Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
9. jún 2009

teda
uz je streda
beda
spat sa mi neda

Moje oci - krvaaaak 🙄
Ale - som dnes prvaaaaa 😎

luciabah
10. jún 2009

krasne ranecko, my sme dnes konecne spali dlhsie ako do piatej 😀
posielam vsetkym pusinky, dnes sme mali s nasim tatinkom plany, ale volali mu z prace, odvolali ho z cirkulacie a musel ist do svojej prace a este aj sluzi, takze ked sa poobede zobudi gretulka, pojdeme zaniest papanicko. a my si ideme spolu kralovat, musime zacat pomalinky riadit, postarat sa o psov, zahradu a vseeeetko... no zabava, takze papa a vecer ak nezaspim s gretkou tak sa ozvem

bibka333
10. jún 2009

Henri stastnu cestu prinčiatko nech to dobre zvladne pa
ja idem dnes ku kaderničke 🙂 pozriet nasich tak prideme az vecer tak pa

flow333
autor
10. jún 2009

bora Lucinke vsetko naj naj k 8.mesiacikom... 😀 cmuk

Henri uz niekde sedi v lietadle....velmi na teba myslim moja a na princatko, nech to vsetko zvladne.... 😎 hned ako budes moct sa ozvi, ze ste OK...posielame pusinky

bora8
10. jún 2009

flow ďakujem a princeznej Sofii tie všetko najlepšie k jej včerajšiemu výorčiu a ako aj Tebe k dnešným narodeninám 😉

horalka777
10. jún 2009

flow, u tibja den razdenija? Vsetko naj 🙂

Bora tvoja menovkyna posiela Lucke pusu 😵

bora8
10. jún 2009

ďakujem Horalka a posielam jej tiež pusinku.... a dúfam, že budeš čoskoro zdravá 🙂

simona161
10. jún 2009

ahojte, gratulujeme malej Lucinke, prajeme vsetko najlepsie 🙂 a gratulujeme samozrejme aj flow, vsetko naj, naj, naj 😉
u nas je dnes nejako divne, od rana zatiahnute, doobeda lialo, teraz konecne vychadza slnko, ale nejak ma ta zmena pocasia zobrala, som absolutne rozbita ... ☹

bibka333
10. jún 2009

Bora malej Lucinke vsetko najlepsie 🙂 vela pusiniek posielame Flow aj tebe vsetko zle aby ta obchadzalo a dobre prišlo 🙂

mihanka
10. jún 2009

ahojte 🙂
aj Lucke aj Amande prajeme vsetko naj naj... 😵 a velka flow by mohla poslat ze tej narodeninovej tortne... 🙂 vsetko naj... 😵
tiez vela a silno dnes myslim na Heriovcov... 🙂

ja som bola cely den u nasich...
vcera kontrola na FRO ok, Simi je symetricka... 😀 v nicom nezaostava, len sa jej nechcelo predviest ako vie perovat na styroch a poriadne ju tam rozplakali, tak co cakaju... 🙂

bibka333
10. jún 2009

mihanka supre ze kontrola dopadla ok 🙂 ja idem žehlit je tu velka kopa 😒

luciabah
10. jún 2009

ahojte

bora, lucke vsetko naj k 8 mesiacikom a aj malej princeznicke od flow

u nas je uz ticho v dome, malinka spinka, ja mam nachovanych psov, popolievanu zahradu, navarila som cez obed ked mala spinkala, len to zehlenie...ale dnes nebudem zehlit, cely den sa mi toci hlava a neviem ani kde je sever, nezabera ani ked sa napijem, ani spanok, nic...

mihus, super ze fro dopadlo dobre
flow, aj vy uz cvicite?

flow333
autor
10. jún 2009

mamky dakujem za seba aj za malu, zajtra nam drzte palce...ideme cvicit, tak nech to dobre dopadne...potom napisem....

lubka78
10. jún 2009

prajeme vsetko naj Lucinke k 8 mesiacikom 😉
flow..tebe krasne narodeniny a vsetko zleeeeeeeeeeee nech ta zdaleka obchadza 😉

lubka78
11. jún 2009

DOBRE RANKO 🙂
posledna aj prva 😅
zabudla som vcera na Amandu, tak vsetko len to naj, naj 😉

mihanka
11. jún 2009

ahojte...
flow, drzime dnes palce, nech to Krasomilka znasa aspon tak aj lepsie ako Simi.. 😉

vseeeeetko naj naj k dnesnym 8 mesiacikom nasmu kvietku Margaretke 😵 a tiez zofineckinej Eliske... 😉

bibka333
11. jún 2009

ahojte mamky oslavencom všetko najlepšie 🙂
noc celkom sa dalo len 2 krat plac neviem prečo asi naozaj zubky 🙂 my mame dnes stretko Breznanky tak sa tesim uz mam poriadene mala tu lozi a ja netujem ale idem si este daco porobit pa babulky a prijemny slnecny dnik 🙂

mihanka
11. jún 2009

bibka, my noc otras, simi plakalaaa v noci, som dost unavena, vsetko ma boli... chcela som ist von, ale asi idem valat sunky... 😖
tie prve zubky su fakt patalia... simi je revko, mame mokry gauc od slin... 😒

bibka333
11. jún 2009

mihanka viem o com hovoris daj si domacu siestu a oddychuj aj ked je pekne maminky musi byt v pohode

luciabah
11. jún 2009

ahojte

mihus dakujeme, uz je z nej velka baba 😀
my sme dnes vstavali o pol piatej, dali mliecko a zobrala som malu k sebe do postele, a ona aaaakala, kopala ma do brucha a masirovala tvar a ja driemala, potom sa vykakala a trochu este zdriemla do siestej. teraz ma za sebou pol hodinku spanku a fungujeme dalej. ideme sa poprechadzat, a poobede pozriet tetu do hospicu.
papa

bianca
11. jún 2009

nazdar.Co tu nove?Ked sme u nasich vobec nemam cas na MK

mihanka
11. jún 2009

lucia, simi spi s nami kazde rano, dnes to bola ozaj bieda, bola od 2 hore, tak bola pri mne, strhavala sa zo spanku, ale spinkala potom do 7, ale tie kopance a natahovanie frnaku poznam... 😀 ako sa ma teta?
ja idem uvarit rizoto, vyvesat pracku a poobede pojdem do parku, tam je tak prijemne... 😵

bian, ahoj...

flow333
autor
11. jún 2009

mamky dajte radu....kedy drobcekovia placu pri zubkoch? ja ten nas uz vidim, aj dasienko je uz take drsne, ale okrem slintania alias buldog...nic
😀

mihanka
11. jún 2009

flow a naco chces radu, ked ti mala neplace??? skor porad ty, ked nam mrncoskovia placu?? 😀

horalka777
11. jún 2009

Ahojte, ako dobre, ze som vcera upratala kvoli navsteve, dnes relaxujem 😎

Bian, je tu tak trochu uhorkova sezona 😀

Aj ja grtulujem vsetkym oslavencom. Ozaj, neviete niekdo co je s ques? Nejako tu absentuje..

horalka777
11. jún 2009

gratulujem 😝 preklep se vloudil..

flow, no cista provokacia, bud rada, ze len slinta a neries 😀
Nasa uz tymi dvoma spodnymi tesakmi robi ryhy na nabytku 😅

geveva
11. jún 2009

ahojky my už máme taky napůlk zoubek venku naštěstí malá neplač ale budí sečastěji v noci asi tak
3x no jak ste na tom vy holky

geveva
11. jún 2009

horal o myzatím slintáme jen postýlku ale kousat by už taky chtěla

flow333
autor
11. jún 2009

ta ja cakam, kedy bude plakat a nic...aj spinka tak ako doposial....tak asi u nas to ma iny priebeh...

sprava z rehabky: fyzioterapeutka ma velmi potesila, ked povedala, ze je to krasne, zdrave babo, len, ze je tak inteligentna, ze si dokaze relaxovat, je to emocny zlozvyk, tak skusime to svalstvo spevnit, aj ked ona povedala, ze by vobec necvicila, ze z toho vyrastie...ale dala nam jeden cvik...inak som jej vyrozpravala cely pribeh s neurologie a epilepsie a lieky a vsetko, tak povedala, ze sa divi, ze ako moze jeden lekar nieco take povedat len tak z brucha... 😠 takze tak, dnes este raz pocvicime a zajtra sa pojdeme ukazat o pol11tej, ze ako sme sa pochopili... tak ma aspon upokojila...

horalka777
11. jún 2009

flow super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre