Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
16. júl 2009

sim, jeeeeeej, tak to o par dni budeme mat rovnako 😀

simona161
16. júl 2009

katka, ale ja ta chapem 🙂 ja som si musela tiez vypocitat kolko vlastne mam 😀 som si nemohla spomenut, ci som 30tku oslavovala tento rok alebo vlani 😀 ale bolo to vlani, tesne pred tym ako som otehotnela 🙂

lubka78
16. júl 2009

katka, tak to si ako moja sestra....cakam kedy ona zahlasi, ze bude svadba a mozno aj babo 😉

simona161
16. júl 2009

lubka, kedy mas narodky? nech ti mozem zagratulovat? 😉

bianca
16. júl 2009

kati pochopim bo ja furt uvazujem ci uz mam 27 alebo nie.Keby sa ma niekto na ulici len tak opytal kolko mam rokov tak niesom schopna odpovedat.Ja som 82-ka tak si o rok soplavejsia

lubka78
16. júl 2009

a vobec, co sa trapit vekom, ja stale vyzeram na 15...sice mozno uz teraz na 17, lebo ked mal Filip rok tak mi mamina suseda povedala, ze vyzeram na 15 😀 😀 😀

lubka78
16. júl 2009

sim....25-ho 🙂

bianca
16. júl 2009

juj decka dnes je tu normalne sranda.Az sa mi nechce koncit.

bru noc

simona161
16. júl 2009

lubka, jula? 29teho bude mat narodky mm...
bian, a kde by si chodila? vsak mi tu robte spolocnost 😀

katkaza
16. júl 2009

moja mama ma mala v 18,takže keď bola v mojom veku,už som chodila do školy...a teraz sa všetci čudujú,že taká mladá a už druhé na ceste 🙂
teraz som si spomenula,že keď sa narodila Kajka som /ne/oslavovala 25...mi to príde,ako keby odvtedy ubehlo 5 rokov

lubka78
16. júl 2009

ano, jula
tak zostan, bia

katkaza
16. júl 2009

no aj ja už bežím,idem rýchlo zaspať,aby sa mohla malá zobudiť 🙂
ona sa v noci preberie,posadí a sa tvári,že jej už spánku stačilo... 😠

simona161
16. júl 2009

katka, lenze ty hrozne mlado vyzeras ... teda na fotkach urcite, nazivo som ta nevidela ... vies ta jedna fotka na FB, si tam s Kajkou ... ja som rozmyslala, ci si to ty, ci nejaka tvoja segra, vyzerate tam ako dve sestry, jedna tak na 15 a kajka babatko 🙂
lubka, budem si pamatat 🙂

lubka78
16. júl 2009

ja niekedy nechapem, ze niektori povedia, ze aku mas mladu mamu...ona bude mat 54...a co ma mat 70 😅 a ked si zoberiem, ze mala vtedy necelych 23, tak to ma vobec nemala skoro 😉

lubka78
16. júl 2009

bia, katka....tak DOBRU NOC A PEKNE SNICKY 🙂

lubka78
16. júl 2009

sim 🙂

simona161
16. júl 2009

moja mama ma 56 a tiez jej to nikto netipuje ...
bian, katka, ak idete spinkat, tak dobru, pokojnu noc vam prajem 🙂
lubka, ked tak rozmyslam, ty mas naskok - mas Filipka 😀

katkaza
16. júl 2009

no ďakujem za kompliment 🙂 možno je to moja segra,ona má 18,vraj sa podobáme...
ja by som bola rada,keby mala moja mama aspoň po 60tke a bola by na dôchodku a celý deň mi pomáhala 🙂 ale to tak skoro nebude 😠
už fakt bežím
tak bru

lubka78
16. júl 2009

sim..no mam naskok, ale len taky mensi 😉 2,5roka nie je vela 🙂 ....niektore moje spoluziacky maju aj 8-9rocni naskok 😅 😀
katka..aj ja by som bola rada, kebyze je moja mama na dochodku, aspon by sme boli viac spolu 😒 ...a dobru

simona161
16. júl 2009

moje aj viac, minule mi jedna pisala, ze jej syn sa narodil v rovnaky den ako Alex, ale o 10 rokov skor 🙂
a odkial ty pochadzas? si pisala, ze aj vasi aj svokrovci su daleko, tak ako ste sa ocitli v NZ?

lubka78
16. júl 2009

ja som prave dozehlila, aj by som mala ist do postele, ale akosi kazdy den taham do polnoci a ako pozeram, tak dnes to nebude inak 😅 a je pravda, ze som s detmi spala asi hodinu 🙂

simona161
16. júl 2009

no ja by som si s mojim synom pospala 😀
tak utekaj, ja pojdem do sprchy a hadam nezaspim, kym pride mm ...

lubka78
16. júl 2009

ja pochadzam z malej dedinky pri Kosiciach a moj muz je z Kosic a nasiel si tu pracu (v NZ) a ja som prisla za nim a uz sme tu 8rokov....a ten 8-9rocny naskok som myslela pred Filipom 😉 a do kelu aka skareda hrubka...(8-9rocni) 😅

lubka78
16. júl 2009

aj ja idem do sprchy 😉 ale najskor idem skontrolovat chlapov

simona161
16. júl 2009

aha, to ma vlastne netrklo, neratala som filipkov vek ... ale mysleli sme na to iste ... a ste teda fakt daleko ...

simona161
16. júl 2009

idem do tej sprchy, tak dobru nocku 🙂

lubka78
16. júl 2009

ja som uz po sprche a uplne mi vyplo, ze mam pradlo v pracke, tak este idem vyvesit a spat 😉
DOBRU NOC 🙂

simona161
16. júl 2009

a mm je doma, zvladol to dnes 🙂 😀 🙂 😀 🙂

lubka78
16. júl 2009

supeeeeeeeeeer 😉 tak si to uzite 😵 😵 😵

gladriel
17. júl 2009

ahojky tak som prva.mala aklurat zbadala ze pc svieti tak sa snazi prepiezt cez chrbat.spali sme super jedli sme z o 7.30.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre