• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
mihi neviem :sweat_smile: my sme este vo vajicku :slight_smile:))))))))) a to je proti smeru :slight_smile:

19tky su velke :( misi potrebuje tak 17-18
27. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi mame choditko mala je v nej spokojna hra sa tam a pomaly sa tam uci aj chodit je tam zlatucka a je to dobra vec ked nahodou zehlis,varis nemusis stale za nou chodit do izby a pozerat ju ci je poriadku alebo utisovat.tak na to je dobra bezka.
27. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, dakujem vsetkym za nazory, musim to nejak spracovat a kuknut este maily od MM a nejako sa uz len rozhodnem :wink:
27. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli uz sedite bez opory ?
27. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis áno už dlhooooooooooooooooooooooooooooooooo
27. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super aj stojite amozrejme ked sa drzi niecoho ? mam taku predstavu na fotenie tak aby som vedela ci sa bude dat urobit :slight_smile:)))))
27. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis do velkej sedačky ju dávam len na krátke cesty ešte je malá má byť na dlhé cesty vo vajíčku
ahojte

tak som spat, len na chvilocku.

silvinka, chcela som ti presne napisat o tychto topanockach, aj mne sa velmi pacia, otazka, ako v nich budu deticky vediet chodit, ale asi ich tiez kupime. a ku choditku, ja snim tiez nesuhlasim, ale pri troch detickach ako mas ty bude kazda pomocna ruka fajn, viem to podla sofi, ked je u nas. a viem ze sestra ho pouzivala, ked isla na wc alebo do sprchy, cize chvilocku, nie cely den. takze podla mna sa da, aj ked na druhej strane sa s nim neviem stotoznit... pomoooooc, sedim na dvoch stolickach.

a este sa idem priznat... kupili sme frote potah na autosedacku a ja som zabudla pripomenut predavacke, ze mame stary typ a nie novu maxi cosi a tak nam potah sice pasuje, ale neda sa pripevnit pas v aute a ja som samozrejme zahodila pokladnicny blok :angry:
sis áno stojí u strkej v drevenej ohradke inak neviem inde este nestála :wink:
27. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz naozaj papa a krasne snicky
27. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan no to neviem ale zistímmm
27. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme choditko pouzivali a aj budeme, Majko v nom bol dva mesiace,teda nie nonstop :sweat_smile: ..no a najprv cc 3 tyzdne sa v nom ani nepohol, len donho trieskal, potom 1 tyzden chodil len dozadu a potom konecne pochopil ze sa treba odrazat...takze ho vyuzil asi 1 mesiac, ja som ho tam hlavne davala ked sme isli von, bola som tehotna, takze najprv som musela zniest dole k vytahu kocik a potom Majka :wink:
27. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak my sme tiez este vo vajicku :confused: ani neplanujem dat Tomiho inde, az ked bude mat 1 rok, aj ked sice vahu ma asi uz vhodnu aj do tej od 9 kil :sweat_smile:
27. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez nechystam pouzivat tu autosedacku hned, ale je mozne, ze mm bude v nemecku dlhodobo a neviem si predstavit, zeby sme isli za nim s malym vo vajicku ... vajicko mame do 13 kg, Alex ma nieco cez 9 kg, ale teda nejak extra priestor tam nema ... a je teraz dobra cena, tak kupime :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fsimona161&vImageID=2810001#navigator
toto je vlastne fotka v autosedacke, ked je alex obleceny, tak sa na sirku ani nepohne :frowning2:
27. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi ja sa neviem dostat k fotkam pomoc chcem ta vidiet :slight_smile:
27. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky... cez den nikoho a vecer jeeejda :grinning: rozoberate sedacky..ja tiez planujem asi romerku,ale neviem presne ktoru,chcem ceknut osobne...nasla som na ne len chvaly a myslim ze je brana ako naj.. teda mnimalne jedna z naj :wink:
a my choditko eeeeeeeee
fibi kde su copanky???? ich nevidiiiiiiiiimmm si uz vymazala?
27. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, ked som sem ja dosla, este tam tie copanky boli ... a uz nie su ... ja som videla :wink:
27. máj 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nie za choditko nemam dobre skusenosti :unamused:
27. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas choditko tiez nieeeeeeeeee
27. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no simon ty si videla a ja nie a neviem sa dočkat :slight_smile:
27. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne, pekne, zaujimave ... mozno jej to adminky vyhodili ...
27. máj 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi zeby tak rychlo?????? ja chcem fotoooo.haloooooo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja aj ja foto :grinning:
27. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ale je to mozne ... ja som sem tiez raz nieco vlozila a bolo to prec do 5 minut :frowning2:
27. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem do hajan odpadavam pa a sladke sničky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku, bibka, ja este kukam tie autosedacky a pojdem tiez
27. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru bib a sim kukni kukni a daj vediet co si vybrala :wink: a inak ta cena co si pisala ze 150 tak to je bomba :wink:
dobru noc babulky
27. máj 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ques, ja viem, preto ju chcem kupit ... mm tak aj vlani nakupil 3/4 veci pre maleho ... su tam obchodaky len cisto s detskymi vecami, postielkami, nabytkom, lehatkami atd, atd ... kukla som to, napisala som mu, dam ti potom vediet, ako sme sa rozhodli ...
dobru nocku vsetkym
27. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne daj vediet--uz letim do hajan
papa dobru nocku
27. máj 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
sim...ja by som si vybrala asi Romer, ked z tych dvoch...my mame Recaro a my sme s nou velmi spokojni :wink:
a co sa tyka choditok....tiez nie som s tym stotoznena, ale v istyh pripadoch, ked to nie je na dlhu dobu...preco nie :wink: ja mam miska v cestovnej postielke, kym potrebujem nieco urobit alebo si len tak lozi po byte, alebo je vo Filipovej izbe a Filip mu robi zabavu :wink: :grinning:
28. máj 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok