• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
decka kto vsetko davate jogurt???Asi do toho pojdem,Dufam ze jej nic nebude ale max sa asi pos.....
29. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia..ja zatial jogurt nedavam,tak ti neporadim
29. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik nam dr kazala davat od 7 mes ale zatial som sa neodvazila koli alergii

jo a tie co davate aky davate???Holandiu,Activiu alebo aku inu iu???
29. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia..nam vravela,ze ked ho kojim,ze nech pockam s jogurtom,ze aj ked sa moze uz,ale naco...
29. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ten jogurt este nedala, ale citala som ze Holandia je veeelmi dobra..bohuzial v BA som ju nenasla.
my takto:
o 4:30 150ml mliecko
8:00 140ml+kasa kedze s fllaskou sme kamarati neni
11:15 zelenina+maso 250g miska
15:15 jalbkova,banan.marh.vyzivka kedze ovocie nechce az ho zatrasie :confounded:
chrumky, rohlik..malokedy
19:30 210ml mlieko+kasa
a pozor nepijeme nic,este som nedosla nato co by pan kral vypil :unamused:
tot vsio :wink:
29. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia ja danone dobra mama banánový... nie som moc za ale mamina jej to dala a malej strašne zachutil.... nemala žiadne reakcie - 2x som dala aj tú holandiu a tie jej veeeľmi chutili, len u nás ich dostať len v jednej večierke na druhej strane mesta a tam sa mi nechce chodiť
29. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my papame takto 6h mliečko , o9 h mlieco alebo ovesnu kasu z ovocim ,12h varene zeleninka,masko, ryža,zemiacik, 15h mliecko 16 h ovocie alebo vyzivka bud uvarena domka alebo skličko 19 30, 20h mliecko 23 h mliecko, alebo az o 2h mliecko , 6h mliecko alebo skor nasa Eliska papa vsetko a vsetko jej chuti cez den este keksik sunarka :slight_smile:dakujem za adka uz sa dnes nudi a iba papa a papa :slight_smile:
29. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak Bia my pribináčik papáme a radi a ozaj už aj my máme jeden zúbok a sme taký živý skáčeme po postieľke pri všetkom sa vtaviame a dubkáme :grinning:
29. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy ste riadny papkaci :grinning:

ja som sa teraz vratila z muzikalu mnisky II. a bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: ale som skoro nic nevidela, lebo sme sedeli vzadu a ja som zistila ze moj zrak je uuuuplne na h...o a nic nevidim. ale hlavne ze som pocula. no nadhera :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka a tu ovsenu kasu varis, ci mas instantnu?

ja som dnes isla kupit kasu...http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?pageid=99 tu poslednu...osemzrnnu s bifidusom, tak uvidime....

lenze vy skoro vsetky papate prvu davku mliecka okolo 6tej, ale my prve papanie 9.00 - 13.00 zeleninka+masko rozne kombinacie, 17.00 mliecko 210ml a 21.00 mliecko 240ML a spime do rana...tak to je, ze ja jej to nemam kedy dat, é 9tej rano sa napapa a este si zaspi do tej pol 12 a vtedy jej uz nedam, lebo by mi neobedovala a zas poobede jej dat ovocicko o tej 17tej namiesto mliecka? ci ako? ked to mliecko jej staci, nie je hladna....som z toho jelen :confounded:
29. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow ty kokso ti poslem nasu rinceznu na prevychovu.Ze do pol 12.My vstavame okolo 7-8 ,spat sa ide tak na hodinku okolo 12 a potom za medzi 21-24 hodinou.U nas je to velmi nestale.Nasa sova je hrozna
29. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow ovsenu baby som volaka bez nalady :frowning2: ale zajtra ma pozvali z roboty na koniec roka a neviem ci mam ist a nechat mm 2 deti :wink:
29. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nás je to s tým spaním podobné bianca - malá buď ráno spí do 6 alebo 6,30 potom okolo pol 10 zaspí - nikedy na 5 minút a niekedy na 2 hodiny..... potom podľa situácie - dávame ju spať okolo 13, hod ale to spí len 1/2 hodinku a potom keď prídem z práce tak rovno beriem kočíka a idem s ňou na takú hodinovú vychádzku a to spí tak isto asi 1/2 hodinku
29. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to ja si presne podla nej hodinky mozem nastavit....rano vstane a to viem,ze este si hodi slofika....bud hned alebo po hodinke...poobede sa ale spanok nekona....az okolo 7mej si zdriemne taku pol hodku a o 8mej zblnk zblnk do vane....a kedy jej mam davat potom tie desiaty a olovranty:slight_smile:))
29. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibuska to viem, ze ovsenu :grinning: ale aku? instantnu, ci varis???
29. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci :grinning: :grinning: :grinning: asi si kupim cd mnisky, ked si z toho tak krasne uvolnena a vysmiata :grinning: :grinning: :grinning:
flow nie instantnu , normalne vlocky povaris s mieckom alebo ty s UM alebo ako ja s alergenom sojovym vanilkovym mliekom :slight_smile:
29. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a treba ich rozvarit, v zivote som take nerobila... :sunglasses:
29. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow...ja davam instantnu..no mal ju asi 2x aj to nie az tak vela..mam teraz hipp marhulovo-broskynovu, davam ju Filipovi, tak som z nej urobila aj Miskovi :wink: inak sunarky kase su velmi dobre :wink: urcite bude aj ta dobra, co si vybrala ty :slight_smile: kludne jej mozes dat ovocny olovrant o tej 17,00 ked jej davas mliecko a moze ho pripadne zapit mlieckom potom :slight_smile:
luci...sa tesim s tebouuuuuuuuuu, ze bolo supeeeeeeeer :dizzy_face: aj ja by som sla...my sme boli naposledy na Alexandrovcov s maminou, bolo fajn, len cely cas som myslela na deti, lebo akurat obidvaja teplotovali, tak som sa nevedela az tak uvolnit :unamused: :sweat_smile:
29. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, to len varis a varis, kym sa ti neuvaria..nerozvaria, uplne uplne rozvarit sa mi ich este nepodarilo, ale normalne sa ti z toho urobi kasa :wink:
29. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze som trochu poradila, idem do postielky k mojim chlapom :wink:
DOBRU NOC A PEKNE SNICKY :dizzy_face:
29. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, no dnes prva...

mame za sebou kasove ranajky, ale spapali sme asi len polovicu, je to syte...
30. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano.. inak kazda mame iny jedalnicek tusim,niektore maminky davaju vela len mliecko este :wink:
pridam sa.. ranajky mliecko,desiata ovocie(casto davam 100 ovocie od sunaru alebo frutapuru), obed varena zeleninka,v pripade nudze sklicko, olovrant ovocie+piskotka, vecera kasa po kazdom jedle samozrejme mliecko a v noci asi 2 krat mliecko. medzi ranajkami a desiatou trosku rozku, a skusam aj jogurt-zevraj biela activia-so vselicim,alemoc nechuti...
30. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow aku si robila ? instantnu ?
ques , ja viem ze mna do toho nic, ale preco davas jogurt , a hlavne ked kojis :confused:
30. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
henri hej tu instantnu osemzrnnu....a chutila, len je to syte a tym, ze je zvyknuta na mlieko tak spapala asi len polovicu a klasika od 9tej spi...

jogurt? tak mame doma aktiviu bielu....a inak donesiem v auguste na stretko activie???deticky si pochutia.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko

decka prave nam dorazil balicek s MMA.Uplne nadherne riflove laslace.Krasne uplne novucicke i s trickom za cca 100 Kc vratane postovneho.Som happy lebo u nas su laslace na 1 mieste oblubenosti.Nikde nic netlaci

henri ako princatko???

inak nasa bola vcera brutalne nestastna z toho ze sa jej nedarilo posadit.Pred vcerom si sedkala krasne v jednom kuse a od vcera sa akosi nedari.je pravda ze sa par krat buchla a teraz je opatrnejsia.Asi sa nam objavil pud sebezachovy
30. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ako to vlastne je? ako pridavat prikrmy? vtedy pridat, ked nestaci mliecko? ci uz postupne viac zatazovat zaludok? lebo minule, ked sme sa vratili z rehabky, nevarila som a mala aj na obed mlieko, cize cely den bola len na mliecku a stacilo...tak nechapem, ci ju zas moc neprepcham, ked jej budem davat nieco, co este nepotrebuje, resp. nevyzaduje si....pribera, prospieva, nie je tintitko a to len na mliecku a zeleninke....boze to je take komplikovane a rozporuplne, ze som z toho uplne vedla....matka neskusena :grinning:
30. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bia co su laslace? :wink:

joj som zabudla vcera, isli sme tapy tap po 2 popri gauci :grinning: :grinning: :grinning: cize uz robime vsetko.... :grinning:
30. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridala som nejake nove fotky...ak chcete kuk
30. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj nie las ale laclace.Ja som fakt trdlo

flow mala je sikulka
30. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bia...tak trdlo som asi aj ja, neviem co su laclace... typujem nejake volne gate :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok