Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
28. jún 2009

ja som vam zavidela tie kukuricne chrumky , ale vcera sme dostali plne vrece 😀 tak sa tesim a najviac princatko 😵 😵 😵 skusali sme tiez chlebovu korku , tu skor len tak zuzle, kuse a potom vypluva ...a detske keksy , no pribehy neskutocne..., moj otec je uz zo mna nestastny, vzdy malemu nieco kupi a ja to zahadzujem 😖 ma ma za blbku oco, ze sak je tam napisane od 6 mesiacov !!! 😀 😀 😀
teplota bola o 13 zase 37,9 dala som sirupcek panadol baby , je pisany skoro na vsetko, na bolest zubkov, na teplotu, na prechladnutie 😅 😕 Luci nie je to neake divne ? a nie je to moc sladke ??? sirup na kasel nemali iba neake kvapky Sinecod 😨 poznas ? vdaka za pomoc babulky 🙂

bianca
28. jún 2009

huraaaaa huraaaaaa huraaaaaaa Barborka sa vie sama posadit huraaaaaa huraaaaaaaa huraaaaaaaaa

henri001
28. jún 2009

hurrraaaa hurraaaaaa hurraaaaaa 😀 gratulejsn 😵 😵 😵

bianca
28. jún 2009

dikejsn 😀

luciabah
28. jún 2009

henri, panadol je sice sladucky, ale mne aj tak nechuti 😝 😝 je to vlastne ako dospelacky paralen. ak nebudu klesat teplotky, skusit este skombinovat s inym sirupom a zabaly pri 39, ale to u vas nebude. 😉
a nebudete mat aj vy tu 6. chorobu ako sme mali my. a henri, ak bude zajtra viacej kaslat, chodte k dr. ja viem ze si pisala ze je na dovolenke ale niekto ju musi zastupovat.aby vam to nezislo na plucka ako nam ked sme boli malicky

bianca
28. jún 2009

juj decka mala mi teraz sama od seba zaspala v postielke.Asi budem mat dnes nocnu

henri001
28. jún 2009

lucka dakujem, som velmi rada , ze ta tu mame , uz som ti to pisala , ale fakt je to uzasne ...teraz ako sa zobudil som dala prvy krat mucosolvan junior ,(nakoniec sme zohnali ) dam mu este v noci a rano ...myslis ze uz by sa mal kasel utisit ? a ak nie , tak hned doobeda letiet k dr alebo pockat do utorka rana 😕 mne sa zda ze tak 3 dni kym to prejde je ok 😨 chjoj ma take smutne ocicka, ajked sa usmieva... a ci je to 6 choroba, to zisti asi len dr, vsak ?

bianca
28. jún 2009

henri dobry je aj hedelix ale on je strasne sladky

henri001
28. jún 2009

dakujem bianca, uz nebudem asi ale menit, som rada ze sme zohnali dnes aspon mucosolvan ... mame 38,3 (po odcitani 0,5) dala som panadol aj muco a sedka tu jak maly budha pri mne...

mihanka
28. jún 2009

henri, nech vam to coskoro prejde a snad to nebude nic vazne... srdiecko nase... 😔
aj ja som rada, ze tu mame lucku... 😵
my sme len teraz prisli domov...

luciabah
28. jún 2009

henri, zlatko bude to o.k, teraz sup do postielky. a veeeela tekutin, ak nechce pit z flasky, tak po lyzickach, alebo poharik, teraz MM nestaci. ak nezaberie panadol, skuste este ibuprofen sirup. tak ako som pisala par stranok dozadu, ak mas doma len panadol, a teplota neklesne, skus dat aj po 4 hodinach / vynimocne sa to moze/ ale ak mas doma ibuprofen alebo ibalgin sirupcek detsky, tak ten mozes dat aj 1 hodinu po panadole aby klesla teplotka. a zabaly len na hrudnicek, nie rucky a nozky. ja nechcem malovat certa na stenu, ale radsej pisem dopredu.
a 6.chorobu ti dr. nezisti, lebo je to herpesvirus a teda max. vam zoberie krvicku z prsteka na CRP aby zistila, ci tam nie bakteria. ale posudis rano podla kasla /ak bude kaslat viacej alebo bude horsi kasel/ tak k dr. alebo vysoke teploty

lubka78
28. jún 2009

ahojte 😉
henri...chudacik Henry chorucky....nech vam to skoro prejde 😉 ..inak z mojich skusenosti, suchy kasel moze byt aj z teploty, alebo to moze byt napr. aj angina (Filip to mal takto naposledy a pritom vobec neodmietal ani jest ani pit ani nepovedal, ze ho boli hrdlo 😒 ) a s mucosolvanom mam dobre skusenosti, tak vam hadam zaberie...tak drzim palce, nech to nie je nic vazne, prip. len nejaka siesta choroba
lucka...fakt super ze nam vzdy tak dobre poradis 😉
bia....velke gratulacie Barborke 😉 😵
silvi...vitaj spat z dovolenky 😉

lubka78
28. jún 2009

bibka...dakujeme, dufam, ze to co nevidiet bude za nami 😉
phoebs...ani nemam chut vyjadrovat sa k takym diskusiam, vlastne k takym mamickam, ktore v podstate ublizuju svojim detom....ja mam asi stastie, ze moja mama mi do toho vobec nerozprava, ale ani nema na to priestor, kedze je daleko a svokrovci su tiez daleko, tak v tomto mame pokoj a robime si to podla seba 😉

lubka78
28. jún 2009

my mame tiez doma dobre mrncadlo, kedze je na obzore 4.zub...som zvedava kedy vylezie 😅 a ja som akurat dnes dostala mrchu 😠 takze este aj to ma...

bianca
28. jún 2009

jej tu je zivo

bibka333
28. jún 2009

ahojte Barboke gratulujem k prvemu posadeniu 🙂 Eliška sa dnes rozrešnila mame aj video a vieme tap tap tapušky babenky ako dam video na youtube dakujem . Prinčiatku posielame uzdravovacie pusinky idem pod sprchu a hajkat pa

bianca
28. jún 2009

lubka a bibka dakujeme

inak my sa ideme za chvilku kupat.Kedze moje trestidlo male neplanovane zaspalo o 18:30 a zobudilo sa o 19:30 pravidelne papu a spanok po 20 hod neprichadzal v uvahu.Kukam slunce seno a cez reklamu ju hodim do vane

question
28. jún 2009

ahojte mamulky.
juuj princatko henry,nech sa da rycholo doporiadkua nech neteplotkujete velmi... davaj pozor na drobceka..
bia gratulujeme k takemu vykonu🙂
ja som prave zbastila 2 cokolady mozem ist buvat 😉
p.s. Mata so Sebkom siiicko ok 😉
dobru noc..

luciabah
29. jún 2009

dobre ranko

henri ako princiatko? aka bola teplotka, teda dufam ze nebola.

my noc hruza, ale dala som kaficko a malinka je teraz ranko smejko, takze energia doplnena. hlavne ze gretulka je vyspinkana.

mihanka
29. jún 2009

ahojte...
luci, u nas podobne... nechce sa ti poobede do bb? 😵 a mohli by sme dat aj bb ministretko... 😵

aj ja som prisla kvoli Henrymu, upratovaci den mam...

henri001
29. jún 2009

lasky , v noci bola znova okolo 1 sa zobudil , az tak horuci sa mi nezdal, ale dala som panadol a tak isto proti kaslu ...teraz sme bez teploty , ale kasleme , ideme okolo 12 k dr ... v noci sa chcel velmi velmi hrat, no mala som co robit udrzat ho v posteli ...napisem vam potom ,dakujem ze mi pomahate 🙂 krasny den vsetkym 😵

bibka333
29. jún 2009

ahojte maminky Henri som rada ze princiatko bez teploty . Naš Adrian včera padol a dnes sa nepostavil na nohu ☹ tak mm isiel na chirurgiu tak som netrpezliva uz som im volala ze je tam vela ludi som nervozko 😠

luciabah
29. jún 2009

henri, si ma potesila ze teraz bez teploty.potom napis ako pokracujete a co u dr.
mihus, dnes poobede sa mi neda, idem s maminkou na muzikal mnisky, tak musim vsetko matinkovi nachystat na uspavanie a aj seba musim nachystat. ale co tak v stredu?
bibka, dufam ze adrianova nozka bude o.k.

my sme spali 15min. a zobudil nas dedinsky rozhlas, takze nervozny sme 😠

bibka333
29. jún 2009

adrianko začal dobre prazdniny noha v sadre ☹

mihanka
29. jún 2009

bibka, to ma mrziii... ☹ to bude pre neho otrava...

luci, uvidime co bude v stredu... 😉

henri som rada, ze bez teploty, drzim palce u dr...

lilyk
29. jún 2009

Ahojte 😉
Adkovi prajeme vela sil s hnusnou sadrou 😒 nech sa rychle zahoji a sadra vyhodi 😉
a Henrymu rychle uzdravenie, ja by som si trufla povedat ze ta chorobka zacala zo zubov, vobec by sa sa nedivila keby mu coskoro vyrazila stolicka 😉

emaso
29. jún 2009

ahojte,sa idem pripomenut ze dnes slavime,bo my tu na konci mesiaca-na pokraji zaujmu 😀 😀 😀 no ale teraz vazne,vsetko naj prajeme aj spoluoslavencovi Miskovi bodkovanemu 🙂 dnes mame veeeeeelku akciu pobede dajake narodky(moj drahy bracho)dajaky Petrovia Pavlovia aj jedna Petra sa nasla v rodine tak bude veseloooooooo,snad aj daco nafotim aby sme ukazali ako sme zas narastli 😉

chorobkam prajeme skore uzdravenie,my sa zatial drzime klop,klop,len sme neustale spotenky,cely chrbatik mokry,ci oblecena ci hola vsetko jedno tak dufam ze daco nechytime 😒

a nelozime furt a asik ani nebudeme,vidim to tak ze Ella po vzore svojich surodencov sa jedneho pekneho dna postavi a rovno odkraca 😀 uz sa tesim ako sa mi na prechajde rozutekaju,jasne ze kazda na inu stranu 😝
a zaujimave je ze hoci je na brusku cez den nerada celu noc tak prespinka,pripadne aj kolienka pod seba,ritu vystrci,len ju dokola otacam 😝

a Samko ma prve vysvedcenie za sebou,absolvoval pripravku s vyznamenanim a od septembra nastupuje do 1 roc. ZUS ,cmaradlo moje 🙂

bibka no fakt super zaciatok prazdnin 😝 tak len si ho teraz ofukujte ,synacika 🙂

luci mestsky rozhlas aj ja zboznujem 😠 len co Ella zavrie oci uz huci ze "podnikatel z Polska predava jablka"a podobne hovadiny 😝

prajem vsetkym krasny den,pa

bianca
29. jún 2009

cus

v prvom rade gratulujemm Elluske a Miskovi

u nas noc total v pohode no den hruza.Mala zasa odmieta mlieko.Rano som ju potom ukecala na kasu a teraz zasa aspon troska vyzivy.No des.Fialova,slzy velke ako hrachy.To zas bude.Chcem ist do obchodu a stale prsi.Sa zblaznim.Chcem jej ist skusit kupit rozok.Uvidime.Mam z tych vajec depku.Kto vie od kedy sa moze vaj.bielko?

lubka78
29. jún 2009

ahojte 😉
DAKUJEME za gratulacie 😉
ema....no mas pravdu, my tak oslavujeme na chvoste 😀 ....tak vsetko naj, naj spoluoslavenkyni Elinke 😉 😵 aj nas Misko v poslednom case spava na brusku obcas s vystrcenou ritkou, ale my zas len cez den takto 😅
a gratulujeme Samkovi k prvemu vysvedcku 😉
bibka ☹ a pozdravujeme Adrianka, ze to rychlo zbehne a aspon na tieto prazdniny tak skoro nezabudne 😅
bia...tak skuste rozok, podla mna by jej to nemalo uskodit (myslim kvoli bielku), predsa len v rohlikoch a pecive tych vajec nie je vela...a mam tabulku na stravovanie, v ktorej je pisany vajecny bielok od 1 roka 😉

lilyk
29. jún 2009

Elinke a Miskovi prajeme vsetuuuucko naj naj naj 😵
..bielko nam bolo pri Majkovi povedane od 1 roka 😉
ja to vedela, uz sa blizi dazd 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre