Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
27. máj 2009

pozeram, ze vsetky ste uz isli spinkat.....tak prajem vsetkym maminkam a miminkam dobru noc a pekne snicky 😉 😵

lubka78
28. máj 2009

dobre ranko 😉
posledna aj prva?

sofia122
28. máj 2009

dobre ranko uz som tu aj ja.malinka je v bezke a manzel mi nechal pocitac tak tu mozem byt.zobudila sa len 2krat za noc co sa da.

flow333
autor
28. máj 2009

ahoj maminky, rozoberali ste sedacky...tak my mame tuto a je perfektna....sklopi sa do lahu, ma pod potahom este vlozku pre deticky, ktore same nesedia.....spokojnost nadovsetko...

http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

evitkamalicka
28. máj 2009

ahoj mamky,

len vas idem pozdravit a ideme vonku, lebo poobede nebude cas...pekny dnik vsetkym

bibka333
28. máj 2009

ahojte baby som unavena mala mala v noci plačkala neviem čo jej bolo očička zatvorene a ona plač už som davno nebola taka mučna ☹
autosedačku ešte neriešim Eliška bude asi do roka vo vajičku taka je drobunka 🙂

flow333
autor
28. máj 2009

bibka my sme vajucko ani nepouzili...jane je super kociar ale vajko je male a na zimu pre naobliekane mimco nepouzitelne...takze stoji v skrini 😖

question
28. máj 2009

dobre rnako..flow vyzera super ale som prekvapena,ze je este drahsia ako romerka 😅 ..
evit.. a co mas naplanovane na poobede?ja som mala ist do galanty si vybrat nejaky kraaasny darcekka sa to presuva 😝 a mm ide na spis..keby to nebolo taaak strasne daleko idem aj ja..ale amanda by sa zblaznila chudatko moje...

flow333
autor
28. máj 2009

Ques tak concord je vo vseobecnosti drahy aj kociare....ale ja som ju objednavala z ciech a aj s dopravou cez kuriera ma vysla na 7250..cize som rada

bibka pozerala som Jarkine foto z venceka...no poviem ti, riadne sa podobate 😀 😀 😀

bibka333
28. máj 2009

flow dakujem len Jarka je ovela štihlejšia 😀

lilyk
28. máj 2009

ahojte 😉
tak dufam ze mi to kon odosle....
Bibka krasne fotecky 😉

flow333
autor
28. máj 2009

bibka ale jarka este neni 3nasobna maminka 😀

bibka333
28. máj 2009

flow si zlata ja som po Jarke ešte schudla ale po Adriankovi a Eliške nie ale chystam sa ked prestanem malu kojit ak to pojde teraz som taka tlsta ako ked som išla rodit a ani tolko nepapam ale sladkost musi byt pripisujem to aj k mrche este som ju nedostala baby ja som taka rada ze vas tu mama darmo mam tri detičky ale tu sa vela poučim 🙂

henri001
28. máj 2009

bibka ty si taka dobra dusicka 🙂 😵
ja stale neviem aku sedacku, ale uz musim kupit novu pretoze malinky nevidi nic z toho vajicka a strasne mi v nom place...
flow este sa mi pani neozvala 😒

simona161
28. máj 2009

ahojte, my sme sa predbezne dohodli na tejto:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
ibaze tam stoji 169,- EUR ... farba este neviem

simona161
28. máj 2009

a uz tu zase nie som, lebo sa bojim, ze moja neriadena strela znici seba alebo barak ... 😉

bianca
28. máj 2009

caute

tak sme riskli jednu rychlu prechadzku.Barcu som chela uplatit tak som jej kupila susienky od Sunarku.Decka neskutocne dobre su.A co myslite?Barca jeden ozuzlala,hodila ho a radsej vzala bezchutovu kukuricnu chrumku

lilyk
28. máj 2009

Bianca su mnamky ale aj dost stoja..presne to iste Tominko, ozuzlal, zahodil a kukuricnu chrumku spapal 😉 tak ja som samoska dojedla keksiky 😀

flow333
autor
28. máj 2009

bia+lilyk ja som sa z tych sunariek posrala...ak myslite medovo bananove...2x som ich jedla 2x som srala... 😀 😀 😀 😀

horalka777
28. máj 2009

caute, ked tak citam posledne 2 prispevky, idem asi vynuchat nejaky kexik 😝

autosedacky - my stale este vajicko, cize nas ten rozhodovaci chaos este len caka. No a navyse nemame auto, cize isofix nehrozi a ked pozeram, vacsina sa uz zacina vyrabat s isofixom 😖 Takze my budeme hladat nieco na klasicke popruhove upevnenie..

stretko - ak pojdete niekam von v sobotu poobede, tak sa mozno pridam, ale rozhodneme sa az na poslednu chvilku, lebo mm naordinoval velke upratovanie 😝 😝 😝 Prosim vas, poslite mi niekto cez IP, kedy a kde a ja sa tam pod zamienkou vychadzky budem snazit dotrepat 😉 Queeeeees, neondi sa a dooooojdiiiii. Donesiem ti cokoladu 😎

lilyk
28. máj 2009

flow 😀
tak to neviem ake su, ale tie co sme mali my mali ruzovy obal a bol fakt chutnucke a nebola ziadna kakisca 😀

horalka777
28. máj 2009

flow 😀 😀 😀 dik za upozornenie, ja si teda radsej kupim horalku 😀

horalka777
28. máj 2009

ahoj lil 🙂 Na tych fotkach si niekde aj ty? Ci si len fotila?

lilyk
28. máj 2009

jo,vcera som tam bola aj ja, ale zmazala som lebo Simi chcela vidiet Tomika a viacej bolo vidiet moju hlavu 😀

horalka777
28. máj 2009

tak to uz len kvoli tebe by som sa mala dotrepat v sobotu, teba v pase skoro nevidno a ja som zvedava zenska 😅

simona161
28. máj 2009

horalka, lilyk vyzerala dobre, ako uplne normalna sympaticka zenska, tak neviem, preco to zase vyhodila ... a uz zase prasim prec, lebo krpec konzumuje nejaky letak pod stolom, porazi ma ...

bianca
28. máj 2009

flow nie iba obycajne.ked som si citala o tom nestastnom lepku tak jej aspon sem tam dam jednu

lil mne akurat dnes prisla zlavova knizka z DM a tam su kupony aj na nich tak pokial malej chutit nebudu tak ich zjem ja lebo si fakt neskutocne dobre

lilyk
28. máj 2009

tak som tu, Tomik je uz hore, fotecku som hodila, Horalka pokukos 😀
a Simonka made my day 🙂 este este este 😀
padame do obchodu kym nezaprsi 😉

horalka777
28. máj 2009

lilyk jakaaa kocka! Opovaz to zasa vymazat. Budem sa inspirovat, ze maminy mozu byt krasne aj pri dvoch (troch, styroch......) detoch 🙂

No, ja som zasa vcera upila ovsaky, od zajtra varim, nach si mala zvyka.

simi 😀 tieto zufale situacie poznam. Nasa zasa objavila smetny kos a snazi sa z neho vytiahnut sacok 😝

lilyk
28. máj 2009

to nemyslis vazne, inak fyi:ja som viacej fotogenicka, povedala mi to jedna baba ked som robila komparz do filmu 😅 ..hold realita je ina 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre