• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
karol no vcera mi uz fakt rupli nervy a riadne.Celi den rvala jak tur.No des.Neviem co jej bolo.Kolko do kopy mate uz zubov?My stale len 2 dolne
19. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bianca my máme jeden dole a jeden se nám tlačí nahoře, takže tak nějak zaokrouhleně máme dva:o)
19. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
Lubka dodatocne dakujeme :wink:ja uz som nemohla vecer odpisat,MM zasadol za pocitac :wink:
u nas je dnes troska lepsie, vratili sme sa z prechadzky ale ten vietor je este stale dost ostry.
Idem dat prvemu papat nech mam jednu varku za sebou :grinning:
Lubi u nas podobne, Tomino prace s tymi mini nozkami za Majkom jak strela, potom sa z toho rehoce :grinning: potom ked ho dohoni ho zacne tahat a Majkovi sa to nie vzdy paci :sweat_smile:
19. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..bia aj jamavam nervy.. neboj..a myslim,ze kazda z nas... :wink:
inakaby sme doplnili statistiku..my me dve spodne 1 a dve vrchne 2,takze sme upiiiir :wink: :wink:
som ani ja nevedela,ze horal mala hrat na pohode :sweat_smile: :sweat_smile: halooo de siiiiiiiiii?????
19. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fibi Adamkovi prajem všetko naj k vymesačiu :slight_smile: posielame pusinky :slight_smile:
19. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, toto je super "tema", som tu prvy krat tak vas vsetky zdravim :slight_smile: .
My mame maleho Alexa, ma uz 6 zubkov a tiez chce stale chodit. Stvorkovat nevie ale plazi sa pekne sam, je strasne komicky :grinning: .
Vo stvrtok ideme na Slovensko - zijeme v Irsku- tak sa straaaaaasne tesime, konecne si uzijeme slniecko:slight_smile:
Premyslam kupit sedacku na bicykel, mate niektora z vas skusenost? My sa s kocikom velmi nekamaratime
tak dufam, ze bicykel ho trosku zaujme :slight_smile:
Prajem pekny dnik, papa :slight_smile:
19. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
aj my sa pripajame k Adamkovym gratulantom :wink: :dizzy_face:
lilyk...no niekedy je to take zabavne, ked Misko trieli za Filipom do izby...vsetko by bolo OK, kebyze mu Misko neberie JEHO hracky..to uz len pocujem MISOOOOOOOOO, NECHAJ TOOOOOOOO :sweat_smile:
aj u nas riadne fuci, ked sa chlapci vyspia hadam sa nam podari vyjst na chvilu von :wink:
19. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj katka :wink:
my mame sedacku vzadu na bicyklli, ma dost vysoke operadlo a zda sa mi lepsia, ako ta dopredu :wink: Miska sme tam este nemali, ale Filip sa v tom velmi rad vozil :slight_smile:
19. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Lubka78, Alex je taky maly nezbednik :grinning: tak ho chcem mat radsej na ociach, pozerala som na nete sedacky a nasla som nejaku novinku - je vyssia ako tie klasicke v ktorich sme sa mi vozili tak sa mi celkom pozdava no musim ju najskor vidiet a potom sa rozhodnem.
19. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeee holky, děkujeme ke gratulacím a přidávám pád devítiměsíčních fotek...bože to to ale letííííí :grinning:

katka vítej mezi oktobrovkama:o) malej je moc roztomiloučkej, ale chtělo by to nějaké aktuálnější foto:o) :dizzy_face: :wink:

jinak mám vyžehleno všeeeechno a vypráááno a teď tady páruju ponožky... :grinning: venku nám leje jako z konve, teda teď na chvilku přestalo, tak snad to vydrží a budu moct pověsit ven prádlo...
19. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahpj phoebe003, aj my sa pridavame ku gratulacii :slight_smile: , rastu nam tie deticky ako z vody.
Na tych fotkach prave pracujem no Alex sa mi zobudil s horuckou 38,7 tak sa mu idem venovat.
Pekny dnik prajeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2009 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, my mame menovca :grinning: dalsi Alex :slight_smile: dufam, ze to nie je taka zivelna pohroma ako ten moj :slight_smile: a kedy sa presne narodil?
19. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim utekat za tymi mojimi chlapmi, kuknem neskor ... peknu nedelu vsetkym :slight_smile:
a gratulacia Adamkovi :slight_smile:
19. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau decka

v prvom rade vitam katkaaalex.Nasa sa tiez iba plazi ako postreleny partizan

normalne sa mi dnes po 5 dnoch podarilo navarit aj pre nas.
19. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sim, nevím, že se divíš, Alexandr je nádherný jméno jak v chlapeckém, tak v dívčím provedení:slight_smile: Mám jednu kamarádku Alexandru a hrozně jsem jí to jméno vždycky záviděla

Katka děkujeme za gratulaci :dizzy_face:
19. júl 2009 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Phoebe Adamkovi vsetko Len naj naj naj
19. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj simona161, Alex je 30.8. a je to teda riadne sidlo :grinning:
19. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
phoebs, nedivim ... ale moj Alex je Alex, nie Alexander :grinning: , tak je krsteny a tak ma aj v rodnom liste ...
a predpokladam, ze katkin tiez :slight_smile:
alexander je sice krasne, ale dlhe ...
a idem na nakup, papaaaaaaaaaa
19. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Karol maly je milionovyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
19. júl 2009 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My stale bez zubov

Horal sa este nikomu neozvala???
seli pisala do temy festival pohoda
Ahojky holky, děkuju za gratulace

bianca :dizzy_face: :dizzy_face:

sim aha, tak tj, já myslela, že je Alexandr... :sweat_smile:

CO? horalka byla na tom festivalu??? :confused: koukala jsem, že prej tam něco spadlo a několik lidí je mrtvých a spousta je raněných... :pensive: :confused: :fearful: :zipper_mouth: :frowning2: :unamused:
19. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tady koukám nikdo nejní, ak já jdu napustit vodu a mladého vykoupat...
19. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak zasa spravy a je mi zle z tych zaberov.Moj brat mal fakt stastie.Bol v tom stane.Akurat som ho videla v spravach ako cakal na vlak
19. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte

aj my sa pripájame Phebs Adamkovi Karolovi želáme tiež len to najlepšie
19. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mi dnes lespie muz sa aj prevaluje ako dostal rozkladaciu pohovkku.aj malu dnes mal konecne pri sebe.teraz uz spi.mala cim dalej prespekulovanejsia a zivsia..zuba ani jedneho nemame ale uz sa tesim na prvucicky zubok.bude zlataucka.uz vieme sa bozkavat sice mi mala dava francuzaky ale od nej to beriem.dnes sme boli aj prvy krat v novej auto sedacke tak bola prekvapena preco nie je naopak no zlatucke
19. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj glad no malá má krásne mihalničky
19. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky Gladriel som rada že manželovi je lepšie a ani mi nemame este zubaky a staviame sa dnes nas bola pozriet sesternica čo malu nevidela asi 2 tyždne a čumela na nu ako rychlo štvornožkuje a o všetko sa stavia na nožičky :slight_smile:
mala story dnes som malu nechala v obyvke na chvilku ai 30 40 sekund samu išla som zahodit plienku a ona šup pod telku tam mame taku policku a vyhadzala tam Adkove auta take vačie buraga ten jej usmev ked som sa jej prihovorila :slight_smile:
Bianka ja som mala cez spravy po celom tele zimomriavky :frowning2: je mi luto tych ludi
Horalka som rada že ste cela rodina ok :wink:
19. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby moja nmaminka robi na ARe v martine a tiez hovorila ze mali iny frmol a ze to s tymi dvoma zenami nevizera dobre sice nebola v robotke potrebujeme ju tu velmi vela ale viem ze docentka musela byt cely den v robote.teraz som akurat kukala bleskovky je mi do revu normalne.este k tomu juz takze citim s tytmi ludmi az moc.zas vyhasol jeden neviny zivot a mozno este vyhasne.stale sa zamyslam nad tym aky je zivot nespravodlivy a ze idu ty naj ludia a opity a zlodeji ziju stale.

tilky dik dlhe po mne huste po otovi
19. júl 2009 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok