• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
pozeram, ze vsetky ste uz isli spinkat.....tak prajem vsetkym maminkam a miminkam dobru noc a pekne snicky :wink: :dizzy_face:
28. máj 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
posledna aj prva?
28. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko uz som tu aj ja.malinka je v bezke a manzel mi nechal pocitac tak tu mozem byt.zobudila sa len 2krat za noc co sa da.
28. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj maminky, rozoberali ste sedacky...tak my mame tuto a je perfektna....sklopi sa do lahu, ma pod potahom este vlozku pre deticky, ktore same nesedia.....spokojnost nadovsetko...

http://www.bambini.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=27_158_165_950&products_id=4178&zenid=12307c942561b86877bfa2987bd7b156
28. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamky,

len vas idem pozdravit a ideme vonku, lebo poobede nebude cas...pekny dnik vsetkym
28. máj 2009 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby som unavena mala mala v noci plačkala neviem čo jej bolo očička zatvorene a ona plač už som davno nebola taka mučna :frowning2:
autosedačku ešte neriešim Eliška bude asi do roka vo vajičku taka je drobunka :slight_smile:
28. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka my sme vajucko ani nepouzili...jane je super kociar ale vajko je male a na zimu pre naobliekane mimco nepouzitelne...takze stoji v skrini :confounded:
28. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rnako..flow vyzera super ale som prekvapena,ze je este drahsia ako romerka :sweat_smile: ..
evit.. a co mas naplanovane na poobede?ja som mala ist do galanty si vybrat nejaky kraaasny darcekka sa to presuva :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mm ide na spis..keby to nebolo taaak strasne daleko idem aj ja..ale amanda by sa zblaznila chudatko moje...
28. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ques tak concord je vo vseobecnosti drahy aj kociare....ale ja som ju objednavala z ciech a aj s dopravou cez kuriera ma vysla na 7250..cize som rada

bibka pozerala som Jarkine foto z venceka...no poviem ti, riadne sa podobate :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow dakujem len Jarka je ovela štihlejšia :grinning:
28. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak dufam ze mi to kon odosle....
Bibka krasne fotecky :wink:
28. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka ale jarka este neni 3nasobna maminka :grinning:
28. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow si zlata ja som po Jarke ešte schudla ale po Adriankovi a Eliške nie ale chystam sa ked prestanem malu kojit ak to pojde teraz som taka tlsta ako ked som išla rodit a ani tolko nepapam ale sladkost musi byt pripisujem to aj k mrche este som ju nedostala baby ja som taka rada ze vas tu mama darmo mam tri detičky ale tu sa vela poučim :slight_smile:
28. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka ty si taka dobra dusicka :slight_smile: :dizzy_face:
ja stale neviem aku sedacku, ale uz musim kupit novu pretoze malinky nevidi nic z toho vajicka a strasne mi v nom place...
flow este sa mi pani neozvala :unamused:
28. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz tu zase nie som, lebo sa bojim, ze moja neriadena strela znici seba alebo barak ... :wink:
28. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

tak sme riskli jednu rychlu prechadzku.Barcu som chela uplatit tak som jej kupila susienky od Sunarku.Decka neskutocne dobre su.A co myslite?Barca jeden ozuzlala,hodila ho a radsej vzala bezchutovu kukuricnu chrumku
28. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca su mnamky ale aj dost stoja..presne to iste Tominko, ozuzlal, zahodil a kukuricnu chrumku spapal :wink: tak ja som samoska dojedla keksiky :grinning:
28. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bia+lilyk ja som sa z tych sunariek posrala...ak myslite medovo bananove...2x som ich jedla 2x som srala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ked tak citam posledne 2 prispevky, idem asi vynuchat nejaky kexik :stuck_out_tongue_closed_eyes:

autosedacky - my stale este vajicko, cize nas ten rozhodovaci chaos este len caka. No a navyse nemame auto, cize isofix nehrozi a ked pozeram, vacsina sa uz zacina vyrabat s isofixom :confounded: Takze my budeme hladat nieco na klasicke popruhove upevnenie..

stretko - ak pojdete niekam von v sobotu poobede, tak sa mozno pridam, ale rozhodneme sa az na poslednu chvilku, lebo mm naordinoval velke upratovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prosim vas, poslite mi niekto cez IP, kedy a kde a ja sa tam pod zamienkou vychadzky budem snazit dotrepat :wink: Queeeeees, neondi sa a dooooojdiiiii. Donesiem ti cokoladu :sunglasses:
28. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow :grinning:
tak to neviem ake su, ale tie co sme mali my mali ruzovy obal a bol fakt chutnucke a nebola ziadna kakisca :grinning:
flow :grinning: :grinning: :grinning: dik za upozornenie, ja si teda radsej kupim horalku :grinning:
ahoj lil :slight_smile: Na tych fotkach si niekde aj ty? Ci si len fotila?
28. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo,vcera som tam bola aj ja, ale zmazala som lebo Simi chcela vidiet Tomika a viacej bolo vidiet moju hlavu :grinning:
28. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz len kvoli tebe by som sa mala dotrepat v sobotu, teba v pase skoro nevidno a ja som zvedava zenska :sweat_smile:
28. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka, lilyk vyzerala dobre, ako uplne normalna sympaticka zenska, tak neviem, preco to zase vyhodila ... a uz zase prasim prec, lebo krpec konzumuje nejaky letak pod stolom, porazi ma ...
28. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow nie iba obycajne.ked som si citala o tom nestastnom lepku tak jej aspon sem tam dam jednu

lil mne akurat dnes prisla zlavova knizka z DM a tam su kupony aj na nich tak pokial malej chutit nebudu tak ich zjem ja lebo si fakt neskutocne dobre
28. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu, Tomik je uz hore, fotecku som hodila, Horalka pokukos :grinning:
a Simonka made my day :slight_smile: este este este :grinning:
padame do obchodu kym nezaprsi :wink:
28. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk jakaaa kocka! Opovaz to zasa vymazat. Budem sa inspirovat, ze maminy mozu byt krasne aj pri dvoch (troch, styroch......) detoch :slight_smile:

No, ja som zasa vcera upila ovsaky, od zajtra varim, nach si mala zvyka.

simi :grinning: tieto zufale situacie poznam. Nasa zasa objavila smetny kos a snazi sa z neho vytiahnut sacok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemyslis vazne, inak fyi:ja som viacej fotogenicka, povedala mi to jedna baba ked som robila komparz do filmu :sweat_smile: ..hold realita je ina :grinning:
28. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok