• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
ja som vam zavidela tie kukuricne chrumky , ale vcera sme dostali plne vrece :grinning: tak sa tesim a najviac princatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skusali sme tiez chlebovu korku , tu skor len tak zuzle, kuse a potom vypluva ...a detske keksy , no pribehy neskutocne..., moj otec je uz zo mna nestastny, vzdy malemu nieco kupi a ja to zahadzujem :confounded: ma ma za blbku oco, ze sak je tam napisane od 6 mesiacov !!! :grinning: :grinning: :grinning:
teplota bola o 13 zase 37,9 dala som sirupcek panadol baby , je pisany skoro na vsetko, na bolest zubkov, na teplotu, na prechladnutie :sweat_smile: :confused: Luci nie je to neake divne ? a nie je to moc sladke ??? sirup na kasel nemali iba neake kvapky Sinecod :fearful: poznas ? vdaka za pomoc babulky :slight_smile:
28. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaa huraaaaaa huraaaaaaa Barborka sa vie sama posadit huraaaaaa huraaaaaaaa huraaaaaaaaa
28. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurrraaaa hurraaaaaa hurraaaaaa :grinning: gratulejsn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikejsn :grinning:
28. jún 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, panadol je sice sladucky, ale mne aj tak nechuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to vlastne ako dospelacky paralen. ak nebudu klesat teplotky, skusit este skombinovat s inym sirupom a zabaly pri 39, ale to u vas nebude. :wink:
a nebudete mat aj vy tu 6. chorobu ako sme mali my. a henri, ak bude zajtra viacej kaslat, chodte k dr. ja viem ze si pisala ze je na dovolenke ale niekto ju musi zastupovat.aby vam to nezislo na plucka ako nam ked sme boli malicky
28. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj decka mala mi teraz sama od seba zaspala v postielke.Asi budem mat dnes nocnu
28. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka dakujem, som velmi rada , ze ta tu mame , uz som ti to pisala , ale fakt je to uzasne ...teraz ako sa zobudil som dala prvy krat mucosolvan junior ,(nakoniec sme zohnali ) dam mu este v noci a rano ...myslis ze uz by sa mal kasel utisit ? a ak nie , tak hned doobeda letiet k dr alebo pockat do utorka rana :confused: mne sa zda ze tak 3 dni kym to prejde je ok :fearful: chjoj ma take smutne ocicka, ajked sa usmieva... a ci je to 6 choroba, to zisti asi len dr, vsak ?
28. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri dobry je aj hedelix ale on je strasne sladky
28. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bianca, uz nebudem asi ale menit, som rada ze sme zohnali dnes aspon mucosolvan ... mame 38,3 (po odcitani 0,5) dala som panadol aj muco a sedka tu jak maly budha pri mne...
28. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, nech vam to coskoro prejde a snad to nebude nic vazne... srdiecko nase... :pensive:
aj ja som rada, ze tu mame lucku... :dizzy_face:
my sme len teraz prisli domov...
28. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, zlatko bude to o.k, teraz sup do postielky. a veeeela tekutin, ak nechce pit z flasky, tak po lyzickach, alebo poharik, teraz MM nestaci. ak nezaberie panadol, skuste este ibuprofen sirup. tak ako som pisala par stranok dozadu, ak mas doma len panadol, a teplota neklesne, skus dat aj po 4 hodinach / vynimocne sa to moze/ ale ak mas doma ibuprofen alebo ibalgin sirupcek detsky, tak ten mozes dat aj 1 hodinu po panadole aby klesla teplotka. a zabaly len na hrudnicek, nie rucky a nozky. ja nechcem malovat certa na stenu, ale radsej pisem dopredu.
a 6.chorobu ti dr. nezisti, lebo je to herpesvirus a teda max. vam zoberie krvicku z prsteka na CRP aby zistila, ci tam nie bakteria. ale posudis rano podla kasla /ak bude kaslat viacej alebo bude horsi kasel/ tak k dr. alebo vysoke teploty
28. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
henri...chudacik Henry chorucky....nech vam to skoro prejde :wink: ..inak z mojich skusenosti, suchy kasel moze byt aj z teploty, alebo to moze byt napr. aj angina (Filip to mal takto naposledy a pritom vobec neodmietal ani jest ani pit ani nepovedal, ze ho boli hrdlo :unamused: ) a s mucosolvanom mam dobre skusenosti, tak vam hadam zaberie...tak drzim palce, nech to nie je nic vazne, prip. len nejaka siesta choroba
lucka...fakt super ze nam vzdy tak dobre poradis :wink:
bia....velke gratulacie Barborke :wink: :dizzy_face:
silvi...vitaj spat z dovolenky :wink:
28. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka...dakujeme, dufam, ze to co nevidiet bude za nami :wink:
phoebs...ani nemam chut vyjadrovat sa k takym diskusiam, vlastne k takym mamickam, ktore v podstate ublizuju svojim detom....ja mam asi stastie, ze moja mama mi do toho vobec nerozprava, ale ani nema na to priestor, kedze je daleko a svokrovci su tiez daleko, tak v tomto mame pokoj a robime si to podla seba :wink:
28. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez doma dobre mrncadlo, kedze je na obzore 4.zub...som zvedava kedy vylezie :sweat_smile: a ja som akurat dnes dostala mrchu :angry: takze este aj to ma...
28. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tu je zivo
28. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Barboke gratulujem k prvemu posadeniu :slight_smile: Eliška sa dnes rozrešnila mame aj video a vieme tap tap tapušky babenky ako dam video na youtube dakujem . Prinčiatku posielame uzdravovacie pusinky idem pod sprchu a hajkat pa
28. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka a bibka dakujeme

inak my sa ideme za chvilku kupat.Kedze moje trestidlo male neplanovane zaspalo o 18:30 a zobudilo sa o 19:30 pravidelne papu a spanok po 20 hod neprichadzal v uvahu.Kukam slunce seno a cez reklamu ju hodim do vane
28. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky.
juuj princatko henry,nech sa da rycholo doporiadkua nech neteplotkujete velmi... davaj pozor na drobceka..
bia gratulujeme k takemu vykonu:slight_smile:
ja som prave zbastila 2 cokolady mozem ist buvat :wink:
p.s. Mata so Sebkom siiicko ok :wink:
dobru noc..
28. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

henri ako princiatko? aka bola teplotka, teda dufam ze nebola.

my noc hruza, ale dala som kaficko a malinka je teraz ranko smejko, takze energia doplnena. hlavne ze gretulka je vyspinkana.
29. jún 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
luci, u nas podobne... nechce sa ti poobede do bb? :dizzy_face: a mohli by sme dat aj bb ministretko... :dizzy_face:

aj ja som prisla kvoli Henrymu, upratovaci den mam...
29. jún 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasky , v noci bola znova okolo 1 sa zobudil , az tak horuci sa mi nezdal, ale dala som panadol a tak isto proti kaslu ...teraz sme bez teploty , ale kasleme , ideme okolo 12 k dr ... v noci sa chcel velmi velmi hrat, no mala som co robit udrzat ho v posteli ...napisem vam potom ,dakujem ze mi pomahate :slight_smile: krasny den vsetkym :dizzy_face:
29. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky Henri som rada ze princiatko bez teploty . Naš Adrian včera padol a dnes sa nepostavil na nohu :frowning2: tak mm isiel na chirurgiu tak som netrpezliva uz som im volala ze je tam vela ludi som nervozko :angry:
29. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri, si ma potesila ze teraz bez teploty.potom napis ako pokracujete a co u dr.
mihus, dnes poobede sa mi neda, idem s maminkou na muzikal mnisky, tak musim vsetko matinkovi nachystat na uspavanie a aj seba musim nachystat. ale co tak v stredu?
bibka, dufam ze adrianova nozka bude o.k.

my sme spali 15min. a zobudil nas dedinsky rozhlas, takze nervozny sme :angry:
29. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianko začal dobre prazdniny noha v sadre :frowning2:
29. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka, to ma mrziii... :frowning2: to bude pre neho otrava...

luci, uvidime co bude v stredu... :wink:

henri som rada, ze bez teploty, drzim palce u dr...
29. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Adkovi prajeme vela sil s hnusnou sadrou :unamused: nech sa rychle zahoji a sadra vyhodi :wink:
a Henrymu rychle uzdravenie, ja by som si trufla povedat ze ta chorobka zacala zo zubov, vobec by sa sa nedivila keby mu coskoro vyrazila stolicka :wink:
29. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,sa idem pripomenut ze dnes slavime,bo my tu na konci mesiaca-na pokraji zaujmu :grinning: :grinning: :grinning: no ale teraz vazne,vsetko naj prajeme aj spoluoslavencovi Miskovi bodkovanemu :slight_smile: dnes mame veeeeeelku akciu pobede dajake narodky(moj drahy bracho)dajaky Petrovia Pavlovia aj jedna Petra sa nasla v rodine tak bude veseloooooooo,snad aj daco nafotim aby sme ukazali ako sme zas narastli :wink:

chorobkam prajeme skore uzdravenie,my sa zatial drzime klop,klop,len sme neustale spotenky,cely chrbatik mokry,ci oblecena ci hola vsetko jedno tak dufam ze daco nechytime :unamused:

a nelozime furt a asik ani nebudeme,vidim to tak ze Ella po vzore svojich surodencov sa jedneho pekneho dna postavi a rovno odkraca :grinning: uz sa tesim ako sa mi na prechajde rozutekaju,jasne ze kazda na inu stranu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zaujimave je ze hoci je na brusku cez den nerada celu noc tak prespinka,pripadne aj kolienka pod seba,ritu vystrci,len ju dokola otacam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Samko ma prve vysvedcenie za sebou,absolvoval pripravku s vyznamenanim a od septembra nastupuje do 1 roc. ZUS ,cmaradlo moje :slight_smile:

bibka no fakt super zaciatok prazdnin :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak len si ho teraz ofukujte ,synacika :slight_smile:

luci mestsky rozhlas aj ja zboznujem :angry: len co Ella zavrie oci uz huci ze "podnikatel z Polska predava jablka"a podobne hovadiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prajem vsetkym krasny den,pa
29. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cus

v prvom rade gratulujemm Elluske a Miskovi

u nas noc total v pohode no den hruza.Mala zasa odmieta mlieko.Rano som ju potom ukecala na kasu a teraz zasa aspon troska vyzivy.No des.Fialova,slzy velke ako hrachy.To zas bude.Chcem ist do obchodu a stale prsi.Sa zblaznim.Chcem jej ist skusit kupit rozok.Uvidime.Mam z tych vajec depku.Kto vie od kedy sa moze vaj.bielko?
29. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
DAKUJEME za gratulacie :wink:
ema....no mas pravdu, my tak oslavujeme na chvoste :grinning: ....tak vsetko naj, naj spoluoslavenkyni Elinke :wink: :dizzy_face: aj nas Misko v poslednom case spava na brusku obcas s vystrcenou ritkou, ale my zas len cez den takto :sweat_smile:
a gratulujeme Samkovi k prvemu vysvedcku :wink:
bibka :frowning2: a pozdravujeme Adrianka, ze to rychlo zbehne a aspon na tieto prazdniny tak skoro nezabudne :sweat_smile:
bia...tak skuste rozok, podla mna by jej to nemalo uskodit (myslim kvoli bielku), predsa len v rohlikoch a pecive tych vajec nie je vela...a mam tabulku na stravovanie, v ktorej je pisany vajecny bielok od 1 roka :wink:
29. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elinke a Miskovi prajeme vsetuuuucko naj naj naj :dizzy_face:
..bielko nam bolo pri Majkovi povedane od 1 roka :wink:
ja to vedela, uz sa blizi dazd :unamused:
29. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok