Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
18. júl 2009

mne to nemusis hovorit, ja to mam kazdy den 😉 ked maly spi hodinu, tak ja odrazu neviem co so sebou a jeho chodim kontrolovat, ci zije ... a uz spi maximalne 2xdenne, vacsinou iba raz ... a hovorim, vacsinou tak 20 minut, maximalne do hodiny ... a beha jak raketa a je uplne spokojny ...

katkaza
18. júl 2009

ahoj
my sme mali príšernú noc,bola hore každých 15 minút a potom dve hodiny v kuse...ale dnes sa jej prerezali obidve horné dvojky,tak asi z toho...
keď ste sa bavili o ryži,ja tiež pražím na olivovom oleji...prečo sa to nemá?
my sme v pohybe stále,lebo odkedy sa naučila postaviť,tak sa stavia stále a čo je najhoršie,ona sa rozbehne...proste zabúda,že nevie chodiť 🙂 keď jej dám ruku ma po chvílke pustí...no nenormálne odvážna.A ja zrelá na psychošku 😒

simona161
18. júl 2009

katka, aj ty mas maleho upira? alebo uz ma aj jednotky horne?
ja by som kludne prazila, nevidim v tom problem, ja som sem tam tiez pridala olivovy olej, ked sa mi jedlo zdalo prilis suche ...
a mile mame tie deticky, len kto ma vladat za nimi behat ? 😀

katkaza
18. júl 2009

nie,ona už horné jednotky má 🙂
ja sa teším,kedy začne sama chodiť,ale všetci hovoria,že to bude ešte horšie...lenže ona nechce vôbec loziť ani štvorkovať ani nič také a ja mám niekedy pocit,že už sa "nevyrovnám" 😀

simona161
18. júl 2009

takze Kajka je uz tiez 6zubec? 😉 Alex mal najskor dvojky, potom jednotky ...
a s tym chodenim je to vraj tak, tiez mi kazdy hovori, ze pockaj, ked zacne chodit sam...

lubka78
18. júl 2009

ahojte 😉
akurat som pozerala, co sa stalo na pohode.....hroza ☹ bia, urcite je bracho v pohode a tiez som myslela na horalku

simona161
18. júl 2009

nuz, horalka neodpisuje, ale ja verim, ze je absolutne ok, iba ma ine problemy ako odpisovat na sms 😉

lilyk
18. júl 2009

Kati a ti s nou chodis za ruky?....to radsej nerob, urobis si zbytocne zle..a v podstate aj jej....deti sa vacsinou potom nechcu pustit a trva aj 2,3 mesiace kym sa odvazia same chodit..aby si ju nemusela drzat v 9m tehotenstva...to si neviem predstavit 😅 ....ja som nikdy Majka nedrzala a od postavenia po normalne chodenie trvalo cc mesiac 😉 a mam kamosku a mala chodila za rucicky od 10 mesiaca a sama sa rozhodla pustit az po roku 😝 ...a este som pocula ze niektore deti co chodia za ruky potom chodia s vypulenymi bruskami.

lubka78
18. júl 2009

my za chvilu budeme tiez 6zubci 😵

gratulujeme dnesnemu oslavencovi Brankovi od Nikaz a dodatocne k vcerajsiemu oslavencovi Tomaskovi od Lilyk k 9 mesiacikom 😉 😵

katkaza
18. júl 2009

hej,už je u vás v klube 🙂 najskôr dlho nič a teraz jej stále niečo "vychádza" 🙂
lubka je to des,my to sledujeme už od šiestej,tiež sme v šoku,lebo tam išlo veľa známych a keď sme sa vracali dom,išla trenčianska sanitka...mám z toho zimomriavky ☹

simona161
18. júl 2009

lilyk, ale ako tomu zabranit? aj Alex tak rad cupita, ja sa sice branim, ale nasi a svokrovci, ked ho nechcu nahanat po stvornozky, tak radsej idu hentak ... a mas pravdu, brucho vystrca priserne ☹ ale je fakt, ze on uz sa obcas pridrza iba jednou rukou a obcas sa pusti aj sam, napriklad z jednej strany postielky na druhu prejde ...

bianca
18. júl 2009

juj tak to mi za ruky chodime a neustale.Neda sa inak lebo je riadna hysterka.Len chodit a chodit.Myslim ze ked sa cele generacie co ich vodili za ruky naucili chodit - nauci sa aj nasa.

podla mna je olovovy olej uplne v pohode.Sak sa aj kaze pridavat do jedla.Ja nedavam lebo mala nechce.

horalka sa nam urcite ozve.Normalne ste ma vystrasili lebo ja som fakt nevedela ze ide hrat

lubka78
18. júl 2009

my mame najnovsie pokrok, ze chvilu vydrzi stat bez pridrzania..hlavne ked chce stat a zaroven robit tapi, tapi 😅 😀 ..zistil, ze jednou rukou sa to robit neda 😵 😀

lilyk
18. júl 2009

Simi, neviem ako to robia ine mamicky, ja ked sa postavi ho proste istim zoboch stran,jedna ruka z jednej strany a druha z druhej strany..ked stoji dlho sa zacne rozculovat tak ho dam na styri a ukazem mu nieco ine...tak zabudne...o 5 minut je zase vystverany hore 😀 a tak dokola...mna proste nezaujma ze sa mu to nepaci .....vymyslim nieco ine aby zabudol...ale jasne ze to nemusi platit na ine deti....kazde je ine 😉

lubka78
18. júl 2009

sim..a ako dopadlo stretnutie Alexa s ocinkom?

lubka78
18. júl 2009

nemam take skusenosti s tym chodenim za ruky, Misko chvilu pochodi aj za ruky, ale to je tak, ze mu podam ruku, on mi da druhu a kilometrovy krok dopredu 😀...ale nerobi to casto, vacsinou chce len stat a pridrzat sa niecoho...postavi sa vsade, okolo stolika v obyvacke bezne obieha a ked sa chce premiestnit, tak ide na 4 a odstvornozkuje tam..najnovsie len za Filipom do izby....ako taky psicek...niekedy sa s mm smejeme, ze je ako cvicena opicka, co Filip to aj Misko 😵 😀

simona161
18. júl 2009

lilyk, aha, ale Alex hned od zaciatku zacal aj chodit, najskor do boku pritahoval jednu nozku ku druhej, potom uz sa drzal iba jednou a ide uz dopredu, nie do boku ... a ked ho to omrzi, da sa na styri a odide inde a zase sa postavi a tak dookola ...
lubka, dopadlo to super, maleho som nadranom dala medzi nas, lebo plakal, on sa pretocil a ked sa zobudil hladel na mm a zacal sa smiat a placat ho po tvari a hryzt, co on robi od radosti najnovsie 😉 takze tentokrat fakt super, uplne som bola happy, ked som na nich kukala 🙂

lubka78
18. júl 2009

sim, tak to je supeeeeeeeer 🙂 aj ja mam radost, ked je mm s chlapcami a sa hraju alebo blaznia....vtedy ma to tak hreje pri srdiecku 😵

bianca
18. júl 2009

decka mne kazdy mesiac aj slza ukapne ked MM skonci v praci a mala ho najde az rano.Prebieha to uplne rovnako ako u vas Simi.Ja ale zdrhnem bo mi je fakt do revu z toho

lubka78
18. júl 2009

my sme nieco podobne zazivali s Filipom, kedze v tom case bol mm dost casto v nemecku 😵 ....ale teraz som rada, ze to nemusim zazivat, lebo mne je vzdy tak smutno, ked ho mam prec 😢

lubka78
18. júl 2009

sim...a ty si ako prezivala jeho prichod?...a vobec prezil to tvoj drahy? 😀

simona161
18. júl 2009

lubka, on tu sedi pri mne, teraz vybehol ... napisem neskor, uz ide nazad 😀

lubka78
18. júl 2009

aj moj tu sedi pri mne, vlastne sedi na gauci a pozera telku..dnes normalne nezaspal s detmi 😀

bibka333
18. júl 2009

ahojte kočky ja som sa o tej tragedii na pohode dozvedele od vas ☹ mali sme naštevu tak sme debatili dufam že horalka je v poriadku
simonka tešim sa s vami že ste cela rodinka po kope 🙂

lubka78
18. júl 2009

ja sa s vami lucim a prajem DOBRU NOC A PEKNE SNICKY 🙂

bibka333
18. júl 2009

babenky aj moj je pri mne ale spi 😉 dobru noc pa

phoebe003
19. júl 2009

Fíbí je tu první? přeju dobré ráno všemmm, jaká byla noc? u nás pohoda adámk spinkal celou noc a teď vykřikuje v postýlce a houpe se na čtyrech 😀

bianca
19. júl 2009

hoj

KArol u nas noc tiez v pohode a vzhladom na to aky urevany a ukricany bol den som cakala zasa katastrofu

phoebe003
19. júl 2009

bianca copak bylo barče že plakala? no alespoň že ta noc byla relativně v klidu🙂

phoebe003
19. júl 2009

jo a máme druhej zubák nahoře:o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre