• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
autor
Andre aj tak chceme zenicha neboj, nezanevreli sme nanho aj ked je zatial salamka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mamky ZILINCANKY viete sa mi ozvat cez IP....dakujem
30. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak spanok u nas je doobeda okolo 9 do 11h dakedy skor a po obede okolo 14H do 15 h 15 30 ale včera sme spali po obede len 30 min a večer sme zaspali o 20 h z jednim prebudenim na papu do rana 6h
baby ešte raz sa pytam čo davate detičkam na ranajky dakujem
30. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibka ja iba mlieko lebo mi nechce kase ani vyzivy
30. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibka, my papame bud ovocie alebo ovsene vlocky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bibka ja davam mliecko, ale z polovice jej urobim kasu a druhu polovicu vypije....ale zasiti ju len mlieko, kasu davam aby si zvykla
30. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja k teme spanok radsej nic :wink: a rano papame iba mliecko, vecer a rano iba mliecko ... potom neskor ovocie a potom obed, alebo najskor obed a potom neskor ovocie ... maly papa iba 4x denne, takze 2x mlieko, raz ovocie, raz obed, co je maso a zelenina, ryza, ovsenne vlocky, atd ... a pomedzi to kukuricne chrumky, pripadne roztek, ked ja potrebujem nieco robit, jeho hracky nezabavia, tak sa napchava ... :slight_smile:
30. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja davam 3 mlieka
30. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, my spime 3x denne (vacsinou) a dokopy je to asi 3 hod, u nas proste rezim (okrem vecerneho kupania) nidky nebol. neviem presne kedy zaspi a na ako dlho :unamused: radsej by som brala jeden poriadny spanok za den
a k strave...cez den:mlieko-ovocie-mlieko-zelenina/maso-mlieko-kasa-mlieko, v noci:mlieko-mlieko-mlieko-....
30. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andre, stavim sa, ze do tyzdna-dvoch je aj tvoj pan generalny :slight_smile: na styroch
30. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby je tu ešte niekto bez zubovvv?????my stále ani jeden
30. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
decka nasa sa asi trti den zacala vyzivat vo valani v perinach.Prevaluje sa a hihna do nich.
30. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bia no to my už robíme tiež aj zo mesiac ,normalne sa do nich hadze je to úžasné sledovať a najradšej je na nich na brusku hlavku si dá na bok a sa vytesuje
30. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babof díky ale to by si prehrala aj gate :grinning: ... čo s ním ? ľúbime ho :dizzy_face:
flow, ešteže takú vernú nevestu sme si našli :grinning:

zato sa nám upravilo spávanie nočné cca od 20,30 až 21 do 7,30 až 8,00, síce sa nechá hladkať kým večer zaspí, ale radšej hladkám a hladkám než by som vstávala o 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... dakedy zaplače tak ho idem posunúť a spí ďalej, a cez deň 2x, ak sme doma tak doobeda 1,5 h. a poobede 2 ... ak sme preč tak mu stačí aj pol hoďka za deň, ale potom je protiva
30. júl 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horal, no hádam sa mu to ukladá do makovičky a maká na tom miesto fyzična :grinning:
seli, my furt len dva, už druhý mesiac

a mliekujeme 2x ... ráno a na olovrant, a papáme dokopy 5x, sváča je ovoce, obed klasika, véča kaša
30. júl 2009 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja vam tak zavidim ze vam chcu kase.My mame doma asi 5 druhov minimalne rozblene a ani jednu nebude
30. júl 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bia fakt ništ ? :sweat_smile: náš zje čo mu strčím ... to nezávidím keď musíš bojovať pri papaní
30. júl 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
seli my jsme taky bez zubů a jak to tady čtu tak i nejlínější
30. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andre vobec nic.Uz som dnes skusala dat aj obyc ryzovu a tu ani do pusinky nechcela.Keby mi aspon chcela jest vyzivky tak nezufam no ani to moc nechce tak preto mame 3 mlieka ,zemiaky s masom a zeleninou a bud sa do nej snazim narvat ovocie,alebo vyzivu co kasu.No des
30. júl 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bia tak to nezavidím, mi malý ji v pohodě - příkrmy sní vše co dostane-masozeleninové, jogurty jí, kaše jí. jediné co moc nechce je ovoce, to jí jen banán, merunky a nekterinky a pak přesnidávky - ale to má taky své druhy které ji a nesmí v nich být cukr, nechce ty sladké
30. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sm ja jogurt este nedavam ale raz som jej dala skusit trosisicku tal so sebou zatriasla a skoro mi skocila do kelimku :grinning: tak jej snad budu za 2 mes chutit
30. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojk holky, tak my máme téměř hotovou předsíň, mám radost, teď čekám, až zatvrdne beton a budeme pokládat koberec, ale to spíš až zítra dopoledne, když počasí bude co k čemu...
30. júl 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bia já dávám od 8měsíce bílý a v pohodě - teda hollandie v pohodě, chocenský mi nechce a jiný jsme nezkoušeli. Někdy má jen bílý, někdy mu do toho dávám ovoce nebo přesnidávku a je to a někdy kupuje jogurtové svačinky od Hami ty mu teda jedou :slight_smile:

u nás už se hodku spí, snědl 250 mlíčka s kaší od nestlé, měl ho poprvé a jelo mu a šel spát :slight_smile:
30. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamule.... pozeram ze rozoberate jedlo....teda nas maly asi vsetko, ale total vsetko.... :grinning: taky je to zrut.....a dokonca musi byt hotove vsetko okamzite ked si zmysli ze je hladny - lebo potom tretia svetova...... :sweat_smile: nervy neskutocne... jedine co mi vypluva je hrasok a sladke vyzivy... tie bez pridaneho cukru alebo domace - mnam mnam..... este aj na klobasku pozmurkuje a pod nostek si mrmle - mnam mnam....ale to mu mozem dat len tak akurat ovonat..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bia vieš ako ja dávam kaše??? do flaše redšie a šmakujú
30. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
seli ee.Ja jej musim aj mlieko viac riedit a davat cez vetsiu dierku ako by mala mat lebo inak to nezje.

nika nasa nam ezie hrozne do taniera.Svoje nechce ale uz sa obsluzila ked sa dorvala k pizze a mne skocila do kapustnice :grinning: no des.Ked jem musim jej dat daco ro ruky a aj tak sa mi dnes hrabala do prazenice az z nou 2x treslo
30. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj...citala som prave trochu do zadu... nas maly mal so zaspavanim problem - nechcel spat v postielke ale vo velkej posteli a zaspaval vylucne pri ciciku....ale ked som zistila ze cakame dalsie slniecko, tak sme postupne odstavili cicik a vlastne uz posledne 2 tyzdne, mozno to uz budu aj 3 zaspava vecer o cca siedmej (plus minus 10 minut) to sa pekne rozlucime pusinka na dobru noc a do minutky zaspi, prespi az do rana do cca siestej - ak sa aj zobudi o pol hodinku skor tak sedi v postielke a skusa - mama, mama, a ked sa robim ze spim, tak si nazad lahne a spi dalej ....no a cez den . spat chodi pravidelne o pol desiatej do jedenastej a o pol druhej do tretej..... je jak nacasovany..... ani ho nemusim budit alebo uspavat...sam sa uz pyta, ak nahodou nestiham lebo sme na cestach tak mu normalne chyba jeho postielka..... :wink:
30. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej - a nasa selma zubata ma uz 6 zubov - dva dolu a 4 hore....a mam taky pocit ze sa mu kluje dalsi :grinning:
30. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas ked ma svoju lyzicku v ruke a druhou mu davam tak je vsetko ok, dnes dokonca skusal krmit on mna..... islo to sice komicky ale cela rodinka sme sa z toho nenormalne tesili
30. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jedine co nam nejde....tak to je nocnik....s nim sa zatial nekamaratime.... :frowning2:
30. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika stastna to zena
30. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok