Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
30. júl 2009

Andre aj tak chceme zenicha neboj, nezanevreli sme nanho aj ked je zatial salamka 😎 😎 😎

Mamky ZILINCANKY viete sa mi ozvat cez IP....dakujem

bibka333
30. júl 2009

ahojte tak spanok u nas je doobeda okolo 9 do 11h dakedy skor a po obede okolo 14H do 15 h 15 30 ale včera sme spali po obede len 30 min a večer sme zaspali o 20 h z jednim prebudenim na papu do rana 6h
baby ešte raz sa pytam čo davate detičkam na ranajky dakujem

bianca
30. júl 2009

bibka ja iba mlieko lebo mi nechce kase ani vyzivy

katarinkad
30. júl 2009

bibka, my papame bud ovocie alebo ovsene vlocky 😝

flow333
autor
30. júl 2009

bibka ja davam mliecko, ale z polovice jej urobim kasu a druhu polovicu vypije....ale zasiti ju len mlieko, kasu davam aby si zvykla

simona161
30. júl 2009

ahojte, ja k teme spanok radsej nic 😉 a rano papame iba mliecko, vecer a rano iba mliecko ... potom neskor ovocie a potom obed, alebo najskor obed a potom neskor ovocie ... maly papa iba 4x denne, takze 2x mlieko, raz ovocie, raz obed, co je maso a zelenina, ryza, ovsenne vlocky, atd ... a pomedzi to kukuricne chrumky, pripadne roztek, ked ja potrebujem nieco robit, jeho hracky nezabavia, tak sa napchava ... 🙂

bianca
30. júl 2009

ja davam 3 mlieka

babofka
30. júl 2009

caute, my spime 3x denne (vacsinou) a dokopy je to asi 3 hod, u nas proste rezim (okrem vecerneho kupania) nidky nebol. neviem presne kedy zaspi a na ako dlho 😒 radsej by som brala jeden poriadny spanok za den
a k strave...cez den:mlieko-ovocie-mlieko-zelenina/maso-mlieko-kasa-mlieko, v noci:mlieko-mlieko-mlieko-....

babofka
30. júl 2009

andre, stavim sa, ze do tyzdna-dvoch je aj tvoj pan generalny 🙂 na styroch

selina.liana
30. júl 2009

Baby je tu ešte niekto bez zubovvv?????my stále ani jeden

bianca
30. júl 2009

decka nasa sa asi trti den zacala vyzivat vo valani v perinach.Prevaluje sa a hihna do nich.

selina.liana
30. júl 2009

Bia no to my už robíme tiež aj zo mesiac ,normalne sa do nich hadze je to úžasné sledovať a najradšej je na nich na brusku hlavku si dá na bok a sa vytesuje

andre
30. júl 2009

babof díky ale to by si prehrala aj gate 😀 ... čo s ním ? ľúbime ho 😵
flow, ešteže takú vernú nevestu sme si našli 😀

zato sa nám upravilo spávanie nočné cca od 20,30 až 21 do 7,30 až 8,00, síce sa nechá hladkať kým večer zaspí, ale radšej hladkám a hladkám než by som vstávala o 5 😝 ... dakedy zaplače tak ho idem posunúť a spí ďalej, a cez deň 2x, ak sme doma tak doobeda 1,5 h. a poobede 2 ... ak sme preč tak mu stačí aj pol hoďka za deň, ale potom je protiva

andre
30. júl 2009

horal, no hádam sa mu to ukladá do makovičky a maká na tom miesto fyzična 😀
seli, my furt len dva, už druhý mesiac

a mliekujeme 2x ... ráno a na olovrant, a papáme dokopy 5x, sváča je ovoce, obed klasika, véča kaša

bianca
30. júl 2009

ja vam tak zavidim ze vam chcu kase.My mame doma asi 5 druhov minimalne rozblene a ani jednu nebude

andre
30. júl 2009

bia fakt ništ ? 😅 náš zje čo mu strčím ... to nezávidím keď musíš bojovať pri papaní

smardik
30. júl 2009

seli my jsme taky bez zubů a jak to tady čtu tak i nejlínější

bianca
30. júl 2009

andre vobec nic.Uz som dnes skusala dat aj obyc ryzovu a tu ani do pusinky nechcela.Keby mi aspon chcela jest vyzivky tak nezufam no ani to moc nechce tak preto mame 3 mlieka ,zemiaky s masom a zeleninou a bud sa do nej snazim narvat ovocie,alebo vyzivu co kasu.No des

smardik
30. júl 2009

bia tak to nezavidím, mi malý ji v pohodě - příkrmy sní vše co dostane-masozeleninové, jogurty jí, kaše jí. jediné co moc nechce je ovoce, to jí jen banán, merunky a nekterinky a pak přesnidávky - ale to má taky své druhy které ji a nesmí v nich být cukr, nechce ty sladké

bianca
30. júl 2009

sm ja jogurt este nedavam ale raz som jej dala skusit trosisicku tal so sebou zatriasla a skoro mi skocila do kelimku 😀 tak jej snad budu za 2 mes chutit

phoebe003
30. júl 2009

Ahojk holky, tak my máme téměř hotovou předsíň, mám radost, teď čekám, až zatvrdne beton a budeme pokládat koberec, ale to spíš až zítra dopoledne, když počasí bude co k čemu...

smardik
30. júl 2009

bia já dávám od 8měsíce bílý a v pohodě - teda hollandie v pohodě, chocenský mi nechce a jiný jsme nezkoušeli. Někdy má jen bílý, někdy mu do toho dávám ovoce nebo přesnidávku a je to a někdy kupuje jogurtové svačinky od Hami ty mu teda jedou 🙂

u nás už se hodku spí, snědl 250 mlíčka s kaší od nestlé, měl ho poprvé a jelo mu a šel spát 🙂

nikaz
30. júl 2009

ahojte mamule.... pozeram ze rozoberate jedlo....teda nas maly asi vsetko, ale total vsetko.... 😀 taky je to zrut.....a dokonca musi byt hotove vsetko okamzite ked si zmysli ze je hladny - lebo potom tretia svetova...... 😅 nervy neskutocne... jedine co mi vypluva je hrasok a sladke vyzivy... tie bez pridaneho cukru alebo domace - mnam mnam..... este aj na klobasku pozmurkuje a pod nostek si mrmle - mnam mnam....ale to mu mozem dat len tak akurat ovonat..... 😝

selina.liana
30. júl 2009

bia vieš ako ja dávam kaše??? do flaše redšie a šmakujú

bianca
30. júl 2009

seli ee.Ja jej musim aj mlieko viac riedit a davat cez vetsiu dierku ako by mala mat lebo inak to nezje.

nika nasa nam ezie hrozne do taniera.Svoje nechce ale uz sa obsluzila ked sa dorvala k pizze a mne skocila do kapustnice 😀 no des.Ked jem musim jej dat daco ro ruky a aj tak sa mi dnes hrabala do prazenice az z nou 2x treslo

nikaz
30. júl 2009

ozaj...citala som prave trochu do zadu... nas maly mal so zaspavanim problem - nechcel spat v postielke ale vo velkej posteli a zaspaval vylucne pri ciciku....ale ked som zistila ze cakame dalsie slniecko, tak sme postupne odstavili cicik a vlastne uz posledne 2 tyzdne, mozno to uz budu aj 3 zaspava vecer o cca siedmej (plus minus 10 minut) to sa pekne rozlucime pusinka na dobru noc a do minutky zaspi, prespi az do rana do cca siestej - ak sa aj zobudi o pol hodinku skor tak sedi v postielke a skusa - mama, mama, a ked sa robim ze spim, tak si nazad lahne a spi dalej ....no a cez den . spat chodi pravidelne o pol desiatej do jedenastej a o pol druhej do tretej..... je jak nacasovany..... ani ho nemusim budit alebo uspavat...sam sa uz pyta, ak nahodou nestiham lebo sme na cestach tak mu normalne chyba jeho postielka..... 😉

nikaz
30. júl 2009

hej - a nasa selma zubata ma uz 6 zubov - dva dolu a 4 hore....a mam taky pocit ze sa mu kluje dalsi 😀

nikaz
30. júl 2009

nas ked ma svoju lyzicku v ruke a druhou mu davam tak je vsetko ok, dnes dokonca skusal krmit on mna..... islo to sice komicky ale cela rodinka sme sa z toho nenormalne tesili

nikaz
30. júl 2009

jedine co nam nejde....tak to je nocnik....s nim sa zatial nekamaratime.... ☹

bianca
30. júl 2009

nika stastna to zena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre