nemožte sobotu o 14 pridajte sa k námo 10 :wink:
27. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemozete to nejak zosuladit lebo to moja mamina neprezije mat na krku cely den zlobrov :confounded: a ja budem mat tiez cely den totalne rozbity, ak ide o stretko tak nas moc nebude takze by som navrhovala nejaky iny termin ktory bude vyhovovat viacero babam, ak ide o fotenie tak ten pocet je ok baby len sa skuste nejak doladit na jednom case lebo fakt nemozem vypadnut z domu na 2-3 hodky doobeda, prist domov na hodku a zasa ist prec na 2-3 hodinky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
27. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
selinka, maju ho hocikde vo vacsich obchodoch, tesco, kaufland... :wink: ale robila som zatial len z normal mlieka, aj ked kupim aj to vanilkove sojove... :dizzy_face:
27. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan, dakujeeem :slight_smile: vyskusam a napisem dojmy :wink: teda vlastne dakujem henri za inspiraciu a mihan za navigaciu :wink:
27. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja idem dnes vyskusat ten receptik pre najmensich,som zvedava co nato Tominko,vsak ked ohrnie nosikom spapam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy pomoc kde zozeniem mini first step shoes pre mojho velkeho chodca ?vsetko su velkosti tk okolo 18 a nam su velke
27. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk, pekne fotecky,kde ste to boli?
27. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka, neviem, ale ak zistis, napis prosim aj mne, kludne ip, alebo sem, alebo na facebook ...
27. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi to sme boli na stretku Junovcatiek 2007 v Kocovciach :wink:
Silvnka nemam paru :sweat_smile: mini first step shoes..dobre to znie :grinning:
27. máj 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk, neviem, kde to je, ale vyzera to, ze ste sa mali dobre :wink:
a teraz tam nemas ziadnu fotku tomiho?
27. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
mozem hodit,ak sa mi Tomik zobudi tak hodim neskor :wink:
27. máj 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hod, ak ta napadne, poslednu si pamatam, ze si od neho chcela aby sedel :wink: ale zlaty tam bol
27. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je....ale aj tak nesedime, ja to vidim tak o 2 mesiace najskor :wink:
27. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padam k nemu,lebo sa mi dobudi :wink:
27. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk... ozaj veeeelmi pekne fotos... :wink:
simon, dakujeme henri... :dizzy_face:

silvinka, ja tiez netusim, moja salamistka bude mat hadam aj 22jky, kym zacne chodit... :grinning:
27. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatucky chlap je to :wink: a sediet bude, neboj ... utekaj, ja tiez pojdem ... musim nachystat drobcovi nieco jest, kym sa zobudi ... tak papaaaa
27. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan, uzivaj si salamistku ... moja ratolest dnes preliezla cezo mna z postele takmer na zem, zachytila som ho v poslednej chvili ... asi ho budem privazovat k niecomu :frowning2:
27. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz fakt idem, lebo bude hladny a bude krik :grinning:
27. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mihi uzivaj si , my sme dnes preliezli zabrany na postel a rano bol krik o zivot kedze nasledoval pad :slight_smile:)))))))
27. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. ja som henri radaaa za tipy na papu :wink: len my sme trosku oneskoreny od ostatnych..takze si este na vlocky pockame trochen,..ale urcite vyskusame a mam ist po vysledky na alergiu tak aj sojove mliecko musi pockat az p ovysledkoch :wink: miha a s akym mlieckom si to dala? s umelym????
chcela som ist na stretko do ba..ale tusim sa konat nebude :cry:
a kamoska tiez zohanala 17..ale budem s nou az v piatok,tak dam vediet,ci nieco niekde zohnala :wink:
27. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka stretka.....ja by som radsej vonku, aby som mohla zobrat aj MM a Majka s nami, nam moc o fotenie nejde....ale budeme sa snazit prisposobit aj inemu rieseniu :wink:
27. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja si uzivam, nic sa nedeje, viem ze ma cas... len my chodime na kontroly na rehabilitacne a ked sa nieco pani primarke znepaci, budeme tam zase chodit ako na klavir... :unamused:
silvi, kraasne su tie boticky... :dizzy_face:

quest, ano s um, Hipp som kupila aj kasu (bezlepkovu) aj um... :wink: a ja pomaly lepok zavadzam, mimusik pisala, ze pri kojenych detoch sa ma lepok zaviest skor... aj moja dr uz pred mesiacom hovorila, ze pomaly mozem zacat... :wink:
27. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lillyk aj ja som chcela stretko aneslo mi o fotenie..ale okrem teba a mimusik nikto iny sa nepridava...
mih a co sa tyka lepku..ktore veci su to? teda myslim,s cim sa moze zacat u mimaskov..teda okrem vlociek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi uz sme hore, papa.
Mihanka dakujeme :wink:
27. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok