• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
Mirus je mi strasne luto ze Vas mala tak vystrasila.U dr sa nenechaj odbit len nech ju vysetri.Ja by som z nou ale asi hned letela k dr nech kuknu co sa stalo.Pokial mala fakt nedychala nech zistuju co sa deje.Ja som niekde citala ze mon.dychu su vraj opodstanene len do 6 mes no v pdbornej literature bol clanok ze do roka.Tak si vyber

lubka fotecky nedherne.Tosko zavidim :pensive:
1. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky tak hadam sa mi podari chodit castejsie k vam je mi akosi smutno za vami.
MI SA MAME V CELKU OKI.asi nam idu zubky lebo neposluchame a sme mrzute ale po minule dni sme mali teplotu a tera\ vyrazky asi vyroza podla lekara.ale inak teploty uz dva dni nemame.a vazila nas dnes a mame 8750g a musim van pochvalit dnes som ju zabavala pred kupkanim na nocniku a podarilo sa jej vycikat troska no proste ma potesila
1. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamky,taknějak nestíhám stíhat ani sebe sama,natož forum,dnes jsem byla v liberci,dávala jsem sešrotovat svoje staré modré autíčko,slzička mi ukápla a nebyla malá,měla jsem chut si ji vzít z5 domů a ujet,ale bohužel,technická jí dneska zkončila a další by už neprošla.nicméně mou bolest ze ztráty mého auta brzo vystřídala radost z nového,není to žádné super žihadlo a tím,že jsem ho od táty dostala jsem vytočila ségru,která mne už předtím nesnášela,no ted mne bude proklínat kud bude chodit a pak chudák moje babička nemůže spát,že jsem auto dostala já a né sestra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: docela komedie. nic holky pádím,jdu k pepsonce.snad se mi podaří na vás dneska ještě mrknut.papalala MVR...........................................a už tu nejsem :sweat_smile:
1. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby.....aj ja sa vytesujem :dizzy_face:
1. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HOLKY VSETKO NAJ KU DNU DETI VASIM ZLATICKAM
1. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnesny den nic moc..Misko stale v teplotach mal dokonca az 39,3..ale po sirupe mu uz klesla na 37,7..som zvedava, co z toho bude :frowning2: a aby toho nebolo malo, tak aj Filip ma teplotu..u neho aspon vieme z coho :unamused:
1. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi nieco som prehliadla asi , co ste chori ? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
1. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka mi sme mali tiez vysoke teploty a potom po klesnuti vyrazky.preslo uz je dobre
1. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presli ti vsetky fotocky lubi ? zhruba 30 fotiek to malo byt zatim

baby idem pozerat film ale este sem nakuknem ak mate HBO zapnite si :slight_smile: ulet o mamicke na MD co sa zamiluje do nejakeho tatina na MD :slight_smile:)) ja som minule videla iba kusok ale sa mi to riadne zapacilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takeho tatina na MD by som veru aj ja rada v parku stretla :slight_smile:)))))))
1. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda ze hbo mame len vedla v izbe3
1. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi...nooo, od vcera ma Misko teploty...asi zuby, nieco citim tam, tak asi to bude to a Filipovi sme zistili vcera, ze ma opuchnuteho pisaka, ho bolel a mal ho zapaleneho, tak s nim mm isiel dnes na urologiu a mal tam hnis, tak mu to vycistil a aj jemu vyskocila teplota, asi z toho :frowning2: no, dnes katastrofa :frowning2:
1. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna a mala by som pracovat bo o chvilu idem na dovcu a klienti furt vysledok prace nevideli ale sa mi feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest nechce
1. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, ano presli vsetky....dakujemeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik mas to tazke teraz aleneboj prejde to
1. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi a deti uz spia, ze chces pracovat?
1. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a ten film sa vola AKO MALE DETI keby ste niekde niekedy videli z ema ist pozrite si trochen romantiky :slight_smile:))))

lubi to ma mrzi ale on uz asi aj ked ste boli u nas mal problem s pindikom ked tak malo cikal a mozno bol aj preto taky smutnusik .........
1. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glad...ja viem, len ked jeden ma nieco, tak aj druheho nieco chyti :unamused:
no, my nemame HBO, takze nic z toho
1. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dnes nespali cely den uz spia , ale film uz zacina

a som smutna prsia plne na prasknutie a mlady sa rozhodol ze mlieko nechce :((( asi to odsajem len dufam ze sa nerozhodol na trvalo zanechat kojenie on uz ani cez den nechce moc mlieko :(((
1. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi a ty ako skoda ze sa nemam dostat ako k tebe na fotenie
1. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi tak asi z tej prace vela neubudne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som rada, ze aspon Filip uz spi, len Misko nam tu este strasi, co mu klesla teplota :sweat_smile:
glad...no aky problem...auto, vlak, lietadlo, vrtulnik, mas na vyber :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ulozit Miska, lebo uz je na odkvacnutie...zatial pa :wink:
1. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dost opatrna kvoli malej po tom co som ju skoro 2 krat stratila pocas tehui
1. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa holky som rada ze som na vas mala stastie
1. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi..ako si tak spominame, tak urcite uz tam mu nieco bolo, ale on je taky bojovnik, ze to nikomu nechcel povedat :sweat_smile: a odsaj si pekne mliecko a mozes mu z neho potom urobit kasicku, alebo pouzit do jedla :wink:
glad...my sme uz siestu chorobu mali, tak asi to nebude to :unamused:
1. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano... :dizzy_face:

vseeeeetko naj naj Karolinke a Ele... :wink:

my po ranajkach, simi zjedla az 15 lyziciek vlociek.. :dizzy_face: ja som to dojedla potom ako som zjedla svoje... :sweat_smile:
co sa dnes chystate robit?
2. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pekný a slnečný deň všetkým :slight_smile:
my dnes pôjdeme plávať ešte ale tie jeho soplíky ma .......... :angry:
2. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

vsetko najlepsie oslavencom
2. jún 2009 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tilky a zubky?
2. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihi stále nič :fearful: :zipper_mouth:
2. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:( ja som vcera zaspala pri filme ale !!!!!!!!!! som vyspataaaaaaaaaaaa vsetci spali celu noc ,misi vstal o 7 ale uz zasa spi a zlobrici este nevstali mam chvilu pre seba :grinning:
2. jún 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok