• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
mne to nemusis hovorit, ja to mam kazdy den :wink: ked maly spi hodinu, tak ja odrazu neviem co so sebou a jeho chodim kontrolovat, ci zije ... a uz spi maximalne 2xdenne, vacsinou iba raz ... a hovorim, vacsinou tak 20 minut, maximalne do hodiny ... a beha jak raketa a je uplne spokojny ...
18. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
my sme mali príšernú noc,bola hore každých 15 minút a potom dve hodiny v kuse...ale dnes sa jej prerezali obidve horné dvojky,tak asi z toho...
keď ste sa bavili o ryži,ja tiež pražím na olivovom oleji...prečo sa to nemá?
my sme v pohybe stále,lebo odkedy sa naučila postaviť,tak sa stavia stále a čo je najhoršie,ona sa rozbehne...proste zabúda,že nevie chodiť :slight_smile: keď jej dám ruku ma po chvílke pustí...no nenormálne odvážna.A ja zrelá na psychošku :unamused:
18. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, aj ty mas maleho upira? alebo uz ma aj jednotky horne?
ja by som kludne prazila, nevidim v tom problem, ja som sem tam tiez pridala olivovy olej, ked sa mi jedlo zdalo prilis suche ...
a mile mame tie deticky, len kto ma vladat za nimi behat ? :grinning:
18. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ona už horné jednotky má :slight_smile:
ja sa teším,kedy začne sama chodiť,ale všetci hovoria,že to bude ešte horšie...lenže ona nechce vôbec loziť ani štvorkovať ani nič také a ja mám niekedy pocit,že už sa "nevyrovnám" :grinning:
18. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze Kajka je uz tiez 6zubec? :wink: Alex mal najskor dvojky, potom jednotky ...
a s tym chodenim je to vraj tak, tiez mi kazdy hovori, ze pockaj, ked zacne chodit sam...
18. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
akurat som pozerala, co sa stalo na pohode.....hroza :frowning2: bia, urcite je bracho v pohode a tiez som myslela na horalku
18. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz, horalka neodpisuje, ale ja verim, ze je absolutne ok, iba ma ine problemy ako odpisovat na sms :wink:
18. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati a ti s nou chodis za ruky?....to radsej nerob, urobis si zbytocne zle..a v podstate aj jej....deti sa vacsinou potom nechcu pustit a trva aj 2,3 mesiace kym sa odvazia same chodit..aby si ju nemusela drzat v 9m tehotenstva...to si neviem predstavit :sweat_smile: ....ja som nikdy Majka nedrzala a od postavenia po normalne chodenie trvalo cc mesiac :wink: a mam kamosku a mala chodila za rucicky od 10 mesiaca a sama sa rozhodla pustit az po roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a este som pocula ze niektore deti co chodia za ruky potom chodia s vypulenymi bruskami.
18. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my za chvilu budeme tiez 6zubci :dizzy_face:

gratulujeme dnesnemu oslavencovi Brankovi od Nikaz a dodatocne k vcerajsiemu oslavencovi Tomaskovi od Lilyk k 9 mesiacikom :wink: :dizzy_face:
18. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,už je u vás v klube :slight_smile: najskôr dlho nič a teraz jej stále niečo "vychádza" :slight_smile:
lubka je to des,my to sledujeme už od šiestej,tiež sme v šoku,lebo tam išlo veľa známych a keď sme sa vracali dom,išla trenčianska sanitka...mám z toho zimomriavky :frowning2:
18. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk, ale ako tomu zabranit? aj Alex tak rad cupita, ja sa sice branim, ale nasi a svokrovci, ked ho nechcu nahanat po stvornozky, tak radsej idu hentak ... a mas pravdu, brucho vystrca priserne :frowning2: ale je fakt, ze on uz sa obcas pridrza iba jednou rukou a obcas sa pusti aj sam, napriklad z jednej strany postielky na druhu prejde ...
18. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to mi za ruky chodime a neustale.Neda sa inak lebo je riadna hysterka.Len chodit a chodit.Myslim ze ked sa cele generacie co ich vodili za ruky naucili chodit - nauci sa aj nasa.

podla mna je olovovy olej uplne v pohode.Sak sa aj kaze pridavat do jedla.Ja nedavam lebo mala nechce.

horalka sa nam urcite ozve.Normalne ste ma vystrasili lebo ja som fakt nevedela ze ide hrat
18. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame najnovsie pokrok, ze chvilu vydrzi stat bez pridrzania..hlavne ked chce stat a zaroven robit tapi, tapi :sweat_smile: :grinning: ..zistil, ze jednou rukou sa to robit neda :dizzy_face: :grinning:
18. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, neviem ako to robia ine mamicky, ja ked sa postavi ho proste istim zoboch stran,jedna ruka z jednej strany a druha z druhej strany..ked stoji dlho sa zacne rozculovat tak ho dam na styri a ukazem mu nieco ine...tak zabudne...o 5 minut je zase vystverany hore :grinning: a tak dokola...mna proste nezaujma ze sa mu to nepaci .....vymyslim nieco ine aby zabudol...ale jasne ze to nemusi platit na ine deti....kazde je ine :wink:
18. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim..a ako dopadlo stretnutie Alexa s ocinkom?
18. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam take skusenosti s tym chodenim za ruky, Misko chvilu pochodi aj za ruky, ale to je tak, ze mu podam ruku, on mi da druhu a kilometrovy krok dopredu :grinning:...ale nerobi to casto, vacsinou chce len stat a pridrzat sa niecoho...postavi sa vsade, okolo stolika v obyvacke bezne obieha a ked sa chce premiestnit, tak ide na 4 a odstvornozkuje tam..najnovsie len za Filipom do izby....ako taky psicek...niekedy sa s mm smejeme, ze je ako cvicena opicka, co Filip to aj Misko :dizzy_face: :grinning:
18. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk, aha, ale Alex hned od zaciatku zacal aj chodit, najskor do boku pritahoval jednu nozku ku druhej, potom uz sa drzal iba jednou a ide uz dopredu, nie do boku ... a ked ho to omrzi, da sa na styri a odide inde a zase sa postavi a tak dookola ...
lubka, dopadlo to super, maleho som nadranom dala medzi nas, lebo plakal, on sa pretocil a ked sa zobudil hladel na mm a zacal sa smiat a placat ho po tvari a hryzt, co on robi od radosti najnovsie :wink: takze tentokrat fakt super, uplne som bola happy, ked som na nich kukala :slight_smile:
18. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim, tak to je supeeeeeeeer :slight_smile: aj ja mam radost, ked je mm s chlapcami a sa hraju alebo blaznia....vtedy ma to tak hreje pri srdiecku :dizzy_face:
18. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka mne kazdy mesiac aj slza ukapne ked MM skonci v praci a mala ho najde az rano.Prebieha to uplne rovnako ako u vas Simi.Ja ale zdrhnem bo mi je fakt do revu z toho
18. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme nieco podobne zazivali s Filipom, kedze v tom case bol mm dost casto v nemecku :dizzy_face: ....ale teraz som rada, ze to nemusim zazivat, lebo mne je vzdy tak smutno, ked ho mam prec :cry:
18. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim...a ty si ako prezivala jeho prichod?...a vobec prezil to tvoj drahy? :grinning:
18. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, on tu sedi pri mne, teraz vybehol ... napisem neskor, uz ide nazad :grinning:
18. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj tu sedi pri mne, vlastne sedi na gauci a pozera telku..dnes normalne nezaspal s detmi :grinning:
18. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky ja som sa o tej tragedii na pohode dozvedele od vas :frowning2: mali sme naštevu tak sme debatili dufam že horalka je v poriadku
simonka tešim sa s vami že ste cela rodinka po kope :slight_smile:
18. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa s vami lucim a prajem DOBRU NOC A PEKNE SNICKY :slight_smile:
18. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky aj moj je pri mne ale spi :wink: dobru noc pa
18. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíbí je tu první? přeju dobré ráno všemmm, jaká byla noc? u nás pohoda adámk spinkal celou noc a teď vykřikuje v postýlce a houpe se na čtyrech :grinning:
19. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj

KArol u nas noc tiez v pohode a vzhladom na to aky urevany a ukricany bol den som cakala zasa katastrofu
19. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca copak bylo barče že plakala? no alespoň že ta noc byla relativně v klidu:slight_smile:
19. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a máme druhej zubák nahoře:o)
19. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok