Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
29. jún 2009

lilyk..dakujeme 😉

mihanka
29. jún 2009

vsetko naj Ellinke a Miskovi, nech ste zdravi... 😉

bibka333
29. jún 2009

elinke a miskovi vsetko najlepsie

lubka78
29. jún 2009

mihan, bibka..dakujeme 🙂

lubka78
29. jún 2009

nasla som tu tabulku na stravovanie, podla ktorej sa v podstate aj ja riadim
http://www.baby-shop.sk/component/option,com_fi...

lubka78
29. jún 2009

pozeram, ze to nefunguje celkom
musite si tam kliknut na Poradna/Stravovanie/Pravidlá stravovania dojciat

lubka78
29. jún 2009

ja mam presne tuto tabulku vystrihnutu z Mama a ja
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10838

lubka78
29. jún 2009

a este som nasla celkom dobru tabulku, kde je celkom dobre rozpisane ktore potraviny sa mozu od ktoreho mesiaca
http://www.kojeni.net/prikrmy.php

henri001
29. jún 2009

Eli a Misi gratulenzi 😵 😵 😵
tak my nalez na prieduskach ziadny, iba trosku bilele nieco v krku ...poradila mi to co vy, striedat ibalgin sirup s panadolom a vraj ked chcem, mozeme aj ten mucosolvan 😅 teraz teplotka stale iba zvysena , takze sme radi , u dr a ni v cakarni ani raz nezakaslal 😕 betar jeden 😀
bibka no to je teda zac prazdnin 😖 chudatko ...

luciabah
29. jún 2009

henri... super, si ma potesila, ze priedusky o.k.bmyslim na vas od rana.

ema.... a kde si zase bola tak dlho. a elinke vsetucko naj k 8. mesiacikom 😉

bibka... aspon sa ti adko nebude tarat 😉 ale vazne, je mi luto

bia... ja viem ze bielko az po roku, ale pecivko je dovolene, a viem ze je tam aj bielko ale bezvajecne pecivo asi nie je 😀

flow333
autor
29. jún 2009

ahojte maminky, akosi nemam cas na kona ked je vonku tak pekne 😀 😀 😀 vsetky chorobky rychlo prec....juj princatko jedno, nestras nas, po prichode z usa horucky..... 😒 😒 😒 som sa zlakla, ze prasiaka si priniesol fesak... 😒 😒 😒 😒 uf ale tesim sa, ze je to len take nic...henri a pha, nic z nej, drahy dostane 10dni dovcu jedine od 20ho, cize uz od 17ho niekam padame...kam to este nevieme...joj som chcela byt trosku s vami kocky, no tak snad nabuduce sa to podari a vidime sa predsa v larione...aj ked predpremiera v phe by bola supis 😎 ale co uz...nekdy priste

flow333
autor
29. jún 2009

mamky dajte typa a harmonogram, co kedy papate....my rano mliecko, desiata nechce ovocie ani za boha, pluje to po mne...stavu este spapa ale jabko ani nahodou 😢 banan, piskota nic....obed zelenina plna miska a zapije mlieckom, potom mliecko na olovrant a vecera mlieko....nic ine zatim nepapame....kasu alebo vlocky, neviem co mam davat dalej?????

henri001
29. jún 2009

flow my rano ovsena kasa a na desiatu bud doje kasu alebo ovocie a velmi ho lubi, sam si pyta , ked nieco papam ja , (aj si uz okrem babana vie odhryznut aj z jablcka ci hrusky) obed zeleninka varena alebo sklicko hipp bio , na olovrant tiez neake ovocie, niekedy s detskym sucharom , tutovka je avokado a vecer uz iba mliecko , ale su dni ked ne

henri001
29. jún 2009

ked nechce moc papat, tak vtedy poobede zje sklicko a inak len mliecko 😒

mihanka
29. jún 2009

my ranajky ovsena kasa + vzdy jablcko alebo banan alebo hruska do toho
desiata mliecko
obed zeleninka masko, pred spanim mliecko potom (kedze posledne chodi spat poobede dost neskoro)
olovrant vzdy ked vstane, ovocie, ovocie + suchar, piskota...
vecer mliecko, noc mliecko mliecko mliecko mliecko... 😅

bianca
29. jún 2009

my
8 hod mlieko
11 hod ovocna vyzivka alebo ovocie alebo oboje
14 hod zemiaky,zelenina masko (v piatok zltok)alebo ked vystraja tak mlieko
17hod mlieko alebo naopak hlavne jedlo
20-21 hod mlieko a dobru noc

cez den do nej tlacim cajik a niekedy dostane chrumky

az teda na dnesok lebo to je silene co robi.Vidi flasu a jaci ako tur ale to nie je 1x takze .... momentalne sedi na posteli s hrncekom vody a 1x v zivote tlaci rohlik a nesmierne ju to bavi

inak nas nakup v obchode (boli sme tatkovi Petrovi kupit 2kg zmzliny ked ma sviatok)mala stratila topanocku.Cely cas ich skopavala a ja som jej ich davala nazad lebo predsa klima a bolo tam dost chladno az sme ju nakoniec stratili.Skusim tam zajtra alebo pozajtra zajst ci sa nenasla.Boli to nase najoblubenejsie a najviac milovane a nosene capacky tak mi je luto.Po prichode domov som na malu spustila vychovny monolog ako moja mama na mna.No decka,sedela v kociku ani nedychala a mala som pocit ze 1x v zivote pochopila ze spravila nieco zle

lubka78
29. jún 2009

my papame momentalne vselijako, ale vacsinou rano mliecko, desiata ovocie a ked to nevyjde tak ho dam potom na olovrant, na obed zelenina+masko, na olovrant papa ked ho nemal na desiatu, alebo mu dam chrumky alebo keksik a na veceru som teraz zacala davat kasicku a medzitym mliecko, mliecko a ked nechce papat nic tak len mliecko, mliecko a v posledne dni to u nas vyzera len ze mliecko, mliecko a este som zabudla, ze aj v noci mliecko, mliecko 😵 😀 😀 😀

lubka78
29. jún 2009

bia...to ste mali teda nakup...hadam tu topanocku zajtra najdete...aj ja som zistila, ze oni nam potvory male celkom dobre rozumeju, ked chcu 😵 😀

chcela som spytat, hlavne tych co maju 3 a viac zubov, aj vasi drobci skripu zubami? lebo Misko strasne a lezie mi to dobre na nervy 😅

flow333
autor
29. jún 2009

takze kasu....a aku? tie instantne???? ak ano, ktoru davate?

bianca
29. jún 2009

flow ja davam instantnu ale minimalne lebo mala spi aj bez toho

inak decka pozerali ste niekto reflex na markize?

lubik9
29. jún 2009

cafte 🙂
flow..minule som pisala ques aku davam kasu,ale nie na vecer,ale ja to davam na obed (je to nejakych par stran dozadu)
henri..malemu henrymu prajeme skore uzdravenie a aj ostatnym chorym drobcekom
oslavencom vsetko NAJ
lubka.timi tiez mal obdobie,ze kusok skripal zubami..to ked mal spodne dva zubky a sli mu horne jednotky,tak vtedy..ja som ho stale okrikla,ze to nesmie,ale velmi to nepomahalo a potom prestal sam

😵 a mam otazocku: davate niektora drobcekovi cerveny (alebo aj zlty) melon? ako im ho davate,teda po lyzickach,popuceny,... a chuti im?

lubik9
29. jún 2009

..a este nas denny jedalnicek:
6.00 ... mliecko
9.00 ... mliecko
12.00 ... mliecko
12.30 - 13.00 ... obedik - zeleninka,masko (zltok) so zemiacikom alebo s kukuricnou,ryzovou alebo pohankovou kasou
16.00 ... mliecko
16.30 ... ovocie
19.30 ... mliecko
v noci okolo 1.00 mliecko
a v priebehu dna vodicka, obcas kukuricne chrumky

andre
29. jún 2009

nazdar mamky 🙂
tak teda papáte ?
tak aj my 🙂 ... ráno mliečko, desiata ovoce (občas sklíčkové), obed mäsko (vajko), zelenina, olovrant mliečko, véča kaša

no idem dočítať nech som kus v obraze... ale isto dakto slávil, tak týmto drobcom gratulace k výmesačiu 😵 😵

geveva
29. jún 2009

ahojky všem my máme zatím jen dva zoubky ale tlačí se další jak se vám všem daří

bora8
29. jún 2009

kočky tak sa pripájam
ráno medzi 5-6 hod mliečko
potom medzi 8-9 trocha mliečka a rohlík, nikedy šuligance
na obed polievočka- doma varená buď s mäskom a zeleninou alebo so žltkom, potom hippka, alebo sunárek a spol
okolo pol tretej - jogurt - alebo ovocie.... niekedy aj oboje
okolo 5 hodiny mliečko - ale nie veľa
potom tak podzobkáva - šuligance, rohlík.... jablčko
večer po kúpaní okolo 19-20 hod kaša ryžová..... 😉

bora8
29. jún 2009

aha a ešte aby som nezabudla - ovocie len v kúskoch - sklíčko ani za nič - to by ste mali vidieť za ksichty keď som jej to skúšala dať, tak papáme jablčko, banán, broskyňu, nektarinku..... ona si kúsky odvaluje a pomelie to v puse, lebo ešte nemá ani jedného zuba
a pravdaže prevarenú vodu - cez deň a aj v noci.... 😉

bora8
29. jún 2009

a keď už tapetujem.... minule jej stráááášne ale strane moc zachutil melon - taky chladený.....

lubik9
29. jún 2009

bora..a ako si daval ten melon?

lubik9
29. jún 2009

nie daval..ale davala 😉

bora8
29. jún 2009

ja nijako - ona si zobrala sama - nakrájala som si do misky a ona sa načiahla a fuk s ním do pusy.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre