Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
27. máj 2009

quest, piskotka - ale to je sladke, chlebik, tam su tak isto sacharidy a sol, no ale zacina sa s piskotkou, len trosku, alebo tie ovsene vlocky, su zdravsie urcite, alebo aj kase obsahuju lepok... 😉

lilyk
27. máj 2009

my sme mali slatinske piskoty, su super v tom ze sa rychlo rozpustia v ustockach 😉
http://www.detskepiskoty.sk/piskoty/

silvinka
27. máj 2009

baby ak teda nejde o fotenie tak to je o inom potom 🙂 ja si selinku nafotim doobeda a poobede vezmem vsetkych zlobrov a muza a necham ich vybehat v parku 🙂 ja som ale dostala info ze na stretko by prisla len ques a lubka to sa mi zdalo malo ;(

mihanka
27. máj 2009

lilyk dobre vyzeraju... 😉

silvinka, tu info mas asi odo mna, ale kedze na stretko nejdem, tak nemam prehlad kto presne ide, len v ten den pisali ze sa pridavaju quest aj lubka, ale viem ze aj mimusik ide do ba... 😉

silvinka
27. máj 2009

ques vy ste na bezlepkovej diete ci preco sa tu bavite o lepku ? som mimo temy sorry baby ale ja uz vobec nestiham citat som stale vonku s deckami , potom chodim plavat s misim aj s veve ,idem sa chvalit dnes misiho fotime pod vodickou on je tak velky potapac, jediny zo skupiny to zvlada uz pod vodu a to je len v druhom kurze 🙂))))))))))) potom niekde hodim fotky ak sa bude dat do oktobroveho albumu len neviem komu ic poslat aby ich tam pridal

a tesim sa konecne zacal malinky papat, uz spapa celu zeleninovu presnidavku, cele jablcko s piskotkami, banan nam nereze 🙂)))))) na veceru papame kasu a v noci uz je len raz hore a aj to mu muz donese caj a spinka do nejakej 6-7 dufam ze nam to ostane aj teraz ked ideme na dovolenku konecne rezim snad sa nam nepokazi zmenou prostredia

silvinka
27. máj 2009

ok tak teda kto a o ktorej ?

mihanka
27. máj 2009

silvi, to je super ako ti papa... o tom ja mozem len snivat... 😝 aj spinka krasne... super sa vam to napravilo, vidis... 😉 a gratulujem k malemu plavcovi, je to super, my sme uz tiez zanarali aj ku instruktorke aj ku mne, uvidime ci pojdem aj na dalsi kurz... a fotos mozes aj mne poslat, ja ich pridam... 🙂 😵

silvinka
27. máj 2009

my budeme urcite pokracovat ale az od sept. , to bude iny zaberak od sept. veve do skolky, chcem ju dat na latino tance od 4 rokov robia nabor a ona tanec miluje, s miskom na plavanie, este lukymu nejaku aktivitu chcem vymysliet nech sa trenuje na skolku v kolektive no bude to vesele

silvinka
27. máj 2009

mihi on papa iba posledne 3 dni tak pekne 🙂
dvtedy to neslo ani pri opickach vsetko vytlacal von z pusinky
inak ako ste na tom so zubami ? my stale 0

mihanka
27. máj 2009

simi spapa par lyziciek potom tiez koniec, nic do nej nedostanem...
a zuby nic... ale ved to je jednooo... 😉

papa, frcim ku kamaratke...

silvinka
27. máj 2009
katkaza
27. máj 2009

ahoj
u nás je dnes hnusné počasie,tak sedíme doma...neviem si predstaviť,čo bude do večera,keďže striedame aktivity približne každých desať minút 😝
s tým spaním v posteli som asi urobila chybu,lebo posledné dni síce zaspí v postieľke,ale okolo polnoci 22. sa zobudí a plače dovtedy,kým ju nedám medzi nás...a potom spinká bez mrnknutia do ôsmej.krásne sa prevaluje a ja spím na jednej ruke a dnes ma bolí celý človek...
aj ja dávam malej piškóty a do polievky cestovinu a strašne jej chutí...v tomto sa spolieham na našu mudru...

question
27. máj 2009

silvi nie nie sme neblazni...to ja len tak ze ako je to s tym lepkom... bo aby som bola znala 😀
silvi aj my uz chodivema dost dlho pod vodu..som si uz kupila aj ja okulare a capicu a budem uz aj ja s malou chodit..nech ma inspiraciu,ked pojde ku mne 😉

question
27. máj 2009

a ja teda na stretko asi nepridem,ked nikto nechce... tak to nechame na buduce..skoda tesakovala som sa 😉 mne to snad nevyje 😅

bianca
27. máj 2009

cafte

som trosku bruzdala netom ohladom lepku a som v soku.Vraj sa ma lepok zavadzat cca v 5 mes.Nechapem.Idem citat dalej.

inak ja som malej dala piskotu iba raz co som kupila bezlepkove no potom som zistila (co je logicke)ze tam su vaijcia 🙄

lilyk
27. máj 2009

taak baby, prave som dopapala henri vlocky, boli uzasne sladunke 🙂 dala som tam banan, no a Tominko na ne hodil bobek, naplo ho 3 krat tak som ich spapala ja 😝 je pravda ze sa mi az tak moc nerozvarili, tak mozno preto ale skor si myslim ze mam druheho syna co neni na sladke, lebo uz som vyskusala marhulu,banan,proste sladke a nechutilo a obycajna zelenina bez chuti tu papa 250g misku len sa tak zaprasi...no neva, nabuduce este skusim ich dat do vody predtym, mozno take rozvarene spapa 😉

question
27. máj 2009

henri tusim by si mala davat viacej receptikov 😉

lubka78
27. máj 2009

ahojte 😉

sofia122
27. máj 2009

ahojte maminy ako sa mate ja dobre vcera mala sofinka uz 7mesiacikov.uz je aj v bezke luby sa jej tam.a prave zaspala tak mam chvylu casu.

henri001
27. máj 2009

Tak ked mas chvilu casu napis nieco o sebe...kolko mas rokov,ci si vydata, kam si chodila na zakladnu, na strednu , kde si pracovala alebo ake mas zaluby 😀

bianca
27. máj 2009

sofia presne.Rozpis sa aby sme o tebe nieco vedeli

sofia122
27. máj 2009

volam sa MIRKA mam 23rokov pochadzam s topolcian.som vydata 1rok to bolo 24maja tak nedavno.na zakladnu som chodila tu topolcanoch aj na strednu som vyucena cukrarka.pracovala som tu miestnom zavode na vyrobu kablovych zvezkov do auta.rada tancujem,plavam,chodim do pryrodi.a teraz je moj konicek moja cerka sofinka moje slnieco ktore ma zamestnava na celych 24hodin.denne.

viki08
27. máj 2009

nechcem byt hnusna, ale myslim si, ze tu si mame radit a delit sa o skusenosti, co sa tyka nasich ratolesti a nie rypat -nenapadne- na gramatiku inych.. 😉

viki08
27. máj 2009

pardon , do gramatiky inych.. 😉 , oprava, lebo aj mna tu ukamenujete.. 😉

phoebe003
27. máj 2009

ahojky kočky,co se řeší? 😵

phoebe003
27. máj 2009

hele nedělejte,že tu nejste vidím vás na skype-u 😠

bibka333
27. máj 2009

ahojte maminky ibi ja som tu

phoebe003
27. máj 2009

prdíte na mne.mnoooooo,tak nic teda. 😢 jdu i já.pápá 😒 ☹ 😔 😢

phoebe003
27. máj 2009

bibiiiiiiiiiii 😵

bibka333
27. máj 2009

fibi som tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre