Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
29. júl 2009

andre este neviem ako bude ci sa nam to nebude prelinat z dovolenkou ktr. je zatial vo hviezdach

inak i nasm vyrasili zubaky pred mesiacom dva za sebou a od tej doby nic len nervozne babatko

babofka
29. júl 2009

andre, tipujem, ze v larione uz budete na styroch 😉 oli zacal trhat partu a pred tyzdnom sa vyhupol na 4. aj sa vie takym svojskym sposobom presuvat. ale nejake velke vzdialenosti neprekonava. lebo ved nemoze si kazit imidz 😀 a dnes si uz aj sam sadol. takze vas to tieto dni urcite caka tiez 😉 .
oli je ale krpec oproti ostatnym babatkam, ma len 7,5 kg.

bianca
29. júl 2009

inak decka dam sem info aj od Toni.Tobik uz urobil 1x sam par krockov

bianca
29. júl 2009

horalka a mate aj ubytko v Krynici???

flow333
autor
29. júl 2009

Andre ok, ovecky skusim zahnat....rovno zacinam.....

POZOR POZOR, vsetky KOSICANKY a blizke okolie, ktore sa tu bude nachadzat na prezdninach, buduci stvrtok, t.j. 6.8. 2009 okolo 14tej cca zatim, vyhovovalo by stretko?????Miesto zrazu dajme tetkom opacne ako minule, Hotel Hilton-kedysi Slovan....poprosim IP so suhlasom resp.ine navrhy na zmeny!!!!

Andre dobre??? moze byt...??? si so mnou dufam spokojna....inak my zuby 4vonku, 2 pomaly ale isto idu....nevesta obehla zenicha🙂))

horalka777
29. júl 2009

bian, nemame, asi pojdeme len na celodenny vylet.

henri001
29. júl 2009

flow 😀 😀 😀 super baca 😉
my sme dnes ako po ine dni mali pootvarane okna na dome a predstavte si minutu - dve ticha , maly sedi na podlahe ako obycajne a prstekom ukazovackom sprta do druhej rucicky cely nateseny, hovorim Henry co to mas ..a on sup s tym do pusy 😨 trcalo mu nieco cierne z nej, otvorim mu ju nasylu a taky cierny chrobak s rohami ☹ 😝 🤐 🤐 🤐 to ste mali vidiet to rodeo a ten strasny plac ze mu to beriem...ja som dostala taku triasku ze ma mamina musela ukludnovat ...bleeeeeeeeeee bacha na vec babulky 😅

bianca
29. júl 2009

horalka jaaaaj my by sme tam chceli niekde aj prespat ale ako vzdy sa to asi nepodari

henri no fuuuj.My sme minule musili zachranovat boraka lienku

henri001
29. júl 2009

na silu - pre pokoj duse 😀

bibka333
29. júl 2009

ahojte my dnes doobeda domka o 16 h prechadzka po Mazorniku
Henri ešte že si to zbadala ☹
Babofka naša Eliška nemala minuly tyzden ani 7kg ale hlavna vec je zdrava 🙂
Lubka78 maly su zlatučky 🙂 a Miško je kus chlapa 🙂

bibka333
29. júl 2009

baby čo davate drobcom na ranajky my papame vločky ,kašu, chlebik , moje mliečko niekedy vyživka ale to len vynimočne to mavame na olovrant dakujem

bianca
29. júl 2009

decka Barca sa mi prave 1x postavila sama uz aj v postielke.Tam jej to neako neslo.Ja v domneni ze haja bo tam ticho tukam do PC ,otocim sa a ona stoji

phoebe003
29. júl 2009

ahpjky kočky, tak mám vymalováno. jsem totálně utahaná a zničená. Jdu k pepsonce na kafe a do vany a spát...

tilky
29. júl 2009

ahojte dievčence

chýba mi tu tá Mihi?
vidím že sa rozbehávate mi skáčeme v postieľke už dávno aj okolo nábytku nám to ide ale za ruky nechceme ani sám sa ešte nezahodil
no Bia ak sauž postavila v postieľke tak ste tam už dospali ja ho od vtedy musím uspávať v našej

lilyk
29. júl 2009

Henri 😨 nenavidim hmyz 😒 fuj,esteze si stihla zareagovat 😝
Ja som raz isla uspavat maleho na balkone a ked som zbadala veeeelku zelenu kobylku,tak som schmatla lapanku a pokial nebola prec,spanok sa nekonal 😅
dobruuuuuuuuuu 😉

bianca
29. júl 2009

tilky no nasa prave ze okolo nabytku uz pochoduje ale v postielke to nevedela.Zaspavanie je aj bez toho horsie no pred tym som ju nenachala vynervacit a teraz sa bojim ze sebou sekne do zadu o sprucle.Asi milion x som ju davala lahnut

andre
29. júl 2009

cíííí babof, ta toto ste nám zrobili ??? 😢 tak mathy môj zlatúšik je už sám a opustený 😠

sa nehrám baby šak sa neondite ☹ normálka sme out... aspoň budeme origoš v larione, však nás poľutujte trochen

flow, jednička si zlatíčko, šikovnica 🙂 že aj nevesta bude po tebe, nech toho mojho pekne porieši a zorganizuje 😀 😀

horalka777
29. júl 2009

Andre, nie je co lutovat, jasneho intelektuala mas! Ten bude neskor direktorom velkeho koncernu, pohne len malickom a behat budu vsetci ostatni 😉

Bianca no uz chapes, co robim furt uz 3 mesiace? Mam nervy, ze sa rozospata hodi do sprucli 😝

Ja mam najvacsie nervy z kliestov, co sa tyka hmyzu 😝 😝 😝 a teda nemusim ani ucholaky a podobnu haved.

Babulky mam zasa otazku... je tu uz nejake babo, ktore pomaly prechadza na jedno denne spanie??? Mne sa zda, ze Blanka k tomu prirodzene tiahne uz mesiac 😕 Doobedny spanok si posuva stale na neskor a poobedny sa stale posuva k veceru, dnes napriklad spala normalne v postielke plne 2 hodiny (nemusela som tam ani raz ist) a poobedny uplne vynechala 😨 Tak neviem, ci ju mam niecim ovalit, aby zaspala cez den skor a potom spala aj druhy x, alebo to nechat tak, ako sa slecne zaraci?? Co myslite? Sa mi to zda skoro, ten prechod..

simona161
29. júl 2009

ahojte, my uz dva mesiace uspavame v nasej posteli a potom ho prekladam, uspavanie je uzasny zazitok, niekolko krat som to tu rozoberala, tak sa nebudem opakovat 😉
inak nemame nove nic, v noci stale plac zo spanku, cez den je ok, pokial sa mu na 100 % venujem a nedovolujem si veci ako pranie, varenie, chodenie na wc a podobne ... 😠 🙄 😖
zubov ma furt sest, nejako to zamrzlo, posledny vyliezol pred mesiacom ... 😉
sam zacal cupkat pred tyzdnom, presiel zopar krockov odo mna ku mojej mame, inak chodi tak, ze sa pridrzi jednou rucickou a prejde popri niecom, ale napriklad v postielke chodi z jednej strany na druhu, aj medzi kreslami na zemi ... ale zeby sa pustil uplne sam v priestore, to nie, este sa boji, ale niekolko krokov urobi sam v pohode ...
a v piatok ideme na poradnu a ockovanie, tak uz teraz sa bojim, brrrrr

simona161
29. júl 2009

ahoj horalka, k mojej oblubenej teme, vlastne asi najoblubenejsej - spanok sa nebudem vyjadrovat, ale sama som zvedava, co baby napisu, lebo sme na tom rovnako ... doobedny spanok je naobed a potom uz nic ... a k trvaniu radsej no comment

bianca
29. júl 2009

horal nasa spi raz denne asi od 3 tyzdnov 😀 a vecer ju nedostanem do postielky pred 21:30 a to je este dobry cas

simi ja som uspavanie v posteli vzdala lebo ju akurat tak nahanam.Ale tebe to nemusim pisat

lubka78
29. júl 2009

ahojte 😉
co sa tyka spanku, tak u nas sa spi doobeda tak 1/2-1 hod. a dlhsi spanok mavame poobede 2-3hod 😉 ale oni si to tak sami reguluju, tak ked im staci jeden, co narobis 😉
henri...fuuuuuuuuuj, ja neznasam chrobaky...nevadia mi, ale ked sa chcu na mna dostat, tak brrrrrrrrrr 😖 kosicanky...na to stretko nemozem 6.8., lebo to mame akurat prichod z tatier....ale nevadi 😉

lubka78
29. júl 2009

u nas je problem so spruclami vyrieseny, kedze Misko nespava v postielke 😅 😀

question
29. júl 2009

ahojte.. ku spanku..amanda zaspava 1 krat cca 2 hodky po rannom vstavani, a podla toho kedy to je spime este raz a vynimocne este dva razy cez den k tomu..
ale kedze mi nechce buvat v kociku,tak sme skoro stale doma 😠 ,aby sa vybuvala...
co sa tyka larionu,my sme 3 na ceste z Nitry 😉tak sa kludne moze niekto pridat...

selina.liana
30. júl 2009

Ahojte aj my spavame 2x denne doobeda tak hodina hodina a pól a poobede 2az3 hodiny inak by sme boli ako cert

selina.liana
30. júl 2009

To spavame doma a uspavam ,a niekedy zalomi aj v kociku

lilyk
30. júl 2009

dobre ranko 😉
my spanie stale rovnako, ked nekocikujem 3 krat pol hodka, ked kocikujem 3 krat hodka..s rozdielom ze poobede potiahne od 1-nej do 5-tej o 5-tej spi pol hodku a o 8-mej spime do ranas jednym papanim o 4:30 😉 ...myslim ze za chvilku vynechame obedny spanok a potom prejdeme na 1 spanok, tak to mal aj Maju..napr. kamoskin 2-rcny nespi vobec 😨 ...my zuby stale dva spodne.

katarinkad
30. júl 2009

Kraaaaaaaasne ranko mamulky 🙂
aj ja zreferujem nas aktualny stav:
spime 2x denne cca 1,5 hodku, zaspava sam, polozim ho do postielky a do minuty spi, v noci papame stale 2x, zuby stale 2 spodne, nic nove zatial na obzore, chodi sam uz nejaky ten tyzden,

horalka777
30. júl 2009

No sikovne oktobrovciatka, uz viacere aj prve samostatne kroky robia 😵

Nasa zatial vsadza na istotu, asi trenuje dokonaly krok, neviem, lebo popri nabytku uz chodi 3 mesiace. Ale najviac sa nasmejeme, ked podlieza nabytok, napriklad za elektrickym vlacikom :D

Udelujem jej za dnesok veeeelku pochvalu, ja viem, ze jedna lastovicka jar nerobi a asi to bolo tym vynechanym poobednym spanim, ale spala uplne non stop od vecera cca 20:15 do 7:15 = plnych 11h 😵
Dobre, uz som doprovokovala 😀

Zuby stale 3ks, stvrty len dasnovy hrb 😎

katarinkad
30. júl 2009

horal, waw, tak tomu sa hovori paraaaaaaadna noc! 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre