• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
selinka daj prosim ta link ...
lucinka nech to rychlo prejde ...dobru nocku :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heri máš ho tam
27. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je v poho, aj pospí, v obchode najradšej :grinning: ... ale najsamlepšie je, že môžem s ním vypochodovať z obýváku až na prízemie (výťah je súčasť cesty) aj s dieťaťom vo vnútri samozrejme :grinning:

seli, čaf, daj foto tej sedačky :wink:
27. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre je tammmmmm :wink:
27. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem luciabah ,ze si mi odpovedala no ved uvydime ktore jej vyndu ako prve poto dam vediet. ja sa ta nebojim henri001.
27. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeeee ? :sweat_smile: kukla som ti vsie 3 albumy :sweat_smile:
27. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak najskor aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je sila ale tvarim sa ze nevidim, necitam

henri zlatko ty v sobotu neprides ?prosim prosim na chvilku :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre tu je link na nu a malú idem teraz pridať poščkaj http://www.babymarket.sk/new.php?file=1062345.jpg
27. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sel dobra volba aj my mame romerku ale ma zarazila ta cena uf my sme kupovali v rakus a bola ovela lacnejsia a tiez klamu ze dieta do 4 rokov veve tam nenarvem a to este nema 4 aleinak je super :slight_smile:) my novu sedacku neriesime , misko je pravoplatny dedic vsetkeho co ostane pouzitelne po deckach
27. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardón, pardón... vy ste skočili na druhú stranu a mne to ušlo :sweat_smile: .. idem kuk
27. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahah sa tu zasa na niecom smejem :slight_smile:)))))))))) niekto je na tom co sa fotenia jooo sakra zle ale nerypem bo ma hned nabonzuje za ohovaranie :slight_smile:))))

idem pracovat baby lebo do dovolenky mam co robit :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofi pochybujem ze jej vylezu stolicky,moj skoro 2-rocny este vsetky stolicky nema..aj ked pri detoch nikdy nevies :wink:
tak padam, idem sa venovat MM :wink:
27. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lil :slight_smile:)))))))))))))) no pokial viem tiez si myslim ze stolicky nevylezu prve ani za certa tie lezu posledne a po ocnych zuboch su to najhorsie zubale ktore deti potrapia aspon u nas to tak bol vzdy zatial
27. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé, pekne vyzerá človeče... idem ešte kuk s malou
27. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som sa chcela spytat ktore pouzivate choditka pre deti ?
27. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
resp. vas nazor na choditka a nieze sa zasa na tom poseka za polovica a proti stvrtina :slight_smile:))))))
27. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka , mam draheho laptop, moj je v oprave , skype nefungiruje ...napis na fb :wink: ja na stretko tentokrat nepridem ...nemame tam cestu teraz a okrem toho stale soplikujeme :unamused:
seli dakujeme :dizzy_face:
27. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nie :slight_smile:

baterka ma bojkotuje, nestíham fotečku malej v sedačke... seli necháš tam všakže ? do zajtra... musím vypnúť stroj bo mi padne....

brúúú všetkým velkým aj malým :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa trapila s kvizom na fb... a vy zatial tolko napisete... :wink:

sofia, ked citas tak sa aspon snaz zapamatat si ako sa co spravne pise a potom sa aj snaz to napisat spravne, lebo sa pridam k nazoru henri, na ktorom som sa mimochodom veeeeeeeeelmi pobavila ze ikvemrazenefile... :grinning: :grinning: ucime sa cely zivot... :wink:
a ako pise andre, rozoberame to tu denne, co nase miminka papaju a nepapaju... :wink:

silvi, prave preto potrebuje reklamu a album na mk... :wink:
henri neni zač pridávam foto malej v sedačke vysmiatu, henri to je foto pre teba také usmiate ty zbieraš :grinning: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2818244&vReferer=%2Fphotos%2Fselina.liana
27. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli ta sedacka je super... :dizzy_face:

silvi, my choditko a podobne veci... e-e...
27. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihi kurnik to aj ja potrebujem nemam do coho pichnut :slight_smile: odkedy mi zrusili albumy som uplne bez klientov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka my máme chodítko a používame...samozrejme,že v ňom nie je pol dňa,ale občas si tam pobehá...netvrdím,že to je pre dieťa to najlepšie,ale niekedy super vec :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihi faskt je fajn malá je v nej spokojná
27. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som lutovala ze nenosim stale fotak pri sebe maly bol na zozranie :slight_smile:)))) po plavani odkvicol v aute a rucky si polozil ako pri modlitbe bol na spapanie chrustik moj to su momenty co treba zachytit kua :((((((((((

a musim sa pochvalit misi zvladol 3x fotenie pod vodou aj ked mama v prvej chvili zabudla ako sa volame :slight_smile:))))))) a tak jedno foto kolo vynechal :slight_smile:))))))
27. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky ale budu az o nejake 2-3 tyzdne
27. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nad choditkom uvazujem len kvoli studiu ze by som ho tam na chvilu vzdy dala on sa tesi ked je na nozickach a stat stoji aj sam uz ale mi to pride prakticke aj ked teda asi nie najlepsie na klbiky idem na kontrolu k ortopedovi tak sa spytame na nazor
27. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy uz davate decka v smere jazdy ? :confused: :sweat_smile:
27. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli ide dole potah, aby sa dal oprat?

silvi, pekne boli vsetky boticky co si dala dnes, ja som pozerala u batu, celkom sa dalo, najmensie mali 19tky a vsetky tieto male sandalky aj plne topanocky stali 29eur... :slight_smile:

ja nedavam v smere jazdy, kvoli krcnej chrbtici sa ma davat az od 10 kg nie?
27. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok